• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se nějaká maminka z Havířova ?:)

(Zamčená)
8. listopadu 2010 
Najde se nějaká maminka z Havířova ?:slight_smile: Zdravím všechny maminky a ráda bych našla nějakou maminku s dítkem, která by s námi chodila na procházky :slight_smile: .Mám 10.měsíčního syna Tadeáška a i pro něho bych chtěla, aby poznal i nějaké kamarády.Budeme moc rádi když najdu nějakou maminku i já i Tadeášek. Budem se těšit :slight_smile:
2. črc 2010 v 17:35  • Odpověz
@beata89 - ahoj! Tak já jsem taky z Havířova a mám 8 měsíční dcerušku Emičku :slight_smile:
6. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz
Ahojky jé to mám radost konečně aspoň někoho jsem tu našla :slight_smile:. Kolikrát bych ráda z nějakou maminkou zašla na procházku,ale bohužel tady v Havířově nikoho neznám :slight_smile:.A ráda bych kdyby i náš Tadeášek někoho poznal :slight_smile:.Kdykoliv se můžem domluvit a odkud jsi přesně ?
8. črc 2010 v 15:25  • Odpověz
Ahojky, jsme z Bludovičáku. A Vy? Jakto, že nikoho neznáš? Jste tady noví?
Teď akorát procházka nehrozí, Emička je nemocná :frowning2:
8. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz
Tak my bydlíme u kina centrum - hned jak je to velké parkoviště tak v tom vysokém věžáku :slight_smile:.Neznám bohužel,jelikož jsem se přistěhovala z Ostravy do Havířova za přítelem tak jsem ani nehledala nějaké přátele,takže nikoho ani žádou maminku neznám :slight_smile:.Tak právě proto jsem skusila napsat si tu takovou jako kdyby seznamku :slight_smile: a někoho najít .Kolikrát bycvh šla z nějakou mamčou na procházku a nemám ským :slight_smile:.Jéje bobišek tak ať se Emička uzdraví a pak můžem vybrouzdat ulice :slight_smile:.Budu moc moc moc ráda - kolikrát se nechce ven tomu našemu taťkovi tak aspoň budu mít ským jít ven :slight_smile:
9. črc 2010 v 07:42  • Odpověz
Ahojky,
tak Emička je na tom líp... klep klep klep, takže myslím, že příští týden by to mohlo vyjít :wink:
Koukala jsem na tvoje albíčko - moc pěkné fotečky!
10. črc 2010 v 08:11  • Odpověz
Tak hlavně ať je zdravoučká :slight_smile:.Jinak se budu moc moc těšit i Tadeášek :slight_smile:.Jinak tady je mé ICQ víc si popovídáme 467261486 .Budu se těšit a děkuji za pochvalu foteček :slight_smile:.
10. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
Ahoj já jsem taky z Havířova ze Šumbarku a ráda bych s váma a se svymi kluky chodila ven. Jmenuji se Markéta. Jestli ano tak mi napište na majinka.sterbule@seznam.cz
8. lis 2010 v 10:36  •  3 děti  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.