• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se nějaká maminka z Ostravy na procházky

(Zamčená)
8. prosince 2010 
Ahojki jsem z Ostravy Hrabůvky,máme 4 měsíčního Vojtíška,procházkujeme každé odpoledne,a rádi bychom si našli stejně starého kamaráda nebo kamarádku at jsou procházky veselejší. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Moc se na vás těšíme.
23. říj 2010 v 15:11  • Odpověz
autor
Ahojki kamarádi ,najde se tu nějaký kamarádi co rádi chodí na procházky,výlety,plavat.....Mějte se krásně a těšíme se na vás. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. říj 2010 v 09:06  • Odpověz
@kasa ahoj :slight_smile: ja bych chodila hned, ale Hrabuvka je trochu z ruky... :confounded:
24. říj 2010 v 11:05  • Odpověz
@kasa Kaši kdykoliv se můžeme domluvit, jsem ze Zábřehu :wink:
24. říj 2010 v 11:06  • Odpověz
autor
@monako3 jé tam jsem bydlela 25let. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To by bylo fajn,ve dvou se lépe kočárkuje. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. říj 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
@majatob a odkud jsi Májo
24. říj 2010 v 11:11  • Odpověz
@kasa z Poruby :wink:
24. říj 2010 v 11:11  • Odpověz
@kasa Jo jasně, kdykoliv se můžeme domluvit, jen ted co bude týden mám nabitý, jedeme na výlet do Prahy, ale jak říkám, jinak mám furt čas.
Maja je z Poruby. Jinak Majo my jsme se nakonec nesešly, nějak to nevyšlo.
Ale holky kdykoliv se můžeme domluvit a sejít se všechny :wink: Třeba v nějaké herničce...
24. říj 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
@monako3 no krásná hernička je v Zábřehu nad kaufem jojopark i s kavárničkou,jinak my ted chodíme na cvičení do kaštánku do Poruby. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. říj 2010 v 11:17  • Odpověz
autor
@majatob Tam chodíme na cvičení do kaštánku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Každý pátek
24. říj 2010 v 11:18  • Odpověz
@kasa do kastanku jsem chodila s deckama loni, ted jsme se prestehovali a mam hned u baraku Krtecka, tak jsme se presunuli tam :slight_smile:

@monako3 jj, to by bylo fajn :dizzy_face:
24. říj 2010 v 11:21  • Odpověz
@majatob majo a jaká je ta hernička v krtečku? uvažovala jsem, že se tam někdy kouknu... :slight_smile:
24. říj 2010 v 11:22  • Odpověz
@kasa jojo já vím, slyšela jsem o ní, byla jsi tam už?
24. říj 2010 v 11:23  • Odpověz
@monako3 ja su spokojena a decka taky :grinning: prijed nekdy a muzeme tam vyrazit spolu :wink:
24. říj 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
@majatob jo,o krtečku jsem slyšela. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Chodila tam sestřenka s neteří. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@monako3 v jojoparku jsem byla ,pracuje tam kamarádka,je to tam hezké. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Konečně jak jsou takové herničky mají kde maminky s dětmi chodit,ne jen samé hospody. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. říj 2010 v 11:28  • Odpověz
@majatob Já bych určitě někdy přijela, už jsem se na tu herničku koukala přes net. A vy tam chodíte na nějaké kurzy???

@kasa jo je to super, taky se tam někdy chystám, ale nebylo s kým :unamused:
24. říj 2010 v 11:31  • Odpověz
@monako3 ja chodim ve stredu odpoledne s Bibi na cviceni a pak na tehotensky cviceni. Ale muzem klidne vyrazit nekdy jen tak, Tobik by byl jen rad :slight_smile:
24. říj 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
@monako3 tak se můžeme domluvit do 1 roku se neplatí vstup za dítě jen 10kč za sebe.
24. říj 2010 v 11:33  • Odpověz
@majatob Jo jasně, klidně můžeme :wink:

@kasa...tak toho musíme rychle využít, už nám moc nezbývá do roku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2010 v 11:37  • Odpověz
autor
@monako3 To jo,a je to tam opravdu hezké a pro ty malé děti tam mají i takové ty lehátka s hrazdičkou ,mkočárek necháváš ve předu na recepci a máš ho zamknutý na kladku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. říj 2010 v 11:45  • Odpověz
autor
Nic jdu rychle vytírat.
24. říj 2010 v 11:46  • Odpověz
@kasa Tak to je super :wink:

já ted dovitírala :wink:
24. říj 2010 v 11:50  • Odpověz
hahaha, ja dnes na vytirani prdim..az v pondeli :grinning:
24. říj 2010 v 11:58  • Odpověz
@majatob já už na to prděla dost dlouho a už tu byly samé chlupy, takže já musela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a co miminko? A dětičky? nezlobí?
24. říj 2010 ve 12:03  • Odpověz
@monako3 T. zlobi, Bibi ne a bricho roste :grinning: vsechno je zatim ok, tripply negativni, 20 prstu, 4 koncetiny :dizzy_face: kdyz si me pridas do pratel mam v albu novy fotky z utz :slight_smile:
24. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz
@majatob Tak tobík má určité období, které přejde, naše neteř ho má taky, ale někdy je to sranda :grinning: ...tak alespon Bibinka je hodná, za to ten náš lump zlobí a to má na nějaké období ještě čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak to je fajn, že mimikrásně roste, ono to teda šíleně utíká už 21 týden teda :dizzy_face: ...No už jsem ti chtěla říct, že nemáš dlouho nové fotečky miminka :slight_smile:
24. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz
autor
@majatob co bychom dělali kdyby nezlobili,Vojtík zase nechce přes den vůbec doma spát,dovede i 2hod řvát,dám ho do kočárku a v tu ránu spí.
24. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz
autor
@majatob A ty máš ty radosti a starosti dvojnásobné a za chvilku budou trojnásobné. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
Ahojki jak se máte holky.Nás dneska čeká druhé očkování,tak snad to bude v pohodě. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Uvidíme.Odpoledne se po očkování chvilinku projdeme ,tak snad nebude pršet.
26. říj 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
¨Tak jsme doma,poradna proběhla super,Vojtík měl předváděcí náladu,takže když se zeptala jestli už si povídá a směje se tak ji to hned předvedl,pak ho zkontrolovala a už šla k počítači,a tak jsem položila Vojtíka na podložku na záda,šup a už byl na bříšku,takže ji ukázal jak se umí sám přetočit na bříško,pak ukázal přepychové koníky,no paní doktorka z něho byla hotová :slight_smile: :slight_smile: ,no a pak přišla ta horší stránka ,přišla sestřička se dvěma včeličkami a to byli slzičky jak hráchy,ale naštěstí jen 10minut,pak se uklidnil,a ted venku 3 hodinky spinkal v kočárku,akorát už jsem přišla zmrzla jak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: preclík.Tak si ted po kojeníčku dávám teplý čajíček.A už máme 6300g a 67cm,takže za ty 4 měsíce vyrostl o 17cm a přibral 3400g. Tak snad nás nebude čekat nějaká prudká reakce,zatím jsme v pohodě,ale minule přišla reakce po půlnoci.
26. říj 2010 v 18:26  • Odpověz
Ahoj tak my jsme z Hrabůvky a taky chodíme moc rádi ven Jsem mamka Eva 32 a Pepe 11m na počík moc ted není čas tak ti tady nechám č.tel a když budeš chtít napiš sms 777210535 ahoj Eva Pepínek
4. lis 2010 v 10:43  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.