• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se nějaká maminka z Ostravy na procházky

(Zamčená)
8. prosince 2010 
Ahoj, zdravim vsechny, ja jsem maminka (29) za par dni 10mesicniho chlapecka z OV Mar.hory a rada bych se seznamila a neco podnikla s dalsima maminkama a jejich detickama :o} kdyz tak prosim zavolejte nebo napiste na tel 733 660 351, diky ;o}
5. lis 2010 v 16:01  • Odpověz
Ahojky,já jsem také z Poruby z 1,5letým Vojtíškem.Rádi bychom našli nějakou fajn maminku s prďolkou na procházky,do herničky-chodíme do Kaštánku.
12. lis 2010 ve 14:00  • Odpověz
@andreahrbacova konecne taky nejaka porubacka :slight_smile: my se nekdy na prochazku radi pridame kdyz budes chtit, mam sice o neco starsi a o neco mladsi ditko, ale to snad nevadi :wink:
12. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz
Ahojky,tak to byla rychlá odpověď :wink: Četla jsem že chodíš do Krtečka,ten je prosím tě teďka kde?My začli chodit do kaštánku,zrovna dneska jsme tam byli.
Budu moc ráda určitě i Vojtíšek,když s námi vyrazíte ven.My bydlíme na konci hlavní třídy.
12. lis 2010 ve 14:06  • Odpověz
vis kde je ZS Valcika na Pustkovcu? Tak tam :slight_smile: My jsme do Kastanku chodili loni, ale ted uz je dost z ruky :slight_smile:
12. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz
Jo jinak, kdyby jste nevedely co dnes delat tak od 17 hodin se jde lampionovej pruvod od bludnyho balvanu na pustkovcu :wink:
12. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz
Díky,ale dneska už program máme.Ale kdyby ses chtěla sejít,tak klidně můžeme příští týden.Jak chodíte ven?My tak dopo kolem desáté,odpo jak s eprcek vzbudí,ale většinou mezi půl čtvrté až čtvrté.
Tak ZS nevím kde tam je,ale Pustkovec znám.To zase do herničky máme trošku z ruky my :sweat_smile:
12. lis 2010 ve 14:30  • Odpověz
my jak kdy, v utery chodime do skolky, to je celej den zabitej, ve stredu odpoledne mam cviceni s mladsi a ve ctvrtek dopoledne se starsim. jo a v pondeli tu nebudu :grinning: tak jestli tam najdes neco co by se ti hodilo... :grinning:
12. lis 2010 v 15:41  • Odpověz
autor
Ahojki holky nestihla jsem ted vůbec reagovat,malý je nemocný,tedy už je to lepší ale stále je ještě uplakanější,tak konejšíme ,mazlíme se,a hrajeme si,pak rychle procházka ,protože doma zatím moc nespí.Zvykl si totiž přes léto ,že jsme byli celé dny venku a ted doma nechce spinkat.
@andreahrbacova Ahojki tak koukám ,že máš taky malého Vojtíška no my máme taky Vojtinka a bude mít ted 20 5měsíců.Jinak do kaštánku chodíme taky,my chodíme když je Vojti zdravý každý pátek dopoledne.A v pondělí ted budeme chodit na plavání,už se moc těším a myslím ,že se to bude líbit i Vojtinkovi ,protože Vodu miluje-
12. lis 2010 ve 22:40  • Odpověz
@andreahrbacova ahoj tady mamka Pepina Eva prosím tě a v které části Poruby je Kaštánek dík za odpověd
7. pro 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
@antonie78 ahojki tady Petka od Vojtíška .Do kaštánku jezdíme každý pátek dopoledne na cvičení pro miminka a je jak vystoupíš na zastávce za teskem na třebovické tak přejdeš na druhou stranu,ne na stranu teska,ale na tu opačnou přes koleje a dáš se mezi baráčky a je to tam hnedka taková žlutá budova bývalá škola. :wink: :wink:
7. pro 2010 v 15:11  • Odpověz
@kasa ahojky dík za odpověd a co tam cvičíte?a jak se jinak máte?
8. pro 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
na balonech neb v klubíčku na různé básničky,je to zaměřené na rozvíjení dovednosti pro nelezoucí miminka a o hodinu dříve cvičí zase už lezoucí děti.
8. pro 2010 v 09:57  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.