• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se právě začínající snažilka z Ostravy? :)

(Zamčená)
26. srpna 2010 
myslím, že nadpis říká vše :grinning: tak co?
9. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
ehm, ehm...nikde nikdo???
12. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Maji, já si říkám, kde je ti konec a tys nám zběhla do nového :grinning:
12. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
jani, nechces se pridat?? :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
Do tématu klidně, ale tematicky nezapadám :sweat_smile:
u nás by to fakt nešlo, kvůli té krizi ještě nevíme, jestli Jarek náhodou nepřijde o práci, a bez živitele a s další opicí, no nevím :grinning:
12. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
12. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
no holky, vy se mi tu pekne slizate...a ja doufala, ze najdu nekoho na tehotensky cviceni apod. :grinning:
12. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj Máji, tak já se určo přidám, nejsem sice začínající (snažme se rok :frowning2: ), ale snad to nebude vadit. Známe se trošičku s diskuse Ostrava :wink:
Takže plánujete druhé, jo? Tak to brzy teda, ale kdybych věděla, že se budem snažit tak dlouho, bych už začla v 6nedělí :grinning:
12. čer 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
moni, konecne snazici se ostravacka, jupi :grinning:
no my jsme puvodne planovali az od konce cervence, ale tak mesic sem mesic tam, to uz je jedno, tak jsme se do toho dali :grinning: koukala jsem na fotecky, mas krasnyho raraska :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
Taky jsem koukala na fotečky a jsou krásné. Máte nejspš nějaký kvalitn foták, nebo to je kvalitním fotografem :slight_smile:
Tak já držím palečky at se Vám to brzy podaří. Když né poprvé, tak aspon podruhé. Ať nečekáte a netrapíte se :slight_smile:
12. čer 2009 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
zatim je to v pohode, kdyby se ted nepodarilo, tak se aspon budu vdavat netehu, pak by to vlastne nevadilo az do rijna, protoze bych delala bakalarky v terminu, ve kterym chcu :grinning: takze na to nijak nespechame a uvidime :grinning: vy uz jste nekde byli, kdyz se rok nedari? to uz je docela dlouha doba, ne?
12. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj maji,tak se taky přidávám.Jsem kousek od Ostravy, a tak nějak se snažíme pořádně druhý měsíc :grinning:
12. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
momis, super, jen pojd k nam... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja vedela, ze tu nebudu az nadosmrti sama :grinning:
odkud jsi? koukam, uz mas taky jednoho broucka doma...asi prejmenuju tema :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
to víš, že tu nebudeš sama.už jsme tady spíš zkušenější snažilky :stuck_out_tongue_closed_eyes:. jsem z takové malé vesnice Olbramice.ty jsi přímo z Ostravy a odkud?
12. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
maji, to jo, jak máte takové plány tak tomu nechejte volný průběh :slight_smile:
My plánujem svatbu až po miminku. Nechci se vdávat těhu a tak nechceme zatím plánovat nic :wink:
No u dr. jsme ještě nebyli, ale budem muset zajít 100%, pro mě se to táhne už dost dlouho a na psychice ti to nepřidá. Takže brzy ho navštivíme, ale co jsem tam byla po půl roce, tak se divili, neplodní určitě nejsme ani jeden. No nevím, budem muset zajít at víme kde je problém :unamused:
12. čer 2009 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
ja su z poruby :slight_smile: jeee, su zvedava, ktera z nas bude jako prvni ohlasovat // :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
momis taky Tě vítám :slight_smile:
12. čer 2009 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz
Tak já to nebudu :confounded:
Ale přeji Vám aby jste se brzy radovali :slight_smile:
12. čer 2009 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
moni, no ja uz bych asi nevydrzela a sla...ale treba su jenom ovlivnena tim, ze se Tobik podaril napoprve :grinning: my jsme puvodne svatbu planovali jeste pred miminkama vubec...ale pak jsme prehodnotili plany a poridili si radsi ditko :grinning:
12. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
moni a treba zrovna jo, co ty vis :wink:
12. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
ahoj moni, já jsem taky monika, taky zdravím. ono to člověk nikdy neví, jak dlouho to bude trvat a jak tak čtu, tak má dost holek problém být podruhé těhu, tak uvidíme. :frowning2:
12. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
maji, nám se malý povedl snad po 3, 4 měs. a problém jsme vůbec neměli. Myslím si, že to byla taková normální doba. Navíc jsem předtím nebrala antik. brala, ale jen chviličku. No je to možná tím, že ted je více stresů kolem všeho než předtím, nevím. Určo zajdem, až se pořádně zabydlíme. Taky jsem z toho už hotová a zvědavá co se děje
12. čer 2009 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz
ale určitě se to povede :wink: když už to jedno se zadařilo, tak to by v tom byl čert ne?? :wink:
12. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
tak já už jsem vdaná, my se taky brali až bylo Paťovi 1,5 roku. byli jsme pracovat v Anglii a už jsem se sem vracela těhotná, tak jsem se nechtěla vdávat s břichem a pak jsem spravovali barák, takže jsem se brali loni v září a jen tak 15 lidí a doma, protože jsme všecko vrazili do baráku :grinning: ono moni ta psychika dělá fakt moc
12. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Jj Moni, taky čtu, že je ted více problémových párů co se snaží dlouho a nic. Nevím čím to je. :sweat_smile:
Ale to čekání je fakt děsné. A navíc ještě jak mi pšou kamarádky, že jsou těhu nebo se dovídám, všem to přeju, to jo, ale pak se zamyslíš a příjde Ti to líto. Jinak jim to přeju, to samozřejmě. No Maji, myslím si, že né. Že nám pomůže jestli vůbec až ten dr. a ted se tam nechystáme, později ano.
12. čer 2009 ve 22:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
momi, tak to my musime mit velkou svatbu :sweat_smile: pocitame zatim kolem 100 lidi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
moni, jj, to verim, ze ti to prijde lito...taky by mi bylo. treba se to jen tady na konovi srocuje, protoze se nekdo snazi, nejde to, tak kazda zenska zacne hledat informace, narazi na konika, propadne mu a pak to vypada, ze ma kazda druha problemy s otehotnenim :wink:
12. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
Holky, pomalu se loučím, určitě sem zase nakouknu, jak se sem dostanu :slight_smile:
Mějte se hezky a dobrou
12. čer 2009 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
dobrou moni :slight_smile:
12. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
tak to jo,my to pojali jen tak z lehka :grinning: to jsem taky zvědavá, jak se nám rychle zadaří, ale celkem se trošku hrozím, protože ten můj raubíř má největší zálibu se po mně všelijak natahovat a šlapat a bůhvíco a jak mu to pak vysvětlím, že to nejde :slight_smile:

moni, já si osobně myslím, že by taky možná bylo lepší už zajít k nějakému dr., i když to asi není jednoduché
12. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
dobře se vyspi pa :wink:
12. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
jj na těch diskusích se to nazbírá. Já to zatím nijak nehrotím. Jen si čtu sem tam něco. Když se sem dostanu.
Neměřím si teplotu nebo tak, zajdem pak popřípadě k dr. a uvidíme :slight_smile:
Tak dobrou :pensive:
12. čer 2009 ve 22:42  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 14
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.