• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se právě začínající snažilka z Ostravy? :)

(Zamčená)
26. srpna 2010 
Dobré dopo,
člověk musí furt cosik řešit, jinak by se asi nudil. Nějak už to zmáknem a bude to :wink:
zatím nic ... :wink:
uvidíme jestli zítra nebo v sobotu testnu, sice lepší by bylo asi déle počkat, ale kurnik ta zvědavost... je strašná. :wink:
To budeš mít pak s mimčem fajn, že dopo budete mít jen čas na sebe a Lukášek si užije zas něco jiného :slight_smile:
27. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahojkýýýýýýýýýýýýý :slight_smile:
Jak jak nedorazila????????? :dizzy_face:
28. srp 2009 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz
čauky, :slight_smile:
zatím nic a test taky nic,tak doufám, že už nedorazí... :wink: tak to teď nechám být a uvidíme, možná je to ještě brzo :wink:
tak zas podám hlášení :wink:
To byl dneska hic co? tfuj, mám léto ráda, ale trošku ochlazení by nebylo marné, jaksik mi bylo šoufl.
zatím pa :slight_smile:
28. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
ahoj Moni,
tak asi prd :angry: už to začíná :frowning2: , ale stejně je mi nějak blbě, asi tím počasím. :rolling_eyes:, ale aspoň se ochladilo a je lepší vzdoušek. :wink:
tak snad příště....
zatím pa
29. srp 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahojky , dobré ránko :slight_smile:
Tak hlavně at je co nejdřív za Tebou a brzy nedojde vůbec :angry:
30. srp 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni,

tak jak se máte? Co školka? Jak to proběhlo? :slight_smile:
U nás nic nového. Já už si pomalu připravuju životopis :grinning: :grinning: :grinning: No uvidíme...
zatím ahojky, ať je vše v pořádku :wink:
2. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
My se máme fajn. Jsme přestěhovaní, měli jsme na to dva dny, to tu byl miláček, takže honička jak blázen a já jsem už hotová, doma nemám ještě udělaný úklid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo malému se ve školce líbí, obešlo se to i bez slz, což jsem ráda, jsou tam děti co plakali ještě dnes, ale malý se tam těší a v klidu si hraje :slight_smile:
No já se taky připravovala do práce, tak snad to k něčemu bude a nebudeš muset chystat životopis :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni,
hlavně, aby se vám v novém bytečku líbílo a dobře bydlelo :wink: A už jste ve svém?
Je fajn, že to malý dobře zvládá, že s tím nemá problém a co vstávání?
U nás nic nového, ještě chodíme s malým ven, dokud je dobré počasí, ať se na zahradě vyřádí :grinning:
Koupelna je funkční, i když ještě bez obkladu, ale je :grinning:
A co mimčo? už ti tam ty týdny pěkně naskakujou :grinning: A jak ty se cítíš, máš ještě nějaké nevolnosti?
10. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahojky, tak jak se máte?
Jak jde snažilkování? My se máme zatím fajn, tedka na víkend nám dojede tatka, tak se těšíme.
My jsme tedka nemocní už týden, tak do školky nechodí a doma je to sním na zabití :confounded: :confounded:
Už se to tedka lepší tak snad ve čtvrtek půjde do školky už.
Jj to utíká jak hrom, nedávno jsem zjistila // na testu a za chvíli budu v půlce těhu :confused:
Jnak se cítím dobře, nevolnosti už žádné a dlouho, jen to spaní, jsem pořád ospalá :grinning:
14. zář 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky!odkud z ostravy jste?já sice nejsem "právě začínající"už se snažíme nějaký ten měsíc ale tak snad nevadí
14. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky Kaceen, já sice už snažilka nejsem, ale chodím tady za Mončou :slight_smile:
Tak Tě vítám a samozřejmě držím palečky aby se co nejdřív zadařilo :dizzy_face:
Já jsem jinak z Hrabůvky a ty?
14. zář 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni a Kaceenka,
Moni, tak se snažíme, no uvidíme, jak to dopadne :wink: Nějak mě přepad takový pocit, že je mi to šuma fuk a jaksik mě to přestává bavit, no nevím... :frowning2:
Páťa to před chvilkou zalomil, to je teda div, to zírám :grinning: Už taky vymýšlí kraviny, zima na krku, to bude děs, celé dny doma :slight_smile: , budem muset něco vyrábět, to ho baví, ještě že je ten net a tam se dá najít inspirace :wink:
To se na taťuldu hodně těšíte co? se ti nedivím.
Kaceenka já nejsem přímo z Ostravy, ale z vesnice kousek od Ostravy u Klimkovic. Doufám, že se ti brzo zadaří :wink:
14. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Moni, je jasný, že když chceš, tak Tě to čekání přestane bavit a řešíš to, myslíš na to o to to je horší, protože se většino zadaří s čistou hlavou :wink: Tak ještě vydrž a zadaří se, musíme si hold počkat, my taky museli :frowning2:
Ale vy nebudete čekat tak dlouho a brzy se zadaří, jen na to moc nemysli a uvidíš jak to půjde :slight_smile:
Jo jo těšíme se, chce se vrátit sem , ale až si najde tu práci. Tak mu zkusím ukázat to co dělá ten tvůj manža :slight_smile:
14. zář 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz
sem si říkala že vás tu moc nechodí.já jsem z dubiny v hrabůvcejsem bydlela ještě před rokem
14. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
Z Dubiny? A kde tam? Já v Hrabůvce bydlím dlouho.
14. zář 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
na jana škody.až u intersparu na konci dubiny.předtím se v hrabůvce bydlela na mjr.nováka :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
No já moc Dubinu neznám :slight_smile: My bydlíme za Broadwejí .
15. zář 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile:
aspoň to počasíčko je fajn, doufám, že si taťuldu užíváte :wink: Určitě to bude lepší, když budete spolu, i když s tou prací je to taky o ničem a člověk peníze potřebuje, zvlášť, když už má rodinu.
Jo, zkus mu to ukázat, však uvidí, pořád tam nabírají nějaké lidi, a příští týden tam mají dokonce den otevřených dveří :slight_smile:
Snažím se to moc neřešit, když to přijde tak to přijde, a když né teď, tak později. Jedno zdravé dítko máme, takže můžem být spokojeni, co by za to jiní dali.
Tak užívej těhotenství, protože to fakt rychle uteče. Hlavně, že je vše v pořádku :wink:
zatím ahojky :wink:
19. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile:
My měli tatku tedka na víkend tady ,ale úplně jsem mu zapoměla ukázat ty stránky :unamused:
A jak se máte? My se máme fajn, já unaveně, ale jde to :wink:
Ted se chystám na úklid a pak na úřad. Venku je zatím pěkně, ale kdo ví jak dlouho to vydrží ...
Tak se zatím měj hezky a zdravíme, papa :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky
:wink:
Jinak se máme fajn, venku je hezky tak to jde. Já jsem si teď pěkně naběhla, jsem malému slíbila, že pojedem do MC želvička autobuskem a teď tam mají nějakou burzu, takže herna je otevřena až ve čtvrtek a on si to nechce nechat vysvětlit, že nejedem teď, ale až ve čtvrtek a pořád tahá oblečení ze skříně a že jedem a kňučí, joj, kdybych to věděla, tak nic neříkám
:grinning: :zipper_mouth:
Za týden uvidíme, co a jak, :wink: chlap se mi furt směje, že už budu muset vstávat do práce a že zase budu nosit penízky :grinning: to jsou chlapi, ale že mu skončí servis, to si moc nepřipouští :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No uvidíme, radši s tím počítám, ať pak nejsem zklamaná.
Tak přeju dobré vyřizování, protože na těch úřad to taky stojí za to. :angry:
Mějte se fajn, zatím čauky :slight_smile:
22. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahoj Moni,
tak jak se daří? Co nového? S malým jsem minulý týden byla v rodinném centru a líbilo se mu tam, myslím, že je to pro děti fajn, ať už se připravuje na kolektiv :wink: . Chtěl jít i zítra, ale je nějaký nachlazený a má dost rýmu, takže ho tam tahat nebudu, tak příště, to má být maňáskové divadlo, tak doufám, že nám to vyjde.
Mě mrcha mešká 2 dny a zatím na testu nic, tak uvidíme, doufám, že už ani nedorazí. :zipper_mouth:
Mějte se hezky, sice dneska je tam zima jak hrom, jsme byli u zubaře a tam taky lidí jak prase, děs..tak pa a napiš :wink:
30. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahoj Moni,
Tedka jsme tu měli tatku, tak jsem si užívali :slight_smile:
My se máme fajn, ale od včerejška je malý zase nemocný :frowning2: Ta školka, chjo :frowning2:
Týden ve školce , skoro 14 dní doma, tedka týden ve školce a od včera zase nemocný, takže zase ho odhlásit, normálně zešílím, jaké tam jsou bacili a to kašle, kašle, kašle, skoro se nazastaví :confounded:
Zítra sním letím k dr.
Fakt? Tka jak si dopadla nedošla ? Doufám, že né :angry: :dizzy_face:
Já citím už pohyby, tak je to fajné i včera drahá půlka byl nadšený :slight_smile:
Zima tam je to jo :rolling_eyes: Ale zatím neprší což je fajn, my ted budem zavření doma :angry:
4. říj 2009 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj,
tak to jste si ho určitě užívali. :wink:
My jsme minulý týden byli taky nemocní, jenom jsme vyrazili do RC mezi děti, tak šup a už to bylo :slight_smile:
Hlavně, ať se vykurýruje.
No mrcha po týdnu zpoždění dorazila :angry: , ale nebudu to řešit. Teď honím nějaké brigády, ať máme na přilepšenou, vánoce se blíží, je třeba malému pokojíček, tak radši budu pracovat, než se zabývat těhotenstvím a koněm :grinning: . Tak uvidím, asi se taky už budu muset informovat ve školce, jestli by Paťu vzali už v dubnu, no uvidíme, sice manžel byl zklamaný, říkal, že tomu dáme ještě měsíc, no tak uvidíme, možná se těma brigádama rozptýlím a bude to :grinning: Prdím teď na to.
To je super, že už cítíš pohyby, to už je trošku jinačí. držím palce, ať je všecko ok.
Zatím čauky, mějte se, zas někdy :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahojky, tak držím palečky aby se zadařilo co nejdřív. Určitě jednou podaří :slight_smile:
A brigádka je dobrý nápad, odreaguješ a příjdeš na jiné myšlenky, taky bych něco brala, ale ted už asi těžko.
Tak at se zadaří, oddychni si, nemysli na to a bude vše ok a za chvíli se zadaří :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Moni,
tak jsem se teď dívala z okna, a ono tam sněžilo, sakriš :angry: zima je tu. Jsem po té noční docela grogy, ale dalo se.
Ve školce mají plno, mám se zeptat v březnu, ale spíš počítat až v září, takže to nějak budem muset překlepat, pokud se nezadaří, no uvidíme :slight_smile: Tchýně pracuje, mamka na směny, takže nemám žádné hlídání a za soukromou školku nemíním dávat x tisíc, takže na prd. :angry:
Myslím na Tebe, ať je vše v pořádku a daří se, zatím ahojky :wink:
13. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahojky Mončo.
Jo vlastně ty děláš ty noční, že? Jsem si přečetla rychle Tvou zprávu v ip a pak zase fičela, tak jsem na to úplně zapoměla :sweat_smile:
A co tam děláš? Taky bych brala nějakou brigádku, ale ted těžko :frowning2: A kde?
Pokud byvjsi potřebovala hlídání, tak dej vědět, s malým si pohrají, nebo dopol. jsem sama a aspon by ses vyspala :wink:
Do školky má čas, neboj, zadaří se.
Jo no mě zima nevadí, jen mi vadí ten neustalí déšt se sněhem a vítr. Je to děs a nekonečné :angry:
A jak jinak, jste zdravý? :slight_smile: Děkuji :-*
15. říj 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Moni,
jsem byla jen teď na jedné noční, protože mám fakt problém s tím hlídáním a vždycky očumuju net, jestli se tam vyrojí nějaká brigádka. Byla jsem v Tescu v Porubě na inventuře a někdy v listopadu má být i v Tesku ve Futuru, tak uvidím jak to vychytám. :slight_smile: Studenti si stěžovali, že nic moc brigádky nejsou, ale jak tak hledám, tak jsou, i ve fabrikách na směny. Díky za nabídku :wink: uvidím, na co zas trefím, že bych tě pak využila :grinning:
To počasíčko stojí za to, jsem rychle musela malému koupit zimní bundu, se tak ochladilo pomalu ze dne na den :angry: Chodíme teď do toho rc želvička, tak to se Páťa aspoň vyřádí a dostane mezi děti. Jo a ta Honzova firma má pořád nějaké inzeráty, že berou lidi. :slight_smile:
Teď jsme zdraví, takže plánuju, kam s ¨malým, ať se nenudí a já si po večerech trošku oprašuju angličtinu,ať myslím na něco jiného :sunglasses:
Týý brďo, už ti tam svítí 20 tt, to letí teda :slight_smile:
No nic, opatrujte se a zas napiš jak se daří, a co nového :wink:
20. říj 2009 v 00:05  • Odpověz
Ahoj Moni, tak to je fajn, že si tak hledáš, určitě příjdeš na jiné myšlenky a musí to být fajn na chvíli vypadnout z domu :slight_smile: Já přdevčírem mazala tady v ip zprávy, tak jsem vymazala i ty stránky kde dělá Tvůj manža a potřebujem zase číslo, Lukin jich má dost v telefonu a neví které z nich je jejich, tak mi prosím pošli ještě jednou do ip ty jejich stránky :slight_smile: Taky jsme chodili do mc tady a malý si vždy hezky vyblbnul, tak možná i proto je ve školce hodný a nepláče. Je fajn, že sním chodíš mezi děti, aspon si zvykne a třeba jak půjde do školky tak nebude taky problém. :slight_smile: A co tam děláš na té inventůře? Hledali i v kaufu, uvažovala jsem, že se tam přihlásím, ale nakonec jsem se na to vyprdla, bylo to aspon dobře zaplacené? :slight_smile: Jinak se nám daří fajn, mimi kope furt jak závod a nového asi nic, mímo se nám nechce ukázat, tak pořád nevíme co to bude :grinning: A co vy, jak se daří
24. říj 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni,
to je dobře, že je vše ok, jen tak dál :wink:
Na té inventuře jsme počítali zboží, takže to bylo v pohodě, akorát mě za těch 11 hodin pěkně bolely záda :sweat_smile: , ale hřály mě ty prachy, 72 Kč čistého na hoďku, takže super na brigádu. Teď moc toho není, ale číhám a sleduju to, tak uvidíme.
Paťa je z té herničky nadšený, si tam pěkně vyhraje, i když zatím jen sám, ale aspoň tak, si zvykne na ty děti.
Jinak nic nového, tento měsíc s ničím nepočítám, protože byl Honza pryč a mě se nějak nechtělo, takže jsme se tulili tak možná 3x :sweat_smile: , koncem týdne zas očekávám tetku s jahodama, takže se moc netěším. :angry:
Hodím ti do ip tu adresu. :wink: a držím palce. :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
ahojky holky,

tak se přidávám do diskuze jakožto začínající snažilka z Ostravy :slight_smile:

Jsem dneska 16DC, dva dny před tím dva pozitivní OVU testy, hlen i čípek ukázkový. Dneska OT negativní, čípek sestupuje a tvrdne.. Poctivě jsme se snažili, tak doufáme, že to výjde, i když je to naše první snažení :wink: výjde to!!! :sunglasses:
Jinak přeji všem snažilkám brzké // na TT a těm co čekají to nejpříjemnější a nejkrásnější těhu a zdravé a usměvavé mimča :wink: !!!
2. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.