• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se právě začínající snažilka z Ostravy? :)

(Zamčená)
26. srpna 2010 
Ahoj jankabry,
držím palce, ať to vyjde :wink:
Moni, mrkni do alba :sunglasses: :grinning: Já tomu nemůžu uvěřit, jsme se tento měsíc trošku na to vyprdli, Páťa chodí pozdě spát, tak ani nebylo kdy a ono.... :sunglasses:
Já to teď musím rozchodit :grinning: :grinning:
Co jinak nového?
6. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
No monííííííííííí, to je paráááááááááááááda, moooooooooooooooooooc gratulujíííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hodně moc Ti to přeji, jůůůů vidíš to, příjde to tehdy kdy to člověk ani nečeká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
To je fakt supér, budte na sebe moooc opatrní.
Jinak nového, že se budem stěhovat :grinning:
Jinak tak nic, kdy půjdeš k dr.? Kdy si měla naposled ms?
6. lis 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
Díky Moni, :dizzy_face: Je to tak, jak to člověk nepředpokládá, tak šup a je to :wink:
Hlavně musím Paťovi vysvětlit,ať po mě neskáče, hlavně po břichu, no jsem zvědavá, jak to vezme :wink:
Máte nějaký nový byt, doufám, že už nějaký suprový, ať se nemusíte pořád stěhovat :grinning:
Já dr. plánuju tak koncem listopadu, to by tak mohlo být, ať je tam něco vidět, ať tam hned neletím . Poslední ms byla 4.10. a dnes ráno mi to nějak nedalo, břicho mě pobolívá, ale trošku jinak než na ms, tak doufám, že už to zůstane a v červenci nás bude víc :grinning: Sice jsem moc nechtěla chodit s břichem v létě, ale víš jak to je, odříkaného největší krajíc :grinning: :grinning: a ještě Honza má 18.7. narozeniny, tak to bude dáreček :grinning: :grinning:
Vy se taky opatrujte, :wink:
6. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Moni jo jo stěhujeme se už do našeho a většího :slight_smile: Tak se těším.
A už naposled :grinning: :grinning:
Tak to je supér..... My máme termín v březnu a v dubnu je malý :grinning: Tak se bude slavit o měsíc či dva :grinning:
Tak hlavně, že se zadařilo, dej na sebe pozor a k dr. nespěchej to je fakt, at je něco vidět :slight_smile: :dizzy_face:
Budeš si dělat ještě testík? Tak at čárečka jen sílí :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz
Moni, to ti přeju krásný byteček, hlavně ať jste tam spokojení, malý bude mít určitě pokojíček, to budete mít fajn, pak i pro mimčo.
Ještě jeden testík mám, tak někdy v pondělí (jestli to vydržím :grinning: ) to testnu.
Týý brďo, stejně jsem z toho taková hin :grinning: .
No my to budeme mít prima, duben brácha a Paťa, červen já, červenec Honza a malé :grinning:
Dík, už jsem si to hodila i do pasu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , hned je to lepší :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
jo a ještě, ona ta druhá / tam byla hned a do limitu pěkně zesílila :wink:
6. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Moni děkuji, malý určitě pokojík mít bude na to se těším nejvíc :slight_smile: jak mu ho vykrášlím :grinning:
Monul já ti věřím, taky po roce snažení jsem z toho byla hotová, nevěřila tomu a furt vytahovala testy a zkoumala je :dizzy_face: Je dobře, že se zadařilo za takovou chvíli :slight_smile: Moooc Vám gratuluji. My máme taky veselo stěma nározkama :grinning: Listpad mamka, prosinec já, leden drahá půlka, babička, únor výročí ségra, tatka, březen asi mimi, duben malý, brácha, brácha od drahé půlky,babička atd. atd. tak jsem zvědavá jestli mímo bude ten březen nebo únor :slight_smile: no tak to bude už jen sílit, to už si nemusíš ani test dělat :grinning: ale zvědavost je zvědavost co, já jsem testovala furt jak vůl i když byli úplně růžové.-fialové :grinning:
6. lis 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Moni, tak jsem dnes ještě využila ten poslední testík a pěkně sílí, takže je to tam :dizzy_face: . To jsem fakt ráda, že to bylo celkem rychlé, když to tady člověk čte, co mají holky za trápení, tak díky bohu :wink:
Já se taky těším, jak budem Páťovi dělat pokojíček, aspoň se to urychlí :grinning:
Týý brďo, stejně je to takový zvláštní pocit, zase ve mě roste nový človíček :dizzy_face: Akorát si říkám, jak budu v klidu, když mi tady bude lumpačit ten můj raubíř :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak zatím pa , dnes to vypadá, že tam bude venku hezky :sunglasses:
8. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahoj holky, sice tak úplně nepatřím mezi snažilky :slight_smile: , ale někde to napsat musím. S přítelem jsme spolu 7 let, ještě studuju VŠ a před týdnem jsem "započali". Bylo to přibližně v polovině cyklu. A přesvědčila jsem se, jak strašně velkou sílu má psychika. Protože asi 2 dny po "oplodnění" :slight_smile: nastoupily příznaky jako nevolnost, točení hlavy, tlak v podbřišku atp. už jsem myslela, že jsem těhotná, začala jsem se těšit, ale těh. test je neg., koupila jsem si ten hodně citlivý - již od 5.dne po oplodnění, takže už jsem pomalu začala řešit všechno kolem miminka a nic. Poslední naděje je asi "menstruace" :frowning2:
Jinak všem přeju ať se daří, miminka ať se zdárně vyvíjejí. hezkou neděli všem.
8. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahojky holky, nejsem začínající, ale snažilka jo :wink:
Nikol, jsem přesvědčená - a potvrdilo mi to mnoho odborníků, že žádný test ti neukáže pozitivní test už 5 dní po ovulce, to je blbost. Takhle brzy po oplodnění se drobek u tebe teprve uhnizďuje a teprve tehdy se začíná vytvářet to HCG, které se ukazuje na testech. Je fakt zbytečné se stresovat ještě před ms. Já to čekám ve čtvrtek a taky nemyslím na nic jiného... už se mi o tom i zdá. Ale že test nic neukázal, nemusí znamenat, že se nezadařilo. A už jsem četla i mnoho příspěvků (a stalo se i mé kamarádce), že test měla slabě pozitivní až týden po vynechání ms. Ale na druhou stranu s tebou souhlasím, že ty těhu příznaky se dají celkem snadno vsugerovat....... :frowning2:
Myslet pozitivně a nestresovat - líp se řekne, než udělá, že :grinning:
Tak držím pěstičky
8. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj Moni, no to je skvělá zpráva, takže ještě jednou velkááááááá gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A co manža už to ví? Co na to říkal?
Jo Moni rychleji Ti to uteče jak se zabavíš a neboj to se zvládne, taky mám doma raubíře a je to teda děs :grinning:
Ale taky někdy pohoda.
A jaký pokojíček budeš dělat už víš?
Holky nebojte nemyslete na to a zadaří se, držím Vám pěstičky :slight_smile:
8. lis 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz
nikollita, jo jo, ta psychika je děsná věc,moc na to nemysli, spíš se zabav tím studiem a ono to půjde, uvidíš :wink:
jajkaz, taky držím palečky, ať se zadaří :wink:
Moni, díky :dizzy_face: ,taky mám radost :wink:
Honza je taky šťastnej, že se rozrosteme, by to už nejradši všude rozkecal, ti chlapi jsou někdy horší jak my :grinning:
Jsem to taky nevydržela, hned jsem za ním běžela s testíkem :grinning: Hlavně, ať je všecko ok a probíhá to v normě. :wink:
O pokojíčku mám zatím jen tak předběžnou představu, hlavně bych chtěla na zeď nějaké postavičky, pořádnou postel a něco na hračky, bo se mi to tady všude válí v obýváku, je to děs, ještě budou vánoce, tak to přibyde, a ještě jsem mu tady přitáhla ze sklepa trojkolku, ať přes zimu trénuje, takže to to máme jak v hračkářství :grinning:
Co ty máš nějaký tip?
8. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Moni to je pravda, taky jsem říkala, že to řeknem jen rodině a kamarádům až po 12tt a on to nevydržel a hned to všichni věděli, se pochluboval :grinning:
No stěma hračkama mi ani nemluv. Tak se těším, že bude pokoj a bude tam. My postel máme pro malého, jen musíme koupit skřín a komodu a nějaké poličky, jinak klouzačku, stan, koše na hračky taky má tak nic nepotřebuje a vymalujem mu ho na takovou pistaciově zelenou.
Neboj všechno bude v pořádku :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni, no jo, chlapi jsou fakt ukecanější jak ženské :sunglasses: , ale u nich je to asi, že se cítí jako samci :grinning: čím víc potomků tím jsou mužnější :grinning: :grinning:
Na dělání toho pokojíčku už se taky těším, že už bude mít takové své místečko.
Dneska jsem nějaká hin, asi je to tím počasím, takový děs, a trošku mě pořád pobolívá břicho, ale to asi tou přípravou na prcka :wink: No jsem zvědavá, co to bude tentokrát :sunglasses: jestli další raubíř nebo holčička. Vám se pořád neukázalo co? to budete mít překvapeníčko :grinning:
A kde budete mít ten nový byteček?
9. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
ahojte, jdu se za vama zase po dlouhe dobe podivat :slight_smile: koukam, ze z naseho puvodniho tria uz jsme vsechny tehule, takze momis dodatecne gratuluju a preju pohodove a krasne tehulkovani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nikol, jajko, drzim palce at to vyjde, to ze test nic neukazal jeste nemusi nic znamenat :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj Maji,

děkuji moc :dizzy_face: Tak se nám taky zadařilo! Už jsem vás dostihla, akorát o pár měsíců později :grinning: :grinning: :grinning:
Doufám, že je u tebe všechno v pořádku a užíváš těhulkování, i když s malým dítětem už je to složitější. No uvidím, jak to půjde nám. :wink:
Tak hlavně, ať jste zdraví a zas se někdy ukaž! :wink:
9. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
momi, u nas vsechno ok, akorat uz se zacina nejak moc blizit porod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani s Tobikem to neni takova hruza jak jsem cekala, jen se s nim dost nataham, ale co, su natrenovana, tak to nemuze skodit, ne :grinning: :grinning: :grinning: spis se bojim jak sourozenecka prijme, k cizim detem se chova hezky, tak snad ho nebude brat jako vetrelce :grinning:
9. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj Moni, jo no, počasí stálo ráno za prd ted se to trochu tady vyjasnilo. Já ted ležím a malý usíná po o, pozdě jsme přišli a pozdě jsem vařila :grinning:
My ten byt máme v Zábřehu jestli Ti to něco říká. Né no, mimčo je stydlivé a nechce se ukázat :grinning: Tak uvidíme co ted v pátek, jdema na poradnu.
Ahoj maja :slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz
Maji, tak to je důležité, že je vše jak má být. :wink: a že to zvládáš :grinning: , no taky si říkám, jak malý toho dalšího tvorečka přijme, no uvidíme, u nás je ještě dost času :grinning:
Ahoj Moni, tak to už se těšíš na byteček, kdy se stěhujete? Zábřeh vím kde je, a je celkem rozsáhlý, někde ve starém Zábřehu nebo někde jsou jak pískové doly?
Tak držím palečky, ať poradna dopadne dobře, já jsem objednaná na 23.11., sestřička říkala, že je to tak akorát, aby tam už něco bylo vidět, tak jsem zvědavá :wink: Ale řeknu ti, že poslední 3 dny jsem rozežraná jak hrom, nevím co bych sfutrovala a všecko možné, jestli to tak půjde dál, tak snad přiberu 30 kg a bude ze mě koule :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to jsem teda poprvé neměla :grinning:
Tak se opatruj! :wink:
10. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz
Ahojky Mončo :slight_smile:
Stěhujeme se za 2 týdny, protože př. týden je celý týden miláček v práci a ten další má celý týden volno, tak se bude dělat na bytě a než odjede nás přestěhuje, takže tak za 2 týdny.
Jo jo jak jsou pískové doly, pískové doly jsou níž-dál. Zábřeh je jak je Assen jestli víš, nebo kousek od bývalé Delvity. :slight_smile:
No to už půjde vidět i srdíčko toho 23.11 jestli jsi tedka + - v tom 6tt, tak to je supér. Těším se, necháte si říct pohlaví?
No já doufám, že se nám ted ukáže, už se tam v pátek těším. :slight_smile: Děkuji moc a taky se opatrujte.
Venku je hnus co? Jsem říkala, protože jsem dnes vyřizovala kolem bytu, ještě , že mám auto, jinak v tom hnusném deštivém počasí by mě nikdo ven nedostal :frowning2:
11. lis 2009 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz
jajkaz:

jé tak se potkáváme i tady :slight_smile:

nikolita:

jak píše jajkaz - 5DPO Ti to test potvrdí jen ve velmi mizivém procentu. Skoro nikomu se mimi nevyvíjí tak rychle, aby se zahnízilo už 4DPO(nejzažší možnost nidace) a navíc vyprodukovalo do 5DPO dostatek HCG, aby to rozpoznal test.... Testovat je reálné tak od 11DPO, i když někomu se to ukáže už od 8DPO. Velkému procentu holek i citlivé testy ukazují // až týden po vynechání.. Navíc, když nevíš přesně, kdy jsi měla ovulku, tak to nemůžeš takhle počítat :wink: Doporučuju měřit BT a sledovat čípek, ale nemusíš :wink: hlavně nestresuj, to není pro mimi ani pro Tebe dobré :wink:
Já jsem teď 9DPO a testovat budu až v pátek nejdříve .. spíše v neděli .. je to sice nejistota a strááášně napínavé, ale co? prostě se to buď ukáže nebo ne :wink: "výroba" miminek je taky fajn :wink: ale chtěli bychom aby se to povedlo už teď, to se rozumí :wink:
11. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahoj Moni,
tak to máš teďka pěkný frkot kolem bytu, ale to jsou příjemné starosti, budete to mít fajn. A taky na slušném místě. Hlavně, ať jste tam spokojeni :wink:
Já už se nemůžu dočkat k tomu dr., jsem zvědavá, hlavně,ať je vše ok, a pohlaví si necháme říct, jsem zvědavka a taky, kdyby náhodou to byla holčička, ať můžu koupit něco růžového :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jak jsi dopadla ty? Bylo něco vidět, nebo vás pořád napíná?
Teďka mě docela dostal ten případ té těhotné paní, co dostala tu prasečí chřipku a museli jí udělat císařský řez ve 29.tt, sakra docela jsem dostala strach :confused: A ještě i nějaký pán zemřel už i v Ově na fakultce, no snad to bude dobré.
Dneska a včera je tam aspoň fajn počasí, tak se dá jít na zahradu. :wink:
Tak se taky opatrujte a dobré vyřizování a zařizování :wink: :slight_smile:

Jankabry a co ty? Jak jsi dopadla? :wink:
15. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Holky přeju vám krásný podvečer :slight_smile: !

Já přikládám svůj graf :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/jankabry

Všem co nám držely palce, moooc děkujeme!!! :wink: Teď ještě aby nepřišla ta hnusná mrcha a oddechnu si poprvé :wink: Tak pokračujte v držení palečků, prosííím! :wink: Hlavně ať všechno pokračuje jak má a dopadne dobře! musí! :wink:
15. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahoj Mončo.
Uff, konečně jsem se dostala na pc na delší dobu.
Jsme už totiž přestěhovaní, bylo to takové narychlo. Máme tam všechny věci a nábytek a já jsem u mamky, př. týden tam bude miláček malovat a nasadí novou linku a pak se tam odsud přešoupnem :grinning:
No jo , zařizování je, to je fakt. Musím tento týden někam pojezdit a kouknout na koberec malému do pokojíčku na světla-lustry atd. takže to bude příjemné nakupování :slight_smile:
Jinak jak jsem byla v pátek na poradně, tak mimčo se nám ukázat nechtělo samozřejmě :frowning2: Takže víme prd, je taky možné, že v takové poloze v jaké je už dlouho může být pořád a uvidí se prd. Takže tak no, najednu stranu zklamání, chceme věd :frowning2: t už kvůli nakupování nechci pak lítat na poslední chvíli a vše v neutrálu taky nechci mít a na druhou stranu si možná prožiju to překvápko u porodu, tak uvidíme :grinning:
A co ty? Jak se cítíš?
O té prasečí chřipky ani nemluv, bojím se strašně :frowning2: Ještě když malý chodí do té školky a ták, no věřím, nebo na to spíš nemyslím :confounded:
A co jinak? :dizzy_face:
18. lis 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
jankabry, gratuluji! :wink:

Ahoj Moni,
tak to jste to stěhování teda vzali hopem :grinning: , takové dodělávky jsou fajn, hlavně, už budete ve svém a pěkně na vánoce :wink:
Tak s mimčem budete si napnutí až do konce co? Máte nějakého tajnůstkáře :grinning:
No já se cítím úplně jinak než při Paťovi, je mi pořád tak divně, nezvracím, ale cítím se blbě, honí mě chutě jak hrom, břicho pobolívá a prsa to je děs. Včera jsem chlapa poslala do lékárny pro ty lízátky pro těhotné a oni je měli vyprodané, tak jsem se s mála, že v Ostravě je všem těhulím blbě :grinning: Tak uvidím, jak to bude pokračovat, jestli mě ty stavy přejdou nebo ještě přijde něco horšího :confounded:
Teď jsem zvědavá v pondělí na toho dr., co tam bude vidět :slight_smile:
Já už jsem taky rázně řekla, že se příští měsíc kupuje koberec do ložnice a stěhujem se, protože malý se nám vždycky napakuje do lůžka a to se nedá spát, převaluje se, kope děs, a teď mi to vadí ještě víc, aby mi nekopl do břicha nebo tak, ani se mi moc pohodlně nespí, tak bude mít svůj pokoj a svůj pelech a basta :sunglasses: Stejně ho to čeká, takže lepší už teď.
Tak zatím ahojky :slight_smile:
19. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj Moni, nějak jsem Tě hledala ve snažilkách a ono se to přešouplo sem :grinning:
Jak se máte? Co dneska u dr.? Hm...? :dizzy_face: Určitě šlo miminko krásně vidět :dizzy_face:
My jdeme ve středu nakonec na 3D tak už kooonečně budeme vědět pohlaví mimíška :dizzy_face:
Jinak vše při starém, od zítřka začíná dost velká lítačka kolem bytu a v bytě úpravy a ták at se tak v pátek můžem tam přešoupnout :slight_smile:
Tak piš, piš, jak u dr.? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni, jo taky sem koukala, že se to hodilo do regionů.
Tak jsem podle utz 6t+2 a srdíčko krásně blikalo a malé si tak tak pěkně plavalo. Dr. má nějakou novou mašinu i s 3D utz, tak to bylo pěkně vidět. Týý jo, ono to tam fakt je :grinning: :grinning: :grinning: , takže zatím vše ok, 16.12. jdu na krev a 4.1. na první poradnu zároveň s nepovinným screeningem po 10.t.na vady a Downa, platí se 500, tak sem říkala,že to obětuju, není to zas až tak moc. Mám fotečku v albíčku, tak mrkni :grinning:
A pěkně se nám zadařilo, chlap si přetrhnul vaz v kotníku, takže má nechodící sádru a Paťa je jakýsik marod, má teplotu a rýmu, takže mám teď doma dva marody :frowning2:
Tak hlavně, ať se pěkně zařídíte, a už budeš mít konečně klid, hlavně se moc nepřetáhni :wink:
23. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Moni tak to je supér, gratuluji, fotečka krásná, taková malá fazolka :dizzy_face:
Na ten screening jsem taky byla. A pojištovna Ti to neproplatí? Já jsem u hzp a ta proplácí 4500-jmenuje se to manažerka svého mateřství a proplatí cokoliv co se týče těhu, fotečky, vitamíny, léky co můžeš když si nemocná, nastandart v nemocnici, otec u porodu atd. atd.
Ale ten screening mě poslala dr. mi napsala žádanku, tak jsem neplatila nic.
Jééjej tak hlavně, at jste brzy zdravý. My měli ted o víkendu průjem i zvracel, ale naštěstí, už je to ok.
Tak se měj hezky a zase se ukážu jak bude čas, at se manža brzy vzchopí a je mu líp a malému taky :slight_smile:
Ppaapa
23. lis 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni, tak čekáme holčičku :dizzy_face:
Byli jsme včera na 3D a paráda, šlo vše krásně vidět :slight_smile: Určitě běž, pokud budeš chtít, je to krásný zážitek.
Jinak se sem tedka málo dostávám, rekonstrulujem ten byt, tak lítáme pořád někam.
Zase jak se sem dostan písnu, mějse hezky a opatrujte se papa :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni,jůůůůůů, tak to moc gratuluju!!!
:dizzy_face: Tak budete mít páreček :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak pěkně zařizujte , ať už to máte hotovo a už se nemusíte stěhovat! :sunglasses:
No uvidím, ještě se musím informovat u dr. kolik se tam u něj za to platí , ale určitě to musí být zážitek :wink:
Já se cítím celkem v poho, někdy je mi trošku divně, ale naštěstí nezvracím, akorát navečer mě docela bolí břicho, ale to je asi tou celodenní námahou ...
Zatím se měj, pa a ať se dobře bydlí :dizzy_face:
26. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.