• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se právě začínající snažilka z Ostravy? :)

(Zamčená)
26. srpna 2010 
Ahoj Moni, tak konečně nám zapojili net co u tebe nového?? :slight_smile:
16. pro 2009 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni, tak to je dobře :wink:
Jak se bydlí? A co přípravy na Vánoce, už máš všechno? Já ještě žádný dárek, jsme chtěli jít dneska nakupovat, jenže ...., ráno jsme jeli k dr. na odběry krve kvůli tomu nt screeningu a tak a manža na křižovatce nedal přednost a borec nám zrušil levý bok auta, takže fakt radost, a zrovna teď před vánocema, no naštěstí se nám nic nestalo, takže "čert vem auto" , i když .. ho potřebujem, ale zdraví je důležitější. Tak jsem pak k sestře vtrhla a byla jsem docela mimo, se divím, že mi ta krev vůbec tekla :grinning: :sweat_smile: , hlavně mi říkala, opatrně a klidné a bezstrestující těhotenství, no to fakt mám, první manža s nechodící sádrou a teďka ta bouračka, tak doufám, že bude prcek v pohodě, zatím si teda se mnou pěkně užívá :grinning: no 4.1. jdu na první poradnu, tak jsem zvědavá, jak prcek od minule porostl a mám dostat průkazku :dizzy_face:
Malý byl skoro 3 týdny marod, měl děsnou rýmu a vždycky se mu to spustilo v noci, takže záchvat kašle, takže taky bezva, no doufám, že teď už bude klídek :sunglasses: a vlastně za týden jsou vánoce, týý jo.
A co u vás nového? Jak se máš, jak se cítíš, co Nellinka? :dizzy_face:
16. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Moni no nekecej :confused: Tak hlavně, že jste v pořádku a nic se nestalo jak Vám, tak mimíškovy. Auto opravíte pak. No to musel být šok, to věřím, ještě když jsi těhule, tak si musela mít strach. A co malý, už je zdravý jo?
My byli taky, ale mírně nachlazení. No jo, Vánoce za dveřmi a já mám jen pár dárků pro malého, v pondělí jdeme nakupovat pro všechny, tak jsem zvědavá :grinning: Jinak nás nic nového, mám jen více ležet a odpočívat a malá ta se mi v brůšku pořád přetáčí :grinning: Si tam někdy dělá disko či co :grinning:
A co ty? Nevolnosti nejsou?
17. pro 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Moni,
tak malý už je fit, jsme se byli dneska vyvětrat venku a chtěla jsem ho vytáhnout na boby nebo sáňky a on se nechce vozit ani na jednom :sweat_smile: , to teda nechápu :confused:
Auto se nechá spravit, jsme nejprve uvažovali, když bude ta škoda veliká, že bychom si pořídili jiné, jenže s tou rekonstrukcí na tom nejsme moc finančně dobře, takže jsme se zas nechtěli moc zadlužit, tak to opravíme, a až jednou půjdu do práce, tak si pořídíme nové.Akorát je to teď docela blbé bez auta, ale nějak to musíme vydržet.
Dárečky jsme měli nakoupeny asi za hoďku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , hlavně Paťovi vláčkodráhu a knížku, tchýni čajový set, tchánovi flašku rumu, mamce dám peníze cchce si koupit konvici, bráchovi příspěvek na židli, babce čajíky, já mám kabelku a Honza si pak koupí nějaký disk k Pc, takže to byla rychlovka :grinning: Já nemám ráda ty přecpané obchody, takže nakoupit a pryč :grinning:
Tak Moni hlavně odpočívej a nepřetahuj se. :wink: Malá je asi divoška :grinning: To víš, musí tě trošku pozlobit, ať víš, že tam je :grinning:
Mě už ty nevolnosti ustoupily, takže jsem v pohodě, akorát jsem dost unavená, ale spíš až k večeru a ten pupek, ani nemůžu uvěřit, že v 11tt. už mám takové panděro, jestli to půjde takovým tempem, tak to nechci vidět, jak budu vypadat třeba v květnu :grinning: :sweat_smile: Mamka mě dnes viděla ve spodním prádle v koupelně a taky zírala, prý " tý jo, to ani není možný, takový břuch" :grinning: Až se zadaří, tak hodím nějaké foto :sunglasses:
Tak příjemné nakupování a zatím ahojky, a moc se nepřepínej :wink:
20. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
Moni, doufám, že už máte vše připraveno :slight_smile:
Já se za chvilku chystám strojit stromeček, musím počkat až se Paťa vzbudí a jdem na to :dizzy_face:
Takže krásné Vánoce, bohatého Ježíška a vše nej do nového roku 2010, hlavně zdravíčko pro všechny čtyři! :slight_smile:
zatím ahojky :sunglasses:
22. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahojík Mončo.
Tak nějak nachystáno už máme :slight_smile:
Zítra už jenom nastrojit stromeček, už se těším. Jinak jsme měli tedka poslední 3 dny honičku po obchodech, tak budu kooonečně už jenom odpočívat, protože mě pobolívá bříško.
Jasně, jak budete mít více peněz tak si pořidíte nové, hlavně, že máte střechu nad hlavou a pomalu si vše rekonst. :slight_smile:
Tak pak se vyfot a hoď foto, kouknu :dizzy_face:

Jinak Vám taky přejeme krasné Vánoce, hooodně moc zdravíčka, nohatého Ježíška a plno splněných přání :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz
bohatého teda :sweat_smile: :grinning:
23. pro 2009 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj Moni,
díky za přání, doufám, že vše proběhlo v pohodě. Paťa byl nadšený, i krásně sám večeřel, to jsem se až divila a pak se samozřejmě vrhnul na tu největší krabici, která byla jeho - dřevěná vláčkodráha, a už ho nezajímalo nic jiného. Pak ani nechtěl jít dolů k mamce pro dárečky, tak se mu to doneslo, dostal hasičské auto na ovládání a do večera ho pěkně očesal, lotr jeden :grinning: :slight_smile:
My jsme si dali jen maličkosti co kdo potřebuje, neděláme z toho nějakou maškarádu a pěkně jsme si to užili :wink: no za rok už nás bude o jednoho (jednu) víc :wink:
Jinak jsem v pohodě, břuch jsem hodila do alba , tak kukni :slight_smile: , ale problém je, že trpím děsnou nespavostí,teď už denně, u Patě jsem to měla až v posledních trimestru a teď už tak brzo, se vzbudím tak ve 2 - 3 a dvě hoďky nemůžu usnout a sedím u Pc, ach jo, kde je do července a další věc, že se mi strašně zhoršil ekzém, mám to po celém obličeji a děsně to svědí a nic nezabírá, protože léky, které jsem na to brala v těhotenství nemůžu, doufám, že se to na jaře zlepší :frowning2:
Už taky musím chodit v těhu kalhotech, normální už mě dost škrtí. A teda už je to dost vidět :slight_smile:
Tak jsem se zas vykecala..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatím ahojky
27. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahoj Mončo. Tak to je supér, že jste si Vánoce užili a malý měl radost, tak to má být :slight_smile:
Koukala jsem na bříško, už pěkně vylízá, neboj to se Ti zpraví stím spaním, taky jsem mívala takové období a ted bych jen spala, ale už mi zavází bříško, tak se mi špatně usíná i spí :confounded: No lepší to už nebude :grinning: Všechno mě bolí no děs fakt. Já dala 2 fotečky z 3D utz tak jukni :slight_smile:
Jinak čerpalas už něco z té pojištovny? Já si nakoupila dost kosmetiky a dnes to jdu proplácet, protože od nového roku to snižují na 1500,- ... A jdeš na 3D?
29. pro 2009 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Moni,
krásné fotečky z 3D, já se musím zeptat dr., kolik to u něj stojí a pak se rozhodnu, bohužel momentálně je to otázka financí :frowning2:
Já jsem u pojišťovny Ministerstva vnitra a tam dávají jen 1000,- a ještě jsem nečerpala nic, protože ještě nemám těhotenský průkaz, dají mi ho až na první poradně teď v pondělí, ale určitě to čerpat budu, přece jim to nenechám :grinning: Takže kdybych byla u jakékoliv jiné, tak stejně když nemám ten průkaz tak prdajs :rolling_eyes:
No už jsem na to pondělí zvědavá , doufám, že bude vše ok :wink:
30. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
kíuuéiéíé

oghjjjooghjhjhhujjijkjiiihgghgggggggzzgffrrrhhhhhbbbbbbhhhzzjjjmn
hzzzzzzhhgfzvffáízázppppppppppppppppp
patricek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj Moni, tak rodinko, přeji Vám v Novém roce hooodne moc zdravíčka-to je hlavní, lásku, pohodu...
Tobě bezproblémové těhulkování a jen si ho užívej a taky zdravé a hodné miminko :dizzy_face:
31. pro 2009 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni, taky Vám přeji vše nejlepší do nového roku, ať jste zdraví a spokojení a Tobě, ať si to bříško ještě užiješ a taky hodnou a zdravou Nellinku :slight_smile: :dizzy_face:
1. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
1. led 2010 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni,

obě jsou pěkné, asi bych si vybrala to první :wink:
Cítím se celkem dobře, sem tam mě trošku pobolívá břicho, ale jinak dobrý. Akorát mě děsně štve ten ekzém, jenže momentálně s tím nic nenadělám :frowning2:

Tobě už se to taky pěkně krátí, za chvilku už budeš mít Nelinku tady :wink:
No já jsem zvědavá, jak to bude probíhat u nás, v červenci se má narodit mimčo a v září půjde Paťa do školky, trošku mám obavy, jak to zvládne, dvě takové události brzo po sobě ...

V pondělí jdu na ten NT screening, tak pak napíšu, co a jak. :wink:
2. led 2010 v 00:59  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: neboj to zvládneš, budeš ráda jak najdeš chvíli odpočinku a malému to prospěje mezi dětmi :slight_smile: tak at ti ten ekzém co nejdřív zmizí , já ted trpím zase na opary :frowning2: týden a něco zpátky jsem ho měla u rtu na pravé straně a včera se mi udělal na levé a bolí to :confounded: no jo no, to uteče a malá bude na světě, těším se na ní strašně moc :dizzy_face: už i s výbavou pomalu finišujem :slight_smile: tak pak napiš jak dopad screening a zeptej se tam na pohlaví jestli se ukáže. :slight_smile:
2. led 2010 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni,
tak screening dopadl dobře, NT je 1,4, nosní kůstka je. Malé nám mávalo a kopalo nožičkama, pohlaví, ještě nebylo poznat, tak uvidíme příště. Už měří 6,7 cm :wink: Tak konečně jsem dostala těhu průkazku a nějaký box Happy. Sestřička mi říkala, že ten ekzém je známka toho, že vše probíhá tak jak má, tak aspoň něco. A od začátku jsem přibrala tak 2 kg, zatím :grinning:
Jo a chtěla jsem se Tě zeptat, ty jsi teď na pracáku? a už jsi tam šla těhotná nebo jak s to měla s rodičákem s malým. Doufám, že jak mi skončí v dubnu rodičák s Páťou, tak mě vezmou než porodím, za prvé ať mi někdo platí pojištění a za druhé potřebujem nějaké penízky.Psala jsem někam dotaz a odpověděli mi,že i když už budu zhruba v 6.-7. měs. tak mě musí zaregistrovat, tak doufám, že to tak bude, nemůžem zůstat bez koruny, sice Honza má dobrý plat, ale 7600 je 7600 :slight_smile:
4. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Ahoj Moni, tak supér, gratuluji, že je všechno v pořádku :dizzy_face: Tak to má být, ted si užívej těhulkování :slight_smile:
Tak snad se brzy pohlaví dozvíte, jsem zvědavá :slight_smile:
Moni, já jsem se registrovala na pracák v květnu a to jsem ještě těhu nebyla. V dubnu mi končila mateřská, otěhotněla jsem o prázdninách. Ale chodím tam normálně. A vzít by Tě taky měli. Z těch 7600 Ti první 3 měsíce budou dávat 60% což dělalo něco přes 3500 a pak se to snižuje a pobírá se od nich jen půl roku peníze, ale ty jelikož tam budeš chvíli, že jsi těhotná, tak Ti budou chvíli vyplácet těch 60% z těch 7600 a pak nastoupíš na mateřskou. A tím, že jsi byla na pracáku, tak nebudeš moct si vybrat, tak budeš mít mateřskou 4 roky, 21 měs. pobírat těch 6500 nebo na kolik to snížili a pak 3800 nebo kolik to je. Je to děs, furt budou brát rodinám s dětmi a oni nic, žijou si na vysoké noze a je jim tak dobře :confounded:
7. led 2010 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni, díky. :wink:
My to máme naplánované tak, že po šestinedělí napíšem dohodu že já budu pečovat o dítě, Honza si požádá o MD, půjde na to na 1 den nebo týden, pak to ukončí, požádá o rodičovskou dovolenou, provede volbu na 3 roky a pak to převede na mě, zatím to jde, akorát ten chlap musí mít odpracováno 270 dní, tak jak by to bylo u ženy, kdyby pracovala před těhu.Tak doufám, že to do července nezmění, dělá to hodně ženských, protože ta 4letá varianta je na hovno, jo a RP nesnížili je to furt 7600, snížili jen MD. U Vás by to asi taky tak mohlo jít, pokud jsi byla na pracáku, tak máš asi taky jen nárok na tu pomalou variantu.akorát v tom mezidobí si musíš zaplatit zdravotní,ale myslím si, že se to vyplatí.
1
7. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
Moni, jo no. jde to tak, ale na socce mi předtím řekli, že neví jestl to půjde tak i pak, že se cokoliv může změnit. Nevím neptám se vůbec na to, navíc Luki tedka skončil a vrátil se, takže u nás by to nešlo, ale pro mě bude lepší ta pomalá varianta, že jak půjde malý do školy tak budu doma a učit se sním aspon první 2 roky, že se mu budu moct věnovat a né jít hned do práce, protože na pracáku s dvouma dětma bych být nemohla, s jedním to byl děs a to měl Luky dobré peníze v práci. Tak uvidíte. :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
jj, no máme to tak v plánu. A pak to vyjde, že Paťa půjde do školy a malé do školky a já do práce, (i kdyby třeba ze začátku napůl úvazku) ,bude to sice hodně náročné, ale nějak to budem muset zvládnout, protože taky máme tu hypotéku, a jak už oba budou chodit do školy a školky tak budou dva platy potřeba a taky si pak chcem pořídit nové (novější) auto, tak penízky budou třeba.A ještě si myslím, že těch 7 let doma budu mít až nad hlavu :grinning: :grinning: , to už budu blbá jak tago :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A už máš muže doma?
7. led 2010 v 15:23  • Odpověz
Ahoj Moni,
tak jak se daří?
To je venku nadělení co? Ještěže nikam nemusíme, ta naše dědinka je zasypaná jak hrom :grinning:
Sem přidala novou fotku břuchu, tak mrkni :wink:
Byla jsem u kožní s tím ekzémem, dala mi nějaké mastičky a chvála bohu to mizí, už vypadám jako člověk, konečně :wink: , říkala, že jsem musela mít nějakou virozu nebo co, ale já o ničem nevím :sweat_smile:
zatím ahojky
10. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Ahojík :slight_smile:
No daří se zatím fajn, jen mě vše bolí a jsem pořád ospalá :frowning2:
Dnes drahý dovezl s kamarádem skřín, tak mě čeká velký úklid věcí a praní věcí pro malou. A to se mi nechce, ale musím, at už máme pomalu vše nachystané.
N venku to je katastrofa, taky když nemusím sedím doma, to je tam o hubu :confounded:
Juu bříško se začíná rýsovat :slight_smile: Taky jsem přidala :grinning:
Tak hlavně, že Ti to pomáhá a mizí.... Třeba jsi nějakou měla a nevěděla si o ní :grinning:
10. led 2010 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz
Čauky,
no teda, už máš teda pořádný "pupík" :grinning:
Teď ke konci je to nejhorší, že, mě už pak tady děsně bolely záda, že jsem ani chvilku už nikde nemohla stát, tak ať to máš zdárně rychle za sebou :wink:
Musím zaklepat, že mě i ta nespavost teďka přešla, doufám, že to tak vydrží :slight_smile:
JJ, na to se taky těším, až se zas budu přebírat v těch mimi věcičkách a budu to prát a žehlit, se těším, že to bude kolem léta, tak to dám pěkně na zahradu a bude to suché hned :wink:
Dneska jsme byli zase v tom rodinném centru, bo Paťa už se tady pěkně nudil a vymýšlel samé bejkárny, ven chce jen na chvilku, tam se kulá ve sněhu a na sáňky ani za boha, tak si tam pěkně pohrál, já si trochu pokecala a teď na chvilku chrní, já to taky trošku zalomila, ale kocur jeden pitomý tu zrovna začal dělat bordel. Jak vyčíhne, že se spí nebo tu nikdo není, tak začne skákat po stole, po lince, lotr jeden...
12. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
Jo a ještě jsem se ptala dr. na ten 3D utz, tak říkal, že u něj to stojí 800,- Kč a fotečka 200,- , no tak nevím,momentálně je to pro nás docela dost peněz, tak ještě uvidím.
12. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
:grinning: :grinning: ještě mě napadla jedna věc. Nepoužíváš náhodou ten těhotenský pás do auta? Uvažuju, že bych si ho pořídila,ale 1000 Kč se mi zrovna moc nechce dávat, jestli náhodou nevíš o někom, kdo by to za rozumnou cenu odprodal, nebo pokud ho máš, jestli bys ho neodprodala.Dík
12. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky.... :slight_smile:
No jak se blížíš ke konci, tak je to už děs, to jo. Já trpím ted hlavně na bolest zad :confounded:
Zrovna před chvíli jsem vstala, drahý chodí s malým do školky, tak toho využívám a chrním co nejdýl, protože v noci se mi blbě spí, mám to nějak obráceně tedka :pensive:
Tak máte aspon zábavu :slight_smile: My tedka pořád někam lítáme, zrovna čekám na drahýho, jel malému pro masku, dnes mají karneval, tak se těším.
Malý je ve sněhu jak doma, ten je z něj doslova hotový. Příjdem vždycky domů a on celý mokrý, protože se v něm vyválí :grinning:
Já pás do auta nepoužívám, připadá mi to zbytečný. Jen vymýšlejí samé prkotiny a už neví na čem by zbohatli, a ani nevím kdo ho má, kamarádky těhulky taky né. Když by se něco mělo stát, tak se stane a pás Tě nezachrání.
Já za 3D platila 800,- máme půl hodinové dvd a 2x fotečky. A nechala jsem si to proplatit u Té pojištovny a jinak je to krásný zážitek. Hlavně to jak nám řekl pohlaví :dizzy_face: Pak jak vidíš, ty ručičky, nožičky, hlavičku, nosánek, pusu atd. atd. bylo to fajn. :slight_smile:
13. led 2010 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni,
tak jak se daří? Co záda, asi nic moc, že?
Já jsem teď pěkně nachlazená, bolí mě v krku, rýmu mám jak hrom, včera jsem odpadla v 8 večer, doufám, že mě to brzo přejde.Aspoň, že ta nespavost přešla a vyspím se :wink: Paťa je taky trošku nachlazený, tak ven nechodíme a ještě k tomu nám padají rampouchy a sníh ze střechy, takže to neriskuju.
Asi se na ten pás taky vyprdnu, minule jsem ho taky neměla, ale taky jsem moc neřídila.Je to fakt, že chtějí na všem vydělat.
A na ten 3D asi nepůjdu, 800,- je dost, jako věřím, že to může být hezký zážitek, ale ještě potřebujem obklady a dlažbu do koupelny, a Paťa postel, takže ty peníze radši zužitkuju jinde a pak si počkám na reálného člobrdíčka :grinning: :slight_smile:
Auto už máte taky spravené, konečně jsme zase mobilní :wink: i když ty cesty tady teďka to je děs, no holt dědina :grinning:
Tak se opatrujte, zatím pa :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj Moni,

tož máš nějakou slabou docházku :grinning: :grinning: :grinning:

Jak se daří? U mě v pohodě, už cítím sem tam pohyb a už jsem viděla i bouličku, si tam drobek zatím pěkně řádí, jak tam má dost místa. :wink:
V pondělí jdu na poradnu, tak jsem zvědavá jestli se ukáže :wink:

A teď jsem vlezla na váhu a málem mě ranila mrtvice, za poslední měsíc 5 kg navrch, :sweat_smile: :sweat_smile: , ale je fakt, že mám posledních pár dnů nějakou žravku :grinning:

Tobě už se to taky pěkně krátí, je to děs jak to rychle utíká, já už taky 5. měsíc a nedávno jsem objevila // :wink:

Hlavně už by mohly ty mrazy skončit, už mě to nebaví, už by mohlo být jaro.

Tak hlavně odpočívej a zatím pa :slight_smile:
28. led 2010 v 16:11  • Odpověz
Ahoj Moni... No není moc času, protože mi malý dá dost zabrat a mám doma pořád bordýlek, tak je pořád něco dělat a navíc většinu času je tady drahá půlka, takže je to děs, mám poslední dobou zhon a jsem strašně unavená z těch nespavých nocí, no jo no, už se mi to blíží, malá má celkem málo místa, takže jak se pohybuje je to docela někdy bolestné, takže mazéc, nejvíc se hýbe jak ležím nebo večer, takže usínání na prd :grinning:
Malého jsme si nechali doma včera a dneska a je to děs, mele, mele, mele tu pusu nezavře a i z něho jsem jak blb už :confounded: Nevím pořádně kde mi hlava stojí. Ještě mi nepřišla ani postýlka, kterou jsem platila 10.1, takže ju pořád řeším, už bych byla ráda měla vše připravené, ted mi přišlo povlečení do postýlky s jiným mantinelem, tak i to jsem řešila , poslala jim zpět a čekám až mi pošlou ten správný a pořád něco. :angry:
Je to masakr no, jinak rodit můžu i klidně za 2 týdny, takže bych měla vše ráda připravené at se pak nehoníme na poslední chvíli. Je to děs jak vše utíká. Za chvíli budeš mít taky porod před sebou :grinning:
A jak jinak se daří Vám?
29. led 2010 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.