• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se právě začínající snažilka z Ostravy? :)

(Zamčená)
26. srpna 2010 
Ahoj Moni,

tak držím palce, ať to s tou postýlkou dopadne dobře, se ti nedivím, že jsi nervozní, taky bych to chtěla mít připravené a postýlka je docela dost důležitá.

Já dnes když jsem šla na kontrolu k dr., jsem uklouzla a spadla na bok a nohu, naštěstí mě dr. zkontroloval a vše v pořádku a ............ čekáme chlapečka ! :wink: opravdu to nešlo přehlédnout, tak mrkni do alba na břuch a na fotečku :grinning: , takže budeme mít dva raubíře :grinning:

Už asi nebudu vylézat ven, je to všecko hladké, děs a hrůza :angry:

zatím pa
1. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj Moni, no téééééda, dva kluky budeš mít doma, tak to Ti moooc gratuluji, kurna Ti kluci nejsou stydlivý jak ty holky :grinning:
Jinak postýlka příjde 10tého, tak snad dojde a my ještě vydržíme :grinning:
Jak tak koukám za chvíli budeš mít půlku za sebou, tééda to letíí :dizzy_face: A jak se jinak máš? Je dobře, že se Ti nic nestalo, musíš dávat pozor, to počasí je děs, moc ani nevycházím když nemusím. Zítra jdu na poradnu, tak jsem zvědavá co mi řekne :slight_smile:
4. únor 2010 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Mončo,
díky, to bude bugr v baráku :grinning: :grinning: :grinning: Taky se divím, že se tak krásně ukázal. :wink:
Teď už je vše fajn, naštěstí žádné nevolnosti, v pohodě, už dělá krásné bouličky na břiše, je to paráda, jsem ráda, že to může zažít ještě jednou :wink:
Teď si stahuju videa z kamery jak byl Paťa ještě v břiše, mám natočené kopance, a miminko v porodnici a jak začal sedat a chodit, týý brďo jak to uletělo, jsem si to všechno připoměla a uvědomila jsem si jak to fakt rychle letí a je třeba si to užít.

Naštěstí po pádu vše ok, ale teď ani nevylézám z baráku, máme tu hladké chodníky, obec na to prdí, takže radši neriskuju, na nákupy posílám Honzu a jinak to prdím, hlavně, aby už bylo jaro, bo mě to nebaví, ani autem raději nejezdím, už ať ta zima zmizne huš :angry: :grinning:

Co ty na poradně, co malá, doufám, že je hlavičkou dolů? . :wink:

zatím pa
8. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Moni, kluci se většinou ukážou, co tak znám holky tak věděli pohlaví skoro na začátku a byli to samí kluci, asi ty holky jsou nějaké stydlivé :grinning:
My to taky věděli u malého už v 16tt.... A teď nejít na to 3D tak nevíme nic doteďka :grinning:
Tak to je fajn, že Ti je už dobře. To zas mě všecno bolí, ležím na boku bud na jednom nebo druhém a po chvilce mě to začnou bolet nohy, takže je po spaní, chodím furt na záchod, nebo malá řádí.
Jůůů už cítíš pohyby, je to krásné, že? Tak si to užívej, protože to těhu uteče jak hrom :frowning2:
No já taky nevylézám z baráku, jen když musím a to jde semnou ještě drahá půlka a třeba mě drží, protože to tam je ještě horší jak na zkluzišti....
Včera jsem málem hodila mrchu, až jsem se sama zlekla a viděla se už na zemi, ale naštěstí jsem to ustála.
Jinak na poradně, čípek zkrácený, ještě se zatím neotvírám, ale už se mi zkracuje, bříško tvrdne, takže se pomalu chystám na porod. Malá je už nízko a hlavičkou dolů :slight_smile: Tak jsem zvědavá, prý to může být i klidně př. týden, ale i na termín, že mi neřekne, že to záleží na čípku jak vydrží tu zátěž od malé :dizzy_face:
A mám nám dnes přijít kooonečně postýlka, tak jsem zvědavá a doufám, že příjde i mantinel, at si to hezky nachystám a mám klid. :grinning:
10. únor 2010 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni,

tak doufám, že postýlka už ti konečně dorazila. :wink:
A co ty? Jak se cítíš? Ten konec je nejhorší, to už člověk chce, ať už to má za sebou že?
No já už jsem v polovině, to fakt letí jak hrom. Vždycky večer tam malý řádí ostošest, se mi břicho vlní jak moře :grinning: .

V květnu jdeme kámošce na svatbu, tak si myslím, že se tam přivalím jako koule, no hlavně nevím co si obleču, protože investovat se mi už do těhu hader nechce, tak nevím. A pak má ještě svatbu jedna kámoška 20.6. v Polsku, ale to teda nevím, jak na tom budu, a je to docela daleko, tak uvidíme.

Já už chci jaro!!! :grinning: Kdyby alespoň svítilo sluníčko, ale ani to ne, je to na prd.

tak doufám, že ještě nejsi v porodnici, i když možná už bys to chtěla mít za sebou co? :grinning: :wink:
tak se drž a zatím pa
15. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj Moni,
no téda, samé svatby se máš :slight_smile: Taky bych zašla někomu na svatbu, na koláčky, cukroví a ták mňááám :grinning:
ale nikdo se od nás nebere :grinning:
Postýlka už konečně dorazila a pošta jí nám ani nedodala, museli jsme si pro ní na poštu, ani nezvonila, ani lístek ve schránce nic, ještě že jsme psali pánovy a on psal, že je u nás na poště, že ho nenapadlo, že nám jí nedoručí, jinak bychom o tom nevěděli a poslala se samozřejmě zpět, takže jsou sprostí teda :angry:
Peru už mantinel a potah z matrace a už si jí nachystám. Protože jsem byla v pátek u dr. čípek téměř žádný, a připravuju se na porod, tak prý můžu porodit každým dnem :grinning: V pátek mám jít zase na ko, ale dr. říkala, že semnou už moc nepočítá :sweat_smile: tak uvidíme jestli ještě vydržíme a dorazíme ....
Já už chci taky jaro ani nevíš jak, je to už děs toto to počasí. Až se mi ten sníh už zhnusil :confounded:
Snad se brzy pěkného počasí dočkáme :slight_smile: Tak ještě půlku a už budete mít taky broučka u sebe, uteče to jak nic... A kupuješ něco nebo máš po malým výbavu?
15. únor 2010 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,

to je fajn, že už máte tu postýlku, to je děs ta pošta, fakt :angry:
´
Tak to jsem zvědavá, kdy tě to chytne :grinning: No hlavně, ať vše proběhne v pořádku a jste ok.

Já mám po malém všecko, postýlku, kočárek, oblečení, vaničku, všecko, akorát dokoupím pár drobností - dudlík, možná nějaké bodýčka, musím se prohrabat krabicema, kde to všecko skladuju, ale to je ještě chvilku čas a hlavně si to chci chystat až bude jaro a dá se prádlo pěkně dát ven. Síce ještě musíme koupit pračku, protože tam mamčina už toho má celkem dost a přece jen už budem 4, tak jí to nechci ještě víc huntovat :grinning:

Už se těším, až se těma věcičkama zas budu prohrabovat, si myslím, je zbytečné nějak utrácet, když po Paťovi je toho hodně a bude to zas kluk, takže mě žádné šatičky a růžovoučké věcičky nečekají ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Tak to je supér, že máš vše. My tím, že čekáme holčičku, tak jsme kupovali vše od znova a moc mě to bavilo, ted jsem si ty nákupy víc užívala jak u malého, ted jsem byla chytřejší a věděla co a jak koupit lépe a ták :slight_smile:
Jo jo, to máš ještě na chystání čas. Já si teprve nedávno prala a chystala, jinak jsme nakupovali během těhu at toho nemáme najednou moc :wink:
No já doufám, že porod bude ok :sweat_smile: Už jak jdu na větší procházku, tak mě bolí bříško a jde vidět, že jsem u konce, tak uvidíme, ale moc se už těšíme :dizzy_face:
16. únor 2010 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz
:rolling_eyes: Ahojky,
to nakupování ti věřím, já určitě taky něco koupím, ale jen maličko, ať si i já udělám radost :grinning:
Konečně tam už taje ten sníh, už aby byl fuč, ať můžem normálně fungovat :slight_smile:

Už tam máš 38 tt, teda, fakt to tak uteklo, dyť nedávno jsme si psaly, že začínáme a hop už je tady konec :grinning:
Mě poslední dobou bolí děsně kyčle, tak se musím zeptat dr. jestli mi nechybí nějaký vápník, nebo je to tou přibývající váhou ....

Začátkem dubna jdeme s Pátou na zápis do školky, tak jsem zvědavá, jak se projeví, beztak bude mlčet jak ryba :grinning: , hlavně, že doma kecá od rána do večera :grinning:
18. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
Pata mi tam hodil ten mračící smajlík :grinning:

Tak držím palečky, ať už to máš brzy za sebou a Nelinku u sebe :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj Moni.
Určitě si uděláš radost, i jak budeš chystat věcičky a ták :slight_smile:
No uteklo to jak hrom a pořád nic :grinning: A to dr. min. týden v pátek, že pochybuje, že se dostavím, že se určo během týdne rozrodím. Zíttra jdu na ko, tak jsem zvědavá co řekne, že se mě malá drží zuby nehty :grinning:
Kyčle mě taky bolí a dlouho, jak ležím dlouho na jednom boku, tak se musím vždy přetočit nebo lehnout na záda. To si myslím, že je normální.
A musí se malý ve školce předvést? Já nevím jak to máte vy, my nemuseli, jen jsme byli na zápise a malý si tam hrál s ostatními dětmi a já seděla s účou u stolu a sepisovala to na co se mě ptala a pak jsme šli domů a nějak za 3 týdny jsme tam šli znova a řekli nám koho vybrali :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
Tak držím palce, na zítřejší kontrolu, i když do zítřka je ještě daleko :grinning: :grinning:
Mě minule ty kyčle chytly až ke konci, tak si teď říkám, že už je to dost brzo, no ale co se dá dělat, však taky ten pupek je taky dříve větší :grinning:
No já si právě myslela, že se ho budou ptát jak se jmenuje a kde bydlí nebo tak, protože to on ví a umí, ale jak se ho zeptá někdo cizí, tak se jen směje a neřekne nic :grinning: . Tady by to s umístěním neměl být problém, jak jsem na podzim mluvila s ředitelkou, říkala, že mají 9 budoucích prvňáků, tak budou brát 9 dětí a to by mělo být ok, protože v tom Paťovém ročníku se jich do září narodilo 7 a o jedné nebo 2 vím, že určitě teďka nepůjdou, takže by místo mělo být. Jsem zvědavá, jak to zvládne, je to taková maminčina dupka :grinning: a ještě bude malý bráška, no nějak bude muset, určitě mu prospěje, rád něco tvoří a dělá, tak tam bude mít možnost a já budu mít dopo pro mimčo. Hezky si to maluju co ? :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Moni já se právě cítím fajn až na záda, poslední dny mě nic nebolí a necítím se na porod, předtím to bylo horší, tvrdlo hodně břicho, bolelo a ted nic , jak kdyby se to zastavilo :sweat_smile: :confused:
Tak uvidíme.
Tak třeba to u Vás bude jiné a určitě mu to prospěje, a hodně se i naučí. A ty budeš mít dopol. klid a budeš si užívat prcka, já mám tedka taky klid a jsem ráda, že je malý ve školce, protože lítat ještě kolem něj celý den bych byla asi mrtvá, už tak, že moc nenaspím a jsem unavená a to musím fungovat jako každá mamina, tak když je ve školce tak jsem taková klidnější a vše si udělám v klidu, jinak jak je doma, tak pořád do Tebe mluví, musíš si sním pořád hrát, nebo něco sním dělat je hyperaktivní :grinning:
Tak to budeš mít fajn, neboj :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz
Třeba je to klid před bouří :grinning: :grinning: :grinning:

To ti věřím, že je to fajn, když je ve školce, někdy je to náročné, tak jak říkáš, celý den mluví, chce si hrát a člověk by se kolikrát tak rád natáhl a odpočíval, i když někdy mě nechá tak půl hoďku si zdřímnout a dívá se na pohádku, ale to málokdy, většinou tady pořád něco hučí :grinning: :grinning: :grinning:

A už se taky těším, jak někam vyrazíme, jak byl ten sníh, tak jsem ani nikam nejezdila, tak už jsem si naplánovala 2 návštěvy u kamarádek, tak se těším, že se konečně zas vyvenčíme a pokecám. a v RC je příští týden maňáskové divadlo, tak zajdem, tak doufám, že zas nedorazí nějaká ledovka nebo sníh
:angry:

a 1.3. mě čeká zas poradna, tak jsem zvědavá jak Davča porostl a hned 2.3. zubař :confounded: , ale to už asi budeš mít jiné śtarosti :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj Moni,

tak jak to s tebou vypadá?
A co Maja, nemáš zprávy, už tu dlouho nebyla a myslím, že už to má taky za pár ne?
27. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Ahoj Moni,

tak dneska jsem měla poradnu, prcek je v pořádku, už má 406g a byli dnes se mnou i Honza i Paťa, že se podívají na miminko. Paťa tam na to hleděl, by mě zajímalo co si myslel :grinning: V pondělí mě čeká sono srdíčka a za 14 dnů ten test na cukrovku, bléé, to se teda netěším...

Co ty, ještě v celku nebo už to vypuklo ? :grinning:
1. bře 2010 v 18:50  • Odpověz
Ahojte, jsem z jiné Ostravské diskuze - a Maja má Beatku :wink: Narodila se včera po 12. hodině :wink: Míry si teď nevzpomenu přesně, ale myslím, že to bylo nějakých 50cm a 3,2kg? :wink:
1. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Andu díky moc za zprávy :wink: Paráda, gratuluju, tak má páreček :dizzy_face: Hezké jméno :dizzy_face:
1. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
Ahojky Moni.
Já jsem ještě v celku :confounded:
Malé se nějak ven nechce a to jsme pořád venku, takže nic opět nestihám ...
Jo Mája jak píše Andu to má už za sebou, chodí do jedn diskuse kde chodím i já, tak jsem to před chvíli četla :grinning:
no supér, tak krásně rostete :dizzy_face: kdo ví co si pata myslel, že :grinning: a jak manželovy, líbilo se mu to? cukrovka je v poho, zdá se mi, že u malého to bylo mnohem, mnohem sladčí :slight_smile:
1. bře 2010 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni,
tak už tam máš 40 tt, to jsem teda zvědavá, kdy to u tebe vypukne :slight_smile:

Manželovi se to taky líbilo, jak sebou Davča mrskal :wink:
Teď už jsou ty pohyby výraznější, tak si ty kopanečky užívám, ale už funím a mám problém si obout botasky a to teprve budu začínat 6. měsíc :sweat_smile: jo a potím se jak vrata u chlíva, a to je zima, to nechci vidět až bude hic, to se snad budu převlíkat 3x denně :grinning:

Jinak vše ok, akorát mi tady Paťka marodí, má děsný kašel a teplotu, tak doufám, že ho to brzy přejde .

Tak držím palce, ať už ti to rychle uteče a máte Nelinku u sebe :wink:
4. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
Ahojky,

tak na sono srdíčka všechno ok, Byla jsem na Fifkách, a černo jak hrom :grinning: :grinning: :grinning:

Co ty?
8. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Ahojky, tak já ještě nic, ještě se držíme, zítra u dr. poslední ko a pak si mě převezme nemocnice.
A ty chceš rodit kde? Na fifejdy bych nešla ani za nic, snad bude volno v Porubě nebo ve Vítkovicích at nemusím tam :confounded:
A jak se jinak máš? Co nového? A gratuluji k srdíčku :slight_smile:
10. bře 2010 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, díky.

ty máš dnes termín co? :wink: Tak uvidíš, snad tě to chytne z ničeho nic.
Já bych chtěla rodit na Fakultce, tam jsem byla i s Paťou a bylo to tam fajn, tak doufám, že mi to zas vyjde :wink: Na Fifejdy bych nechtěla, když tak asi ty Vítkovice, ale minule měli na FN stop stav a že jsem byla otevřena na 4cm, tak mě tam vzali :slight_smile:

Na těch Fifkách jsem byla jen na ko toho srdíčka u primáře, tak to tam pěkně projel a zkontroloval a říkal, že vypadá větší, že vidí spíš termín na začátek července, tak uvidíme, kdy se malému bude chtít ven :wink:

Jinak nového nic, já jsem ok, akorát mě strašně večer bolí ty kyčle, ale co se dá dělat, to musím nějak vydržet.
10. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
Moni, tak buď ráda, že zatím jen kyčle, bude hůř :wink:
Já se cítím na to, že jsem už na konci fajn, jen ty záda, nohy, hrůza.
Taky jsem rodila v Porubě a byla jsem spokojená, jen mě štvou tam ty hodinové návštěvy. :confounded:
10. bře 2010 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni,

tak doufám, že už to máš za sebou :dizzy_face:

Těším se na zprávičky, zatím pa :wink:
17. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahoj Moni,

zachytila jsem fotečky :dizzy_face: Moooooc gratuluji, Nelinka je nádherná !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
Ahojky Moni, děkuji moc :slight_smile:
Včera nás pustili z nemocnice, tak se doma ještě zabydlujeme :wink: Nevím kde mi hlava stojí , ještě samé návštěvy :grinning:
A co vy? Jak se máte, doufám, že dobře!!!!
20. bře 2010 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
JJ, to je jasné, než si zvyknete. :wink:
To víš, všichni jsou na miminko zvědaví :grinning:
JJ, u nás všechno v pořádku, bříško roste a váha taky :grinning: Akorát Paťa začíná trošku trucovat a vztekat se, tak doufám, že ho to brzo přejde :sweat_smile:
Tak se pěkně zabydlujte, až budeš mít čas, tak napiš jak to probíhalo a co Lukášek na sestřičku.
20. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj Moni, jsem tady jen na skok, tak se jdu poptat jak se máte?
My se máme fajn, ale jen trochu nestíhám :slight_smile: Dvě děti jsou dvě děti, ještě když je Lukášek ukecaný jak rádio, tak jsem ráda jak mám klid a něco doma udělám.
Malá je zatím hodná, jen prdíky nás zlobí. A co vy? Co Paťa už netrucuje? :slight_smile:
28. bře 2010 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Moni,
u nás vše ok. Akorát mě trápí ty kyčle, ale to se nedá nic dělat. Dneska jsem byla na poradně, tak má malý 740 g a je to fakt chlapeček :grinning: , dr. mi to přepnul na 3D a malý si zrovna cumlal prstíčky, tak mám takový zážitek :dizzy_face: a hned jsem mu musela něco malého koupit :grinning: A cukrovka na hranici, ale dobroš, tak jsem ráda. To je hrůza jak to letí, za pár dní už budu začínat 7. měsíc, to je masakr :confused:
Se už těším na příští měsíc, budem Paťovi dělat pokojíček, no hlavně jsem zvědavá, jak tam bude spát sám, bez křiku se to asi neobejde :frowning2:
Sem tam ještě trucuje, ale snažím se neustoupit, i když někdy je to na bednu. No snad ho to brzo přejde.
JJ, to mě taky čeká dvě děti, to už je jinčí kafe co? Hlavně, že je malá hodná.
Tak si užívej miminka a zas někdy napiš co nového.
29. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.