• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se právě začínající snažilka z Ostravy? :)

(Zamčená)
26. srpna 2010 
ahojte, velzla jsem k vam kvuli dotazu: je v Ostrave nejaky obchudek s detskym, kojeneckym zbozim ale takovym tim eko a alternativnim (latkove pleny, bio bavlnene obleceni, satky na miminka a pod.) , poradite prosim? poslete prosim IP, dik!
30. bře 2010 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni.
Tak mám chvíli klid. Už normálně nic nestíhám, doma bordel jak v tanku, ale jsem tak zhnilá, že se mi do úklidu nechce :confounded:
V noci moc nespíme :( Malá chytla rýmu a kašel od malého, takže mám radost. Bobek se někdy až dusí, to jsou nervy :frowning2:
A co vy? Jak valčíte?
Malý si na pokoj hned zvykl, ani neplakal, tak Vás třeba prcek taky překvapí a bude tam spinkat sám a bez křiku :slight_smile:
31. bře 2010 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,

tož úklid neřeš, ten neuteče :grinning:
Tak hlavně, ať se malá uzdraví a malý taky. Ono je to teďka tím počasím, jednou je teplo, pak zas zima, fakt apríl. A co vy, už určitě provětráváš kočárek co, jak je hezky? :grinning:

My furt při starém, jsem byla minulý týden s Paťou na hřišti a večer jsem myslela, že přijdu o kyčle, to je hrůza, člověk se trochu projde a pak nemůže vydržet, no holt ještě mám 3 měsíce před sebou :slight_smile: Tento týden mi končí rodičák, Paťa má 3 roky, tak musím na pracák, se mi tam fakt chce, ale prašule jsou prašule :grinning: A do toho ještě musí auto do servisu, to je furt něco.

No jsem zvědavá, jak to v tom pokojíčku zvládne, ale je nejvyšší čas, aby už ho měl.

Tak zatím ahojky, ať jste brzo fit :wink: a hezké Velikonoce
5. dub 2010 ve 04:04  • Odpověz
Ahojky Moni...
My pořád při starém. S malou už je to lepší, ale malý měl tedka 2 dny po sobě horečky 39 a má hrozný kašel, pořád kašle :(
Tak jsme tedka doma a nikam se nehnem a ještě tak týden určitě doma budem. Chjo.
Já jsem už hrozně vyplyvnutá, včera jsme slavili malého nározky, v noci jsem vstávala, pak ta příprava a ták, no nevyspím se, zaberu na půl hodky a bud je vzhůru malá nebo malý.
Tak zatím užívej bříška a spánku dokud to jde :slight_smile:))
Tak páá a taky přeji krásné velikonoce :slight_smile:
5. dub 2010 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Moni,

tak doufám, že už jste zdraví :wink:

No to počasí je děsné, jeden den horko, sluníčko, druhý den zamračeno, zima, je to fakt apríl, děs :angry:

A ty se hlavně šetři ! My budem oslavovat malého narozky až příští týden, je to blbé, ale je zrovna před výplatou :frowning2: A chceme mu koupit tu postel + nějakou hračku, takže to bude něco stát.

Já bříška užívám :grinning: , už jsem jak lokomotiva a to mám před sebou ještě 3 měsíce :sweat_smile: a s tím spánkem je to jak kdy, ale zatím to jde.

Včera jsem měla kolečko po úřadech a s malým na 3 letou prohlídku a pak jsem byla vyplivnutá jak hrom, skončil mi rodičák, tak jsem byla na pracáku, byla tam fajn paní, kéž by byly takové všude :grinning:

Tak zatím ahojky
9. dub 2010 v 16:19  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj Moni, tak co? Jak se Vám daří? Co bříško roste? A co prcek v něm nezlobí Tě? :grinning:
26. dub 2010 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni,

dneska jsem byla na ko, tak prcek už má 1400 g :grinning: a já mám navrch 12 kg :grinning: , termín spíš začátkem července, tak uvidíme. Břicho už mám jak hrom, však mrkni do alba, ještě musím hodit fotečku, jsem si nechala vytisknou 3D, když už je to naposled :grinning: a vypadá to, že Davídek bude asi větší raubíř než Paťa, kope od rána do večera :grinning:
Jinak, Honza ještě maluje Paťův pokojíček, už jsme mu koupili novou postel, tak zatím tam spinká pěkně, akorát k ránu se přijde nastěhovat k nám, ale to už mi tak nevadí, jak když spí s náma celou noc, to je děs :unamused: , tak mu to tam ještě vyzdobím, už máme doma i novou pračku, tak se pomalu vrhnu na praní těch mimi věciček, protože už mi nějak dochází síly, funím jak lokomotiva :grinning:

A co vy? Jak se daří?
26. dub 2010 v 17:39  • Odpověz
Ahojky Moni.
Jak se máte? Co mimíško v bříšku, nezlobí?
Já nestíhám skoro nic, protože jsem pořád někde v luftu.... Měla jsem ted čas, tak kontroluju vzkazy a zase fičím do hajan. A co vy? Jak valčíte? Téda, krásně rostete :dizzy_face:
My byli dnes na poradně a máme 5.180g, tak přibrala za 3 týdny kilo. Jinak je to zlatíčko, doma teda zlobí , ale venku je hodná a jenom spinká, doma si sní hraju, směje se na mě, snaží se vykládat, no je to úžasné, užívám si to ted naplno. Malý ten jenom spinkal , tak u ní si to užívám :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 22:54  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni,
máme se fajn, teď už nám obkladač dodělal tu koupelnu, takže se těším, až se tam osprchuju, ještě tam musíme dát umyvadlo, záchod, baterie a připojit pračku, už se těším, až ji zaběhám :grinning:
Takže už tu rekonstrukci budem kolaudovat, ať už to máme z krku, stejně ještě potřebujem plno papírů, to je děs ty úřady.
Malý mi dělá v břiše diskotéku, řádí jak hrom :wink: Jinak vše ok.
Se ti nedivím, že nestíháš, dvě děti, to už je asi jinčí kafe co ? Když je hezky, tak jsme taky furt na zahradě.
Příští týden v úterý je u nás zápis do MŠ, tak jsem zvědavá.
To je fajn, že Nelinka moc nezlobí a že si to užíváš, je to asi fajn, když je starší dítko ve školce a ty máš pak čas na to mimčo, než mít oba doma.

Tak se zatím mějte, mě už se to taky krátí a to jdem příští týden na svatbu, na jednu stranu se těším, ale na druhou se hrozím toho nepohodlí, asi to tam stejně moc dlouho nevydržím.

Tak se mějte, zatím pa :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj Moni,

tak jak se máte?
Já měla dnes poradnu a malý má 2 230 g :grinning: a vypadá to spíš na konec června, tak uvidíme, ani bych se nezlobila, už funím jak lokomotiva :grinning:
Malého do školky nevzali :frowning2: , bylo u zápisu 12 dětí a brali 8 a tím, že budu doma, tak nás vyřadili, tak doufám, příští rok.
O víkendu jsme byli známým na svatbě, tak jsem to taky zvládla, ale škoda, že to třeba neměli až v září, to bych si dala do nosu :grinning: :grinning:

Tak zatím pa
24. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz
Ahoj Moni, promin, moc tady už nechodím, není vůbec čas, jsem ráda když si na facebooku zkontroluji všechny vzkazy a novinky a zase fičím, nemáš facebook??
Jinak se máme fajn, děti nám dělají samou radost, tak jsem štastná, že je mám, malá je úžasná, tu bych sežrala láskou :slight_smile:
Téda, to už vážíte dost, to už je fuška co? Ale závidím, vše bych si z opakovala znova :dizzy_face:
Tak hlavně, že je všechno v pořádku, škoda, že malého nevzali, ale aspon s bráškou více zblíží a budeš je mít doma, nebudeš se muset honit do školky. :slight_smile:
25. kvě 2010 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem hodila nové foto břucha, už je to brutál :slight_smile:)
Ten poslední měsíc je fakt nejhorší, už toho mám celkem dost. Ani Paťa si se mnou už moc zábavy neužije, protože daleko neujdu, hned mě bolí spodek a nohy. Naštěstí nejsou vedra, ale mohlo by to počasí být lepší. Už se mi ani moc dobře neřídí, už je to děs.

Facebook nemám, zatím nechci.

To je fajn, že dětičky jsou v pohodě a že si to užíváš, tak to má být. :wink:
JJ, Páťa si brášky užije, ale školku by potřeboval, vymýšlí samé lotroviny :grinning:

Tak se zatím mějte, pa
30. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz
Ahoj Moni, jak se máte? Vidím, že ještě chvíli a už budeš mít broučka u sebe. A jak zvládáš ty horka? Já jsem z nich hotová, je to děs najednou takové teplo. A co doma, co malý je zdraví? :slight_smile:
11. čer 2010 ve 22:36  •  2 děti  • Odpověz
ahoj Moni, jj, už se blížím do finále :wink: No už si pomalu říkám, že už by to i mohlo být, v pondělí jsem byla už na monitoru a malý má cca 2,70 kg.
Teď v těch horkách mi pěkné otékají nohy, jinak to celkem jde, chodím jen v kalhotkách a tílku, stejně nic neobleču :wink: a sedím ve stínu na zahradě a potím se jak vrata u chléva :grinning: .
Akorát Paťa teď neskutečně zlobí a vzteká se, je to hrozné, furt řve, je to o nervy, neposlouchá, děs, teď byl nemocný, měl 2 dny horečky, tak ležel jak placek, a teď si to zlobení snad dohání.

A co vy? Jak se daří?
13. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj Moni,

tak jak vy? Já už to mám taky za pár :wink: Tak jsem zvědavá, kdy to přijde, ale už by mohlo. Naposled měl malý odhad 3,5 kg, tak jsem zvědavá, kolik bude mít :sweat_smile: Zas mají být vedra, takže si asi ten konec pěkně vychutnám :grinning:
Tak zatím ahojky, a pak dám vědět

:wink:
27. čer 2010 v 17:44  • Odpověz
Ahoj Moni, tak jak??? Ještě v celku? :slight_smile:
My se máme jinak fajn, byli jsme tedka na koupáku a jsem hotová, každý den je něco.
Tak doufám, že jak porodíš , tak že se sejdem at můžem skouknout bobíška :dizzy_face: Opatrujte se a dej vědět. :slight_smile:
2. črc 2010 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, jj, ještě tu straším 2v1:grinning: :grinning:
To horko mi teďka dává na závěr, ale v pátek jsem byla na ko v porodnici, malý má odhadem 3,85 kg, prý pěkný macík :grinning: a jsem otevřená na 2-3 cm, tak prý to může být kdykoliv, tak uvidíme, zatím se mu v bříšku líbí.

To věřím, že s 2 dětmi, už je to o něčem jiném. Pak se domluvíme a někde se scuknem. Zatím ahojky a dám info!!
4. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
Tak se drž, a budu se těšit :slight_smile: Hlavně at je všechno v pořádk a porod proběhne rychle a bez bolestí :dizzy_face: Opatrujte se, zatím papa
4. črc 2010 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni,
Dnes nás pustili z porodnice, byli jsme dýl kvůli žloutenky. Malý se narodil 6.7., a měl 52 cm a 4,40 kg!!!

Bylo to strašně rychlý. Večer jsem se dívala na Tv nic mi nebylo, po půl jedenácté večer jsem si hodila sprchu, začly bolesti a průjem, kolem půl dvanácté jsme s manžou skočili do auta, kontrakce po 3 min., ve 24. hod. mi na monitoru praskla voda a v 1.10 byl na světě. A nemám žádný nástřih ani steh, takže super.

Malý je hodňoučký a krásně pije. Jak bude chvilka hodím nějaké foto. Momentálně nestíhám :slight_smile:
11. črc 2010 v 18:27  • Odpověz
Moni no nekecéééj :slight_smile:)))))
Tak to mooooooc gratuluji, ať jste zdraví a broučkovi se na světě hezky líbí :dizzy_face: Jééé :slight_smile:
No teda to byl taky pěkný cvalda, jak tak koukám, a nenastřihli Tě??? Ty brďo, tak to ses asi dobře otevřela, že bez nástřihu. A rychlovka to teda taky byla, paráda, jsem ráda, že jste oba v pořádku!!!!! Těším se moc na fotečky a ráda bych Vás poznala i osobně :wink: Broučkovi posíláme moooc pusinek a až se doma zabydlíte, tak dej vědět. Dávejte na sebe pozor, papa :slight_smile:
12. črc 2010 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Moni,

díky moc!!! :wink: JJ, bez nástřihu, super! Davídek je zatím moc hodný, v noci se budí tak 2x na kojení, takže se můžu vyspat,no uvidíme, jak mu to vydrží, doufám, co nejdýl :grinning: :slight_smile: A Paťa taky zatím brášku bere v pohodě, tak mu to doufám, taky vydrží.
Ty vedra jsou děsný, tfuj !! Ze mě lije jak hrom. Aspoň malý může být jen v bodýčku.

Určitě se sejdem, taky tě ráda poznám. Akorát teď do toho všeho ještě manžela naboural chlap, takže naše auto je uznáno jako totálka, tak teďka plašíme nové auto. Takže jak budem zaběhaní a pojízdní, tak se domluvíme a sejdem se.

Tak se zatím mějte a pa
16. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj Moni, tak to je supér, mám z Vás radost :slight_smile: Počkej jak malý trošku povyroste, bráška si bude chtít beztak pořád chovat, tak je to tedka u nás a malá ta je z malého úplně hotová, jen ho vidí, tak mi začne na klíně skákat a směje se pořád na něj.
Jo aspon , že je nemusíme navlíkat, že, malá je kolikrát jenom v plínce, protože má vlasů jak hrom a potí se strašně.
A co ty? Musím kouknout do alba na drobečka, jestli jsi dala fotečky, pokud né, tak šup, šup :grinning:
Nekecéj? Tak se už zase naboural jo? :frowning2: Tak hlavně, že je v pořádku a odnesl to jenom plech. My jedem zítra do servisu vyměnit brzdy, destičky atd. a pak na stk a budu konečně jezdit, ted nám dlouho stálo před barákem.
Tak se opatrujte a pusinku dětem papapa
18. črc 2010 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
díky. No jsem zvědavá, jak to bude probíhat, zatím Paťa pomáhá, včera celou procházku tlačil kočárek, doma ho vozí v košíku, tak uvidíme. :wink:
Malý je zatím pořád zlaťučký, je to paráda takový malý človíček, ještě zítra musíme na kontrolní odběry kvůli žloutenky, tak doufám, že už to má ok.
Jo a už máme nové auto, no ne úplně nové, zase starší, je to sice trošku čára přes rozpočet, protože jsme si plánovali, že s tím starým dojezdíme a až začnu chodit do práce, že si vezmem nové, no ale pojišťovna to staré ohodnotila jako totálku, takže nám dají prachy., no chlápek nám to teda zkomplikoval. Tak jsme říkali, že už nemá cenu do toho investovat, tak jsme si vzali VW Passata kombi, no včera jsem se byla projet, při rozjezdu mi to 2x chcíplo, no jak začátečník :grinning: a zítra s tím jedu k dr,tak doufám, že to bude ok, než já si zase zvyknu .... a ještě kombík, ach jo, to zas bude parkování :grinning: :grinning: , jinak super autíčko. :slight_smile:

jo a jen tak mmch, sem tu někde natrefila, že majatob asi čeká další dítko :sunglasses: , teda ji obdivuju, tak brzo bych to teda nedala a třetí už taky ne.

Taky se opatrujte a pusinku dětem, ahojky zatím
20. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz
Ahojki, tak co nového? Jak Vám to jde? Co děti, poslouchají a co ty, jak to zvládáš :slight_smile:
4. srp 2010 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz
@momis Moni jj Mája čeká další mimuško, ona má hodné dětičky, takže se dali na třetí, mít hodné děti, tak taky neváhám, malý je lae lumpík, takže zatím stačí :grinning:
4. srp 2010 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
tak nějak nestíhám :slight_smile:) , protože Davídek je celé dopoledne vzhůru, strašně rád se na všechno kouká a pozoruje, takže kolikrát ani nesnídám :sweat_smile:, takže si pořídím klokanku, ať taky něco udělám a on se může koukat. :wink: Pa´ta si chce taky hrát, takže oběd vařím až po obědě :grinning: No, ale hlavně malý spí v noci, takže se vzbudí tak 2x na kojení, tak jsem raději,že je dopoledne vzhůru. Je to rozdíl jedno a dvě dítka. Já už jsem v poho, za chvilku máme po šestinedělí, na což se těší Honza :sunglasses: :grinning: . Minulý týden jsem byla s Davídkem mu ustřihnout uzdičku pod jazýčkem, zvládl to úplně krásně a líp pije.Příští týden jdeme na kyčle a do poradny, tak jsem zvědavá kolik přibral :grinning: Takže bojujem :slight_smile:

Teď bude mít Honza dovolenou 14 dní, tak se chystáme do Dinoparku s Paťou a do Zoo, ať taky jen nesedíme doma, protože jinak Paťa vymýšlí samé blbosti.

Mám nějaké foto v albíčku, tak mrkni. Co vy? Co u vás nového? Malá je kočka teda :dizzy_face:
11. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj Moni, jak se máte? Co děti rostou? Moc už jsem nechodím, jen se přihlásím jestli nemám ip a zase mizím, tak kdyžtak piš do ip, at to tady nehledám :slight_smile: Kouknu na fotky :dizzy_face:
Jinak mi nového nic, malá je úžasná, malý se k ní moc hezky chová tak mám z nich radost :slight_smile:
26. srp 2010 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.