• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se právě začínající snažilka z Ostravy? :)

(Zamčená)
26. srpna 2010 
autor
momis, to je tobikova nejoblibenejsi zabava, sednout mi na bricho, poskakovat a delat hyjeee :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
moni a nechces teplotu ani zkusit treba mesic at zjistis jak na tom ses? ja teda merim jenom chvilku, driv jsem se na to divala jinak a nemela jsem pocit, ze by to bylo k necemu dobry, ale menim nazor... :grinning:
12. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
maji, tak vidím, že není sám, lotr jeden :grinning: kolikrát si říkám, že mě úplně odrovná :grinning:
12. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: nechces pridat nejaky fotecky?
12. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
pokusím se tam něco dodat :slight_smile:
12. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
autor
tak jo :slight_smile:
musim uz taky koncit...tak preju krasny vikend a v pondeli nejpozdej su tady jak "na konu" :grinning:
12. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
dobroš, taky :slight_smile: si užij hezký víkend, ať se daří :grinning: a zase ahojky, pa
12. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
Maji, o tom jsem už taky uvažovala, ale jak jsem četla o tom různé diskuse, tak většinou maminy psali, že jim to naměřilo teplotu při ovu a přitom žádná nebyla, že to není zase až tak spolehlivé, tak nevím. No nechci to nějak rozmazávat, počkáme si nejspíš na tu dr. Protože si myslím, že rok je taky dlouhá doba a snažíme se skoro denně, na vyjímky ms :sweat_smile: :grinning:
13. čer 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
Tož, kde jste? :grinning:
15. čer 2009 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
jsem tuuu!!!! konecne mame pocitac opravenej!!! ted se me uz nezbavite :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
jee, momi dodala fotky :dizzy_face: :dizzy_face: pata je sladousek :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
ahojte, maji díky. já jsem se sem dostala až teď, včera to nějak blblo a dnes jsme byli s Paťou celé odpoledne na zahradě. :slight_smile: tak jak se daří?
15. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
dari se fajn, byli jsme na vikend u tchyne, tak byla pohodicka na dedine :grinning: a co vy?
15. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
na dědině je vždycky fajn :grinning: My jsme byli doma, Paťa úřadoval na zahradě, to je montér a zahradník v jednom.No a my se pak večer s manželem snažili, tak jsem zvědavá, jestli to přinese nějaké ovoce :grinning:
15. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
a kdy vlastně máte tu svatbu?
15. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
na konci cervence :slight_smile: jj, Tobik taky musi vzdycky okopat vsechny kyticky, spravit auta, pomuchlovat psy... :grinning:
15. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
tak to už za chvilku. :wink: se určitě těšíš co? :wink: jo, dokud jsou malí tak by se vším pomáhali,ale chci to vidět tak za 8-10 let ? :grinning: to budou hučet :grinning:
15. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
jj, taky jsem nesnasela kdyz jsem musela neco delat :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
jo, to asi všichni.A co u tchyně, grilovali jste? my se chystáme teď v sobotu, neboť se musím trošku pochlubit, budu slavit 30., je to hnus, už takové číslo, aspoň, že to jedno dítko už jsem stihla :grinning: ještě to chce druhé, ať to stihnem do Paťových tří let :grinning:
15. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
byli jsme porozvazet oznameni a pri te prilezitosti jsme aspon pomohli se susenim sena :grinning:
15. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
no, ja chci stihnout druhy do 23 :grinning: a treti do triceti :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
tak ses aspon mohla pěkně opálit, při sušení to jde nejlíp :stuck_out_tongue_closed_eyes: no teda, ty se cítíš, :grinning: tři děti to už je v dnešní době možná trošku náročné. To jste do toho praštili celkem brzo :slight_smile:
15. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
taky jsem doufala, ze trochu chytnu barvu, ale chodilo nas tolik, ze bylo za 10 minut ani ne obraceny vsechno a slo se dom :grinning: takze su bila jako predtim :grinning: :grinning: :grinning:
vzdycky jsem chtela mit mimco mlada a su rada, ze jsem nasla stejnyho blazna jako ja :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
tak to na mě se jen slunko podívá a už jsem hnědá :grinning:
však jo, ono se říká, že mladší matky to lépe zvládají, ale to je jak kdo, pro mě to bylo tak akorát, to už jsem si říkala, že bych i to dítko mohla mít, do té doby se mi to nějak nepozdávalo, ještě jsem se v 25. rozešla po 7 letech vztahu, takže jsem chytla druhou mízu :grinning: :grinning: , chodila pařit a pak jsem poznala mého budoucího a odfrčeli jsem do Anglie cosik zarobit a pak už se nám to tam zhnusilo, tak jsme do toho praštili a bylo :grinning:
15. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
a teď by to chtělo praštit ještě jednou :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
momi :grinning: :grinning: :grinning: proste jsem mela stesti, ze jsem narazila na pana pravyho tak brzo :grinning: :grinning: :grinning: ikdyz, ze by to byl nejakej dlouhodobej vztah se rict neda :grinning:
15. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
ono je to někdy lepší, však my jsme se s Honzou znali 4 měsíce a odrfčeli jsme pryč, takže někdy je to lepší :slight_smile:
15. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
no, me martin po osmi spolecnych vikendech pozadal o ruku a o ctvrt roku pozdeji jsme se rozhodli, ze chceme prvne mimi a ono se zadarilo :grinning:
15. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
no vidíš, a klape to ne? :grinning:
15. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
jo :grinning:
15. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.