• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se právě začínající snažilka z Ostravy? :)

(Zamčená)
26. srpna 2010 
maji se dívám, že se v Ostravě a okolí nějak nikdo nechce snažit ? :sunglasses:
15. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
taky jsem si rikala, ze nas u nejak moc neni :grinning: ale treba se nekdo jeste casem prida!
15. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
no uvidíme. dnes jsme byli ráno nakupovat v tesku v porubě a tam bylo tak krásně prázdno :grinning: sem tam jen pár důchodců :grinning: :grinning: a Paťa už teď večer odpadl, ale ještě předtím mi z linky shodil plato s 15 vajíčky, no myslela jsem, že mě omyje, lotr jeden :angry:
15. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
jej, no to potesi :sweat_smile: tobik sel dnes taky brzo spinkat, normalne ted chodi mezi devatou a pul desatou a dnes uz o pul osme chrnel :grinning: asi ho chudacka unavilo cestovani vlakem... :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
:grinning: :grinning: jste jeli vláčkem jo :wink: Paťa ten by pořád něčím jezdil,autobusem, tramvají. většinou jezdíme autem, ale tak 1x za týden ho vezmu někam busem, většinou jedem do Poruby na bazén a máme to jako malý výletek, zajdem o Sparu na něco dobrého jedem zpátky :grinning: a on je nadšený a utahaný :grinning: :grinning: a ještě ho zaručeně utahá klouzačka u nás na hřišti, to jde spát i o půl sedmé :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
ahojik:slight_smile: tak ja jsem taky z ova..a myslim, ze se uz zadarilo:slight_smile: mam pozitivni testy..a zitra mam jit k dr...uz by snad mohl byt videt gestacni vacek :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
ahoj, vítám mezi námi. :wink: tak to držím palce, ať to vyjde :grinning: (nebo už vyšlo) :grinning:
15. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
mom, trva nam tam cesta skoro 5 hodin, takze se mu ani nedivim :grinning: auto nemame, takze pro neho je svatek spis to :grinning:
lajla, vitej, zrovna jsme rikaly ze by mohl prijit nekdo dalsi a uz jsi tu :grinning: juu, koukam, taky uz druhy :grinning: gratulace k tehu!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
maji, tak to teda máte pěkný štrek :grinning: to se teda nevidím, to bych byla schvácená i já :grinning:
lajli, tak dej vědět, a taky gratuluju :wink:
15. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
no nic děvčata, já už jdu dnes do hajan, mějte se a zas třeba zítra, pa :wink: dobrou
15. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
dobre ranko :slight_smile:
16. čer 2009 v 06:55  • Odpověz
autor
nikde nikdo? :confused:
16. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
ahoj,sem se dívala, že už jsi tu byla v ¨7 ráno. to my máme ještě půlnoc :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
my normalne taky, ale tobik v noci nechtel kojeni (konecne), tak mel asi hlad driv nez obvykle :grinning:
16. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
:grinning: :grinning: já jsem Paťu kojila do roka půl, ale noční kojení už nevyžadoval dlouho předtím, on už od malička chrní celou noc, naštěstí :slight_smile: :slight_smile: , za to od 1,5 už nespí po obědě, takže celý den zápřah :grinning: :grinning: ale raději ať přes den kozlí a prospí celou noc, to je lepší :wink:
16. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
no ja uz jsem si zvykla vstavat, ale to kojeni me posledni dobou uz fakt stvalo, protoze nepil jenom dudlal a me uz to zacinalo byt trochu proti srsti :sweat_smile: ale spinka mi teda aj pres den, nekdy jeste aj dvakrat (dnes) :grinning:
16. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
tak to jo, to bodne :grinning: :grinning: nějaká ta hoďka pro sebe sekne, :grinning: já právě na pc přes den nějak moc extra nejsem, protože se mi tady na to vrhne a nemám šanci :grinning: úředník jeden :grinning:
16. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
a ještě když je hezky, tak jsme furt na zahradě :slight_smile:
16. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
kdyby jsme meli zahradu, tak su na ni taky celej den...to ti fakt zavidim... :slight_smile:
16. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
je to fakt výhoda, děcko se tam může vyřádit a ještě najíst ovoce, máme plno jahod a třešní :slight_smile:
a co jinak, jak jde snažení? :grinning:
16. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
uz je po ovulce, tak jsme ve fazi cekani :grinning:
o vikendu jsme byli taky na zahradce, na jahodach, tresnich a uz jsme meli aj cernej rybiz...mnam mnam...to bych si nechala libit kazdej den a ani by mi nevadilo se o to starat a okopavat :grinning:
16. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
a co u vas? kdy budes vedet jestli to vyslo?
16. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
je to fajn, člověk se tam fakt nacpe a je to zdravé :slight_smile: akorát ty třešničky mě trošku prohánějí :grinning: :grinning: ale co, pak se zas nacpu :grinning:
ty to nějak sleduješ ty ¨teploty, či co ? jak to tady občas v těch diskusích čtu, já to tak nějak nechávám, po ovulce bych už asi taky měla mít, mám to celkem pravidelně, tak uvidíme :wink:
16. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
jj, merim, chtela jsem vedet jak na tom su, protoze jsem se nekde docetla, ze pri kojeni nemusim ovulovat a nejak me to chytlo :grinning:
16. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
s tím kojením je to různé, některé ženské si myslí, že nemůžou otěhotnět vůbec a pak se diví
16. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahoj holky, jdu Vás pozdravit. A vítám novou těhulku :dizzy_face: Gratuluji.
Jak se jinak máte? My ted došli z venku a tak nějak odpočiváme a já koukám na Rosalindu :grinning:
16. čer 2009 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz
ahoj. vše je ok. Paťa tady po mě skáče jak po žíněnce, lotr :grinning: my jsme dnes akorát na zahradě ojedli třešně a ´šli jsme dovnitř, nějak mě to tam dnes v tom větru nebavilo. já si odpočnu až večer :grinning: ted nemám šanci :grinning:
16. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
my jsme byli na ockovani a tak odpocivame... :slight_smile:
16. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
momis se máš, taky bych brala zahradu , tak snad doufám, že tak za 2 roky začnem stavět :slight_smile:
chtěla jsem taky malého naočkovat proti klštatům,ale prý se očkuje až v zimě 1 vakcína. A na jakém očkování jste byli? :slight_smile:
16. čer 2009 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz
moni, tak do držím palce, my jsme jen rekonstruovali a je to děs s těma firmama, ale naštěstí jsme pak trefili na dobré fachmany :slight_smile: a taky si hodně věcí děláme sami, hlavně brácha je zručný
:sunglasses:
16. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.