• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se právě začínající snažilka z Ostravy? :)

(Zamčená)
26. srpna 2010 
jj taky si chceme hodně věcí dělat sami, a od ségřiné kamarádky strejda má stav.firmu tak pokud bude fungovat ještě za 2 roky tak by nám pomohl i on, ale jinak po známostech hodně věcí. :slight_smile:
16. čer 2009 v 18:20  •  2 děti  • Odpověz
po známosti je to celkem nejlepší. :grinning: a hlavně to chce pevné nervy, je to dost nápor i na finance a na mateřské to moc na vyskakování není, když jsou dva platy je to hned lepší :wink:
16. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
jj to jo no. My bychom měli pak byt, ketrý bychom prodali je to osobko a zbytek bychom si vzali hypošku :slight_smile:
A po známosti samozřejmě, no uvidíme, máme takové plány, tak za 2 roky :wink:
16. čer 2009 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz
však jo, plány by člověk měl mít :slight_smile:
16. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
To jo no :grinning:
16. čer 2009 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz
my ještě nějak musíme dodělat koupelnu a bude to. jsme přistavovali a dělali střechu + topení.
ten můj raubíř po mě tady teď tak řádil, že jsem úplně odrovnaná, se nějak dostal do ráže :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
no nic holky, musím udělat večeři tomu mojemu raubířovi, tak se zatím mějte :wink:
16. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
tak jsem tady, je tu ještě někdo? Paťulík už chrní :grinning: , to byl děs teďka k večeru, rozezřaný byl jak prase :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
ja tady su, ale uz koncim, jdu uspavat :wink: pak jeste mozna nakouknu :grinning:
16. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
ok, tak ať se rychle podaří :wink:
16. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
tak dobrou :sunglasses:
16. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Já jsem tady, ale malý nám ještě nespí, jaksi se mu poslední dobou večer nechce asi to je tím, že spí i odpol. dlouho, ale chodíme ven, je to neposeda, už mám nervy na dranc, člověk by chtěl mít klid večer a on tu furt hučí :confounded:
Momis, tak už to budete mít za chvíli za sebou a to jste si stavěli nebo koupili starší?
16. čer 2009 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz
jo to ti věřím, Paťa večer dobře usíná, naštěstí. ale přes den už dlouho nic. já se taky vždycky těším, až si večer vydechnu :grinning: :grinning: :grinning:
je to starší, naši koupili před 20 lety a měli jsme to jen jako jednu jednotku a teď z toho děláme dvě, 1 dole pro mamku s bráchou, a my nahoře, každý má 3+1. líp se ten provoz baráku financuje, když jsou dvě rodiny. :wink:
16. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
ale někdy si myslím, že je pomalu lepší stavět nové, než překopávat staré :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
dobrou :wink:
16. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
jj tak to je supér, jak jste na to 2 rodiny :slight_smile:
No ten můj chtěl koupit původně starší, ale pak mu z jeho rodiny to každý vyvracel, že novostavbu. Tak jsme se rozhodli takhle :slight_smile:
Tak se měj a dobrou noc .....
16. čer 2009 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz
Tož holky, kde jste? :slight_smile:
17. čer 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz
ahoj moni, ten můj rošták ještě furt nespí, ted mi tady válcuje nohy :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Tak to teďka máme naopak, ten můj rošták usnul jak zabitý :grinning:
Jinak ahoj. A jak jste prožili den?
17. čer 2009 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz
To máš fajn :grinning:
Jsme zas byli celé odpoledne na zahradě, Paťa se houpal, já jsem tam otrošku okopala cibuli a nacpali jsme se třešní. Zítra špekuluju, že bysme zajeli do Poruby na bazén, tak uvidím. Co vy? Jak jste se měli?
17. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jé třešně se máte, já bych si dala vyšně mnááám :dizzy_face:
Jo my jsme se měli tak nějak fajn, dopol. jsme byli na spoření něco vyřídit a pak venku a odpol. jak se malý vzbudil jsem jela pro ryby k ní do práce a je rozvezla :wink:
Tak ted jsem ráda, že mám klídek a těším se do hajan.
17. čer 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz
višně teda :grinning:
17. čer 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz
Těm rybám trošku nerozumím :grinning: děláš nějaký rozvoz?
to ti věřím, že si užíváš klidu, já to dneska vidím, že půjdem společně s Paťou :rolling_eyes:
17. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Né mamka pracuje v rybárně jako mistrová víš a ona má ryby levněji jak v obchodě a její známí a mojí co si obj. tak pak to rozvezu k nim ty ryby. Dneska měli odběr , tak jsem rozvážela :slight_smile:
Nějak se mu nechce spinkat jo?
17. čer 2009 ve 22:10  •  2 děti  • Odpověz
jo ták :slight_smile:
nevím, jestli jsou dnes nějaké erupce na slunci nebo co, obvykle tak kolem půl deváté už spí a dneska je ještě teď jak z divokých vajec :grinning:
17. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
No to malý v této době taky, asi ho naopak to sluníčko unavilo :grinning:
Až jsme si říkali, že usnul jak miminko hned jak jsem ho položila :slight_smile:
A uspáváš ho?
17. čer 2009 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz
už jsem s ním byla 2x a pokaždé to bylo o ničem, tak se ho snažím ještě víc unavit :grinning:
17. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
Aha, no já mám výhodu v tom, že ho neuspávám, dávám ho do postele a usne sám, už od miminka :slight_smile:
A sem tam mu přečteme pohádku pokud chce.
17. čer 2009 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz
to máš teda výhodu, že tě nijak nevyžaduje a usne sám.
:wink: On chce někdy taky pohádku, někdy zazpívat :grinning: , no spíš mu recituju říkanky :grinning: a pak hned usne, většinou tak max. 30 min., ale dnes ...
17. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Tak se dal do supér nálady a asi si řkal, že Tě dneska naštve a nepůjde spát :grinning:
Já už bych šla, ale musím ještě pověsit prádlo jak se dopere pračka :slight_smile:
17. čer 2009 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.