• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se právě začínající snažilka z Ostravy? :)

(Zamčená)
26. srpna 2010 
to máš teda pravdu a ještě mi tady teda dneska pěkně prdí pod nos, :grinning: no jo , holt květáček účinkuje :grinning: :grinning:
já mám prádylko pověšené venku, tak doufám, že nebude pršet, :grinning:
17. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
Z květáku jo? Malý se naučit krkat nebo jak se to píše :angry:
Měla jsem na něj už zlost ráno, pořád dokola to dělal, ale to sám se naučil. Jak jsme ho okřikli tak to přestal dělat, ale jen na chvíli :confounded: Nevím jak na to přišel čunátko. Čím dál víc nás překvapuje :grinning: Ale jak prdí, se směje na celé kolo.
17. čer 2009 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz
Jo, vidím, že jsou fakt všichni stejní. To krkání se taky naučil a taky nevím kde a má z toho taky ohromnou radost, jako z toho prdění a to mi ještě řekne ˇ´ maminka naprděla´ a řehní se jak hrom :grinning:
17. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Tak to je mazéc no. Ty naše děti jenom překvapují, ale aspon se sněmi nenudíme :slight_smile:
Tak už pračka doprala, jdu věšet :(
A pak spát, už pomalu nevidím :grinning:
Tak dobrou a at Ti brzy prcek usne :slight_smile:
17. čer 2009 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz
jo díky, já taky doufám, že už usne.
Dobrou noc a hezké sny :wink:
17. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
18. čer 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj moni :slight_smile: zrovna jsem dala varit obed, uf, uz se nezmuzu na vic nez rybu s bramborama...ale kdyz je horko, me by stacilo kilo melounu :grinning:
18. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj maja, přesně tak, když je teplo-horko, tak si taky dám spíš něco lehčího, moc nemusím v horkách obědy a nemám ani na žádný chut. Ted to ještě jde, ale když jsou ty 40cítky, tak jsem ráda, když do sebe dám aspon rohlík. :grinning: My jsme měli včera rybu s bramborem a dneska zapékané brambory. :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak ja se musim nutit uz ted... :sweat_smile: no a ctyricitky, to lehce nedavam.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
To jo no. A nedokážu si představit někde sedět u vody a vytáhnout si nějaký oběd, třeba řízek s chlebem nebo tak, to už vůbec, to piju dost, ale jídlo bych do sebe nenacpala :grinning:
18. čer 2009 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
dobre ranko, snazilenky :slight_smile: uz mi zbyvaji jen 4 dny do ms :slight_smile:
19. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
mam // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
:grinning: ahoj, :wink: gratuluju :dizzy_face: :grinning: to bylo celkem rychlé :grinning:
19. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
já mám do ms ještě 10 dní :sweat_smile:
19. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
hlavně, ať je vše ok, držím palce :wink: :grinning:
19. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahojky, taky gratuluji !!! :dizzy_face:
19. čer 2009 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz
Tak děvčata, prcek už chrupká :stuck_out_tongue_closed_eyes: uf, ten byl dnes urmčený jak to počasí :unamused:
Jak se jinak daří?
Tak Maja se nám teda přestěhuje do těhulek co? :grinning:
19. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
A co ty Moni? Jak jste se měli? :wink:
19. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Moni já nic, prší tak odpol. doma přežíváme, malý zlobil, tak se ted na chvíli uklidnil, ale po o spal dlouho, takže to nevidím u něj na spaní :frowning2:
Tak si užívej aspon ty klidu :slight_smile:
to počasí už mě pěkně ser. :angry: a co vy jste dělali?
19. čer 2009 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz
Jo, jsem se byla sprchnout, manža jel za kámošem, tak si ten klídeček užívám :wink:
Tak snad se taky malý brzo unaví a půjde do hajan, přeju ti to :wink:
Včera jsme byli na tom bazéně a po půl hoďce už chtěl jet Paťa dom, takže to byla taková rychlovečka, ale dobrý.
Jinak dneska jsme byli celý den doma a to bylo celkem na mrtvici :grinning: zase se tady po mě pořád válel, jsem mu stavěla garáže a parkovala s autama a za chvilku zas mrčení a brekot. :angry:
Zítra oslavuju 30., chtěla jsem udělat grilovačku na zahradě, ale zatím to vidím bledě i podle předpovědi, bude nás 10, to bohatě stačí. tak doufám, že to počasí bude o něco lepší, uvidíme, jinak to jistí trouba :frowning2:
19. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jé fakt? Tak vše néééééj, nééééj, nééééj, ať máš brzy to mimiško v bříšku, doma at Tě poslouchají :sweat_smile:
A hlavně zdraví celé rodince :dizzy_face: A krásně si ten zítřek užij, no snad nebude pršet aby jste si mohli udělat skvělí den na zahradě :slight_smile:
No jsem zvědavá jinak kdy malý usne. zatím je v klidu, ale dám ho zkusit za chvíli ležet :slight_smile:
19. čer 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz
Díky moc za přání. No uvidím, ale když bude pršet, tak to taky přežijem :grinning: Pití je dost, i když mi to nějak poslední dobou moc nešmakuje, asi stárnu :grinning:
Tak přeju, ať lotřík zabere a máš taky relax :wink: :grinning:
19. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
holky, dekuju, jste zlaty :slight_smile:
19. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Maji, to už jsi měla nějakého tucha nebo něco? :grinning:
19. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
momi, jo, uz vcera jsem si byla skoro 100% jista, ale chtela jsem pockat az do terminu ms, ale jak jsem dnes koupila test, tak jsem nevydrzela a v 6 vecer si ho sla udelat :grinning:
19. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
to věřím, žes to nevydržela :grinning: tos ani netušila, když si to tady zakládala, že budeš první :grinning: jo a mimochodem, co nějaké loučení se svobodou, to budeš muset být nealko ? :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
tak aby jste si pohly a muzeme tehulit spolu :grinning: ja jsem tady chtela najit partaky na kurzy a tak :grinning:
19. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
to bychom rády :grinning: no uvidíme, snad to vyjde :wink:
březňátko, to je takové fajn, i být těhu přes zimu je fajn, aspoň minule mi bylo fajn :grinning: jsem ještě do 3. měsíce rozvážela poštu na kole :grinning:
19. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
no my jsme chteli na svatebni cestu na kolech, tak asi poupravime plany... :grinning:
tobik je dubnovej a bylo super ze byl malej na leto a navic mi to vyjde krasne s bakalarkama...ja su absolutne spokojenej clovek :grinning:
19. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
to budete muset přidat pár kol :grinning: :grinning: :grinning:
Paťa je taky dubnový-7. , bylo to fajn,
a tu bakalářku máš na podzim? co jsi studovala?
to ti to teda pěkně vyšlo, je to super :grinning: :slight_smile: hlavně ať je vše ok :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.