• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se právě začínající snažilka z Ostravy? :)

(Zamčená)
26. srpna 2010 
Moni, ještě nespí, ale kouká na telku s tatkou :slight_smile:
No maja, to jsi měla supér, že hned na poprvé, to se dneska podaří málo komu :wink:
To my si počkáme, když to nešlo dotedka, tak to nepůjde ani v příštích dnech :sweat_smile:
Já byla taky přes zimu těhu a bylo to supér, netrápila jsem se až tam přes léto :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz
malý je 4 dubna :grinning:
Maja a kam jedete na svatebn cestu, že jste chtěli na kole? :confused:
19. čer 2009 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz
Moni, o jéje, to je asi dneska tím počasím :frowning2:
Ono Moni, někdy je asi lepší se asi tím tak moc nezabývat, i když je to těžké, jak si baba cosik umane :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
a jé, malí beránci :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
No spíš bych řekla, že by se mu mělo chtít spát, když je tak hnusně :slight_smile:
Co myslíš, to snažení? Já se tím právě nezabývám vůbec, neřeším to, neměřím si teplotu, nezkouším každý měsíc před ms testy, prostě nic. Neřešíme to až to příjde tak to příjde. Ze začátku jsem si dělala sem tam test, ale ted vůbec, řešit ještě toto, tak by mě asi už odvezli :grinning: Popíšu si o tom to jo, ale že bych to měla řešit a kontrolovat se furt, to né :wink:
19. čer 2009 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz
autor
studuju muzikologii a pristi rok snad dodelam tretak, takze zkousky budou v lete, ale to snad za dva mesice porod rozdycham, u tobika jsem musela jeste rychlej :grinning:
na svatbku jedeme do ceske kanady, tak si dame asi jen pesi turistiku :grinning:
jo a tobik byl taky na prvni pokus naostro :grinning:
19. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Tak to já jsem na tom stejně, i když my jsme se do toho pořádně opřeli minulý měsíc, ale taky neřeším nějaké teploty nebo bůhví co, a těma testama si myslím se člověk víc zklame.ˇČlověk si řekne, bylo by to fajn, kdyby to vyšlo, ale když ne, tak se jede dál.Radši si užívám malého, protože ten čas fakt rychle letí, a až to přijde, tak přijde.
Maja má štěstí, že to tak šlo. :wink:
Malej se ještě furt kouká na Tv? :grinning:
19. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Maji, tak to přeji hodně štěstí, pevných nervů, budeš to mít celkem perné :wink: ale ženské zvládnou hodně né :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
momis, prave podle teploty si muzes usetrit stresy z testovani, protoze poznas jestli to ma smysl nebo ne... :wink: teda spravne jsem mela jeste vydrzet jestli neklesne, ale ja su tvor netrpelivy :grinning:
19. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
jo jo, já už jsem o tom někde četla :slight_smile: ale nějak se mi do toho nechce, tak uvidím, jak to půjde
:grinning:
19. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
momi, no jo, na to musis byt proste rozhodnuta, jinak te to brzo prestane bavit :grinning:
19. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
jj momis, chtěla jsem zkusit aspon si měřit tu ovulku, ale kašlu na to. Zbytečně se stresovat, nechám to tak a na osudu. :wink: Jednou to příjde :slight_smile:
Maja aha, tak to ani nevím kde jsou ty české kanady :grinning: Jo a budeš se vdávat těhu, tak hlavně s mírou :slight_smile: :wink:
19. čer 2009 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz
19. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
moni, pit nebudu a mame to az od odpoledne, tak snad to v pohode ustojim :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Maji, už to rodině odtajníš, nebo raději počkáš na později ? Možná když tě uvidí nepít, tak jim to dojde :wink:
19. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
aha tak to jo. My se chystáme se taky vzít, ale až po druhém miminku :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
momi, na svatbe jako pulnocni prekvapeni :grinning: akorat segra uz to vi, protoze ji jdu na zacatku cervence za svedkynu, tak kdyby nahodou neco at vi, co se deje.. :grinning:
moni, my jsme chteli jeste pred prvnim, ale nakonec uz budeme skoro 4 :grinning:
19. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
a holky berete nějaké vitamíny?
19. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Maji, to máte teda super, dvě svatbičky hned za sebou :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
momi, ja si sem tam zobnu Gravital, je totiz aj pri kojeni, ale nijak pravidelne...ted uvazuju nad kyselinou listovou :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
vlastně jo, a že to mlíčko fakt Tobíkovi přestalo chutnat, něco na tom asi bude :wink:
19. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
no myslim si, ze to bylo fakt tim, protoze byl fakt udesnej zavislak, aj petkrat v noci a najednou jak kdyz utne :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
tak aspoň to bylo jednodušší i pro tebe, i když teď tělo zas dostane pěkný zápřah :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jj my jsme taky plánovali, ale jak se malý narodil, že se vezmem, ale pak se to zvrhlo a nechtěla jsem. Ted se o tom bavíme, ale chceme až po druhém mimi :slight_smile:
Moni, já beru, baby calibrum plan, jsem ted pořádně začla brát a zajdu si ještě pro listovku :wink:
19. čer 2009 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz
Jinak malý už spinká čoveče :grinning: Řekl si sám, že chce už spát, což čumím a jak jsem ho uložila tak spí :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz
já jsem taky uvažovala, ale teď je celkem dost ovoce na zahradě i salátek, tak ještě uvidím :slight_smile:
Já si myslím, že manželství má smysl, ale nemusí se to nějak striktně dodržovat, tak jak kdysi, nejdřív svatba a pak dítě, záleží to na tom jak to komu vyhovuje.
A třeba i finančně, manžel za mě dostal docela velké vrácení daně, protože rodičovská se nepovažuje za příjem, takže i to je plus, a to jsme se vzali až v září a hodilo to nějakých 10 litrů :grinning: :grinning: má to svoje + a - jako všecko :grinning:
19. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Moni, no vidíš, tak to je fajn, můžeš si hodit nožky na stůl a odpočívat :grinning: :grinning:
a venku chčije a chčije :unamused:
19. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
jj nás nebyl problém finanční tehda, ale jiný, malý byl miminko a dřív narozený a tak jsem se mu chtěla naplno věnovat, navíc jsme neměli nic připravené, takže bychom museli lítat i kolem svatby a to jako pro novopečenou maminku by bylo na mě moc :wink:
Tak jsme se chtěli brát ted, ale já se nechci brát těhule, tak až po druhém dítěti, třeba naplánujem svatbu na př.rok a to můžu být těhu a to nechci :slight_smile:
No jo, já musím ještě se psem a schovat z auta autosedačku :confounded: A vůbec se mi do toho počasí nechce :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz
jj, to ti věřím, svatbu s břichem si člověk asi zas tak moc neužije :cry:

to se ti nedivím, že se ti tam nechce, tak hodně zdaru a moc nezmokni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
No právě, kamarádka se vdávala těhu a trošku jí mrzelo, že jí nemohla pořádně oslavit, né se ižrat, ale pořádně si jí užít :slight_smile:
No tak já asi teda půjdu i když nechcííííí :frowning2:
TAK DOBROU :wink:
19. čer 2009 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.