• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se právě začínající snažilka z Ostravy? :)

(Zamčená)
26. srpna 2010 
OŽRAT TEDA :grinning:
19. čer 2009 ve 22:10  •  2 děti  • Odpověz
ok, tak se měj a nenastydni, dobrou a dobře se vyspinkej, pa :slight_smile:
19. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
DĚKUJI TY TAKY, DOBROU :slight_smile:
19. čer 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz
no nic, tak dobrou :wink:
19. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak jakkou pak noc máte za sebou? My děsnou, malý od jednásti večer do 4 do rána pořád knučel, pobekával a byl divný, měl teplotu tak jsem byla při něj, ale hotová, ráno mě nechal drahý ještě spát, protože malý byl už vzhůru o půl 8 a tak jsem ještě poležela, ale pořád jsem jak pytlem praštěná :confounded:
Snad dneska už bude spát, to se nám stalo poprvé, že byl v noci vzhůru 5 hodin :frowning2:
20. čer 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
moni, jejda, chudak :frowning2: a ty taky... snad uz to dnes bude ok :slight_smile:
my docela v pohode, sice se casto budil, ale byl zase hned tuhej...a asi ctyrikrat se skulil na zem.. :grinning: jeste ze nemame postele :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
moni, odkud vlastne si z ostravy? :slight_smile:
20. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahoj maja :slight_smile:
Kdo se skulil malej na zem? Jakto? :grinning:
Jsem ze Zábřehu, ale chci jít do pronájmu, protože drahý odjíždí za prací Do Prahy a ted jsme u mamky chvilinku, no je to na dlouho a vše takové komplikované, tak nechci u mamči zůstat, malý dost zlobí a jsme zvyklí všichni na svůj klid :slight_smile:
A ty?
20. čer 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
no on tobik spi s nama v posteli (mame matrace na zemi) a mel nejaky divoky sny a lezel na kraji :grinning:
jj, uz jsem to cetla na ostravackach, ze budes sama az do vanoc.. :confused: to bych asi nedala :sweat_smile: uz neco shanis? jakou mas predstavu bytecku? :slight_smile:
20. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Aha, no my si taky vzali malého k sobě včera, ale po chvíli jsem ho vracela do své postele :grinning:
Sním bych se nevyspala :sweat_smile: Né sama budu 14 dní, bude domů jezdit co 14 dní nebo já za ním. Jeden měsíc příjede i každý víkend :slight_smile:
No nevím, zháním 1+1, nebo 2+1. Ale cenově hlavně do 6000, sama bych víc neutáhla a navíc dvě domácnosti táhnout to taky nebude sranda :wink:
Tak uvidíme, co najdu. Jen tak na chvíli víš, než nám výjde zadlužený byt státní, oni ty byty budou odprodávat tak jsme se dali na ně... Pak stím máme nějaké plány jak se odprodá :wink:
20. čer 2009 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky,
jak se daří? :wink: co nového? to počasí, ale stojí za to co? pěknej humus :sunglasses:
24. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
momi, ahoj :slight_smile: pocasi je teda pekne na nic, ani jsme dnes s tobikem nebyli venku kdyz tam furt leje, ted padaly aj kroupy :angry:
co delate vy celej den?
24. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
no, v pondělí jsme byli na návštěvě, včera jsme byli doma a prubovala jsem nový robot :grinning: a dnes jsme na chvilku vylezli ven, Paťa se pohoupal a zas začalo pršet.jinak je to děs, furt si pouští pohádky a skáče po mě :grinning: Jak se cítíš, vše ok? :slight_smile:
24. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahoj holky, no ani nemluvte, to počasí je strašné :frowning2:
Už nevíme co dělat, ještě, že máme auto jinak bychom se nikam ani návštěvu nedostali :frowning2:
24. čer 2009 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
jj, je mi dobre, akorat me unavuje to pocasi a tobik je taky otravenej a protiva, furt by po me jenom lozil :sweat_smile: jakyho robota mas?
24. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
už tam zas chčije :angry: dneska nám to pěkně vytopilo sklep, sem ráno šla pro kocoura a ten byl pěkně zdešený, tam tak - cm vody, maras :confounded:
Moulinex masterchef, kromě masomlýnku všecko, super :grinning:
24. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
tak za týden uvidíme jestli se taky zadařilo :confused:
24. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
autor
momi, urcite jo :slight_smile: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
já taky doufám :grinning:
24. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
jo a někde jsem narazila, že chceš chodit na cvičení na ty velké balony, já jsem na ně chodila netěhu, a teda bych neřekla, že to dá tak zabrat, fakt se protáhly všecky svaly, sem se pak nemohla dva dny hýbat :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
teď se tady přihnala bouřka, takže to radši vypnu, :wink:
jinak se mějte, zatím čauky a dobrou :wink:
24. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
ahojky,nějak mi to tu nefunguje :pensive: Doufám,že dneska už to půjde.
30. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
ahjky,taky jsem z Ostravy,ale momentálně žijeme v Irsku.Snažíme se o mimi něco přes měsíc.
30. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Rodit budu určitě v Ostravě protože jakmile otěhotním,tak se začne plánovat stěhování zpět do ČR.
30. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj holky,
Tak momis co?
Koukni ke mě do alba :dizzy_face:
Ahojky Luciferek, tak budu držet palečky ať ťi to výjde co nejdřív. :wink:
5. črc 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj,

no Moni, tož gratuluju :dizzy_face: :wink: Super, že se to povedlo, hlavně, ať je vše ok a dobře ti to dopadne.
Já zatím nic :frowning2: Tak se budem snažit dál :grinning: :grinning: to se hlavně líbí manželovi :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj Luciferek, taky držím palce, ať se zadaří. :wink:
5. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
A co Moni u vás jinak nového?
Už mě štve to počasí, jsme si udělali zásobu paliva na zimu a jak byly ty deště, tak jsme měli vodu ve sklepě, sakra :angry: teď už to aspoň vypadá líp, včera se Paťa koupal v bazénku na zahradě, tak byl šťastný jak blecha :grinning:
Tož to sem ráda, že ti to vyšlo, už jste se snažili dlouho, to mi holky obě zdrhnete mezi těhule, sakriš :grinning:
5. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Teď fičím ven, zatím čau :slight_smile:
5. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Děkuji, ted jenom aby to dr. potvrdila, ale bolí mě v podbříšku sem tam tak se furt kontroluju, dkyby náhodou byla ms :grinning: :sweat_smile:
Neboj brzy se zadaří, my jsme na to ted fakticky nemysleli ani nečekali, tak jsem v šoku a nevěřím :grinning:
Malý se t :grinning: aky včera koupal a líbilo se mu to, ale dnes zase to počasí fakt děsné.
Léto jak hrom fakt :confounded:
Jinak nového nic, jsem nějaká ospalá pořád, ale špatně mi zatím není, jen když jím, musím po malých dávkách jinak je mi sem tam špatně a i mám motáka :angry:
A co vy? Jak se jinak máte? Držím pěsti aby se brzy zadařilo :dizzy_face:
5. črc 2009 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, Moni, tak jak pokračuješ, doufám, že je vše ok a čárečka sílí :wink: a vše jde, tak jak má
:grinning: hodně ti to přeju :slight_smile: A už jsi byla u dr. nebo ještě čekáš?
My se máme tak normálně, teď je konečně hezky, tak jsme pořád venku. V pondělí jsme byli v zoo, tak se Pata trošku vyluftoval a já taky :grinning:
A zas budem tento měsíc pokračovat, tak uvidíme, snažím se taky nějak na to nemyslet a zabývat se něčím jiným, ale Paťa jede na víkend k babičce do Ostravy a my na to můžem v klidu hupsnout :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.