• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se právě začínající snažilka z Ostravy? :)

(Zamčená)
26. srpna 2010 
Ahojík.
Tak já v pohodě. Dělala jsem si testík naposled včera a čárka je tam už stejná jak kontrolní(mám to v albu)
Jinak bych mohla být podle poslední ms a sestry 4+1tt a tak mě obj.na př. týden v pondělí, že to půjde lépe vidět :slight_smile:
Tak se už nemůžu dočkat.
Tak budete mít hlavně klid. :wink: To bude supér, držím palečky.
Jo pěkně je, my jsme tak nějak pořád v luftě, ale to sluníčko mi nedělá moc dobře, tak se snažíme být tak nějak ve stínu. Dneska je fajn, ale jen kdyby nechtělo pršet :slight_smile:
8. črc 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni,
jsme tady zůstaly nějak samy :slight_smile:
To ti věřím, že se nemůžeš dočkat, hlavně ať je vše ok, to už by něco mělo být vidět ne? :wink: ale dnes už je středa, to ti uteče. A co přítel, už jsi mu to řekla?
Dneska je to počasí jak apríl, a Paťa tady furt mrčí. :frowning2:
8. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
Jo už to ví, byl nadšený a hlavně překvapený :slight_smile:
Jj mělo by to jít vidět, proto mě obj. na pondělí :wink:
No nějak jsem tu sami majatob nás opustila čoveče :grinning: No dneska to počasí, je fakt nádherné :grinning:
I to léto stojí zatím za prd :confounded:
8. črc 2009 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz
Tak to jo, a už byla nějaká oslavička? :wink:
Jo léto jak prase, sakra :angry:
A furt musí cosik člověk vymýšlet pro ty mlaďochy, bo jinak je to nervozni jak byk ...
8. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
Né zatím né. Nějak to slavit nebudem abychom to nezakřikli, to bude až po narození oslava :slight_smile:
Jo já už jsem se dneska taky tak rozčílila s malým, že jsem se pak musela uklidnit, je to hrozné dneska sním.
Fakt hrůza. :confounded:
8. črc 2009 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz
Jo, to bude lepší, stejně to pak zapije spíš jen chlap :grinning: :grinning:
Paťa poslední dny chodí spát až o půl jedenácté, už mám hlavu jak balon :confused:
A budete chtít vědět pohlaví? Pro mě je to jedno, hlavně, ať je to zdravé, i když holčička by byla fajn, ale každé pohlaví má něco, hlavně at má dvě ruce, dvě nohy a vše ok.
Tak pak dej v pondělí vědět,jaks dopadla :wink:
8. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Malý usne tak v 9 před 9 a já skoro sním, ale ráno je už kolem 6 vzhůru :angry:
Už at jde do školky :grinning: Abych se pak mohla vyspinkat :grinning:
Jo asi jo, chtěli jsme to vědět i u malého, tak i tedka. Nám to je to vyloženě jedno, hlavně at je vše v pořádku :wink:
Jo jo slavit budem jen on s rodinou a znamíma :grinning:
A co máte dneska v plánu? Venku se docela ochladilo, tak my jedem na návštěvu s mamkou k babičce.
Už mě nebaví to počasí :confounded:
9. črc 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
čauky Moni,
tak to je prcek teda ranní ptáče :wink: Pata je naštěstí spáč po mě, vstáváme tak v 8 v 9, jak kdy :grinning: :grinning:
Dneska je to tam zas venku naprd, jak apríl, uvidíme, jak bude, asi půjdem na hřiště, je tady takové malé s prolezačkama a skluzavkou, to vždycky Patu unaví. :wink:
Včera jsme s manželem probírali, že se budem snažit ještě asi 3 měs. a pak to necháme a půjdu do práce, protože potřebujem peníze jak sůl a rodičák mi končí v dubnu, ale věřím a doufám, že se to do té doby podaří (musí),ale když ne, tak se taky svět nezboří, neboť upřímně se mi ještě do rachoty nějak nechce :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
ahoj holky mam dotazek...nevite nektera nahodou kolik se doplaci na clomahexal??? kdyz ho predepise doktor?? snazime se uz dlouhoo a ja porad doufam ze to yvjde a stale nic... takze ted se odhodlavam zajit ke gynekologovi:slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
ahoj Katko,
já nevím, my se snažíme teprve 3 měsíc, takže to zas tak moc neřešíme. Zkus jít do nějaké jiné diskuse, nějaké dlouho snažilky. :wink:
9. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
psala sem tam ale nikdo nevi nic:(
9. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
a třeba nějaký jiný web o těhotenství a tak? nebo nějaká poradna pro ženy, nebo jak to je.
9. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Momis no on spal taky tak, ale čím je větší tím vstává brzy, ael chodí spát i po o, tak musí být vyspaný až až :grinning:
Neboj se zadaří. A co dělá manžel?
katka já Ti taky neporadím, my se snažili sice dlouho o druhé, ale nějak jsme to neřešili a nechávali to tak :wink:
snad se brzy zadaří. Zajdi raději k dr.
9. črc 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
Moni, manžel je přes počítače, dělá tam koordinátora, plánuje lidem tréninky a meetingy a sem tam i jezdí na školení do zahraniční, když má někdo problém s pc softwarově, tak jim radí, nemá špatný plat, ale tím, že spravujem ten barák, tak je to tak na hraně, jinak bysme byli v poho, jenže něco za něco, aspoň máme svoje bydlení.
Je teplo, léto, tak doufám, že to vyjde, s Patou jsem vlastně taky otěhotněla v červenci, a to jsem pak ještě jezdila na kole s poštou v UK a k doktorovi jsem šla až v čr ve 4. měs. :sweat_smile: jsem fakt měla štěstí,bo tam jsem jít nechtěla, tam je zdravotnictví na chuja...
A co ten tvůj?
9. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
no teď tady zas teda chčije, to zas vidím dneska, že budem vevnitř :angry:
9. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
momis-ip :wink:
Tý jo? Fakt, to jsi tak zvládla s prvním? Mě bylo u malého tak blbě, že jsem se dokopala k dr.až ve 12tt a to jsem byla ještě ráda, že můžu ležet a spát, natož pracovat :slight_smile: Tož to jsi dobrá.
Jo no to počasí je děs :confounded:
Neboj zadaří se, nemysli na to a zadaří. :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
Moni, už jsem to zjistila :grinning:
Měla jsem fakt štěstí, dnes už bych to tak neriskovala a pak jsem ještě letěla domů :grinning:
Jo, snažím se bavit něčím jiným a hlavně, ale je tady ten kůň jaksik nakažlivý :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
To jo no. Ale je supér, že Ti to tak dopadlo :slight_smile:
No nakažlivý asi jo. Ale víš jak my jsme to nečekali a zrovna jak to nečekáš to příjde :grinning:
Jj díky za info :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
Tak psychika dělá divy, že? Hlavně si říkám, mám tady zdravého raubíře, tak si ho musím užívat a ne se stresovat.
JJ není zač, snad to pomůže. :wink:
9. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
To jo no. Já se tedka streduju, mám asi nějaké blbé nálady či co. Nevím no. :confounded:
9. črc 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
stresuju :grinning:
9. črc 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
To se ti nedivím, počasí, dítko, druhé v bříšku, chlap pryč, ale to přejde, uvidíš :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
No snad jo. To mám jen dneska, tak uvidíme kdy mě to přejde :wink:
Musím jít. Tak páá a děkuji, zase si napíšeme
9. črc 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
No nic Moni, já teďka fičím, rychle jdem s Páťou odnést plasty než zas bude pršet, tak se zatím měj a nestresuj se, :wink:
9. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahojky, tak co? Jak jste se dneska vyspali? Co máte v plánu? :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, dneska jsme si pěkně schrupli :grinning: Jsem se probrala a bylo čvrt na deset :grinning: ale já chodím pozdě spát, jsem taková noční sovička a ranní spáč a Pata taky :grinning:
Dneska doufám, bude slušné počasí a zajdem na to hřiště, bo Pata se těší. A zítra ho vezu k tchýni na víkend, tak se trošku zrelaxuju :wink:
Co vy dneska?
10. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Se máte, my dneska ani nevím asi zajdem do hyperky kouknout s mamkou a pak domů. Jsem totiž opaslá jak hrom, strašně mi padají oči, ale musím fungovat :confounded:
To se máš, že budeš mít veget, babičky slíbili, že si malého pak budou brát častěji at mám taky klídek, tak jsem zvědavá :wink: :grinning:
Jinak to zatím vypadá na fajn počasí, tak jsem zvědavá zda zase nesprchne :angry:
10. črc 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni,
tak jak se daří? :wink: Co u doktora, je všechno ok?
To je teda hic, mám všecky okna dokořán a stejně je furt horko :frowning2:
U mě zatím nic nového.
17. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
ahoj holcinky, jdu vas pozdravit :slight_smile: koukam, ze obsazeni se nemeni :grinning:
19. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky Mončo,
Tak já to od dr. mám potvrzené, ale našla i malý hematon, tak musím co nejvíc odpočívat a ve středu jdu zase na ko, tak jsem zvědavá co mi řekne.
Jinak hic byl no. Ted zase leje a leje :confounded:
A co ty? Jak se máte? Co nového u Tebe?
Máji, chtěla jsem se zeptat nevíš, jestli se hematon zvětšuje, nebo zustává v takové velikosti v jaké ho najde dr.?
19. črc 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.