• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se právě začínající snažilka z Ostravy? :)

(Zamčená)
26. srpna 2010 
autor
moni, postupne by se mel vstrebavat a zmensovat, ale jde to docela pomalu, tak se nelekej, ze tam treba jeste bude :slight_smile:
19. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Máji, já vím no. Já ten hematon mám totiž do 15mm mám psáno v papíře. A co jsem tak četla tak byl třeba i 2,3cmtrový. :confused: Tak proto se ptám, jestli se zvětšuje :wink: Jestli se mi může ještě jako zvětšit, tak já snad doufám, že se bude zmenšovat a vstřebávat se. Trvá to i dýl no, jsem četla, uvidím ve středu jdu k dr. tak jsem zvědavá co mi řekne, zeptám se jí. A pak se Ti zase vrátil a vstřebal?
19. črc 2009 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
moni, jj, poprve nevim z ceho to bylo, zato podruhe jsem si to udelala asi sama prilis velkou fyzickou zatezi, tak se ted snazim byt vic v klidu nez s Tobikem aby se to neopakovalo... :rolling_eyes:
myslim, ze uz by se zvetsovat nemel, prislo se na to, dodrzujes klidovej rezim, asi ti napsat ascorutin nebo neco takovyho,ne? uz bude jen dobre, uvidis :wink:
19. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
Myslíš, že se to dělá tou velkou zátěží?
No mě nenapsala právě nic. Jak jsem se jí ptala, jestli mi něco napíše, jako sestřičky, tak říkala, že né, že bych brala něco až bych začla špinit nebo krvácet.
No odpočívat se snažím, s malým to moc nejde, ale nenatahuji se nebo netáhám nic těžkého.
Taky jsem hleděla jak puk, nikdy jsem o tom neslyšela. Ale mě vždycky dr. něčím překvapí :confounded:
19. črc 2009 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte,
Moni to je fajn, že je vše v pořádku, ten hematom se určitě ztratí, uvidíš, hlavně, že ti na to přišli. :wink:
My jsme měli včera akcičku, manžel měl narozeniny, takže jsme pařili, tak jsem teď trochu přejetá, chce se mi děsně spát a ještě to dnešní počasí .. :unamused:
Jinak zatím nic nového, uvidíme až na konci července, teďka jsem ani na to neměla čas myslet, furt bylo něco, ale doufám, :grinning: tak snad to vyjde.
Maji, nemáš ty teďka někdy tu svatbu? Jak to všecko zvládáš? Dlouho jsi tady nebyla, ani tady není žádný přírůstek, jen my dvě s Mončou :wink:
19. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
moni tak jste zapařili, to je fajn, aspon jste přišli na jiné myšlenky :slight_smile: Tak držíme pěstičky :wink: Jo Máji vlastně svatba klepe na dveře, né? Ty se máš :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz
Jo, Moni,jsem už dlouho nikde nebyla, tak jsem si pořádně zatrsala1 :-99999999999999999999999 :grinning:
díky :wink:
19. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
:grinning: Jé já nebyla taky ani nepamatuju a ted se taky dlouho nikam nedostanu :grinning: Už jsem zapoměla jak se tancuje :sweat_smile:
19. črc 2009 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: však to určitě nezapomeneš :slight_smile: Moni, zatím se měj, opatruj se, zase si písnem, teďka fičím, ahojky :wink: :slight_smile:
19. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
ahoj Moni,

tak jak se daří, co u dr? doufám, že je vše ok. :wink:
U mě nic nového, doufám, že ms nedorazí a přidám se :wink:
Co u tebe nového?
24. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
ahojte, tak nikde nikdo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj Moni, promin, úplně jsem Ti zapoměla odepsat, poslední dobou se sem ani moc nedostanu :confounded:
My se máme fajn. My zatím v pohodě. Malý sem tam zazlobí, tak nevím kde mi sním hlava stojí :sweat_smile:
A jak se máš ty? Co ms nedorazila? A co prcek? Poslouchá :slight_smile:
9. srp 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj, neva, je pěkně, tak člověk nekouká do pc. :wink: To je dobře, že je vše ok, a jsi v pohodě.
Mrcha dorazila, takže nic, :frowning2: ale co, tak se zas můžem snažit, a když to nepůjde, tak si budu hledat práci, však se svět nezboří, půjde to třeba pak. Nechci se v tom nějak moc patlat, ale my se vlastně ještě zas až tak dlouho nesnažíme, takže to nevidím nějak tragicky.
Jinak jsme v pohodě, teďka máme rozdělanou rekonstrukci koupelny, byli jsme na Macoše a teď relaxuju, i když Paťa je u tchýně a já natírám okna :grinning: :grinning: A poslední dobou celkem zlobí, lotr jeden :wink:
zatím se měj a ať se daří, pa :wink: :slight_smile:
9. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Moni však jasné, snažíte se chvilinku, dr. říkala, že tomu početí v dnešní době dává rok. Takže máte ještě dost času a držím palečky at nečekáte tak dlouho jako my :wink:
Vy se máte, my měli jet taky na dovolenou, ale tím, že mě dr. strašila, že mám ten hematon, tak jsme nejeli.
No tak jsme jí zbytečně zrušili. To neva, uděláme si tam výlet někdy na podzim.
Tak natíráš jo? Já jdu ted vařit a pak se těším až budu mít klid a malý bude spinkat :slight_smile:
Malý taky zlobí, neposlouchá, nevím jak na něj, jak jsem doma zabírá, že jdu pro vařechu, ale jak jsem venku to je těžší :grinning:
Taky se zatím měj pá :slight_smile:
9. srp 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni,doufám, že vše probíhá jak má a máš se dobře :wink: Co přítel? Jak to dopadlo s tou prací, je pořád v Praze?
U nás je zatím vše ok a zatím žádné změny, teď jsem v polovině cyklu, tak snažilkujem o 106 :grinning: :grinning:
Zatím čauky a zas někdy napiš, držím palečky, ať vše běží jak má a hlavně ať malý poslouchá a moc nezlobí :grinning: :wink:
12. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahojky Mončo, my se máme fajn, a zatím je vše ok :slight_smile: Př. týden bych měla dostat průkajdu :slight_smile:
Jo on dělá nakonec v té Praze, našel si práci která ho baví a má tam i dobré penízky :wink:
Ted ho máme na týden tady, tak si užíváme, jen je hnusně a to je škoda, ale i tak vymyšlíme pořád nějaké výlety a ták :dizzy_face:
Tak se pěkně snažílkujte a držím moc palečky aby Vám to vyšlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A co vy v tom počasí?
13. srp 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni, doufám, že si užíváš přítele, počasíčko je super, tak aspoň můžete někam vyrazit :wink:
Tak to je fajn s tou průkazkou, už to budeš mít oficiálně a můžeš si to užívat :slight_smile:
Díky moc, snad už to vyjde.
Dneska vyrážíme do Hrabyně na pouť, tak jsem zvědavá co řekne Paťa na kolotoče, minule jak jsme byli ve Štramberku, tak plakal :sweat_smile:
A příští týden máme tady v obci akci, tak doufám, že bude dobré počasí a večer bude zábava :wink:
A přes týden jak kdy, teď bylo zrovna před výplatou, takže jsme spíš seděli doma :angry: :frowning2: a příští týden se uvidí, co vymyslíme.
Tak zatím se pěkně měj, chlapíka si užívej, a zas čauky :slight_smile:
16. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj Moní,
Včera nám drahá půlka odjela zpět pracovat :frowning2: Ale jinak ten týden jsme si užili pěkně, vyvařoval mi, staral se, byla jsem spokojená :dizzy_face: :grinning:
Ale přijede koncem měsíce, abychom mohli doprovodit prcka poprvé oba do školky :slight_smile:
Jéé pouť vy se máte, taky jsme chtěli, ale nějak jsme byli zaneprázdněni vším, že jsme na to úplně zapoměli, byla v Petřkovicích nebo někde tam.
Tak snad jste si jí krásně užili a potočili se :slight_smile: :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: Ahojky, tak to jste se teda měli :wink: Však ti zas za chvilku přijede :slight_smile: To už je velký klučík, do školky, toto uteklo co? Na těch dětech to člověk vidí nejvíc, jak stárne a čas běží :grinning:
Na pouti bylo super, ani tam nebylo nějak narváno, tak akorát a Paťa si to taky pěkně užil, hlavně ve vláčku a pak na autíčkách :wink:
A těch dětí tam bylo jak smetí a plno těhulek, no nevím v tom hicu bych asi padla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Dnes jsem tu měla vodaře na koupelnu, jéžiš to byl bugr, fuj, už aby to bylo hotové a já se naložila v nové vaně :grinning: :grinning: :grinning: a ještě ten mimís a budu šťastná jak blecha :grinning: :grinning:
Tak užívej pěkného počasíčka a pa :sunglasses:
17. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
ahojte holciny, ja na vas vzdycky zapomenu dokud nebliknete na hlavni strane :grinning:
co noveho?
17. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahooooooj Maji,
ty už jsi tady nebyla věky? :grinning: Co svatbička a co mimi? Jak se daří?
Já už tu zbyla sama jako snažilka, vy jste mi obě zběhly do těhulí, sakriš :grinning: :grinning: :grinning:
Tak snad to vyjde taky brzo, poctivě se snažíme :grinning:
17. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
momi, drzim palce at se brzo potkame v tehulkach :slight_smile:
svatba super, mam na beremku fotky, jestli chces mrknout a mimi snad taky dobry, uz ma 5 cm a ma vsechny ctyri koncetinky :grinning:
17. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj Moni,
Jo jo letí to jak hrom, nedávno se narodil a za pár dnů už mi jde do školky :slight_smile:
Chtěla jsem ho tam nechat celodenně, myslela jsem, že půjdu do práce, ale tedka se to změnilo, tak po obídku si ho vždycky vyzvednu :slight_smile:
Vás taky př. rok čeká zápis né? Nebo si ho necháš doma?
Ahoj Máji :slight_smile:
19. srp 2009 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Maji, dík, už jsem se koukla, nádhera :dizzy_face: :wink: Je fajn, že vám vše vyšlo a pořádně jste si to užili :slight_smile:
Ahoj Moni, máš pravdu, taky si říkám, nedávno ještě ležel v kočáru a teď už běhá a kecá jak drak :slight_smile:
Jj, příští rok půjde k zápisu a pofičí, ať si zvyká na kolektiv a je to i přínosnější než být pořád jen s tou matkou, akorát ještě teda nevím, jak to dopadne, jestli budu muset do práce nebo budu doma, podle toho se pak uvidí, kdy tam půjde, jestli dřív nebo až pak v září :confused: :slight_smile:
Zatím pa
19. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz
Ahoj Mončo.
Jasně, určitě se mu tam bude líbit :slight_smile: Děti jsou ve svém živlu, když je jich víc...
No taky jsem nevěděla co bude, jestli se zadaří nebo půjdu do práce, ale už jsem si našla práci, byla smířená stím, že se nedaří a brzy nezadaří a ono se podařilo na poslední chvíli :slight_smile:
Takže jsem od práce zase odstoupila, ale i tak jde do školky a budu si pro něj jezdit po obědě. Jen mi bude smutno, snad si brzy zvyknu :sweat_smile:
A jak vy? Jak valčíte?
22. srp 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni,
budu držet palečky, ať to malý zvládne ve školce, a Tobě, ať moc nebrečíš :grinning: ale asi to bude docela dojemné, už takový krůček k samostatnosti, sama si to taky moc neumím představit, jsou to takové naše sluníčka :slight_smile:
My tu furt bojujem s tou koupelnou a teď čekám co a jak, jestli mrcha dorazí nebo ne, tak doufejme.... :zipper_mouth:
zatím ahojky
25. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
Ahoj Mončo :slight_smile:
Pořád bojuješ jo? A už jí aspon dokončujete, nebo jste na začátku?
Mini, tak držím palce aby nedorazila a za jak dlouho má přijít?
26. srp 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
Čauky Moni, :slight_smile:
No děláme to průběžně, jak to finančně vyjde, teď máme udělanou vodu a odpad a o víkendu by měl borec přijít betonovat podlahu a pak omítnout zdi, pak ještě topenáři usadí vanu a wc- doufejme,ať nemusíme lítat dolů k mamce :grinning: , pak ještě druhý přijde udělat strop a jednu stěnu a asi až do vánoc fajront, obklad až po novém roce, je to hrůza, už melem z posledního, by mě nenapadlo, že to všechno bude stát tolik peněz :angry: ,ale nějak to musíme už dobojovat, ať se to může zkolaudovat a je klid. :slight_smile:
Měla by přijít dnes, ale ještě může správně do pátku,zatím je to ok, tak uvidíme..... :wink: :slight_smile:
Už máš všecko připraveno pro Lukáška do školky a co on na to, že tam půjde?
26. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Aha, no je to náročné s financema, to jo. Člověk si to ani neuvědomí a vyvalí tolik peněz, třeba za tu koupelku.
Ale pak to budete mít hotové a budete mít klid. Akorát před Vánoci co? Takové blbé období.
Tak držíš pěsti, ať nedorazí :dizzy_face:
Lukášek se do školky moc těší, uvidíme, jak se bude tvářit, když ho tam necháme a půjdeme pryč, ale snad si brzy zvykne a nebude plakat. Jinak už vše mám, jen mu musím koupit ještě gumáky :grinning:
Nějak nebyl čas a plastový hrníček. :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
držím teda :grinning:
27. srp 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.