• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najdeme v Říčanech spřízněné rodinky?

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Ahoj, já a moje dcerka (13měsíců) jsme z Říčan (u Prahy) a nemáme nikoho na probírání "takových těch důležitých věcí" :wink: a taky už nás nebaví brázdit městečko samotné. Nejsme v Říčanech dlouho, takže tu vlastně nikoho neznáme. Tak kdybyste nás někdo chtěl přibrat na procházku, či kafíčko....Těšíme se na Vás....Kača + Baru
20. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj jsem taky z Říčan.Je mi 30 a mám holčičku které budou 2 roky.Když budeš chtít,napiš.Ahoj
25. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz
autor
@avava
Ahoj, určitě Tebe i Tvou dcerku ráda poznám. Co příští týden, když počasí dovolí, můžeme se někde sejít???? Bydlíme v Olivovce......
25. říj 2010 v 19:51  • Odpověz
Jo mužem se sejít, jak dlouho tady bydlíte? A kolik ti je? Nepošlem si spíš email?
25. říj 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
@avava
Je mi 31, bydlíme tu rok......a jasně, můj mail je: katkamala@centrum.cz :wink:
25. říj 2010 ve 22:36  • Odpověz
Ahoj holky, jmenuji se Petra-31 a mam trimesicni dcerku Maju. Bydlime kousek od Olivovky:slight_smile: Urcite bychom nejakou tu prochazku ci kafco uvitaly. Pristehovali jsme se s manzelem do Rican v dubnu a zatim tu nikoho nezname. Pokud budete mit zajem, ozvte se, budeme moc rady:slight_smile: P+M

1. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz
@petina79 Ahoj Peto určitě když budeš chtít,můžeme se sejít.Odkud jste se přistěhovali?
1. lis 2010 v 17:13  • Odpověz
autor
Ahoj, to se začínáme hezky scházet, co :wink: . Předně, avavo, díky za dnešní prochajdu :slight_smile: . A Peťo, určitě Tě ráda poznám. Jak píšeš, jsi kousek od Olivovky, tak to můžeme spolu nějakou tu prochajdu s kočárky provést kdykoli. Jinak, "větší akci" :slight_smile: můžeme domluvit všechny společně....avava to má z větší dálky., Každopádně , můj mail :katkamala@centrum.cz pořád platí, tak si můžeme napsat větší podrobnosti.....pro snadnější komunikaci.
Budu se moc těšit. Zatím. K.
1. lis 2010 v 17:51  • Odpověz
@malajda jo jo můžem podniknout neco společně všichni 3.Doufam že nebudu moc odstrčená když to mám z větší dálky :frowning2: .Dojít můžu kamkoliv,procházka neuškodí.Jo malajdo procházka hezká,malá cestou domu usnula.Spí ještě ted,to zas budeme ponocovat :slight_smile:
1. lis 2010 v 18:03  • Odpověz
autor
Odstrkovat tě rozhodně nehodlám :slight_smile: , A celkem Ti závidím, že ti malá takhle hezky spí v kočárku. Baru samozřejmě neusnula a neusnula ani doma, prtž se "přetáhla" ,.Takže večer byla dost nezvladatelná. Ale zato teď už chrupe jako andílek :slight_smile: .
1. lis 2010 v 19:44  • Odpověz
Ahoj Avavo, pristehovali jsme se z Prahy, kde jsem zila 6 let, pochazim ale z Moravy. A kde bydlite, kdyz ne v Ricanech? :wink:
1. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz
Tak to jsem ráda :slight_smile: . Péta se nějak neozívá.Karča se vzbudila kolem pul 8, zrovna jsem jela do teska koupit dudlík na flašku,protože si ho prokousla.Ted roztrhala v pokoji pul role toaletaku,tak jdu uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak to už bude Barunka spinkat až do rána,ne?
1. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz
@petina79 ahoj Peto,zrovna jsem psala že se nějak neozíváš. Já bydlim v Říčanech ale na druhém konci od vás.A kde tam bydlíš u Olivky?
1. lis 2010 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj holky, no jo, vy uz jste zabehnute maminy, profesionalky, to ja jsem zacatecnice! Proto nestiham psat. :sweat_smile: Mam sice mimino, ale pres den nespi :wink: Tak kdy dame scuka? Dneska jsem zrovna sla pres Olivku, ale je tak dlouha, ze mozna i ja budu od vas daleko. Ja bydlim v bytovce Na Kavci skale. Znate to tam???? Mejte se zatim hezky, Peta
2. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz
autor
Ahoj Peťo, to je jasné, ze začátku je to dost náročné. Ale neboj, u nás seo nějakém 100% režimu taky nedá příliš mluvit :wink: . Jinak, bydlíme U Olivovny, Na Kavčí skálu to máme kousek :slight_smile: Chodíme ven každý den, takže to klidně můžeme vzít zítra po obědě s malu kolem vás a můžeme si dát krátkou prochajdu ( od 17.hod mám nějaký program, tak to nebudu moct natahovat)....Řekněme mezi 13:00h_13:30h...u školky??? Tedy, jestli ti nebudeme narušovat režim. Co ty na to???
2. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz
AHOJKY PETI,NO JO TY MÁŠ JEŠTĚ CVRČKA A V NOCI SPINKÁ NEBO PONOCUJETE? MY TAKY TEDA PONOCUJEME A TO ANI SPÁT ODPOLEDNE NECHODÍME ALE ZASE SPÍ DOPOLEDNE. TAKY ZNÁM KAVČÍ SKÁLU ALE JAK ŘÍKÁM MÁME TO OD SEBE DÁL. ALE NA MĚSTO TO TAKY NEMÁŠ DALEKO PŘEZ MOST.TAK KDYŽ BUDEŠ CHTÍT MŮŽEM SE TAM NĚKDE SEJÍT. ZÁLEŽÍ NA TOBĚ :wink:
2. lis 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj Kacko, rada pujdu, ale mezi 11 a 12 cekam na opravare. Nejde nam topeni a uz nekolik dni tady mrznem :frowning2: Vubec nevim, jak dlouho se zdrzi. Pokud prijde vcas, mela bych to stihnout na tech 13:30. Dam Ti ale jeste vedet, ju? Pisnu Ti na centrum. P.
3. lis 2010 v 08:40  • Odpověz
Urcite, dam vedet, pres most litam porad :sweat_smile: P.
3. lis 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
@petina79 jasně, písni na mail :slight_smile: . kdyžtak to spácháme jindy....máme to kousek.
3. lis 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
Ale jinak, holky, můžeme občas přes most přeletět spolu a dát si všechny 3 kafíčko v cukrárně na námku :wink: .....zatím krásné dny...
3. lis 2010 v 10:17  • Odpověz
AHOJ JA JSEM URČITĚ PRO... JDU DODĚLAT OBÍDEK A PŮJDU S KARČOU NA PROCHÁZKU. UŽIJTE SI SRAZÍK.
3. lis 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
sarzík se nekonal, nevyšlo nám to časově.....ale dík :slight_smile:
3. lis 2010 ve 22:59  • Odpověz
A JÁ MYSLELA KDOVÍ JAK SI TO UŽÍVÁTE.JÁ BYLA S KAROLÍNKOU U MLEJNÁKU (TO JE RYBNÍK) ,HÁZELA DO VODY KAMÍNKY A MĚLA Z TOHO OHROMNOU RADOST :slight_smile: ,PŘÍŠTĚ VEZMEM NÁKEJ ROHLÍK,BYLO TAM PLNO KAČEN TAK JE TROCHU NAKRMÍME.CESTOU DOMU ZASE USNULA :dizzy_face:
3. lis 2010 ve 23:31  • Odpověz
Cukrarna je holky vyborny napad! Tesim se.
4. lis 2010 v 09:19  • Odpověz
TAK JAK SE DNES MÁTE HOLKY? VENKU JE HNUSNEJ VÍTR,ANI SE MI NECHCE NIKAM NA PROCHÁZKU.PŮJDEM SE ASI PROVĚTRAT JEN NA ZAHRADU.TAK CO PETI UŽ MÁTE DOMA TEPLOUČKO?
4. lis 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahojky, taky jsme nesly ven, abychom neuletely. Topeni zase funguje, supr:slight_smile: Co takhle se domluvit na pristi tyden?Mejte se, Peta
4. lis 2010 ve 23:54  • Odpověz
AHOJ NEJSEM PROTI ALE PO A UT UŽ NĚCO MÁM TAK JEDINĚ AŽ VE STŘEDU ALE KDYBY SE NĚCO ZMĚNILO TAK DÁM VĚDĚT.MY TADY MÁME PĚKNÝ VEDRO KDYŽ SE ZATOPÍ,ŽE MUSIM OTVÍRAT OKNA.DNESKA BYLO CELOU NOC OTEVŘENÝ.ONO TAKY BYLO VENKU TEPLO VČERA JSME JELI VEČER DO KRÁMU A BYLO 16 NA TEPLOMĚRU.BLÁZNIVÝ POČASÍ.
5. lis 2010 v 11:34  • Odpověz
ahoj holky, tento rok se stehujeme do tehova, ale puvodne jsem z rican, bohuzel tu neznam nikoho s detma:slight_smile:asi jsem moc rychla:slight_smile: :grinning: mam v ricanech spoluzaky a rodice, takze jsme tam dost casto:slight_smile: co delate cely dny, nejaka zabava pro deti?:slight_smile:
3. led 2011 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj, sem už nikdo nechodí, koukla jsem náhodou a vidim že je tady nový příspěvek.Tehov je kousek (teda pěšky moc ne). :wink: . Kolik ti je?
10. led 2011 v 11:50  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.