• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najdu kamarádku maminu?

(Zamčená)
14. března 2011 
Ahoj holky. Tak jsem tu otázku dala ještě jednou do diskuze, abychom si mohly psát :slight_smile: . Bydlím na Žižkově a mám skoro 4měsíční holčičku .Ráda poznám maminku na společné procházky s kočárkem a popovídání si :slight_smile:.
Petro psala jsem Ti, ale nějak se tady ještě neorientuju, tak jsem to poslala asi špatně. :frowning2:
Meo klidně se přidej,určitě si budeme mít o čem povídat :slight_smile: . A snad bychom mohly vyjet i někam na prochajdu.....
Zatím pa Jana
3. lis 2010 v 19:38  • Odpověz
@lujana Ahojky, určitě na procházku vyrazíme, jsem ze Záběhlic a Žižkov není zas tak daleko. Stačí říct kde a kdy. Monča
3. lis 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
@meo Ahojky. Tak co třeba zítra? U nás je buď park Parukářka a nebo Vítkov. Kdyby jste mohly přijet na Žižkov, na zastávku Tachovské náměstí( bus 133, 175 ), tak bych vás tam vyzvedla a šly bychom na ten Vítkov. Je to sice kopec, ale potřebuju ještě pár kilo po porodu shodit :grinning: , tak mi to neva.
Kdy, to bych nechala na Tobě. Mě se to hodí kdykoli :slight_smile: . Těším se.
Jana
4. lis 2010 v 10:02  • Odpověz
@lujana Ahojky, tak zítřek se mi hodí, co třeba po 14 hod. Přijela bych na Tachovské náměstí 175, byla bych tam mezi 14:15 a 14:30, v tuhle hodinu mi navazujou bezbariérový autobusy.
4. lis 2010 v 16:13  • Odpověz
autor
@meo Super, tak já tam budu stát s takovým zelenočerným kočárkem :slight_smile: . Doufám že se poznáme :slight_smile: .
Těším se. Jana
4. lis 2010 v 17:44  • Odpověz
@lujana Hele, nejsme my dvojčata, já mám taky zelenočerný kočár a máme stejně starý děti. Budu tam.
4. lis 2010 v 17:47  • Odpověz
@lujana čauky, co se domluvit na středu, že bys přijela na Zahradňák, hodí se ti to?
7. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
@meo Ahojky. Středa se mi hodí. Napiš mi prosím, na jakou zastávku mám přijet :slight_smile: . Asi bych přijela kolem jedné hod..
Ju? :slight_smile: Jana
8. lis 2010 v 19:51  • Odpověz
@lujana čauky, můžeš přijet na zastávku Skalka. 175 sice jede až k nám, ale až od půl třetí. Dej mi vědět, až vyjedeš nebo v kolik přijedeš, abych stihla na Skalku dojít nebo dojet. Tak pa :sunglasses:
8. lis 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
zítra písnu, kdy bych dorazila. Těším se :slight_smile: . Pa J.
8. lis 2010 ve 20:47  • Odpověz
autor
@meo Ahojky. Tak bych mohla být zítra na Skalce ve 12,48 hod..Hodí se to? :slight_smile: Jana
9. lis 2010 v 11:30  • Odpověz
@lujana OK. Budu tam. Kdyby se něco změnilo, tak dej vědět. :grinning: Monča
9. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz
@lujana Tak jak si dorazila domů? Doufám, že v pořádku. Já jsem přišla celá zmrzlá, malá už chudák měla hlad. Ale jinak dobrá procházka, ne? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz
autor
@meo Ahojky. Promiň, ale nešel nám dva dny internet. Procházka byla fajn. Taky jsem byla zmrzlá :grinning: . Někdy to zopakujeme né :wink: .
13. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz
@lujana Ahoj, co děláš ve středu nebo ve čtvrtek? Můžu přijet a někam vyrazíme.
15. lis 2010 v 19:57  • Odpověz
@lujana Jo a budu se zapisovat na plavání do Juklíka na Praze 10, nebudeš chodit s Mončou taky? Můžem chodit spolu :slight_smile:
15. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz
autor
@meo Ahojky. Tak kdyžtak v ten čtvrtek ju? :slight_smile: Můžeme se jít podívat do parku Parukářka. Když bychom se sešly na zastávce Flora, tak se taky můžeme jít podívat do obchůdku, kde mají tu termosku od FISHER PRICE. J.
15. lis 2010 ve 21:42  • Odpověz
@lujana OK, tak ve čtvrtek na tý Floře. Mám přijet okolo 13hod, že bysme zašli zase někam na oběd, nebo budeš obědvat doma?
16. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
@meo Klidně někam zajdeme na oběd, alespoň se dostanu mezi lidi :slight_smile: . Takže okolo 13 hod. budu čekat na zastávce.J.
16. lis 2010 ve 14:41  • Odpověz
@lujana koukala jsem na autobus, pokud ho stihnu, tak tam budu 175 ve 12:56. Tak se tam sejdem :sweat_smile: Pa pa
16. lis 2010 v 15:12  • Odpověz
@lujana udělala jsem fotoblok, tak se kdyžtak mrkni. Když se Niky narodila, tak byla úplně nejkrásnější :dizzy_face:
18. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz
autor
@meo tak jsem se jukla, fotky jsou krásné. Bude mít pěknou památku. Škoda, že nám nevyšla ta prochajda :frowning2: .
Snad se počasí umoudří alespoň ten příští týden. Ohledně toho plavání: Tak já počkám až na jaro.Bojím se, aby nebyla Monička nemocná :unamused: . Mějte se s Nikolkou krásně! Zatím pa J.
18. lis 2010 v 16:23  • Odpověz
@lujana Ahojky, tak jsem po výkendu úplně udřená, byly jsme na zabíječce, takže od rána do večera makat.
Jak máš tenhle týden čas, pokud nebude pršet, tak bysme mohly na tu Floru. Já můžu kromě středy, tak se ozvi. :grinning:
21. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz
autor
@meo Ahojky. Tak pak to vidím na čtvrtek, nebo pátek :slight_smile: . J.
22. lis 2010 v 10:13  • Odpověz
@lujana Tak třeba čtvrtek, zase na tu 13hod. na Floře?
22. lis 2010 v 11:11  • Odpověz
autor
@meo právě jsem přišla z poradny , kt. máme na Floře a chtěla jsem se juknout do toho obchůdku a on tam není :frowning2: .
Takže se nemusíme scházet na Floře. Ale ten oběd bych si někde klidně dala :slight_smile: . Akorát nevím, kam se dá zajít i s kočárama. Tak klidně v ten čtvrtek. A ještě popřemýšlím :slight_smile: , kam by se dalo zajít...... Jinak tu termosku můžu klidně objednat na www. stránkách, mám kupon na slevu. zatím pa J.
22. lis 2010 v 16:42  • Odpověz
@lujana Ahojky, na ten oběd určitě zajdem, něco v okolí určitě bude. A tu termosku jsem našla na http://www.babydracek.com/zbozi/1876-fisher-price-termoska-350ml-s-kelimkem-a-lzickou, a mají na Praze 4 kamenný obchod, ale jestli máš nějaký kupon na slevu, tak to bude asi levnější. Tam to mají za 489Kč.
22. lis 2010 v 18:41  • Odpověz
autor
@meo Moni s tou termoskou se ještě domluvíme. Buď jí můžu objednat pro nás pro obě a ušetříme na poštovným a nebo mám ty kupony na slevu dva, tak ti jeden dám a můžeš si jí objednat. Doufám, že se v ten čtvrtek uvidíme.....
Byla jsem včera s Moničkou na očkování a má horečku :frowning2: . Sice to je dnes už lepší, ale ven s ní jít zatím nemůžu .Včera večer to byla hrůza, měla skoro 40 °C. Pořád chudák plakala, než jí zabral Panadol. Tak zatím pa Jana
23. lis 2010 v 16:21  • Odpověz
@lujana Tak ať se Móňa brzy uzdraví, uvidíš zítra večer, jestli někam půjdem nebo ne. O výkendu, jak jsme byly u našich, tak ségry Sárinka je taky nemocná. Chudák kašle, má horečky a doktorka vůbec nemůže přijít na to co jí je. Do jeslí taky nechodí, že by se pořád nakazila, tak nevim.
23. lis 2010 v 18:51  • Odpověz
autor
@meo Ahojky. Tak Monička už dnes teplotu neměla, takže bychom zítra ven šly. Doufám, že nebude zase pršet :unamused: .
Dej vědět, kde a kdy vás máme vyzvednout. Jestli na té Floře a nebo tady u nás na Tachovském...... J.
24. lis 2010 v 16:40  • Odpověz
@lujana Mě je to celkem jedno kde, ale kam chceš jít, tak kde je to nejlepší? Půjdem na tu parukářku, nebo jinam?
24. lis 2010 v 18:17  • Odpověz
1 2 3 ... 5
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.