• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najdu kamarádku maminu?

(Zamčená)
14. března 2011 
autor
@meo Když bychom šly na tu Parukářku, tak bych vás vyzvedla na zastávce za Florou, Olšanské náměstí. Ale kdybys chtěla jít někam se najíst, tak asi na té Floře. J
24. lis 2010 v 19:33  • Odpověz
@lujana Já bych se určitě šla někam najíst, takže bysme se mohli zítra sejít na té Floře okolo 13hod. Autobus tam bude ve 12:56, tak jestli se ti hodí, tak tam přibližně doraž, ju? :sunglasses: Já stejně musím okolo 14hod krmit.
24. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
@meo budem tam na vás čekat. Kdybych to zase nestíhala :slight_smile: , tak dám vědět na mobil. J.
24. lis 2010 ve 20:59  • Odpověz
autor
@meo Ahojky. Tak jak se s Nikolkou máte? :slight_smile: Já teď v tomhle počasí, když nemusím, tak ani ven nevycházím.
Ale když bude příští týden lépe, tak bychom mohly jít na nějakou tu menší prochajdu né?
Zatím pa J.
1. pro 2010 ve 20:14  • Odpověz
@lujana Ahojky. Máme se dobře, já teda taky když nemusím, tak nevycházím, ale tenhle týden jsem měla nějaký nabitý a ven jsem musela. Navíc musím zítra na to třetí očkování s Nikčou, tak doufám, že nebude mít žádnou reakci.
Je to teda síla, jet tím kočárem ve sněhu, když to ještě není protažený, Neumim si představit, že bych měla kočárek s těma malinkýma kolečkama, to bych ho asi táhla za sebou. :wink:
Určitě příští týden někam půjdem, doufám, že už nebude sněžit, jinak asi budu tvrdnout doma. Já nesnášim zimu. :rolling_eyes:
1. pro 2010 ve 20:25  • Odpověz
autor
@meo Tak to já mám zimu ráda, ale jen tu bílou :slight_smile: . S tím kočárkem v tomhle jet, je fakt hrůza :frowning2: . Tak snad to v příštím týdnu už bude lepší. Ať vám dopadne dobře to očkování a Nikolka nemá žádné horečky! Pa pa J.
2. pro 2010 ve 12:19  • Odpověz
@lujana Tak očkování jsme přestáli v pohodě, horečky nebyly. Už začínám s příkrmama, protože mi doktorka řekla, že je mírně dehydrovaná, tak do ní cpu i čaj, ale moc jí nechutná.
A na tu procházku se mi moc nechce, vzhledem k těm mrazům, jedině, že bysme zašli někam do nákupního centra, podívali se po obchodech, dali si kafe a tak..., Procházky jen tak venku v tomhle mrazu se mi moc nezamlouvají. Navrhovala bych Centrum Chodov, šla bych pozdravit kolegy, mají tam v Albertu teď velký slevy na mikulášský čokolády, používám je místo polevy. No a nahoře se dá sednou na to kafe nebo jídlo, mohli bychom zase na oběd, ne?
5. pro 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
@meo Ahojky. Tak to je dobře, že to očkování Nikča zvládla. Musím se přiznat, že ty velký OC, a zvlášť před svátkama, moc ráda nemám. Ale klidně s váma vyrazíme. Doma se mi taky nechce být.Oběd si dám ráda. Mohla bych, ale jen v úterý, nebo středu :frowning2: . Jestli se Ti to hodí.... J.
6. pro 2010 v 10:24  • Odpověz
@lujana Tak můžem klidně v úterý, tzn. zítra. Tak na tom Chodově? Sešli bychom se tam, zase třeba okolo 13hod.?
Já tam nechci moc courat po obchodech, jenom jsem chtěla koupit něco pro Nikču, aby měla nějakou maličkost k vánocům a taky někam vypadnout mezi lidi.
6. pro 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
@meo Tak klidně zítra. Akorát nevím, jak to zvládnu na Florenci s kočárem. Asi tam výtah bude, ale nevím, kde. Vyrazím radši dřív :slight_smile: ....Sejdeme se teda někde na Chodově u metra?
6. pro 2010 ve 14:50  • Odpověz
@lujana Tak jeď na Skalku a ze Skalky 177, ta jede až na Chodov. Já s ní pojedu taky. Je to možná delší, ale když počítáš přestupa pod. tak to je stejný.
6. pro 2010 v 15:04  • Odpověz
autor
@meo tak dobře. A kde se tam sejdeme?
6. pro 2010 v 15:26  • Odpověz
Když pojedeš tou 177, tak přímo na zastávce se otočíš a uvidíš otočný vchod do centra Chodov a tam je hned lékárna. Tak tam by jsme se mohly sejít.
6. pro 2010 v 15:59  • Odpověz
@lujana 177 nízkopodlažní jede ve 12:21 a tak by jsme tam mohli být asi ve 12:50. Ale jestli chceš na jinou hodinu, tak se přizpůsobím.
6. pro 2010 v 16:03  • Odpověz
@lujana Když pojedeš tou 177, tak přímo na zastávce se otočíš a uvidíš otočný vchod do centra Chodov a tam je hned lékárna. Tak tam by jsme se mohly sejít.
6. pro 2010 v 16:03  • Odpověz
autor
@meo já to asi stejně zkusím jet tím metrem :slight_smile: ., chtěla bych to zkusit pro příště....
6. pro 2010 v 16:16  • Odpověz
@lujana To je na tobě, jak pojedeš. Tak tedy zítra okolo té13hod. ? U lékárny?
6. pro 2010 v 17:12  • Odpověz
autor
@meo dobře, okolo 13té hodiny. Nevím, jestli tu lékárnu najdu :unamused: . Kdyžtak Ti brnknu.
6. pro 2010 v 18:26  • Odpověz
To najdeš :wink: To je hned u vchodu do centra Chodov, nad hypermarketem Albert. Tak zítra. Pa pa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2010 v 18:28  • Odpověz
@lujana Ahojky, tak jak jsi přežila návštěvu tchyně? :slight_smile:
13. pro 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
@meo Ahojky. No nebylo to zase tak hrozný... :slight_smile:
Tak už taky peču nějaké to cukroví. Tenhle týden to na prochajdu asi nebude, viď?
Jak se máte? J.
14. pro 2010 ve 22:32  • Odpověz
@lujana Ahojky, máme se dobře, ale většinou trčim doma, v tomhle počasí to je hrozný někam jet. Občas teda jdem nakoupit, tak se trochu projdem, ale to je tak všechno. Co se týká cukroví, tak peču i cukroví, které jsem nikdy nedělal, no některý se povedlo, některý ne :unamused:
Na procházku to asi nevypadá, dneska zase celý den sněžilo, takže bysme nikam nedojeli. Jedině si sebou vzít hrablo a odhazovat si cestu :grinning:
15. pro 2010 v 16:39  • Odpověz
autor
@meo Ahoj Mončo a Nikolko! Přeji vám krásné vánoční svátky ! Uvidíme se po Novém roce, snad už to bude s tím počasím lepší :slight_smile: . Jana a Monička
22. pro 2010 ve 20:24  • Odpověz
@lujana Taky přeju krásné svátky, hodně dárků a hezký nový rok. Moc se neopijte, víš co se říká - Jak na nový rok, tak po celý rok. :grinning:
Má taky pěkně mrznout, tak až půjdete ven, tak se hezky oblečte, já chodim maximálně do krámu, nebo jenom na kratinkou procházku. Po novém roce určitě vyrazíme, mezi svátkama to máme trochu hektické, samé návštěvy a tak podobně - asi to znáš.
Pa pa
Monča a Nikča
23. pro 2010 v 00:28  • Odpověz
@lujana Ahojky. Tak jak jste prožili nebo přežili vánoce?
U nás to bylo v pohodě, Nikča dostala takových hraček, že asi hračky několik let kupovat nebudu :grinning: . Návštěvy byly taky OK, ale teď jsem trochu nachcípaná, takže se doma jen tak ploužim, furt ležim a vylejzám jen když ma Nikča jíst, jinak jí nechávám na zemi na dece, aby si hrála. Je docela hodná, jako by to věděla, že mamka není úplně ready. Večer jí předávám manželovi, tak si chvilku odpočinu.
Doufám, že na silvestra už budu OK, protože mají přijet známí i s dítětem, tak jí nechci nakazit, ale taky si ten silvestr taky trochu užít. No a jak budete vy trávit silvestra?
28. pro 2010 ve 22:07  • Odpověz
autor
@meo Ahoj Mončo, promiň, že jsem hned neodepsala, ale nebyla jsem dlouho na PC. Byli jsme na Moravě u mamky a vrátili se na Silvestra. Ten jsme trávili doma. Vánoce byly super a nebylo to jen o dárcích. To je mi líto, že si marod, i když teď už jsi možná fit :slight_smile: , né?
Tak už si dělám kafe latte :slight_smile: . V pátek jdeme na očkování, tak nám prosím drž palce, ať je vše Ok. Bojím se už předem.
Zatím ahoj.....Jana
3. led 2011 ve 14:17  • Odpověz
@lujana Tak ty pocházíš z Moravy? Tak tak je asi krásně.
Silvestra jsem teda přehnala, asi šestkrát jsem zvracela, no asi si nějaký pití nedám dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Jinak jsem snad už v pohodě.
A na jaký očkování jdete? Já teď jdu akorát v lednu na prohlídku v 6měsících, nic jiného. Ale držim palečky, ať to přečká v pohodě
3. led 2011 v 16:18  • Odpověz
autor
@meo Ahojky. Tak jsme dnes byly u doktorky. Monča dnes dostala třetí dávku očkování-hexa a pneumokoka. Dala jsem jí preventivně Panadol, když měla posledně tak vysoké horečky. Snad to teda bude dobrý. Má 7,15 Kg a 66,5cm.
Už prý můžeme přikrmovat :slight_smile:. Ty jsi měla teda veselého Silvestra :grinning:....Já jsem byla tak utahaná z cestování, že jsem usnula už před půlnocí :frowning2:. Někdy v příštím týdnu bychom mohly vyrazit třeba na malou prochajdu kolem rybníka Hamr (Praha 10) a zajít tam do toho sport. areálu na oběd, co ty na to? Zatím ahoj Jana
7. led 2011 v 18:23  • Odpověz
@lujana Ahojky, jo silvestra jsem měla zajímavého, potom ti povyprávim :grinning:
Na tu procházku můžem příští týden, já akorát nemůžu v pondělí, to jdem na plavání a v úterý jdem k finančnímu poradci. Jiné dny zatím nic nemám, tak si řekni, kdy se ti to hodí.
7. led 2011 ve 22:18  • Odpověz
autor
@meo Ahojky. Co takhle ve čtvrtek? :slight_smile: Hodí se to? Zase asi kolem půl jedné...Myslím, že je tam bus zastávka s názvem Želivecká. Zatím pa Jana
9. led 2011 ve 20:05  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.