• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najdu kamarádku maminu?

(Zamčená)
14. března 2011 
autor
@meo jj, platí. Budu vás čekat na zastávce. :slight_smile:
31. led 2011 ve 21:07  • Odpověz
@lujana @meo tak jak jste si uzily prochazku? Nestaly se z vas snehulacice?
5. únor 2011 v 19:50  • Odpověz
@mummy1 opět jsme vybrali bezva počasí, co? :slight_smile:
Nakonec jsme koupily pizzu a skončily u Janči doma. Až do odpoledne sněžit nepřestalo a pak jsem zas mohla jet domů. Doufám, že příště to počasí bude lepší. :unamused:
6. únor 2011 v 11:34  • Odpověz
@lujana
@mummy1 Ahojky holky, no tenhle týden jsem myslela, že by jsme někam zase vyrazily, ale zjistila jsem, že to mám nějak nabitý. Mám volný den akorát v úterý a takhle narychlo to asi nebudete chtít jít. Takže se zatím mějte hezky a snad budu moct ten další týden.
7. únor 2011 v 19:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak včerejší prochajda na Vítkov by byla fajn, kdyby Monča téměř celou cestu neřvala :frowning2: .
Doma v tom řvaní pokračovala. Zjistila jsem večer, že má zvýšenou teplotu a má jí i dnes. Tak nevím jestli je to od zoubků......Uvidíme, jak to bude vypadat zítra. Kdyžtak zavolám doktorce a poradím se.
Snad nám to teda příští týden vyjde všem a někam vyrazíme. Víte už, kam bychom mohly vyrazit na prochajdu?
8. únor 2011 v 11:50  • Odpověz
@lujana Tak by jsme mohli zase k tomu Hamru, ne? Teda jestli se vám chce přijet na Zahradňák. Doufám, že bude sluníčko :unamused:
8. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz
autor
Dobře, tak jooooo :slight_smile: . Radši se juknu na předpověď počasí :slight_smile: .
9. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz
@lujana
@meo Holky, se mnou to vypada pristi tyden blbe...cely tyden mam zabity...snad priste. Ale drzim vam palce, aby vyslo pocasi :slight_smile:
10. únor 2011 v 17:26  • Odpověz
@lujana Předběžně hlásím, že můžu příští týden ve středu, čtvrtek nebo pátek
11. únor 2011 v 11:17  • Odpověz
autor
A já hlásím, že můžu ve středu, nebo ve čtvrtek :slight_smile:
13. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz
autor
Mončo můžeš tedy ve středu? A půjdeme k tomu Hamru? :slight_smile:
14. únor 2011 v 18:29  • Odpověz
@lujana Jo ve středu můžu, tak řekni v kolik přijedeš. Minule jsi říkala, že většinou ve 12:30 krmíš, tak se můžem domluvit na jinou hodinu, mě je to celkem jedno, já se přizpůsobim. :sunglasses:
14. únor 2011 ve 21:15  • Odpověz
autor
@meo Tak to máš pravdu, ale nejlepší bus spojení mám ve dvanáct hod., tak to krmení posuneme. Měla bych být na zastávce V Korytech ve 12,26 hod..Tak zítra....Těším se. A doufám, že zase nebude pršet :slight_smile:
15. únor 2011 v 11:57  • Odpověz
@lujana Nebude pršet, objednala jsem sluníčko a příjemných 26 ´C :sunglasses:
15. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz
@lujana Tak sluníčko teda nedorazilo, ale aspoň nepršelo, nesněžilo a nefoukal vítr.:grinning:
Když jsme dorazili domů, tak jsem Niky naměřila teplotu 38.8, dala jsem jí Nurofen a za hoďku už měla 37.8.
Uvidíme zítra, ale usnula hned, tak snad je jí líp.
16. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz
autor
@meo Téda, tak to by mě vyděsilo :confused: . A jak byla Nikča hodná a ani nebrečela. Jestli na ní třeba něco neleze...
No uvidíš, jak na tom bude dnes. Tak držím palečky, ať je to dobrý. Jináč jsem ráda, že jsme včera někam vyrazily, ven a taky mezi lidi :slight_smile: . Těším se zase někdy na další prochajdu. Pa pa
17. únor 2011 v 11:58  • Odpověz
@lujana noc teda byla krušná, vstávala jsem asi 30x, Nikča pořád fňukala, asi jí nebylo moc dobře. Dala jsem jí v noci znova Nurofen a ráno už teplotu neměla. Dneska jsem byla na tom Chodově a celý den taky v pohodě. Zoubky zatím nevidim, tak se uvidí.
Na další prochajdu se určitě zase domluvíme příští týden :slight_smile:
17. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz
autor
@meo Ahojky :slight_smile: . Tak jak je Nikče? Už je to lepší? Vzpomínala jsem na vás, jak to zvládáte...
My jsme dnes cestovali vlakem. Bylo to dobrý, akorát to přebalování před lidma moc nemusím :unamused: .
Příští týden má mrznout, tak nevím, jestli se vám bude někam chtít jít a taky nevím, jestli už jste OK :confounded: . Tak pa pa
20. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz
@lujana Ahoj, Nikča má pro změnu rýmu a kašel. Dneska jsme vynechali i plavání, protože má furt nudli u nosu. Je to docela náročný, protože se v noci často budí, protože nemůže dýchat, nudle má nalepené okolo celé pusy a nosu. Někdy vypadá jako prasátko, ale strašně vyvádí, když jí to chci utřít, natož vysát. :unamused:
Takže ven s ní nechodim, jenom v nejnutnějším případě a když je taková zima, tak ani na procházku nejdu. To bych zmrzla i já :grinning:
A co vy dvě? Doufám, že jste zdraví, já jsem tu rýmu a kašel od Niky chytla. A o mě se nikdo nestará :frowning2:
21. únor 2011 v 08:34  • Odpověz
autor
@meo Ahojky. Tak to mě mrzí. To asi někde chytla tu chřipajznu, jak řádí. Když měla tak vysokou horečku. :frowning2:
Musíš doufat, že Ti tu péči Nikča vrátí, až vyroste :slight_smile: . Já vím, teď bys to brala spíš :slight_smile: . Ani si to zatím nedovedu představit, nějakou nemoc, ale musel by se asi zapojit víc tatínek :unamused: . Tak ať jste brzy obě fit! Pa pa
A co dělá Anička s Rozárkou? :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz
@lujana
@meo Ahojky, držím palce ať jste brzy zdravé. My jsme měly divočejší minulý týden...po očkování měla Rozinka přes 38 teplotu a průjem a já mám už přes týden mějakou chřipajznu (teď už to je leší). Taky semi moc v těch mrzech nechce ven, ale včera jsem teda byla :sunglasses:
22. únor 2011 v 10:57  • Odpověz
@lujana
@mummy1 Tak my jsme očkování měly bez reakce, zato teď si to vynahrazujeme.
Nejhorší je, že tu už skoro nemám co k jídlu, přemýšlím jestli mám vyrazit na nákup, nebo tam pošlu manžela. :slight_smile:
22. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz
Cau holky, byla bych rada kdybych se k vam mohla obcas pridat. Bydlim ve Strasnicich a zatim chodim s kocarkem sama. Mam 7-tydenni holcicku, odpoledne zvladneme i 3-hodinove prochazky...
24. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz
@zrzzka vítej v klubu. Gratuluju k čerstvýmu miminku, určitě se někdy sejdem. Byly jsme trochu nemocný, ale pokud nebude moc velký mráz, tak bysme o výkendu mohli někam vyrazit. Já jsem na výkend slaměná vdova, takže nechci být celý výkend sama.
24. únor 2011 v 15:28  • Odpověz
@mummy1
@lujana ahoj holky, tak kdo můžete o výkendu?
24. únor 2011 v 15:29  • Odpověz
@zrzzka Ahojky, taky gratuluju k holcicce. Ja bydlim kousek od Zelivskeho, tak muzeme udelat malou vychazku...chodim kazdy den tak na 2 az 3 hodky ven.
25. únor 2011 v 10:17  • Odpověz
@meo diky za gratulace! ja jsem od vcerejska taky slamena vdova az do pondelka, ale na vikend uz mam nasmlouvane kamaradky, prijdou se podivat na malou... budu se na vas tesit kdykoliv potom!
@mummy1 diky za gratulace! urcite, moc rada, ja bydlim cca 20 min pesky od zelivskeho (zastavka vozovna strasnice). muzeme se domluvit klidne uz i na pristi tyden. zatim mam volno krome ctvrtku.
obema hezky vikend!
25. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz
@zrzzka
@mummy1
@lujana Ahojky děvčata, v pátek nemám co dělat, nešli byste na nějakou delší procházku?
3. bře 2011 v 01:13  • Odpověz
@meo
Ahoj, ja bych mohla odpoledne tak na 2-3 hodky. Co treba Parukarka?
3. bře 2011 v 15:50  • Odpověz
@zrzzka Ok a kam mám přijet a v kolik asi? A jak tě poznám?
3. bře 2011 v 17:51  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.