• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naše data narození

(Zamčená)
25. srpna 2008 
Bambuliku, primo na zivnostaku mozna napsany je :slight_smile: (prilezitostne se kouknu), ale v internetovym vypise z zivnorejstriku ho nevidim.
25. črc 2008 ve 22:27  • Odpověz
autor
no kdyby mi šlohly občanku tak bych možná měla strach, nevím...
že by si na mě někdo vzal půjčku?
25. črc 2008 ve 22:31  • Odpověz
Obcanka je pruser, na to kamaradce neco vybrali z uctu (holt jsou ty baby v bance pitomy, ze nezkontrolujou poradne xicht ani podpis, ale co si na nich naberes)...ale samotny rodny cislo si furt myslim, ze je potencialnimu zaskodnikovi uplne k prdu :slight_smile:
25. črc 2008 ve 22:35  • Odpověz
autor
asi jo
můj kamarád chudák jel v busu a když vystoupil zjistil že nemá bankomatvou kartu
a hned volal a blokovala ale už si za to někdo stihl koupit vybavení na lyže ¨za 40,000 Kč
nechápu jak někde v krámě jen projedou tu kartu
vždy bych požadovala PIN
25. črc 2008 ve 22:40  • Odpověz
býk 1977
25. črc 2008 ve 23:33  • Odpověz
17.8.1977
26. črc 2008 v 10:14  • Odpověz
bambulík a to měl čipovku? :confused: I tak se mi stává,že některý terminál PIN prostě nechce :confused: :unamused:
26. črc 2008 ve 12:02  • Odpověz
bud chce pin anebo podpis nikdy se nemuze stat aby ani jednu moznost nevzali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2008 ve 12:14  • Odpověz
Já jsem Panna 82 :grinning:
26. črc 2008 ve 12:50  • Odpověz
lev 4.8.82 :slight_smile:
26. črc 2008 ve 13:48  • Odpověz
gedren ... z rodnýho čísla určíš osobu a už to jede ... mezi náma, rodný číslo máš nejdůležitější údaj, který můžeš mít..co nějaká občanka

a když jsi neplátce, tak si můžeš vyhledat ič atd.
too je dost
já jen, že všude je možnost udělat bordel, jinak je mi to fuk
26. črc 2008 ve 14:05  • Odpověz
autor
kikka.vo: co měl nevím, hlavně ho někdo během chvíle ojebal o docela slušný prachy
a podpis vždy nějak sfoukneš, ikdyž po mě by to as nikdo nezvládl....

a fakt to trvalo chvíle co se tohle všechno tstalo
26. črc 2008 ve 20:31  • Odpověz
Nobody, no tak jasne ze z rodnyho cisla urcis osobu, ale napriklad ja tady svou realnou identitu netajim (z alba vede odkaz na my stranky), spis jsem si myslela, pokud u nejaky osoby vypatras to rodny cislo, k cemu Ti muze bejt dobry...

BTW jak tu nekdo psal, ze je hrozne moc moznosti toho RC (pokud ho chceme uhodnout a mame datum narozeni), ja bych si az tak nefandila ;) Kdyz mame datum narozeni, potrebujeme ty posledni ctyri cisla, takze to muzeme shora omezit na 10000 moznosti, jenze to ctyrcisli je castecne urceny tim, kde se clovek narodil (coz neni tak tezky zjistit), myslim, ze tim jsou mozna urceny dokonce i prvni dve cisla toho ctyrcisli, no a pak pro cely RC plati nejakej ten check na delitelnost jedenacti, ted si nejsem jista, jestli je delitelny to cely cislo, nebo cifernej soucet, kazdopadne pak by to pomalu mohlo vyjit (nepocitala jsem, odhaduju) uz jen na nejakejch zhruba 10 moznosti :slight_smile:, to neni zas tolik.

Pak jeste pokud se nemejlim, je RC uvedeny na obcance, no a primet nekoho, aby vam *ukazal* (ne dal ;)) obcanku, to si myslim, ze je taky pomerne trivialni (nebo uplatit nekoho, kdo k tomu ma pravomoce, aby si tu obcanku nechat ukazat a RC okouk). Dal zase pokud se nemejlim, tak je rodny cislo uvedeny napriklad v kupnich smlouvach, a na katastru si takovy veci taky muzete nechat ukazat, ne? Neboli ziskat neci rodny cislo je natolik jednoduchy, ze proste neni mozny, aby jen s tim rodnym cislem bylo mozny provest nejakou neplechu.

No a na dukaz meho presvedceni tady mate to moje :slight_smile: 805824/0938
26. črc 2008 ve 20:42  • Odpověz
autor
Johanko ty jsi super, tvoje názory :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. črc 2008 ve 20:44  • Odpověz
A jeste k ty obcance, s cizi obcankou se daj delat veci.. (krom toho, ze vyberes ucet, tam rekneme by to meli kontrolovat, podpisovej vzor a tak, ale pak u ruznejch pochybnejch spolecnosti si muzes popujcovat penize, dat kradeny veci do zastavarny a prokazat se tim cizim dokladem apod., no proste proste asi ledacos na hranici zakona), tak pokud mas akorat na papirku cizi rodny cislo, tak Ti tezko projde cokoli z toho, to si ho rovnou muzes vytvorit nahodnym generatorem :slight_smile:
26. črc 2008 ve 20:46  • Odpověz
autor
jako můj kamarád je celkem machr
jednou mi ukázal tři občanky, že je našel
nekomentovala jsem to, polně ale ve mě hrklo, je to humus mít nějaký úmysly, já bych se zbláznila
26. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz
lev 9.8.1982:wink:
26. črc 2008 ve 22:19  • Odpověz
22.3.1981
26. črc 2008 ve 22:31  •  2 děti  • Odpověz
gedren .... nevím, kolik možností .. to bych musel přemýšlet, a to já nerad dělám ..tak v rychlosti znám rodné číslo ---> vím osobu ----> dozjistím adresu, telefony a občanský průkaz
asi tak, někdo tu psal, že se to dá zneužít...a já jen tvrdím, že zneužít se dá všechno ..zvlášť v tomto státě
26. črc 2008 ve 23:04  • Odpověz
Nobody, to mi pripomina, jak si moje matka pred lety nasla noveho pritele, nerekla nam nic nez krestni jmeno, ze je z Moravy, a teda zminila se, ze ma firmu a jmeno te firmy (to jmeno nebylo nijak specialni, firem jmenujicich se stejne nebo podobne je docela hodne). No tak jsem ji behem deseti minut poslala jeho cele jmeno, adresu, rodne cislo a cislo mobilu. No koukala docela jak puk a on taky, pac vubec netusil, ze to cislo mobilu na netu nekde je :slight_smile:

Z techto a podobnych zkusenosti vychazim, kdyz rikam, ze naprosto nema smysl o sobe cokoli tajit :slight_smile:.

(BTW co Ti je platne cislo obcanky? Pokud teda tim nemyslis, ze mu tu obcanku rovnou ukradnes...:slight_smile:)
27. črc 2008 v 10:02  • Odpověz
nj nobody je tajuplnej ,,treba si mysli,ze o nem nic nevime ,ale ja nahodou vim kde pracuje pac muj kolega z baraku dela dispecera a zna mezi nama vsecky v jeho meste..podle me staci slovo ke slovu a da se zjistit mrak veci,takze cim vic ses tajemnej tim vic se na tebe lidi zameri :grinning:
27. črc 2008 v 10:14  • Odpověz
gedren -...souhlas

apii :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2008 v 11:25  • Odpověz
labell: taky jsem 22.3.86. beran s velkym B.
21. srp 2008 v 09:05  • Odpověz
sannyika: jé to je dobrýý! A s tím beranem bych to viděla stejně :grinning: :wink:
21. srp 2008 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz
tak ja se taky řadím mezi nejstarší, rak 1971 :unamused:
21. srp 2008 v 15:07  • Odpověz
na Ivoše 1979 :slight_smile:
21. srp 2008 ve 22:13  • Odpověz
štír 5.11.1982
21. srp 2008 ve 22:54  • Odpověz
Na Oldřišku, ročník 85 :sunglasses:
22. srp 2008 ve 13:51  • Odpověz
A já jsem na Jacka Londona přesně o 100 let později :slight_smile:
Nebo- li na Pravoslava, ročník 76 (kozoroh)
22. srp 2008 ve 23:26  • Odpověz
ja su na aprila 88, takze taky beran (a 100% s velkym B). sestra je na hitlera, ale 92
25. srp 2008 v 16:29  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.