• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naše holčičky + Matýsek

(Zamčená)
28. ledna 2010 
Ahoj holky,tak se hlásím,dneska jsem přijela s Matýskem z nemocnice,ze čtvrtka na pátek ve 2 v noci,nás vezla rychlá,Matýsek se dusil,měl zánět hrtanu(laringitidu),ale už je docela v pohodě,jen má ještě rýmu,tak taky odsávám jak vzteklá :sweat_smile: ,ale bylo to hrozný.Manžel byl doma s Michalkou a zvládli to na jedničku s hvězdičkou :wink:
21. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
ahoj crca tak to mě moc mrzi že jste museli do nemocnice ale je fajn že se z toho dostal a že je v pořadku :wink: .
Ja řikam že je nejhorši když jsou děti nemocne a neviš jak jim pomoci děs.Už aby byla ta chřipkova epidemie za nama.
21. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
Rkk-tohle jsem právě říkala taky,když chuděra nemohl dýchat,nebo měl plný nos,tak jsem si říkala,proč to radši nemám já,já bych si s tím poradila,ale ten drobek nevěděl co se s ním děje,ale byla docela sranda,když k nám přijela ta rychlá,doktor na něj koukal,poslouchal a on se začal smát :grinning: já myslela,že mě omejou.Tak já volám rychlou a on se ještě směje(Matýsek),ale i sestra říkala,že je to aspoň dobré znamení,ono taky bylo plus,že jsme neměli horečky,to by bylo horší.
Jinak u nás letos Vánoce budou fakt jak ve chlívě :grinning: ,dneska nám dovezli sedací soupravu,do toho manžel dělal o mase(zítra dělá bílou klobásu)do toho děti.....no hrůza,ale co hlavně ať jsme zdraví a spokojený :grinning:
22. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj holky,krásný zbytek svátků,konečně je to za námi :sweat_smile: Štědrovečerní večeři prořvali a když se mělo jít ke stromečku,tak Michalka usnula :grinning: ,ale jinak dobrý :sweat_smile:
26. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahoj holky,jen nás aspoň posouvám,už jsme byli nějak vzadu :sweat_smile: Co všechny děláte? :sweat_smile:
29. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj crca,já zrovna dodělávám oběd.A co dělaš ty a děcka?
29. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahoj Gabi,já mám teď siestu,manžel vzal děti ven a tak si chvíli užívám :sweat_smile: Jinak s dětma je to jak kdy,přes den je to teď momentálně klídek,je s nima sranda už se zabaví sami,hlavně Míša,ta co najde,strčí do pusy a při lepším bodě,se nedusí :grinning: ,dopoledne se začala dávit a s pusy jí vypadl list z kytky,co upadl suchý :grinning: ,ale dobrý,Matýsek se plazí jak had,no je to snima prča :grinning: je už taky docela v pohodě,ale nocí se pořád bojím od toho výjezdu rychlé co k nám přijela ve dvě ráno kvůli Matýskovi :unamused: Teď i ty noci jsou horší,pořád se budí(oba),asi nám rostou zoubky,taky už by bylo na čase :grinning:
29. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahojky tak co kde jste?Snad neležíte ještě někde pod stolem :grinning: ?
3. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem tu - teda ne že by po mě byla nějaká sháňka :grinning: :grinning:
U nás tedy Vánoce dobrý, Anča i trochu jedla, asi se bála, že by nedostala dárky od Ježíška. A u stromečku si prvních několik dárků hrála jen s mašlí z prvního dárku. Ale byla to paráda :sweat_smile: Už se těšim na další :grinning:
Crca to je hrůza tohle, můj bráška to taky míval když byl malej, měli by se dávat dýchat buď k otevřenýmu oknu nebo k mrazáku, kvůli tomu otoku. Muselo to být příšerný, takovej malej chudáček vid. Manžela moc chválím :dizzy_face: Šikula.
A dnes konečně zoubek :slight_smile: Dva dny průjem a neustálý kníkání a brečení. Ještě to tedy nekončí, vidim ho teprve pod dásničkou... :fearful: Tak jsem jí chtěla koupit nějakej ten gelík? Nemáte s tím zkušenosti?
4. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ahoooooooj kristufka :grinning: Tak my kníkáme pořád,ale ty zuby fakt nikde,ale mám doma jeden gelík a když fakt nějak brečí,tak jim to prostě namažu,mám BUCCO THERM,je to nějaký francouzký s heřmánkem,tak uvidíme jestli až fakt porostou,tak zabere,ale když jim to máznem,tak je fakt za chvíli klid tak nevím :unamused:
4. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
autor
Tak já jsem koupila taky teda nějakej gelík, ale nevim jestli jí to pomohlo. Byla pořád příjemná jak kudla v zádech :grinning: večer teda už se trochu proříznul, tak si i v klídku konečně chvilku pohrála...
Ona jinak taky kníká pořád. Vždycky po víkendu je od tchánovců pěkně rozmazlená, jak jí furt mazlí a chovaj (jezdíme k nim spát na chalupu) takže to pak zkouší i v týdnu. Je to docela úmorný :angry:
4. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
autor
Tak holky, už jsme opět bez zubu :grinning: :angry: Ráno když se vzbudila tak se hned natěšenej tatínek chtěl podívat a místo zoubku měla červený flíček, asi měla aftík nebo něco tomu podobnýho a v noci jí to prasklo. Dneska už byla teda hodná takže zuby nikde :confused: Vracím se tedy zpět do party bezzubých :grinning:
5. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
autor
No co je co je???? Tady to asi funguje jen když tu nejsem :angry:
12. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Ahojky,nám pořád blbne net :angry: Jinak Matýsek už stojí,ale zuby pořád nikde:slight_smile:
13. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
Ahoj, Anetka taky už stojí a zuby taky pořád nikde :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
To je v háji,než jsem otěhotněla,tak se mě každý ptal,kdy budeme mít mimčo a teď když už je mám tak se mě každý ptá,kdy budeme mít zuby-----ani v jednom případě,jsem nevěděla kdy to bude :grinning: Jinak já byla s Matějem v neděli na pohotovosti,spadl na nohu od židle,ale ta noha je kovová,najednou boule jak vejce,úplně jsem viděla jak roste :sweat_smile: ,tak jsem radši jela,nic mu teda nebylo,ani nezvracel,ani nebyl malátný,ale radši :wink: .Teď má moňo jak hrom :grinning: má to zrovna na čele :grinning:
13. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
Crca vy to taky máte doma zajímavý co :confounded: U nás teď taky neni chvíli klid. Minulý týden byla nemocná, horečky 38,5 chuděra, pak jí brali krev protože málo jí, tak ta taky nedopadla nic moc, tak dostala vitamíny a za 3 týdny znova na kontrolu a včera když usnula a já už odcházela najednou začala šíleně zvracet. Tak půl metru před sebe, to jí vzbudilo tak se přetočila na záda(spala na boku) a znova, jenže to jí zaskočilo nebo co a začala se jakoby dusit, rychle jsem jí vzala na ruku bříškem dolů tak chvíli kašlala a pak se ještě dvakrát takhle vyzvracela. Byla pozvracená ona, já, půlka postele a její deka. Nechápu kde se toho tolik v ní vzalo. Bylo to fakt hrozný, když jsem si uvědomila, že stačilo odejít o pár vteřin dřív a vůbec jsem jí nemusela slyšet... No fuj fakt.
15. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
Kristufka,tohle mi udělal jednou Mates,to řádila ta střevní chřipka,holka průjem,manželovi bylo jen zle od žaludku a já a Maty,jsme zvraceli :unamused: ,taky jsem se divila co z něj všechno vylítlo,to bylo jak za celý týden :confounded: ať už je jaro,ta zima je fakt na ho.. :sweat_smile:
16. led 2010 v 06:42  • Odpověz
autor
To jo už mě ta zima teda štve, nevim jak vy, ale já rozhodně nejsem žádnej milovník zimy. Sníh toleruju do Vánoc maximálně ještě o svátky :grinning: Ale tohle... Fakt už aby bylo jaro. Jo a jet lyžovat na hory, no ani mě nehne :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
Ahojky,tak tohle jsem říkala taky,ať je sníh na Vánoce a od 26.12 už by mohlo být jaro :grinning: Až budu moct s dětma ven jen tak bez kočáru,tak mě to už bede tak nějak jedno,ale v tomhle se nedá zajet ani na níkup :angry: Když už to vypadalo,že to sleze,tak je tady nová dávka :sweat_smile:
Dneska jsem měla teda noc, :angry: pořád se budili,když už jsem si myslela,že je klid a já šla spát o půl jedenácté,tak za hodinu řev,holky,to se vzbudil i Mates,který se posr... :rolling_eyes: Nějak poslední dobou zloběj :angry: :slight_smile:
19. led 2010 v 07:12  • Odpověz
autor
Ahoj, u nás je to taky děs spaní teďka. Rozhodla se že už nechce spát dopoledne, takže chvíli před koupáním většinou chce spát a pak ponocuje. No je zhruba do devíti, ale normálka chodí v sedm. Dnes teda dobrý.
Crca jsem ráda, že máš stejnej názor na zimu, kolem mě jsou samý milovníci zimy, tak jsem se skoro bála to až napsat :grinning:
24. led 2010 v 19:43  • Odpověz
:grinning: Tak mi zase spíme jen dopoledne na 20min,pak po obědě 20-30 min a to je kolem té půl jedné a pak jdou až o půl sedmé po koupání a jídle :angry: ,ale zase máme jistoutu,že vytuhnou :grinning: ,jenže na druhuhou stranu jsou už od 16 hodin ospalí,ale prostě neusnou :angry: no je to teď zase nějaké náročné období,pak se stejně budí v noci a ráno už se ozývají v 6 hodin,ale to je tam nechávám a beru je až o půl sedmé nejdřív :sweat_smile: aspoň v klidu jdu ke kotli přiložit a trochu se to ohřeje :wink:
25. led 2010 v 07:43  • Odpověz
autor
Jo tak to máme stejný akorát po o spí tak hoďku a půl. Naštěstí. Jinak už se jí to spaní zase vrátilo zpátky, takže je to dobrý. Anetka teda vstává mezi půl sedmou sedmou a musí okamžitě do obýváku, moc si nedovedu představit kdybych jí nechala v postýlce ještě - to by bylo zle :grinning:
Kde jsou všichni?????
27. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Tak oni tam nejsou sami,kouká jeden na druhýho :grinning: Když tam příjdu,tak oba stojí a čučí na sebe a ve vysílačce je slyším jak si brblaj :grinning: To nevím kde jsou všichni,asi jsme tu jen my dvě :grinning: Už nám rostou zoubky,Michalka už má vidět jeden dole a od včera už mě stojí bez držení....teda zatím jen občas,ale už to dělá vědomě,hlavně,když má něco v ručičkách :sweat_smile: přeci se nebude ještě držet :grinning:
27. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
No nám už taky asi rostou :grinning: Zatím ho tedy vidím jen pod dásničkou, tak snad se mi to nezdá :sweat_smile:
To je pravda, kdyby měla u sebe ráno nějaký další dítko asi by jí to bylo jedno :dizzy_face: Jo a gratuluji ke stání bez držení. Anetka taky občas se pustí - když si vezme něco do ruky ale hned padá na zadek, dělá jakoby už uměla normálka dávno stát a ono nic :grinning:
28. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj,zase tady máme ten hnusnej sníh co? :angry: Teď ještě ke všemu jsou protivný a z Matýska už mě asi klepne :sweat_smile: To je takový cíťa,až to je hrozný,sebemenší ťuknutí,nebo se jenom o něj otře holka,tak buď řve,nebo přinejlepším jenom fňuká a to je teď od rána do večera už skoro 14 dní, :confounded: v noci se na dnešek taky vzbudil,nejdřív Michalka,to je klasika,ale vzbudil se i on,od 1.10ráno do půl třetí jsem tam pořád běhala, :rolling_eyes: prostě proč by spal že? :sweat_smile: Pak teda usnul,ale o 6 hodině už byli oba vzhůru :rolling_eyes: Taky už jsem si zajela aspoň na 1,5 hodiny do Billy na nákup,abych se trochu odreagovala :grinning: Aspoň si jich tatínek užil :grinning:
28. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.