• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Tak už jsem tu. :wink:

Viki má v sedmi týdnech 5500g. Nosíme už taky většinou 62oblečky. :grinning:
Plně kojím. Přes den co tři hodiny a v noci už se podařilo párkrát i co čtyři, zakže jsem se i docela vyspala. Jen prsa byla hrozně nalitá a nachystaná na ty kratší intervaly... :grinning:
Na poslední kontrole kyčlí máme sono IIb/IIb a doporučené široké balení, tak dávám přes jednorázovkz ještě látkovku a látkové ortopedické kalhotky. Malý vypadá jak poštovní balík. :confused: :grinning: No snad to pomůže. Další kontrolu máme za tři týdny od toho doporučení, tak jsem zvědavá...

Koukám, že všichni ráčci a lvíčci prospívají krásně. To je super! :slight_smile:
10. zář 2009 v 06:11  • Odpověz
Jsem tu taky :slight_smile:
perchti: Teda,taky je velikej,

náš má v 10 týdnech 5100g a 58 cm, bude asi dlouhatánský po rodičích :grinning: 56 jsem už vyřadila a největší sranda je nožička, bude mít určitě nadměrku po tátovi, ten má 13, od malička sháněly velké boty a mě to čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky, malej má ponožtičky 3-6 měsíců už ted akorát :sunglasses: a příští kontrolu už očkujeme :wink:
10. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
Jinak v překladu 13 dospělá je 47 někdy i 48 maxibota, já mám 38...je to o 10 čísel :grinning:
10. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj holky, včera měl Mikula na vážení 5180g....neměřili nám ho, ale je to taky pěkný dlouhán...pořád ještě ale jedeme některé věci 56...protože jsou větší než 62...holt výrobci jsou výrobci...a o velikost nohy mi radši nemluvte...capáčky jsou mu malé...a některé ponožky taky... :sweat_smile:
10. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
čáááááá :grinning: jsem tu takýýý :wink: :grinning:
my od půl 6 nespíme...a máme rýmičku.....ale myslím že alergickou nastydlej není! ale jsme u tchýně na baráku už 10 dnů a je tu celkem dost prachu tak asi z toho a ještě je tu pes tak doufám, že to není reakce na něj.. :confounded:
my jdem na kontrolu dneska tak pak dám vědět ,kyčle náš čekají 24 ale na kontrole v porodnici měl IIA a dostal taky doporučení plínku na noc tak jí dostává ....Dr mi říkal že to žádnej nález není jen prevence ale ten doktor na kyčlích to říkal všem...což je taky divný..ale mladej ty nohy má stejně pořád hodcně od sebe a i večer cvičíme takže je rozcapenej ažaž :grinning:

Kuchy m máme taky obří nohu já mám 42 / přes těhu mi o číslo vyrostla :grinning: / a manžel 45 a všechny ponožky nám sou malinký :slight_smile:

jinak milujeme vodu takže od 3 měsíců chodíme na kojenecký plavání hlásím že mám 17 kilo dole!! už jen nebo spíš ještě 6 a je to :grinning: :grinning: :grinning: ale stejně sem vorvaň

a jinak taky plně kojím..což je výhoda, že nejsme uvázaný doma a zdroj máme všude s sebou... :grinning:
10. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky,
trošku jsem se u vás začetla a vidím, že rozebíráte kyčličky... Jestli vás to bude zajímat, našla jsem o tom hezký článek: http://www.lekari-online.cz/ortopedie/zakroky/ultrazvukove-vysetreni-kycli-kojencu Naše malá lvice měla ve 3. týdnu ortopedický nález IIa-IIc, takže jsme dostaly Frejkovu peřinku... Na konrolu jdeme 23.9., ale nedělám si naděje, že nám jí vezmou... prý se to nosí několik měsíců... Ach jo...
10. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
martulik..máme stejně narozené dětičky :grinning:
díky za článek my jdem na kontrolu 24 a už se bojím...držím palečky aby se vám to zlepšilo a peřinku vám vzali!! nadyštak se ozvi jak jste dopadli..
10. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
peha: neříkej :frowning2: já zatím zhubla jen 5 kg, nabrala jsem totiž 3 kg zpět v těch nervech,ted cvičím i kojím,ale furt to dolů neleze :cry: Jo holt si to tělo pamatuje,jak kdysi vypadalo a líbí se mu to víc. Jenže mě ,ne, neobleču nic ze tsarého oblečení a nové mám jen rifle,abych měla v čem chodit a jsem z toho na prášky....dietu držet nesmím, kvůlimlíčku, cvičím,ale moc času nemám,znáte to... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahoj vsem, to je dobre, ze jste tady. My jsme byli na kyclich dneska a stejne jako v 2. tydnu nam rekli, ze je to vporadku. Ale zadne cislo nikde nemame. Ted jsme davali oreventive plinky a ted nam rekl, ze uz nemusime a meme prijit za dva mesice.
10. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Musím to zaklepat, ale kyčle máme naštěstí v pořádku. Je pravda, že od návratu z porodnice jedeme látkovky a nosíme v šátku, kde má nožky ve správné poloze...tak doufám, že i prohlídka ve 3měsících bude ok.

Se svou váhou mám hodně štěstí, protože už jsem na té původní...uvidím, jak to bude dál, protože jak pořád kojím, tak mám vcelku dost hlad...snažím se teda aspoň jíst častěji a menší porce....
10. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahojky holky,tak nevím malý nebo velký-malej měl v šesti týdnech 5205g a 58cm,teď po čtrnácti dnech mu začínám vyřazovat nějaký oblečky a zůstává 62-68.Kyčle jsme měli ok,alespoň dr nic neříkal,nožičku má selkem v poho,ale velkej brácha má zaděláno snad na letadlový lodě-ve 14má 45 a holky maj taky větší nohu jak já.Kuchy,nic si z kil co máš navíc nedělej,ono počkej až za malým začneš běhat,a taky potřebuješ teď trochu víc aby jsi zvládala to kojení a noční vstávání,hoď to za hlavu a kup si něco pěknýho novýho-třeba dopadneš jako já,koupila jsem si kalhoty a ještě jsem za týden zhubla-naštěstí jsou elastický a brala jsem je pevnější.
10. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
Kuchy ale mě to jde dolů samo kdybych neujížděla na sladkým už jsem podviživená :grinning: né dělám si legraci ale jím normálně kojím přeci néé a ať si každej říká co chce..já jsme spoky ten převys na břiše posiluju na cvíču chodím tam i s prckem....je to cvíčo po porodu prcka dám hodný tetě na hlídání a já si pěkně zacvičím...malej to vždycky prochrní :grinning: - což je výhoda je to takové pidi centrum pro maminky chodila jsem tam na těhu cvíčo i na těhu kurz a jsem tam moc spoky...
u příštího tak žrát nebudu :grinning: dát dolů 23 kilo je děs... :grinning: ale když mě tak chutnalo!!! :grinning: co mě sere víc jsou strie :angry: všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: hnus a to jsem se mazala a ve 37 týdnu to stejně ruplo...to už nazpátek nikdy nedám takže se budu koupat v neoprenu :grinning: :sweat_smile:
10. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
holký jdu pověsit prádlo a mastíme na kontrolu!!! večer písnu jak jsme dopadli :wink:
10. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Všem ráčkům zdar, též mám doma jednoho suprovýho kluka, má 14. měsíců a 12,3 kg :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Holčinky, jestli máte ráčky, těšte se na pohodovou mateřskou, jsou to totiž super děti, pohodové, ale zas když je čapne rapl, tak jsou dost nepříjemné :grinning: :grinning: , ale naštěstí ta pohoda převládá, držím všem palečky, ať to krásně zvládáte :wink:
10. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jsem tadýý :grinning: jůů tak jsme v kojencích..parááda :dizzy_face: čau holky :grinning:
Tak na našeho Fildu nikdo nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes: 6000g v 6ti týdnech :grinning: a 57cm.Velikost 56 už jsem vyřadila,oblékne nějaké hadříky velikosti 0-3 měsíce,ale už frčíme většinou na 62-68.
Dneska jsme byli na kyčlích a má je v pořádku tak jsem fakt ráda.jen už 3 dny nekakal a evidentně už ho bolí bříško..nevím jak mu pomost,rektální rourka nepomohla :frowning2:
no a s tou váhou,já mám nahoře stále ta 3kg,ale postava se mi totálně změnila a neobléknu žádné kalhoty :frowning2: :frowning2:
10. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Tak mu namasíruj bříško mastičkou "Pupík" pěkně po směru hodinových ručiček anebo mu zacvič s nožičkami tím, že mu je budeš tlačit mírně na bříško, aby se mu rozhýbala střívka :wink:
10. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
joo jinak všem moc gratuluju,máme to ale krásná a zdravá miminečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
peha čauky :wink: :wink: :grinning: držím palec na kontrolu a jsem fakt zvědavá kolik máte
10. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
Ahojky Anti!

Zatím potvrzuji tvá slova. Viki je pohodář, ale jak se mu něco nelíbí, tak to fakt stojí za to. :angry: Bude to nejspíš klidný paličák po tátovi... :grinning:

Já mám tři kila navíc, ale neřeším. Do kalhot se v pohodě vejdu, ovšem všechny věci přes prsa mám malé nebo vypadají blbě. :sweat_smile: Ale to se srovná, až nebudu kojit, což bych chtěla aspoň půl roku, možná o něco déle.

My s prdíky bojujeme hlavně v podvečer a ráno kolem čtyř. Večer to rozcvičíme a ráno dávám před kojením přírodní kapičky (Baby calm). Jen se pak po nich vždycky krásně pokaká, někdy až na záda... :grinning:

co se týče kyčlí, co doktor, to jiný názor... Já se ale řídím tím naším a uvidíme příští sono... :confused:
10. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
anti pupíkem masíruju,cvičíme,zkusila jsem rourku a nic :frowning2: on nepláče,vyprdí se v pohodě,ale nevykaká se :confused:
jinak Filda je absolutní pohodář,brečí jen když má hlad a přez den ještě pořád hezky spinká :dizzy_face:
10. zář 2009 v 15:29  • Odpověz
Ahojky, mohla bych se k vám přidat? Mám malého ráčka, jmenuje se Vojtíšek a je mu 11 týdnů :slight_smile:
10. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
Ahojky.Tak se k vám přidáváme.Honzíček se má taky k světu.V 6 týdnech měřil 59cm a vážil 5140g. A to si myslím ,že už má 6 kg :astonished:. A to je jenom kojený , nevím co budeme dělat v zimě . :slight_smile:
10. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
pro asanaa- Na to by mohla pomoct lactuloza. :wink: ,ale nevím jestli jde koupit v lékárně bez receptu.
10. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahojda holky vítejte :dizzy_face: tý jo a a zase chlapáci :grinning: parááda
jaju děkuju :wink: zítra se poptám
10. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
pehaka: děkuju, určitě se ozvu :wink:

asanaa: třeba zrovna máte to období, kdy miminka nekakají kvůli růstovému spurtu... my teda kadíme o 106, zrovna jsem přebalovala plínku :sweat_smile:
10. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsem tu taky.
Náš Davídek má 59 cm a 5200 g. Oblečení už jedině 62.
Jinak já jsem byla na své původní váze do 14 dní po porodu.
Kyčle máme v pořáku ještě nás čeká kontrola v 3,5 měsících.
Jsem měla depku, že máme malého cvalíka a koukám, že jsme na tom tak nějak všechny podobně, tak se mi i ulevilo :wink:
10. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
Nám bude zítra 7 týdnů a v posledních dnech s těžkým srdcem vyřazuju velikost 56 z našeho Tesco šatníčku... Jsou to tak roztomilé věcičky, tak je mi to líto... Na druhou stranu konečně začínáme nosit velikost 50 z H&M :grinning: Před týdnem jsme byly u doktorky na kontrole a odnesly jsme si míry 55cm a 4050g :slight_smile:
10. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahojte holký dneska jsem totálně ko
malej dneska za celý den spal JEDNU HODINU ale je hodnej nepláče ještě že tak...u doktora super
máme 5570 g a 60 cm vše jak má být dostali jsme pochvalu že krásně rosteme. zítra nám je 7 týdnů příště nás čeká očkování + očkování na pneumokoka.Jinak se tam zesr...od hlavy až k patě!!Nářez dokonce i ponožky to odnesli..byla to fakt nálož!!! ještě že máme vždycky převlečení Kontrola na TBC taky dobrá nemusí se přeočkovávat. Pak jsme byli za kolegyněma v práci.....no a teď už jsme vykoupaný, napapaný pořád NESPÍME!!!!!! neskutečný že vydrží víc jak já

ostatní vítejte u nás!!! čím víc ím líp..
10. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
a jinak nemůžu dopustit na probiotický kapky drahý ale super od té doby mám doma veselé miminko které se nesvíjí a krásně prdí a kaká a u toho se směje!!!!!!! :grinning:

As ještě bych zkusila teplý obklad na bříško...a polohu klubíčko zády k sobě nožky nahoru a zmačknout. :wink: chudínka malinkej Filípek...
10. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
peha: tak to máme podobný. Nám bude v sobotu 7 týdnů. Máme 5 200 g a něco přes 60 cm.
Taky půjdeme na očkování+očkování proti pneumokokovi. Ale musí se zahojit ta reakce na TBC.
Můžu se zeptat,kde kupuješ ty probiotický kapičky? Taky bych je asi zkusila a za jak dlouho začly fungovat?
10. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
já jsem ty první koupila v lékárně ale mám kontakt na nějakou paní co je má levněji asi za 300kč..... kámoška je od ní bere a je spokojená.....dává se 5 kapek denně trvalo to 14 dnů než se to hodilo úplně do normálu ale už od prvního dne tam bylo obří zlepšení!!!
10. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 73
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.