• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Asa :dizzy_face: , ja sem moc ráda, když slyším, že má doma někdo taky takové mimi!! fakt!!! ja spíš všude slyším, jak hoodně plakají, nespinkají přes den, tak sem se pořád bála, jestli je normální, jestli mu třeba něco není :sweat_smile: stačí ti to?? :confounded:
i doktorky sem se ptala..se mi vysmála, prej jak je velkej a rychle roste, tak prostě spí :grinning: nic ho netrápí, koliky nemá..jak se poslední dobou hodně směje, pozoruje hračky, je čilej, tak sem se bát přestala, vidim, že je v pohodě, ale fakt sem po tom pátrala, jestli je to normální :sweat_smile: :pensive: on třeba za dva dny pláče deset dvacet minut :sweat_smile: (kdybych nedala kozu, tak samozřejmě furt :grinning:, ale dostane, a jindy neřve)
jak ti dlouho vydrží Filípek vzhůru??
20. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
Perchti, tak to je taky fajn,když nepláče :dizzy_face: ono postupně u všech miminek bude toho spánku přes den ubývat a budou hodně vzhůru, tak tebe už to aspon nepřekvapí :wink: ale i tak myslím, že ti přes den ještě spí pěkně
20. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
asa no krasna oslava fakt krasna a takovejch darecku uplne mu je zavidim...fakt husty takovej malej a uz ma doma takovy mejdlo :grinning: jinak nas prcek spi pres den krasne..zatim ale po tom koupani to je horor uz nepomaha ani nosit na rukou vzdy mi tam na chvili usne a za chvili je vzhuru..

holky jak zabavit skoro 3 mesicni mimi?
20. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
inna taky jsem moooc ráda že konečně znám někoho kdo má spací mimi :grinning: :grinning: taky jsem se moc bála že není v pořádku(on měl totiž ještě při porodu krvácení do mozku).Ale doktor mi řekl ať jsem ráda a užívám si táák hodné dítě.
On pláče fakt jen když má hlad,nebo žízeň :sweat_smile: nebo zakňourá když chce pochovat
no a vzhůru vydrží být max 2 hodinky :sweat_smile:
jeudi :grinning: :grinning: on má rád Matýsek velkou společnost :grinning:
joo a co zkusit koupat dřív???
20. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
Asa, tak jak to píšeš, to jsou dvojčata :grinning: :grinning: békne si taky jen, když rychle nevytáhnu kozu :grinning: ale i na to je trpělivej :dizzy_face: (ale taky mě umí pozlobit, ne že ne :grinning: hlavně venku v kočáru, když vjedu do krámu a stojim dlouhou frontu, to spustí takovej ryk :angry: :grinning:, nesnáší, když dlouho stojí kočár :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
sem ti říkala, že Filípkovi nic nebude! :dizzy_face: tak se ti za ten strach, co jsi o něj měla takhle odměnil, že je hodňoučkej :dizzy_face:
20. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
asa..... uf, krvácení do mozku???? bobeček, co se stalo? tak hlavněm že je to už v pořádku :slight_smile:

Mamči nebojte, mimča se probudí, Vojtíšek kolem těch 2 měsíců taky ještě hodně spinkal. Ted už spí jak kdy, někdy třeba i jen na 2-3hodinky přes den, ale naštěstí je hodňoučký, i když je vzhůru, jen musí mít nějaký objekt na pozorování.

Inna: jo v těch frontách to znám :grinning: On to snad vycítí nebo co :grinning:

Jeudi, jak jsme psaly, nejúčinnější jsou asi ksichtíky :grinning:
20. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
Perchti 3 hod dopo a 2 odpo, to je krasa, my spime tak ty 3 za cely den:slight_smile:. Ale dnes v noci to byla parada od pul 8do pul 7 a kojeni jen ve 2.
21. zář 2009 v 07:08  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
inna :grinning: :grinning: Filda je taky trpělivej a někdy se mi zdá že je i línej brečet :grinning: :grinning:
aléé když teda spustí tak to je masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejvíc řve v autosedačce,nerad jezdí :confounded:
hihi stojící kočár :grinning: to taky znám :grinning:
Ale jinak línej není,krásně pase a už se otočí na bok :dizzy_face:
jiri jojo krvácení do mozku 2 stupně :pensive: došlo k tomu při poslední konrakci,když jsem ho tlačila ven..nedařila se mi vytlačit hlavička.Prognozy šílený,ale vypadá to že bude bez následků.Chodíme na neurologii a konečný ortel nám řeknou až mu bude 1 rok!!
21. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
jiri jsem koukala na Vojtíka :dizzy_face: :dizzy_face: ten má úžasný háro :grinning: je moc krásnej :dizzy_face:
vůbec tady máme taková krásná miminečka :dizzy_face: :dizzy_face:
jsem zvědavá kolik ten náš zápasník váží :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 07:52  • Odpověz
Asa, haha, doma když mu vypadne dudan a chce ho, tak mi taky přijde, že je línej brečet, jen tak natahuje zvláštně potichu, jakoby fňuká :grinning:
taky už krásně pase, už docela dlouho, v tomhle je taky šikovnej, cestuje po postýlce, kope jak šílenej, živej je taky takhle dost :grinning:
Asa, jak se na to vubec přijde, že se to v tom mozečku stane? víš, jak to jako oni po tom porodu poznají hned?
a to víš, že bude naprosto v pořádku!! se na něj podívej, jak je spokojenej a šikovnej!!! :dizzy_face: pavlík byl uplně ok, plnej apgar a je stejnej jak Filda,tak to určitě není známka toho čim si při porodu přišel :wink: :wink:

a pravda, koukala jsem do albíčka, všichni jsou boží!!! :dizzy_face:
21. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
prošel :wink:
21. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahojky mi měli včera parádní den....celý den venku a pěkně chrápal...Sebula moc nespí, ale taky si dáchne odpol i dopol.....ale když bdí je zlatej...dneska ve 4 ráno nás pobavil.....řehtal se na plný kolo......přišlo mu asi děsně vtipný že naplnil plínu :grinning: bych ho sežrala!!! :slight_smile: :wink:
s pasením to máme jak kdy..někdy se mu chce někdy ne.....ale když ho zepředu vemu za ruce..hlava mu vlaje..má jí pořád těžkou......ale rýmičky už jsme se skoro zbavili!!!!
Zítra jdu ke kadeřnici..moooooooc se těším... :grinning:

asa..parádní fotky z oslavičky moc vám to sluší jste krásná rodinka.....jo a ohledně toho otisku..psala jsi něco pod tu nožičku??? jak jméno a datum?? přijde mi to jako drsnej povrch, nechci to zkazit :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jdu naházet fotky na fleshku musím zamířit do fotolabu... :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
inna takže máte malého cestovatele jo :grinning:
mě se zdá že Filda pase snad od narození :grinning: :grinning: hned držel hlavičku,na to je šikula.Ale hračky ho absolutně nezajímají,to bych nad ním mohla hrkat třeba celej den a stejně nezájem...zívá u toho a chechtá se jedině na můj ksicht.
No on byl Filip přidešenej,museli ho rozdýchávat a proto mu dělali sono mozečku..no a tam na to přišli.Měl krvácení do obou komor mozku...brouček malej.Manžel to šíleně obrečel :pensive: bál se hrozně moc..Já se jakž takž držela..musela jsem.No a teď už prostě věříme tomu že je úplně v pořádku :dizzy_face:
peha :grinning: :grinning: asi měl radost že budeš čuchat ten úžasnej smrádeček :grinning:
Fildovi taky vlaje hlava jak prápor,když ho zvedám za ručky..jen jsem to zkusila a nic,tak to nechávám být.
jůů jdeš ke kadeřnici :dizzy_face: co si necháš vytvořit??
pod ten otisk jsem napsala jeho jméno a datum kdy se otisk dělal.Máš stejný otisk jako my??..myslím výrobek??
mě se na to psalo docela dobře :wink: a vypadá to fakt hezky :dizzy_face:
jdeš si nechat vytiskat fotečky??Já je budu mít zítra...180fotek :dizzy_face: pro babičky a táák
21. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
asa..no chci si to nechat nějak prostříhat ..dodat tomu nějaký ten tvar :grinning: :grinning: ve čt mám vítání chci bejt maminka kočka fotí to tam profi fotografka takže víš jak :grinning: :grinning: :grinning: no a pák má kyčle..to se trochu bojím snad to dobře dopadne....

jojo otisk máme stejnej.....objednala jsem je dva jeden si necháme a jeden dostane babička k narozkám..ona totiž Sebulu děsně žere !!! :grinning: :slight_smile: tak si myslím že udělá radost......

ty jo 180 fotek :confused: ?? hotová galerie :grinning: :grinning: :grinning: já jich mám jen 40....dělám mu album od Anne Gades a docela si vyhraju..... :grinning: :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
peha určo budeš kočka :dizzy_face: :dizzy_face:
vy už máte vítání???My dostali pozvánku ať si zavolám o termín..samozřejmě jsem ještě nevolala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak na to se ti bude dobře psát :wink: jako dáreček je to úžasný :dizzy_face:
jojo fotek je dost,taky máme hodně lidí co po nich touží :grinning:
taky mám od anne knížku..na oba kluky a je to fakt krásná vzpomínka.
21. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
holky dneska jsem se pobavila....já když malýho kojím tak on jak je nenažranej tak se zajíká..občas odvrátí hlavu aby nabral dech a ták :grinning: ale dneska jí otočil a sál vzduch...manžel mi říká..hele on by asi potřeboval vemeno jako mají krávy a jen by přeskakoval z cecku na cecek.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak by mu to vyhovovalo..... :grinning: :grinning:
no je to můj malej tlustomet :grinning: :grinning: ....kamarádka má stejně starý dítko a ten můj vypadá oproti němu jak půlroční dítě... :grinning:
21. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
No u nás vítání funguje tak že když si jdeš pro rodnej list na na matrice vyplíš formulář o jménu a dole je kolonka...chce se zůčastnit vítání.......ano...ne...no a pak na stránkách magistrátu jsou termíny a už jen čekáš na pozvánku... :grinning: :grinning: :grinning:

no už se k tý kadeřnici fakt těším.....bude to i takovej malej relax......... :wink:
nevím co dnes vařit.....poraďte někdo??
21. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj HOLKY.Tak jsme byli v pátek u Dr. a máme 6 kg a bohuzel zase nám teče očičko,tak zítra jdeme na oční.Myslím si ,že to nakonec budou ucpaný kanálky :frowning2: . Malý si užívá noční kojení,nechce se mu spinkat ,tak mi povídá a směje se .No a pak to zopakuje ráno,když táta vstává do práce.Tomu se pak nechce do práce :wink: .Za chvíli vyrážíme na cvičení,tak jsem zvědavá jak se mu tam bude líbit :grinning:
21. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
holky normalne nasemu malymu budou 4.10uz tri mesice a ja myslela dva ..to strasne leti..asa to uz jsme koupali v pul paty ...budu to muset nak vydrzet to nevadi vzdyt co by to bylo za materstvi s hodnym miminkem musi me taky obcas pozlobit
21. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
Holky připravujeme v říjnovkách petici proti snižování porodného,rodičáku a mateřské.Tak doufám že se připojíte,hodím sem potom odkaz :wink:
21. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky, vy jste se tu přes víkend nějak rozepsaly :sweat_smile: Nestíhám dočíst, snad se k tomu dostanu večer až malá usne... Víkend jsme měly měli fajn, užili jsme se s taťkou, vyrazili na vílet do zooparku a stihla jsem i potrénovat s pejsáčkama. Ale ty noci..., Josefínka spinkala dost přes den, tak mi to dala pořádně "sežrat" v noci. Na sobotu jsem spala 2,5+2h a na neděli 3+0,5+1h no hrůůůůza!!! Jsem jak mátoha, dneska odpoledne naštěstí přišla babička a šla vozit. Jenže já byla už tak přetažená, že jsem usnula jen na půl hodinky a víc to prostě nešlo... Zato Pepinka se v kočárku hezky vyspinkala, takže nás čeká zase dlooouhááá noc... No, nakoupila jsem si dneska nějaké časopisy, tak si aspoň počtu, že... :sweat_smile:
Včera jsme poprvé od porodu vyrazili celá rodinka na cvičák. Taťka s malou kroužil kolem a já jsem si s těma našima psíma holkama hezky zaběhala. Toho běhu jsem se dost bála, ale šlo to, tak paráda! :slight_smile: Přespříští víkend jedeme na závody, tak se do toho musíme zase víc pustit. Už se moc těším, ten pohyb mi fakt chyběl. Jen zatím nevím jestli pojedeme všichni (já, manža i malá) nebo jen já... Mlíčko máme zmražené, ale zatím jsem krmení z lahvičky nezkoušela... Ani nevím kolik jí toho připravit, aby jí to stačilo. Už jste to nějaká z vás absolvovala? Myslím když plně kojíte, tak mimořádně dokrmit z lahvičky...
21. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
Asan....sem PRO!!!! jsou to kur.. člověk je akorát nasr.. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: hlavně že vyhodí 200 mil za volby který ani nejsou!!!!!!!!!! :frowning2: :frowning2: :angry: tenhle stát je fakt hnus!!!! :angry:
21. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahojky,
dneska jsem nevydrzela a sla s tou vyrazkou uz dnes k Dr. Na hlavicce ve vlaska to je seborea, na tvarich podrazdeni - zpovidala me v cem peru, na cem mala spi a tak. Takze jsme zjistily, ze by to mohlo byt reakce na mydlove orechy ve kterych peru a belici pripravek, ve kterem peru pliny, vse je to bio, ale mala ma hodne citlivou kuzi po me a tim ze blinka tak ji porad podkladam plinama. Dala mi nejaky vzorecek kremu co zklidnuje tak budeme mazat. alespon mam klid v dusi, ze to neni ekzem nebo neco horsiho... :frowning2:

asanaa: oni budou toto vsechno snizovat? kde o tom pisou? ted s malou nemam cas ani kuknout na zpravy nebo precist noviny :confounded:
21. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
já to četla na netu, je to hnus fakt že jo. :angry:
21. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
peha jojo jsem pěkně vytočená.Sobě zkrouhnou pitomá 4% a nám 10% nechutnýýýýýý
fakt už je potřeba se ozvat a nenechat si srát na hlavu
joa jojo porodné na 10tisíc rodičák o 10% a mateřská na úroveň 60% nemocenské :angry: prostě humus!!!
21. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
peha ježííííííííííííš to je božská fotečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je tááák nádhernej broučíííínek
21. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
jéé asa díky..on je takhle vykulenej pořád :grinning: :grinning: rád se něčemu diví!!! :grinning: :grinning: koukáš na superstar?? to je masakr co?? umíráme tu smíchy... :grinning: :grinning: alespoň nějaké pozitivum po těch hroznejch zprávách.... :zipper_mouth:
21. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
peha je fakt úúžasnej,náádhernej :dizzy_face: :dizzy_face:
jojo koukám a fakt tady chcípám smíchy...to je masakr :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
joa..no vidíš....alespoň máš klid..já peru na prcka v Lovele a jsem max. spokojená...občas teda nechá skvrnku na plínce...ale co je to plína a od toho je.....neřeším pár skvrnek!!! a na oblečení přidávám Vanisch jen trochu pokud se stane nějaká nehoda :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
no je to náš modýlek....dala jsem i nový fotečky na webovky tak nadyštak jukni.....:slight_smile: počkej jakej model sem mu připravila na vítání...... :grinning: :grinning: :grinning: a jak mu vyrostli vlasy...to už je na nůžky....:slight_smile: už jsem mu ustřihla pramínek do knížky na památku..... :slight_smile:

ty lidi jsou fakt šílený takhle se ztrapnit před národem a hlavně před známýma a rodinou :confounded: ale pobavili nás... :grinning:
21. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.