• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
no, já mám obrovskou radost! :slight_smile: chuděrka v tom byla vždycky taková utrápená, ani se nemohla pořádně vykopat a tím i vyprdíkovat, tak snad už to bude lepší
23. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
martul: to určitě, teď bude prdíkat o sto šest :wink: :grinning:
23. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
ahojky,
tak jsme zpet od Dr. Tvaricka ji pripadala za ty dva dny lepsi nez minule, takze nam nechala jen ten smardlavy zinkovy krem - mame mazat jen vecer, jinak to nechat byt. Nicim nemazat, nemastit, nechat dychat.
Kacka to ma dneska jak struhadlo. Pupinky ji pres noc praskly a udelaly se stroupky, tak uvidime.. Moc se mi to nezda, ale chce to holt cas...
Jinak ve vlaskach mame seboreu, taky na usich a za usickama - na to nam dala krem namichany v lekarne - ze pry to deti lepe snasi nez ten olejicek. Takze budeme mazat a lehce odstranovat. Jinak nam Kacka krasne roste a pribira primerene. Od propusteni z porodnice jsme za 5 tydnu pribraly skoro kilo! :grinning: Na to jaky to byl cvrcek pri narozeni jsme plne spokojeni.. :sunglasses:
23. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
Martulil, gratuluju k odstranění peřinky"! to je supr :slight_smile: a teda koukám, jak rychle se jí to zlepšilo :slight_smile:
23. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
ahoj tak jsme byli u doktorky a malyho naockovali chudinka plakal vazi 5600gramu.tak mel vcera teplotu 38.6 a dnes uz je to dobre doktorka mi radeji pro pripad vysokych horecek napsala diazepam aby se nedostal do kreci ,nastesti jsme ho nemuseli dat...no a dneska jsme byli na propichovani kanalku musel tam jit manzel a ja stala venku pred nemocnici se zacpanyma usima a rikali ze to ma moc ze pristi stredu mu to musi propichnout zase.achjo chudinka malickej me ho bylo tak lito je teprv 3 mesice na svete a uz takove trapenicko
23. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
jej, jeudi, chudinka malej :frowning2: ale očičkám se uleví a bude mít pokoj :wink:

čim si nechala očkovat?
23. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
holky, nechaly ste někdo očkovat na ty rotaviry???
23. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
klasicke povine ockovani zaskrt cerny kasel atd..aspon myslim..za mesic zase a za dalsi mesic zase..

holky a co chcete ockovat vy..ja sem chtela ten prevenar co to stoji?
24. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
martulik..obří gratulace k odebrání peneřinky!!!! :grinning: :grinning: skvělá zpráva my jdem na kyčle dneska.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

anna..nenechám stačí ten synflorix a později ten medingokok..nebudu zase do něj rvát všechno přijde mi to zbytečný.....

no my dneska máme vítání občánků...sebíkovi jsou dva měsíce..toto uteklo!!!!! :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
díky za názor, ja už jsem taky rozhodlá ty rotaviry nenechat :wink:
a jdeš do toho Synflorixu určitě? ten nový prevenar pokryje o 3 sérotypy víc než synflorix :wink:

Jeudi, tuším, že jedna vakcína se pohybuje okolo 1800 Kč

Peha, gratulace ke dvěma měsícům :dizzy_face:a moc si vítání užijte!!!! pěkně ho vyfoť :slight_smile: máš pravdu, Pavlíkovi je dnes 7 týdnů a nedavno mě ještě trápil v bříšku a nechtěl ven :grinning:
24. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
nám říkala doktorka, že si máme připravit na prevenar 3x1700
24. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
No já jdu do synflorixu náš doktor mi ho doporučil je tady ve Varech vyhlášenej a jeden z nejlepších pediatrů vůbec dalo mi to práci malýho k němu protlačit....takže mu plně důvěřuji..je to odborník každým coulem.. :slight_smile:

no už jsem mu připravila outfítek.....dostane džínový lacláčky od nextu, modrou košili a krásnou flísovku modro bílou z pejskama!!! áá bude k sežrání...doufám že to nezdělá než tam dorazíme máme to asi tak 200 m od bytu...jsem z toho trochu nervózní jak kdyby mi šel už do školy :grinning: :grinning: :grinning: pak jdem na ty kyčle.....snad to stihnem!!! a pak jdem s mojí mamkou a ségrou na pozdní oběd - mamča má dneska narozeniny.... :slight_smile: od Sebíka dostane usmívající fotečku a k tomu otisk tlapky.... :grinning:
24. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahoj děvčata, my jsme zatím pro ten Prevenar, ale máme ještě měsíc na rozmyšlenou, než půjdeme na první očkování... Cenu přesně nevím, jen že se pohybuje mezi 5-ti a 6-ti tisíci.

pehaka: děkujeme :slight_smile: hodně štěstí na kontrole! dej vědět jak jste dopadli... Josefínce jsou dnes právě dva měsíce a vítání občánků se nám taky blíží (příští sobotu, 3.10.). Včera jsem z té radosti z ortopedie nakoupila taky nějaké věcičky, tak budem vybírat, v čem bude na to vítání největší kočka :slight_smile: Šatičky teda nemáme, ale všechno je to tak sladce růžový, že holčička se v tom nezapře :grinning: Musím jí to všechno vyzkoušet, nafotit a pak vybrat... Napiš nám pak, jak to vaše vítání probíhalo :wink: A nezapomeň na fotečky!
Jo, koukám, že píšeš o otisku... jak ho děláte? Nebo teda do čeho?
24. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahojky,

nestíhám dočíst, tak moc nebudu reagovat :slight_smile:

Martulikk gratulujem ke 2 měsícům, my dnes slavíme 3 měsíce :slight_smile: Vojta mi připravil krásný dáreček - včera usnul asi v půl devátý, v 5 ráno jsem se vzbudila já, protože jsem musela na záchod (nejsem zvyklá na tak dlouhé pauzy :grinning: ) vrněl se, tak jsem mu dala dudlík a na kojení se vzbudil až v 6!!!! :slight_smile: Pak zabral a vzbudil mě až v 9 :slight_smile: Takže jsme oba vyspinkaní do růžova :slight_smile:

Prevenar u naší Dr. stojí 3x 1800, díky tý studii s meningokokem ho máme zdarma.

Jinak my dnes razíme z Prahy do Karviný za babinou a dědou, tak doufám, že to Vojta přežije v poho, minule to prospal, ale to mu bylo 5 týdnů, ted už tolik nespí, tak beru tašku hraček do auta :grinning:

Jdu dobalit a uklidit, nesnáším návraty do svinčíku :grinning:
24. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
jirinkas: tak vše nej nej! :wink: a šťastnou cestu! my se chystáme na první velkou cestu až 10.10. - jedeme na ty závody, tak jsem zvědavá jak to zvládnem... Pepinka je v autě v pohodě, ale je pravda, že jezdíme jen po městě :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahojte holky, :slight_smile:

Dočítatat nestíháme, jseme ted v jednom kole, navíc jsem onemocněla, :frowning2: mám rýmu jak trám a bolí mě v krku,tak se snažím hoodně kojit ,aby měl prcek protilátky a chodím k němu s rouškou jak cvok..

Skoro mě mrzí,že už není náš prcek malé miminko, za pár dní má 3 měsíce a straaašně vyrostl, musím o víkendu hodit nové fotky :grinning: .Už má skoror 6 kg a na délku nosí 68,tak uvidíme, asi mu ta kombinace MMa UM více prospívá...
Jinak nám začal blinkat nutrilon ha, tak jsme přešli na sunar ha a je super,kakáme ,málo prdíme a neblinkáme,dlouho spinkáme a hodně se usíváme a cena taky dobrá...
.... my taky budeme očkovat synflorix, je prý novější a o něco lepší i levnější, jdeme 6.10 na první hexu a pak za 10 dní na první dávku.

Ted prcek chrní na balkoně aby byl na vzduchu,když mamča stůně a já jdu hajat...
24. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Taky zvažujeme očkování, ale musím říct, že pro ty dvě děti je to neskutečná pálka... :confounded:
U vás je vítání o bčánků celkem brzy, já pořád čekám,kdy dojde pozvánka a zatim kde nic tu nic.
Kuchy:já si taky zrovna včera nostalgicky prohlížela fotky před měsícem a skoro je mi líto,že tak rychle rostou. By se mi líbilo,kdyby se měnili jenom reakcema (úsměvy, brumlání apod.),ale velikostně by zůstali stejný. :wink:
24. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
jirinka: taky vše nej!

kuchy: tak to je běs, ta rýma teď nějak řádí...ať tě brzy opustí :wink:
24. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
jiri jéé vy jste taky v té klinické studii??? :confused: :wink: Filda taky
24. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
martu moc gratuluju k super kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: tak peřinka je fuč,to je dobře
kuchy brzké uzdravení přeju a těším se na nové fotečky :dizzy_face:
tetes ty fotečky jsou překrásnýý :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
holky,tak jsem tam dala 2 fotky na ve žlutým je z převčera, nejdřív jsme měli broblémy s přibíráním a ted se mi zase zdá,že jsme moc vyžraný, napůl kojím a napůl dokrmuji :confounded: tak nevím,malej má už skoro 6 kg a to měl 8.9 na kontrole u doktorky 5100g,netloustne moc rychle,má papulu jak meloun :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
kuchy Matyášek je mooc kráásnej :dizzy_face: :dizzy_face: hehe nebooj na našeho mazlíka nemá ten váží 6400g :grinning: :sweat_smile: a to jen kojím
24. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
kuchy: já bych řekla, že má akorát. :wink:
24. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
asanaa: děkuju, mám fakt radost :slight_smile:
kuchy: Máťa je frajer :wink: taky už musím něco nafotit
ani nevím kolik Josefínka váží... asi taky vlezem na váhu, aspoň tu naší domácí :slight_smile:
24. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
Ahoj kočky!

Tak my dneska absolvovali další sono kyčlí a prodlužuje se nám o tři týdny široké balení. Levá kyčlička je horší IIb, pravá se už zlepšila na IIa... :unamused: Ale sehnala jsem super ortopedické kalhotky a tak to balení není žádná hrůza. :wink:

Jinak nestíhám vás dočítat, tak jste to už možná řešily, ale Vikýsek má celé temeno hlavičky plné stroupků suché kůže a ne a ne se toho zbavit. Drží to jak ďas a má tu kůžičku citlivou... :frowning2: Navíc je vlasáč, tak to jde fakt blbě... Jak jste to řešily vy, prosím? Pokud vůbec... :confused:
24. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
Holky díky za uklidnění, mě se zdá strašně velikej,ale má strašně vybaštěnej ksichtík a kulatý asi po mě....

Koukala jsem na ty vaše prcka a jsou všichni tak pěkn :wink: í,nemají takovej tukovej vak pod bradou,jako ten náš prdola,snad mu to nezůstane :grinning:

perchti: taky jsme ty kalhotky nosily,ale jen v šestinedělí a dost nám pomohli,taky nám hodně pomohlo časté nošení v manduce... :sunglasses:
24. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
holky, my máme také široké balení... včera jsem koupila takové slabé kalhotky, co mají plínky držet, ale přijdou mi malé, tak je jdu zítra vyměnit... není to ale nic moc... o jakých kalhotkách tady píšete vy? prosím, prosím, dejte sem nějaký odkaz...
24. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahojte holký...
Dnešní den byl SUPER! Vítání moc krásný dostala jsem krásnou kytičku, Sebík hračku - od LAMAZE ty ponožky a na ty ručky...docela jsem koukala :confused: / bohužel přesně tohle dostal od ségry když se narodil/ a památníček...byla tam Petele / fotografka co nám fotila svatbu i bříško/ takže budeme mít krásný fotky....Sebula se ale tvářil celou dobu jak vrah - dneska neměl moc náladu..
No a nestihli jsme ty kyčle :frowning2: ....dorazili jsme o 5 min později a už tam nikdo nebyl hlavně, že ordinační hodiny má do 5 je to arogantní blbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: - potkali jsme ho ve dveřích a tak nás jen setra přeobjednala :pensive: ..to vyšetření trvá asi minutu...ale asi by to pana Dr. zabilo..možná je to tak líp - odbyl by to!! Takže jdem příští čt....byla jsem z toho špatná, ale mamča mě uklidnila že má kyčle určo v pořádku..nikdy jsme v rodině neměli žádnej problém a ani od manžela...a v porodnici to vyšetření bylo dobrý...

Kuchy..ten náš buřt má už stopro přes 6 kilo!!! a to jsou mu dneska 2 měsíce...není ale tlustej je děsně dlouhej.... :grinning: má po kom :grinning: :grinning: a přeji brzké uzdraveníííííí :wink:
24. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
peha: krásná fotka v kolébce,moc mu to sluší frajerovi. :wink:
24. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahojky holky,

tak my zitra s malou poprove frcime k rodicum az na Moravu (je to cesta pres celou republiku), my bydlime v Zatci (severni Cechy) a rodicove az na severni Morave, takze drzte palce, aby jsme to zvladli pokud mozne bez breku.. :wink:

Perchti: my mame to same - nase Kacka je take strasne vlasata, takze se to blbe vycesava. Nase Dr. nam na to dala specialni samponek na lupy a suchou kuzi ve vlasech a po koupani to lehce vycesavam. Jde to tezko, ale jde. Bohuzel rano to tam ma zase :frowning2: Je to hodne dlouha cesta se toho zbavit, ale zbavime se toho urcite... :grinning: Jo, a taky to ma ve vlaskach na celicku (bohuzel tam moc vlasata neni, takze to jde hodne videt... :frowning2: )
24. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.