• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahoj vsem po delsi dobe. Byly jsme tyden u babicky a tak jsem necetlaa ted nestiham docist:slight_smile:. Dnes jsmebyly na kontrole, pribraly jsme 1370g a uz mame 6,5kg. Mala se krasne sme, taky uz umi drzet hracku a hlavne hoood "povida":slight_smile: hrackam, nam...porad brouka.
Ty puncosky by me taky zajimaly, ale ja bych chtela ciste bile. Me se hrozne nelibi, jak je vse na deti barevne. Prijde mi to divne-obrazky na body, na dupackach na kabatku a kazde jine:frowning2:.
29. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
jeudi řekla bych 72 hodin :grinning: copak copak tvůj případ? :grinning: :slight_smile:

holký díky za rady :wink: nakonec jsem je sehnala kiku...krásný obrázkatý i příjemnej materiálek tak snad budou OK

břišálek ...ale děti by měli hrát barvička a né být jen jednobarevný náhodu teď se mi dětská móda děsně líbí mají bomba hadry né jako za nás..přesně tak nechápu jak si někdo může koupit černej kočárek.... :unamused: to je děsný ale je to věc názoru....
29. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
pehaka diiiky moc no jo stala se nehoda :pensive: a ja opravdu uz dalsi miminko nechci ..dva raubiri uz staci..peha v kiku maji puncosky na takove prcky??a v kika nebo v kiku?tady u nas mame lidovku kika ted nevim jak se jmenuje ten obchod co tam maji i nadmerne velikosti ..mi uz budem kupovat fusak mate nekdo dobry typ??ale ne moc drahy..do tech 1500maximalne..jinak spoustu oblecku mam po filipovi takze to je malemu malicko vetsi alre jen malicko takze to nevadi..filipek je narozenej konec jara a jirik zacatek leta
29. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
holky a potkala jsem kamaradku a ma trimesicni holcicku a oproti tomu nasemu byla jak pulrocni :confused: no a uz i sedela :frowning2: ale ne vlastni vuli :angry:
29. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
dobre rano holky uz jsem estastna a nevim co delat kazdou noc mi houka monitor a ja nevim jestli je neco s malym nebo jestli je to na reklamaci vyrobku vzdy ve 3 rano ..pak se cela klepu a kdyz to vypnu tak malej spokojene spi..docela mi to uz leze na nervy malej spi az do rana a zacne me budit monitor..
30. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
peha: barevne jo, ale ne jak cirkusaci:.-) -barevne duoacky, prouzkove body a jinak obrazkovy kabatek...nemam malo penez, ale ne zasetolik, abych kupovala a davala ji jen soupravicky, co se k sobe hodi. Chtela bych jednobarevna body a treba ty puncosky... abych ji mohla dat treba barevne saticky a ktomu jednobarvne tricko a puncosky...vim, ze to maji, ale malo a stoji to vice casu nez to sezenu a zjistim, kde to maji.
30. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
ahojky, zdravím po prodlouženém víkendu.

Punčošky jsme koupili č.68 ve Špuntíkovi a 74 v CA. Jsou barevné, ale nosí je pod tepláčky, takže mi to je vcelku fuk.
Jinak taky spekulujem nad podzimním oblečením, budem muset koupit nějaký další capáčky nebo něco na nožičky, má je furt studený. A včera jsme objednali zimní zavinovačku a fusak.
Jeudi tak to už jsi tento týden druhá, koho slyším s tímto problémem. No, zkuste zkontrolovat šňůru, jestli není nějaká skříplá.
Asa: na tomhle očkování jsme byli před týdnem a půl, Vojta reagoval dobře, 3 večery po tom měl teplotku a byl neklidnější, občas si zaplakal, ale v pohodě. Chuderka byl celej opíchanej, doktorce tam "vynadal" :grinning:
30. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Chtela bych sezeptat jak ted deti v tomhle pocasi oblekate??? Davate uz fusak....???
30. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
jeudi.. :grinning: no já jsem včera měla žravou že jsem si pro jistotu udělala test... :grinning: :grinning: měla jsem pocit že sežeru i lednici :sweat_smile: ale dobrý....já teda beru HA ale dr mi říkal a´t si ještě dáváme týden pozor..no a samozřejmě to nedopadlo že? :grinning: :wink:

bris..já malýmu dávám plínku :grinning: bodýčko s dlouhým rukávkem, punčochy nebo dupky na to tepláčky a teplou mikču ,čepičku, přes tu dám většinou kapucku od mikinky....na nožičkách má ponožky a capáčky no a v kočárku má jednu lehkou deku spíš na nožičky a potom má jednu tlustici.....no a je spoky vždycky ho vyndám krásně teploučkýho...teda kromě rukou s těm věčně šermuje.... :grinning:
30. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
jinak to byl Kik..myslím :grinning:
30. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
jo a ten monitor bych raději reklamovala..je to divný každou noc ve stejnou dobu..nám ještě nepíp..naštěstí :wink:
30. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
holky a co fusak?? jakou máte značku? nějak váhám líbí se mi ten emitex 3 v 1 :wink:
30. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
peha tak zrovna ten jsem včera objednala....
30. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
protože je ještě dost teplo, tak moc neoblékáme... třeba dneska jsme byli na prochajdě a Pepince jsem dala body s dlouhým rukávem, dupačky, takový slabounký kabátek (ne teda tak slabý jako je body) a čepičku, fotili jsme to, tak to zkusím večer zpracovat a dát na net :slight_smile: Malá v tom byla taaak sladká! :dizzy_face: Jo a v kočárku jsme jí přikryli dvěma slabýma dečkama a přes to ještě takový ten nánožník (nebo jak se tomu říká u hluboké korbičky).
Jinak taky máme monitor dechu a pípá nám dost často... naštěstí tedy naší vinou :sweat_smile: a to, když mímo vyndáme z postýlky a zapomeneme vypnout :grinning: :grinning: :grinning: Mimo to jsme neměli jediný falešný poplach, tak jsem moc ráda. Jeudi, jestli to je pravidelně ve stejnou dobu, tak si nařiď budíka a zkus u toho stát, abys viděla, jestli malej spokojeně spinká nebo ne... Budeš aspoň klidnější.
S tím fusakem... taky už se začínáme poohlížet. Máme Teutonii a objevila jsem do ní úžasný péřový fusak, jenže ta cena... Navíc nevím, jestli se dá použít i do sporťáku nebo jestli je jen do hluboké korby... Když jsem se tak poptávala, tak hodně maminek doporučuje ten Emitex 3v1. Mají velký výběr i v barvách, takže zatím to opravdu nevypadá na špatnou volbu. Asi už by to chtělo objednat, že? :sweat_smile:
30. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
Teď jsem koukala na ten Emitex a je tam varianta Combi nebo Combi Exclusive... Který jste vybraly vy? Jo a příští víkend je na výstavišti v Letňanech prodejní výstava dětských věciček (hračky, kočárky a ostatní mimi vybavení). Myslíte, že má smysl se tam vypravit?
30. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
aha, tak jsem vrták :sweat_smile: je to už tenhle víkend... nějak nestíhám vnímat čas :grinning:
30. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
martulik ja taky ne mi meli byt dnes na propichovani ocicek a ja mam dnes utery takze sem to zmeskala
30. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
jeudi: heeeezkýýý :grinning: to jsem ráda, že nejsem sama takhle mimo :grinning:
30. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
no a my jdem na očička zítra.....
30. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
no mi take podruhe a doufam ze naposledy...vubec se mi nechce a hned potom musim na odbery z prsticku jestli neni chudokrevny..kdyby byl tak co to bude znamenat??
30. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
30. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
super odkaz díky jeudi... :grinning: já jsem taky dneska objednala fusak ten 3 v 1..byla tady babička a když jsem jí ho ukazovala tak vyndala peněženku a dala nám na něj :grinning: :grinning: úplně mi vyrazila dech......pak si Sebíka vzala na 3 hodinky ven a já jsem spala :grinning: :grinning: :grinning:
držímm všem palečky ať se očička zlepčí my jdem KONEČNĚ na ty kyčle!!! :wink:
jeudi já jsem taky chudokrevná...a nikdy semnou nic nikdy nedělal jen sem bledější jak všichni ostatní a mám občas hodně nízkej tlak což mi dělalo problém v těhu ale jinak nic.... :wink:
30. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
martulik já bych šla hned na tu výstavu ale jsme z Varů kdybych byla z Prahy neváhám.. :grinning:
30. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
ahojky holky,
Pristi tyden jdu na kontrolu po 6nedeli na gyndu a nevim o jakou HA si rict. Muzu se vas zeptat, co berete? A kolik vas stoji? Ja jsem poslednich 8 let brala jednu znacku HA a nemenila jsem ji, takze netusim, co jsou ted za novinky a hlavne co muzu, kdyz kojim.. :wink: V tom aby se ted cert vyznal.. :frowning2:
30. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
joan..no ono moc HA při kojení není a většinou ti nějakou doporučí Dr. já beru Cerazzete jednou jsem teda už menzes dostala :frowning2: ale od tý doby klídek ..vlasy mi nepadají pleť je dobrá zatím jsem spoky :wink: stojí okolo 600 na 3 měsíce a bere se nonstop..je teda háklivá na čas každý den ve stejnou dobu / takže mám nastavenej budík :grinning: :grinning: /s jinou zkušenost nemám já dřív brala 8 let logest a byla jsem naprosto spokojená

holký náš ňouma má novou uchylku chce mít na hlavičce plínku pořád se do ní zamotává :grinning: :grinning: na noc mu jí ale vemu aby se mi nudusil...
30. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
pehaka: já teda taky nejsem z Prahy, ale z Mostu to není až taková dálka... jenže se nám podělalo auto, takže to musíme asi odpískat... na příští týden máme domluvený servis, ach jo... po městě se s tím dá, ale nechceme riskovat delší trasu a dálnici :frowning2: holt mám smůlu

joa.n: já jsem taky dostala Cerazette, při kojení se nemůže brát normální antikoncepce... dala jsem za ty tři balení asi 580 Kč... zatím se na tu krabičku ale jen koukám... četla jsem tady na koníkovi diskuzi na tohle téma a docela mě to odradilo... hodně holek tam píše o "vedlejších" účincích a nejsou moc spokojené... :unamused: jasně, na každého to působí jinak a taky většinou lidi napíší negativní zkušenost než pozitivní, ale i tak jsem pořád na vážkách
1. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
mar a co např?
1. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
no prave holky, ja taky vim asi o 2 HA, ale taky uvazuju o telisku. Ale telisko je celkem vysoka jednorazova investice a pak jsem taky na netu cetla dost odstrasujici komentare :frowning2: ale manza sam nic pouzivat nechce (nikdy predtim nemusel a asi ho jen tak nepremluvim) a dalsi mimco takto brzy po Kacce opravdu nechci.. :sweat_smile:
1. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
pehaka: myslíš ty vedlejší účinky? jestli ano, tak holky píšou o častém a VELMI DLOUHÉM špinění, případně i krvácení, zhoršení nálady, vypadávání vlasů, špatná pleť, křečové žíly a modřiny :frowning2: někdo tím ale projde bez úhony :unamused: no, mě to zatím dost nahlodalo... krvácení mi na nějakou dobu stačilo v šestinedělí, takže bych nemusela hned zase začít, uf...
1. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
No všechno má své pro a proti, ale kdyby jsem se vždycky řídila tím co říkají ostatní tak nevím nevím....to je asi jako....nebudu mít dítě protože porod bolí a může mít milion komplikací :grinning: :grinning: takže má zkušenost s nima je zatím dobrá...uvidíme...spoléhat se na to že si dá manža pozor to fakt ne a kondom to už vůbec né... :confounded:
1. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.