• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
tak jasně, člověk nemůže ke všemu přistupovat způsobem, že se mu stane vždy to nejhorší :wink: tu antikoncepci jsem si už koupila, určitě jí brát budu... ale to, co jsem o ní četla, momentálně přispívá k tomu, že se k ní zatím nemůžu rozhoupat... druhé dítko bych moc chtěla, ale opravdu ne teď... chci si dětičky pořádně užít, navíc jsem po sekci, takže i z toho důvodu by to teď nebylo nejlepší, uf...
1. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
tak tohle naneštěstí řešit nemusíme..... bohužel děti přirozeně mít nemůžem, tak aspoň do sebe nemusím nic rvát :sweat_smile: A kdyby se stal nějaký zázrak, tak se vůbec zlobit nebudu - i když by to byl mazec :grinning:

Dnes jsme byli na slzných kanálcích, doktor zkonstatoval, že kanálky jsou ok, ale že ty oči zlobí kvůli zadní rýmě, takže odsávat, odsávat a odsávat. No co, Vojta mu aspoň pořádně nadal....
1. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
martulik..nejlepší je si udělat vlastní názor...uvidíš sama....
jiři..tak to je dobře že mu Vojtík vynadal..zasloužil si to :grinning:
my dneska byli na kyčlích a vše máme v naprostém pořádku hurááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kontrola za 2 měsíce takže mám radost....Sebík se právě uřval a spí jak dudek..celej den nezamhouřil oko jen na procházce..

my máme v sobotu křtiny....tak jsem zvědavá co ten náš raubíř dousám že nebude ječet!! :slight_smile:
1. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
Pehaka, gratuluji ke kyčlím! :slight_smile:

Já beru antik. Azalia. Zatím bez problémů. Bere se nepřetržitě a bez menstruace.
Ony jsou na trhu u nás myslím pouze dva druhy ant. vhodné při kojení. Právě Cerazette a Azalia. Záleží na doktorovi, kterou předepíše. Vedlejší účinky neřeším. To by člověk zbláznil u všech léků... :confused: :wink:
Další dítko minimálně za tři roky :dizzy_face: , tak není jiná volba. Do tělíska se mi nechce a prezervativy jsou děsný ,,opruz"... :rolling_eyes:

Jinak, Viki už taky žužlá na co narazí. Pěstičky, palce, rukávy... Snažím se mu dávat raději dudlík, ale bývá rychlejší. :sweat_smile:
2. říj 2009 v 05:54  • Odpověz
autor
Hlava děravá...
Taky jsem se chtěla zeptat, jestli jste měli ve třetím měsíci růstový spurt a jak to probíhalo. Trvá celý měsíc? Nebo někdy v průběhu třetího měsíce to byl savější týden? :confused: :wink:
Něco nám teď začalo a zatím nevím. Chce pít co dvě hodiny... :sweat_smile:
2. říj 2009 v 06:09  • Odpověz
Ahoj, talk medr. pri kontrolepo sestinedeli dala precist prib. letak od HA, kde pisou, zese male mnozstvi(nevim, jestli desetina nebo setiny mg) dostavaji do MM a zatim nejsou dostecne studie, co to muze s miminkem udelat, takze radeji zustaneme u prezervativu i kdyz samo masve nevyhody:slight_smile:. Pred tim jsem 2 roky mela naplasti Evra a max. spokojenost.
Peha my jsme meli krtiny minulou sobotu a jak jsem se hrozne bala revu, tak vic jak pulku prospala a pak krasne koukala:slight_smile:.
Perchti, myjsmeasi meli spurt okolo 6 tydne, chtela pit skoro kazdou hodinu pres den a trvalo tak 2 tydny. 3 mesice nam budou za 12dni a dnes taky v noci pila ve 12, 2, pul 4, pul 5, pul6....:frowning2:pres de pije porad po 2 krome toho kdyz okolo poledne na 3hod usne:slight_smile:.
2. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
ahoj holky

já jsem už v červnu koupila fusak emitex 3 v 1. je moc hezkej a tenkrát na něj byla dost velká sleva :wink:
jinak ten odkaz s punčocháčkama je super :wink:
2. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
evi hod sem odkaz jak vypada..dekuju moc
2. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahoj holky, my byli dnes s malou poprvé plavčit a byla to paráda! Josefínce se to hrozně líbilo :dizzy_face: Bála jsem se, že to tam propláče a ona se mi tam celou dobu culila :slight_smile: Asi z ní bude vodnice :grinning:
Zítra nás čeká vítání občánků, ale tam už to rachot stopro bude :sweat_smile: Nevydrží sedět v klidu na klíně... musíme být v pohybu a pak je to v pohodě, jenže to tam nepůjde... no, to bude mazec. Jo a díky tomu jsem dneska byla shánět punčocháčky, jen jsem netušila jaký to bude problém... Mají jich hromady, ale proč je to všechno tak velký? Nechápu...
2. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
ahoj holky tak jsem vam koukala na fotecky a moooc krasny ja jsem jich take plno nafotila ale nejde mi to sem dat :cry: i kdyz jsem zmenila kvalitu fotek..a koukala jsem vy mate tak sikovny deticky jak krasne pasou ten nas prcek je nakej linej zvedne hlavicku ze sotva vidi pred sebe a chudinka u toho tak heka jak se snazi a to uz mame trenovat pretaceni na bok
3. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Peha tak fajn, že kyčle jsou dobrý :slight_smile:
Punčocháčky - zítra valíme na nákupy, tak se po něčem podívám, potřebujem přikoupit. Oblečení si radši vždycky osahám, aby bylo příjemný, nějak mi to nejde nakupovat přes net, i když ceny jsou lákavý :slight_smile:
Martulikk - jaký bylo vítání?
Jeudi to je divný, ještě tam teoreticky můžeš 9 fotek dodat. Nebo zkusit založit nové albíčko? Tím jsem se bavila dneska já :slight_smile:

Jinak jsme dnes potřetí koupali ve velké vaně. V úterý Vojta byl ještě v malé, ale vyváděl tak, že všude kolem byla potopa :grinning: Tak jsem ho ve středu dala do velké, to byla havaj :grinning: Dělal nožičkama tsunami, vůbec nechtěl ven a pak při oblékání byl ještě dlouhý dialog - eueeee aaahaaa, eeeeeeeeeeej atd :grinning: Takže se musím zbavit vaničky :-d

Od včerejška večera nějak zlobí s jídlem, pije tak polovinu času než normálně, pak začne řvát s prsem v puse. Včera večer šel spát prakticky bez večeře, jen si cucnul, pak se najedl ve 2 a 6 ráno normálně, v 9 dostal od taťky odstříkané MM z flašky (já si udělala volno a chrápala jsem do půl dvanáctý :grinning: ) to vypil jen 60ml (normálně dá z flašky tak kolem 100ml) a pak zase jedl málo a řval. Ukodrcali jsme ho až v kočáře. Navečer jsme vykoupali, což ho řádně unavilo, u kojení trochu plakal, ale podařilo se mi ho přesvědčit, aby vypil aspon něco. Usnul jak špalek, tak jsem zvědavá, jaká bude noc.
Nevím, co to je, jednak mi přijde, že mám míň mlíka a pak, že mu to nechutná. Přitom nejím nic, na co by nebyl zvyklej...

Jo a taky vám dětičky slintaj? Vojta začal asi před 3 týdny, ale teď se s tím rozjel. Jsou mu 3 měsíce a týden, na zuby je ještě celkem brzy, že?
3. říj 2009 ve 23:23  • Odpověz
jirinkas no ja spis asi podle toho co mi pisou fotim velky fotky a neumim to prenastavit..no pokusim se

co se slinatni tyce tak slintaji oba dva to je hrozny..a jidlo ani nemluvim malej je strasne nenazranej
4. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak Vítání jsme přežili ve zdraví :grinning: Přijeli jsme o něco dřív, tak jsme se ještě chvilku projeli s kočárkem venku. Pepinka hezky spinkala, takže klídek :slight_smile: Když jsme přišli dovnitř, tak jsme zjistili, že další 4 dětičky, které měli vítat s námi ve skupině, nedorazily. Nechali nás tam čekat na další skupinu, ze které naštěstí přijeli dva klučíci, jinak by jsme už měli vítání sólo... V podstatě jsme tam čekali víc jak půl hodiny :unamused: Josefínka se culila na všechny strany, tak jsme si to i užívali... jenže to bylo fakt dlouhý. Takže uvnitř si malá už konečně vybrala tu svou "chvilku" :sweat_smile: Naštěstí nás stihli vyfotit, když byla ještě dobře naložená :sweat_smile: tak uvidíme, co z toho vyleze za fotky... Měli jsme i svůj foťák, jenže jsem si nevšimla, že je špatně nastavenej a tak naše fotky za moc nestojí, ach jo...
4. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Holky, pořád si nevím rady s výběrem fusaku... Bohužel, budu muset vybrat z netu, protože v obchodech nic moc nemají, takže ani omrknout to moc nemůžu :frowning2: Jaký fusak jste pořídili mímátkům vy? Moc moc potřebuju inspiraci! Díky :dizzy_face:
4. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
Martuli...čekám na balíček kde bude tenhle....černo oranžovej...
http://www.babylife.cz/kombinovane/emitex-combi-3v1-zimni-pytel-2009-2010-akce
hlavně mají milion barev a je velikej což potřebuju protože Seb je dlouhán po nás a za měsíc max. putuje do sporťáku..... :grinning:
4. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jiřinka...my taky milujeme velkou vanu ale doma máme jen sprcháč takže jen u babiček.....ale taky v ní šílíme o stošet...z vaničky mi za chvíli taky vyroste :unamused: s jídlem to máme naštěstí fajn papká každý 4 hodiny tak 10 až 15 min z jednoho prsa - už se těším na příkrmy ty budou po celým bytě.... :grinning: ale na to ještě moře času....

mar..tak to je fajn že jste měli hezký vítání mi taky super jen sem zvědavá na fotky od prof páč byl mlaďas lehce nasr.... :grinning: :grinning:

no a my měli včera křtiny..malej zlatej hafo krásných dárečků od kamarádek a fin. darů od rodiny.. - takže máme na očkování :grinning: a ještě dáme Sebíkovi na účet a to nám přispěje ještě 1500 pojišťovna... :slight_smile: :wink:

mi taky slintáme.....olizuje naprosto všechno!!
4. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Martulikk tak dobře, že se nechala aspoň vyfotit :slight_smile:

Fusak - zrovna jsem prozkoumala Emitex, na který Pehaka dala odkaz - dnes jsme ho vyzvedávali :slight_smile: Je super, až do toho Vojtu zašněruju, tak mu bude koukat jenom nos :slight_smile: A příjemnej materiál, teploučkej, měkoučkej..... Ještě jsem vzala zimní zavinovačku,dám mu ji do kočárku, až bude chladněji, taky je fajn.
4. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahojky,tak jak se tu máte? My už jsme zdraví,máme jen trošku rýmu,ale tu máme pořád.... :grinning: v úterý máme mít očkování ,tak nevím :unamused: nevím, :unamused: , uvidíme.
vidím,že řešíme fusaky....my máme klasický beránek ještě po manželovi, je černomodrý s beránkovou žlutobílou,je veliký,superteplý a vypydá jak nový. Koukala jsem na net,podobný typ ted stojí 4000 :grinning: Je vyčištěný v čistírně a poslouží dobře.
4. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
Na ten Emitex jsem už koukala, zvažuju ale spíš ten Emitex Combi Exclusive http://www.detskyraj.cz/zbozi/7594-emitex-combi-fusak-exklusive-2009-2010 Na diskuzi jsem tu ještě vyčetla, že holky doporučují fusak Angel Exclusive OUTLAST http://www.dita-angel.cz/site/katalog/fusaky/Fusak-Angel-exclusive---Outlastcerno-cerveny My máme červený kočárek, s černými doplňky, takže barevně si vyberu u obou. Taky se hodně kupuje Kaiser. Fakt nevím, na vánoce bude Pepince sice teprve 5 měsíců, ale silně pochybuju, že v tu dobu nebudeme ještě přezouvat do sporťáku... Takže potřebuju fusak, který se dá použít do obojího.

S tím koupáním, zítra asi trošku provětrám vodoměry a napustím Josefínce vanu. :grinning: Na další plavání ve vaničce jdeme až ve čtvrtek, tak aspoň maličko potrénujem :slight_smile:

Ještě k tomu Vítání občánků... Taky jsem zvědavá na fotky, co nakonec vyjde... :sweat_smile: Pepinka když vidí foťák, tak je většinou děsná modelka, culí se do objektivu a na mě ani mrk :grinning: Na začátku neplakala, ani když jsem se podepisovala do knihy... v pátek uvidíme, co paní fotografka stihla teda zaznamenat :wink:

pehaka: křtiny... to se u nás konat nebude... Vítání byl vrchol společenských událostí :slight_smile: musela to být u vás určitě hezká "akcička" :wink:
jirinkas: jakou zimní zavinovačku? myslíš tu od Emitexu? jestli ne, dej se prosím odkaz pro inspiraci :slight_smile: na ten Emitex jsem původně taky koukala, ale myslela jsem, že už je to asi zbytečná věcička, tak nevím...
4. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
martulikk - jojo emitex. Taky jsem si nejdřív říkala, že se na ni vykašlu, ale pak jsem začala řešit, v čem bude Vojta venku na podzim, až bude chladněji a tohle mi přijde i do kočáru super. Je to teploučký, tak ho ani nebudu muset tolik navlíkat a bude ho to hřát i ze spodu. a že se to dá použít do autosedačky už beru jako takový plus navíc.... když se někam pojede v zimě, tak to bude super, než se auto ohřeje a pak se to jen rozbalí, a může v tom mít jen nožičky.
Na ten Exclusive jsem koukala taky, viděla jsem ho v dětském ráji "live", ale podle mě je ten normální teplý dost, a že je tam ta vyjímatelná kapsa, která se dá použít i zvlášť - tak tuhle funkci mi právě splní ta zavinka (a vyjde to levněji :wink: )
4. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
Ještě se zeptám... dají se použít ty Emitexy na 5-ti bodové pásy? ...ať už ten Combi fusak nebo ta zimní zavinovačka. Máme tohle upínání jak v autosedačce tak ve sporťáku.
5. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Kuchy malá rýma je u kojenců normální to v očkování nebrání... :wink: budu vám držet palečky a´t to dobře zvládnete...:slight_smile:

martul..mě už ten 3v 1 přišel drahej natož mu kupovat fusak za 2000 myslím že teď ty látky jsou z tak výborných materiálů že určitě dětičky neumrznou.... :wink:
jo a křtiny u nás byli hlavně kvůli tomu aby měl malej kmotru... :wink: -ale byl to moc fajn den....
5. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
holky ten emitex vypada hezky a hlavne potrebuju take 3v1 protoze vubec nevim jestli se mi vleze v zime do hlubokeho uz ted je pres cely kocar..ja fusak mam ale ten je jeste po me vite jakej myslim ne :grinning:
5. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
u fusaku jsou předešité díry na 5 bodový systém, ale musí se prostřihnout. U tý zavinovačky - abych pravdu řekla, nikdy jsem 5bodový systém neviděla v praxi :sweat_smile: tak si nejsem jistá, jestli by to šlo.Za chvilku jdem do města, ale večer to vyfotím a dám do albíčka.
5. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Tak my jsme se s Pepinkou vrátily z prochajdy teď :slight_smile: Byla jsem se podívat na nějaké ty fusaky... viděla jsem ten jeden Emitex Combi, nevypadá špatně. Asi to ale byla ta starší verze, protože jsem nikde nenašla tu novou protiskluzovou úpravu, o které se píše na netu. Viděla jsem i ty předešité otvory na pásy :slight_smile: Když mě Josefínka nechá, vyfotím jí odpoledne s těmi pásy :wink: Škoda, že neměli ten Angel, na obrázku vypadá moc pěkně.
5. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
tak fotka nic moc, ale koukni do albíčka, díry nebylo moc vidět, tak jsem je ješě označila kolíčkama (měla jsem je zrovna po ruce) Mám ale obavu, že to na ty 5ti bodové pásy nepůjde.
5. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
5. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
peha: já mám ten samej :wink:
6. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
tak my máme za sebou vítání občánků, bylo to hezký, ale Davča to prospal. Ještě chceme nechat Davídka pokřtít, tak to musím domluvit
6. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
jirinkas: to video mi silně připomíná našeho synátora :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.