• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
holky, omlouvám se, nějak jsem to ze sebe musela dostat...
20. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
martul: tak to je prcík. :slight_smile:
hlavně kvůli tomu nebuď smutná, je dobře,že jsi se vypovídala, muselo to ven...snad se ti trochu ulevilo...
20. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
MArtul..to se ti ani nedivím mě by to taky štvalo... :frowning2: ale co naděláš že? Je to její chyba, že se takhle chová neví o co přichází :zipper_mouth: jojo moje máma je fakt anděl...ona se ale takhle nechová nejem ke mě, ale ke všem ,pomohla hodně mým kamarádkám..navíc dělá na gyndě..takže dost protekce :grinning: ...těhu prožívala snad víc než já :grinning: vždycky mi řekla ten nejhorší scénář co se může stát a pak mi řekla ale ,,MY,, to budeme mít dobrý.... :grinning:
bála jsem se aby malýho moc nerozmazlila ale stanovila jsem pravidla a ona je dodržuje..občas teda plácne něco jako a můžu si ho pochovat??? když leží :grinning: mi ho totiž na chování nemáme naučenýho a když řve tak už vůbec...vždycky ho uklidním a když už je po pláči pochovám ho jakoby za odměnu :slight_smile: samozřejmě když ho něco trápí je to jiná....on je celkově děsnej pohodář bude mít asi manželovu povahu :slight_smile:
20. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
no jdu se natáhnout zejtra jdem se Sebíkem na sraz miminek nás holek z kurzíku / co jsem chodila před porodem...našla jsem tam fajn kamarádky tak se moc těším!!!! :grinning:
20. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
evi: ale jo, docela se ulevilo... škoda jen, že se to tím nevyřeší, ach jo...
koukala jsem, že vy jste měli naší míru už ve třech týdnech! no páni! :slight_smile: ale já jsem byla taky vždycky nejmenší (nebo druhá nejmenší) a teď mám 178cm :grinning:

pehaka: je opravdu moc fajn, že se máš o koho opřít! však my to taky zvládnem, musíme :slight_smile: užijte si zítra srazík! já bohužel neznám nikoho s malým miminkem, tak jsem ráda aspoň za Koníka :wink:
20. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Martul, rodinné příslušníky si člověk nevybere... :rolling_eyes: Stejně je ale nejdůležitější partner a navíc, když tohle jednou celé zvládneš sama, můžeš být právem hrdá matka a všechny poslat do háje, až si někdy náhodou vzpomenou. Máš můj obdiv! :dizzy_face: A taky Ti držím palečky, ať je to čím dál lepší a krásnější starost! :dizzy_face:

Já mám skvělou mámu, která hlídá denně, když jdu na čtyři hodiny ,,makat", neb to u nás jinak nejde. Je za to šťastná a já taky, děti vždy byly a jsou smyslem jejího života a jde to vidět. Spokojený člověk. A mě tolik nepálí, když odcházím a vidím mámu a prcka, jak si vzájemně užívají. Musím říct, že mám opravdu vysněnou mámu, za kterou jsem vděčná a doufám, že íi to i dávám dostatečně najevo. A nejen teď kvůli prcka. Byla mi oporou vždycky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Brisalku, tak co se počtu sexíků týče, je to u nás taky tak 1x max.2x týdně. Ale spíš to první... :fearful:
Přítel nijak netlačí, sám bývá dost utahaný ze stavby. Ale tak nějak mám v sobě špatné svědomí. Na druhou stranu se sama před sebou obhajuji, že teď je to víc než pochopitelné a doufám, že to tak cítí i přítel... :sweat_smile: No stejně ale, sama bych se tak ráda přitulila a i víc, jenže to chtě nechtě končí tím přitulením, načež předpisově vytuhnu. :pensive: :grinning:
Musím říct, že mám tedy i skvělého chlapa. Přikryje mě, odsune se a hlavně nic nevyčítá. Snad mu to ještě chviku vydrží. :wink:
Peha, tiše závidím, co se chuti i frekvence milost. života týče! :grinning: :wink:

Holky, dneska jdeme na první hexavakcínu. Bojím, bojím :frowning2: . Hlavně té reakce. Pořád si musím říkat, že je to pro dobro malého... Jsem děsná. Místy si připadám hrozně přecitlivěle, co se prcka týče. Jakmile je v nepohodě, trpím jak zvíře... :fearful:
No nicméně jsem zvědavá, kolik malý teď váží atd. :grinning:
21. říj 2009 v 05:40  • Odpověz
Perchti, doufám, že to dneska zvládnete levou zadní, bez reakce :wink: My jdem až příští úterý. Zvažujeme k tomu ještě Prevenar, jenže ta vylepšená vakcína má být až od ledna... takže by to asi teď nemělo smysl... :unamused:
Teda máš fakt skvělou mámu! :slight_smile: Ono to hrozně pomůže, vyčistíš si hlavu a víš, že je o miminko dobře postaráno.
Já měla dnes tragickou noc... Pepinka nechtěla večer usnout (zabrala až v půl jedenácté), pak budíček ve dvě a usnula až ve čtvrt na pět, no a pak další budíček za hodinku a půl... :frowning2: manžel chtěl volat jeho mámě, jestli by nešla chvíli vozit, ale akorát mě to naštvalo... protože, pak by se mi to v budoucnu vrátilo... přece by měla sama chtít vidět vnučku a ne aby jsme jí ji museli vnucovat, no ne? ale na to teď nebudu myslet... dopoledne mi přivezou slunečník ke kočárku... původně jsme ho neobjednávali a musím říct, že mi docela chyběl... takže na jaro do sporťáčku se určitě bude hodit :slight_smile: až dorazí, tak si pak s Josefínkou vyrazíme na nákupy... třeba někde konečně budou mít tu růžovou nebo bílou kombinézku :dizzy_face:
21. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahojky,mám taky lvíčka a pěkného kus chlapa..V poslední poradně v 9 týdnech jsme měli 63cm a 6900gr.Takže nevím,jestli nejsme náhodou rekordmani my. Celé těhotenství nám říkali,že bude mimi malé a nakonec tohle. Narodil se 53cm a 4150gr.Je teda spíš dlouhý než baculatý,taky má po kom.U nás nemá nikdo v rodině méně jak 180cm.Uvidíme,jak to půjde dál,ale já mám 57kg,tak už se mi celkem pronese :grinning:
21. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
martul: no my jdeme na kontrolu zítra, tak uvidíme,kolik měříme. Tipla bych to na těch 63 cm, uvidíme. Já taky měřím 183 cm, manžel je menší, takže to bude mít po mně.
:grinning:
21. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
Tak jsme zpět od doktorky. Malý je malý hrdina, brečel cca 15s a pak se zase na doktorku křenil jak jelito. :grinning: Je to moje zlatíčko. :dizzy_face: No snad z toho vybruslíme bez větší reakce... :confused:
Jinak, váží 6410gramů. Na délku ho neměřila, ale už pomalu vyrůstáme z 62. Záleží na firmě, která to vyrábí...

Martul, zkus kouknout na internet obchůdek:
http://www.detsky-obleceni.cz/katalog.php?typ=1636&vel=68%283-6m%C4%9Bs%29&kategorie=59159
Mají dobré ceny a pěkné věci. Já u nich objednala pár kousků 68 včetně zelené kombinézky. :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
Koukam, ze je nas tady dost dlouhanek :slight_smile:. Ale vy mate kluky tam cim vyssi tim lepe, ale ja bych byla radsi, kdyby me Anicka neprerostla a byla radsi trochu po manzelove mamince, ktera ma 160cm. Ja mam 181 a manzel 196, takze ta sance moc velka neni, co ?? Mala mela ale porodni delku jen 49cm pri vaze 4950g tak by velka byt nemusela i kdyz se mi zda, ze ted uz to dohani, v 6 tydnech uz mela 57 a od te doby nas nemerili. Me prijde pro zenu tech 180 takova hranice...uz tak jsem se svyma krasne dlouhyma nohama vzdycky na infarkt, kdyz bych chtela nove kalhoty:slight_smile:...a ani s halenkama a sakama to neni o moc lepsi, ale vy to asi znate, co :slight_smile: :slight_smile:

Perchti to mate fajn, ze to mate za sebou, my jdem v patek na hexu a pneumokoka spolecne s kontrolou po mesici. Preju at to maly precka bez jakychkoli problemu.

Martulikk vsichni se radi podivaji mozna i pochlubi, ale pomoc ne, vid. U nas jeste mamka rada radi :slight_smile:)))....pro moje rodice je to uz treti vnouce, tak je to jine. I kdyz info a kouknout se na malou na skypu chteji skoro kazdy den...na vse jsem tady taky dost sama. Ale urcite to bude lepsi az bude mala vetsi a budu tam s ni jezdit casteji-bude vetsi a to uz si s ni i deda vyhraje...:slight_smile: Ted se s ni autem sama jeste trochu bojim. (najezdeno mam spouuusty km po cele republice, ale tohle je nejake jine), takze jsme hodne v Praze. Manzelovi rodice jsou oba moc fajn, ale na to, ze maji prvni vnouce jsem taky cekala vetsi zajem :slight_smile: i kdyz je jim uz okolo 70 a jsou jeste o 100 km dal nez nasi - takze tam cekam, ze se vzdy jen pochlubi vsem sousedum.... s malou si trochu popovidaji, pohraji, ale necekam, ze by ji nekdy sami hlidali...
21. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
ahojky,
tak ja se opet po par dnech hlasim. Nevim, ale nejak jsem se nemohla na modreho konika dostat a taky nebylo moc casu :frowning2:

Kacce se objevila zelena stolice, tak jsem s tim dneska byly u Dr. Poradila probioticke kapsle na vylepseni strevni mikroflory tak uvidime. Jinak prospiva dobre (mame v 9. tydnech 4390g a 57 cm). Takze kdyz ctu miry vasich ratolesti, jsme proti vam prcci :grinning: ale co, male je preci roztomile, zvlaste u holcicek.. :grinning:

Docitala jsem vase posledni prispevky, tedy pekne jste se rozepsaly... :wink:
S tim intimnim zivotem to u nas je taky dost blede. Hned po skonceni sestinedeli jsme to s manzou zkusili ale bylo to silene. Mam nejaky psychicky blok ci co :frowning2: , takze na to uz znovu ani nemam chut. Taky jsem vecer dost utahana a manza nepatri mezi chlapi, co preferuji dlouhou mazlici predehru. Uz jsme u sebe zkousela i vanu, vinko, ale moc to nezabira - vetsinou se zaseknu. Ale manza to celkem chape, nechava to na me az se budu citit, je to milacek :slight_smile:

Taky jste resily babicky - u nas je to hodne podobne jako psala Martulikk: jedna babicka primo ve meste (ta si vzpomene ze jsme jen kdyz zavolame :angry:) druha babicka vedle ve meste (ta je na tom jeste hur - vetsinou musime k ni i s Kackou dojet, aby mohla vozit :frowning2: ).
Moje mama je 450 km daleko, ale protoze je dost pracovne vytizena, bylo by to to same.. Takze jsem na Kacku take sama. Manza pomaha jen vecer, kdyz prijede z Prahy z prace. To pak koupe a nebo vecer uspava a ja muzu treba zehlit nebo se jit v klidu vykoupat. Ale take alespon 1x tydne jezdi na sluzebni cesty a je i 2 ci 3 dny pryc.
Nastesti jsem ted Kacku naucila usinat v postylce samotnou. Uz si vsima hracek, hraje si s nimi tim ze do nich boucha a hrozne se u teho rehni.. :sunglasses: takze si vystaci sama. Vetsinou tak do pul hodiny usne. Je to zlaticko.. :dizzy_face:

Dekuji za rady ohledne toho polstare. Uz jsem ho dala z postylky pryc, Kacka uz prestala ze spani rozhazovat rucickama, takze se v klidu obe vyspime.. :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsem se sem už nedostala, byla jsem už k.o. Máma byla po poledni nakonec vozit na hodinku, tak jsem si aspoň maličko vyčistila hlavu :slight_smile: Slunečník přivezli a je moooc hezkej :dizzy_face: Na zimu se nám určitě bude hodit :grinning: :grinning: :grinning: Odpoledne jsem vyrazila do města, ale nic jsem samozřejmě nepořídila... Už jsem si zvykla, že když chci něco zimního na sebe, musím to pořídit na konci léta, že vlastně pak už je to vyprodané a oni nic nového neobjednávají. Koukali na mě jak na tatara, když jsem si třeba v prosinci chtěla koupit zimní bundu! Vždyť už se pomalu prodává jarní zboží, ne? :confounded: No, budiž... Ale fakt to nechápu u těch mimi věcí, když člověk nemůže odhadnout, kdy se miminko narodí a jak poroste, vždyť na ty drobečky člověk nakupuje neustále jak rostou... No, naštěstí do kočárku zatím stačí fusak a do autosedačky máme tu zimní zavinovačku a taky dobrý :slight_smile:

Teda, když tak koukám na ty vaše míry, tak jsme mezi váma asi největší prtě :grinning: :grinning: :grinning: Ale jsem ráda, aspoň nemáme takovou krizovku v kočárku (zatím se vejdem :slight_smile: ) a taky oblečení tolik nepřerůstáme :slight_smile: Jo a Evi, můj manža je taky menší :wink: a oba jsme se narodili se stejnými mírami :grinning:

Perchti: to bezva, že jste to tak hezky zvládlí! :slight_smile: Díky moc za odkaz, odpoledne se tam mrknu. Jdeme za chvíli na plavčo, tak se pomalu začnu připravovat. Minule holčičky jen plavaly, protože pak už se jen plakalo a tak neměla masáž smysl... jsem teda zvědavá na dnešek, jak dopadne...

Brisalek: jojo, ono je hrozně jednoduché a pohodlné o tom jen mluvit, ale nakonec skutek utek... :frowning2: Jedna babička často volá, ale reálná aktivita je malá... no a ta druhá, jak už jsem psala, ani nevolá... mě přijde, že se vlastně manžel vnucuje, ale je to jeho máma, tak ať si dělá co chce... pro ní je to 4.vnouče, ale u těch prvních 2 nebyla, tak by si to mohla konečně vychutnat... tam u těch si stěžovala, jak je vidí málo (bydleli na Slovensku) a teď, když má další 2 pod nosem (opravdu bydlíme 5 minut pomalé chůze od sebe - i ona, i druhý bratr s tím prckem), tak na ně na oba kašle... čekala jsem větší zájem... ale v podstatě už to bylo jasné i z toho, že když se naše malá měla narodit, tak odjela na měsíc na Slovensko s těma staršíma vnoučatama :unamused: už se tím naštěstí netrápím, akorát se vztekám :sweat_smile: Jak jsi psala o tom ježdění autem, tak s tím problém nemám (naštěstí) :slight_smile: Jasně, nevypravila jsem se na žádnou dálku, ale jezdíme třeba do lesoparku do Chomutova, nebo na to plavčo do Litvínova... a zatím dobrý :wink:

joa.n: my jsme minulý týden taky pár dní bojovali se zelenou hlenovitou stoličkou :frowning2: teď už je to lepší, ale ještě to není úplně ok... říkala jsem to i doktorce... ptala se mě, jestli není Pepinka nastydlá (má rýmu) a taky jestli to nezapáchá (což teda mě přijde, že už nějakou dobu ano, ale když se nad tím tak zamyslím, tak to smrdělo vždycky :sweat_smile: )... řekla mi, ať jí dáváme probiotika... což děláme už víc jak měsíc, takže vlastně pro nás žádná změna... Píšeš, jak hezky ti malá usíná... fakt závidím! Josefínka teď večer nechce usínat vůbec, a to jí vlastně uspávám v náručí... vlastně čekám až se upije ke spánku :grinning: Kdybych jí položila do postýlky, když je ještě vzhůru, tak by nastal příííšernej rachot! Některé maminky nechávají uspat vysílením po vykřičení, ale na to já fakt nemám broky.
22. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojte mi měli včera super den :grinning:

no jak to tady čtu mám fakt zlatý dítě!! á hodám večer okolo půl 9 do postýlky zhasnu mu pustím mu takový blikátko dám dudlík a on je do 20 min. tuhej a stává až ve 2 -prakticky od narození je tak naučenej..občas nahodím dudan když vypadne ...no je to pohodář po tátovi.. :grinning:
má teď povídací období ta pusina mu jede pořád na plný obrátky...... :grinning: :grinning: to má zase po mě.. :slight_smile: :grinning:

naštěstí nás nic netrápí tuk tuk.....v po jdem na očkování hexa+pneumokok...tak se trošku bojím...
perchti malej je fakt skvělej, že to takhle krásně zvládnul...napiš pak jestli jste měli teplottu nebo tak...držím palec !!!!
22. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahojky, tak jsme zpět. Plavčo tentokrát dopadlo dobře, tak hurá! :slight_smile: I když začátek nebyl nijak slavný... Pepinka se hned na začátku pěkně pokadila do vany :sweat_smile: takže pak musely plavat obě holčičky v jedné vaně. Ale to bylo taky zajímavý, koukaly na sebe a byly z toho vykulený :grinning: No a po plavání byla pauzička na dlabanec a pak masáž. Ta druhá holčička dneska hodně plakala, tak šly s maminkou dom a my jsme se masírovaly :slight_smile: Chvilku mi tam začala taky natahovat, ale nakonec si to rozmyslela a skoro celou dobu se na mě culila :dizzy_face: Jo a ještě teď spinká v autosedačce! Nemám to srdce jí budit, tak si užívám ještě pár minutek klidu.
22. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky,
nějak jsem se sem tento týden nedostala, měli jsme docela perný program, každý den někde v luftě.

Rodina - bydlíme v Praze, naši v Orlických horách a tchánovci v Karviný. Manža odchází ráno kolem sedmé a přijde když dobře po šesté večer. Takže jsem na to taky sama, ale nějak jsem si zvykla. Možná mi to vyhovuje víc než abych se dostala do situace, v jaké byla mamča s chlapečkem, co s námi byla u doktorky - přišla tam se svojí maminkou a to bylo furt - "Sundej mu čepičku,....ty kalhoty mu sundej až pak....ale měla bys ho přebalit..." jak kdyby ta holka neměla svůj mozek. Já bych hrozně vypěnila :grinning:

Dnes jsme měli velký den, náš lenoch se konečně SÁM otočil na bříško :slight_smile: Zítra jdem na očkování - hexa, pneumokok, meningokok - druhá dávka. Tak snad přežijem.
22. říj 2009 ve 23:26  • Odpověz
autor
Dobré ranko! :slight_smile:
Tak k té naší reakci na první hexu. Až do večera byl klid a vlastně i druhý den, jen dvě noci po sobě spal hrozně plytce a neklidně. Hlad měl jako normálně, takže jsem kojila o půlnoci a ve čtyři, ale mezitím se mlel, poplakával a pořád mu vypadával dudlík, takže jsme se moc nevyspali. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Každopádně teplotu neměl a nechutenství taky ne. Nožička nenatekla. :slight_smile: No kromě toho nevyspání pohodička... :dizzy_face:
Další přeočkování toho samého prý bývá na reakce lepší, tělo už ví, co a jak.
Jinak, ptala jsem se na Synflorix nebo Prevenar a bylo mi doporučeno počkat po novém roce. Jednak prý mimi bude trošku větší a tudíž nebudeme tolik zatěžovat malého a jednak má být od nového roku vylepšený Prevenar (myslím, že Prevenar) o více kmenů pneumokoka. Ale asi podle názoru každého lékaře. Však už jsme to tady řešily. :wink: Já tedy počkám. :confused: :slight_smile:
Já na vykřičení do usnutí také nemám srdce. :confused: Naštěstí malý už má jakýsi režim, kdy po koupeli a kojení a mazlení se v naší posteli bezpečně vytuhne a my ho přendáme do jeho a tam už chrupká až do dalšího kojení. Usíná kolem osmé večerní... :dizzy_face:
Každopádně bohužel mezi pátou a šestou začínají prdíky a kroucení se,což mě probudí a už nezaberu, tak ho vezmu, ať nebudíme přítele a jsem tady. :rolling_eyes: :slight_smile:
Dneska se jdu do města poohlídnout po knížkách (moje hobby :dizzy_face: od psycholožky Anette Kast-Zahn:
http://knihy.vltava.cz/produkt=860040262/
http://knihy.vltava.cz/produkt=860039676/
http://www.obchod-rodinka.cz/detail.php?zbozi=508519
Mohly by tam být zajímavé věci. :slight_smile:
23. říj 2009 v 06:40  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
jirinkas: Vojtíšek je šikula! :slight_smile: Jak jste zvládli to očkování? Doufám, že vám to dobře dopadlo. Asi už jsme to tu psaly, ale hlavu mám děravou :sweat_smile: ...co jste nechali očkovat? ...myslím kromě té hexy samozřejmě. :sweat_smile:
perchti: nám asi malou někdo naočkoval v neděli :sweat_smile: od neděle nechce večer usínat, budí se v noci, no děs... mám tenhle týden docela krizovku, uf... jsem zvědavá, co přijde po tom našem plánovaném očkování v úterý...
K tomu očkování... čím dál tím víc jsem rozhodnutá nechat Prevenar na ten leden, kdy by konečně měla být ta vylepšená vakcína. I doktorka mi to radila, tak uvidíme... Ještě musíme nějak zvládnout naušničky. Příští týden nemáme plavčo, tak by se to i hodilo, aby se to Josefínce stihlo hezky zahojit.
Koukala jsem na ty knížky a tu první už jsem taky měla v ruce :grinning: Nakonec jsem ji teda ještě nekoupila, ale dost to taky zvažuju... třeba se tam dočtu něčeho zajímavého a u nás využitelného.
23. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jo, holky, ještě se vás zeptám. Používáte některá šátek na miminko? Já ho chci zkusit, ale dost v tom tápu. Dala jsem už dotaz do "Výbavičky", ale zeptám se i vás tady :wink:
23. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Tak očkování jsme zvládli. Vojtík to tam seřval a bylo to :grinning: Ale v pohodě, už je v postýlce a řádí tam jak černá ruka, hračky třeste se! :grinning:
Měli jsme v rámci studie druhou dávku: hexa, prevenar a meningokok.

Jinak šátek nepoužívám, nějak extra ho nosit nechci, ale koupila jsem si klokanku na občasné nošení - například do obchodu, který máme přes ulici. Bydlíme ve 3. patře bez výtahu a taháme korbu s sebou. to se mi často hooodně nechtělo. Takže s klokankou to je lepší.

Jo a ještě mi Dr. říkala, že kdyby mu přestávalo stačit moje mlíko, tak je lepší začít s příkrmy než Nutrilon? Já myslela až od 6. měsíce..... :astonished:
23. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj vsem, tak jsme byly na 3mesicni kontrole-mame7310g a63,5 cm. Pichali nam hexu a synflorix. Mala rvala jak tur a 15 min nebyla k tuseni :frowning2:. Po te hexa to ma cervene a teple, zitra napisu dalsi reakce, aledoufam, ze nebudou:slight_smile:.

Martulik s tim spanim je to u nas podobne---ucuca se u prsu do spanku.:slight_smile:
Ale dneska svete div se, usnula sama v kolebce jen asi 10min houpanim:slight_smile: zadne prso, zadne noseni:slight_smile:.
23. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
tak my byli včera taky na kontrole, počítala jsem z očkováním, ale prý to není ještě úplně zahojené, tak počkáme ještě za měsíc. Davídek měří 65 cm a vyrostl za měsíc o 6 cm....no bude po mně :grinning:

martul: a o kolik je manža menší? :wink: U nás to dělá asi 13 cm
23. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Holky, my jsme proti vám bonsai :grinning: Sama jsem zvědavá jaké míry si v úterý odneseme :slight_smile:

evi: asi o 10cm, ale přesně to nevím... možná na tom budem podobně jako vy :wink:
23. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jo a míry :slight_smile: váha 6,72, výška 67,5cm :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Martuli, šátek jsem zvažovala, ale jsem líná, učit se úvazy. Máme klokanku Chicco a stejně nejčastěji používáme kočárek. Dost mě z nošení pobolívají záda... :unamused: Taky bydlíme ve třetím patře bez výtahu a kočár necháváme v autě s nadějí, že nám ho nevykradou. Sklep je u nás věčně vytunelovaný, tak je to přece jen menší riziko. Zase ale se dost často nedá zaparkovat před domem(nemáme tady parkovací karty a vedle je hned plno úřadů atd. a tak tu parkují úplně cizí :angry: a domácí si můžou chuchnout :rolling_eyes: ), tak chodívám s mimčem na rukách až o pár ulic dál. Taky naprd... :confounded:
Jirin, taky bych s příkrmy asi počkala do půl roku. Trávicí soustava prý ještě nebývá úplně nachystaná. Ale každý věří a tvrdí něco jiné. :confused: Jako obvykle. Každopádně, pokud budu řešit něco podobného, raději budu do šesti měsíců dokrmovat UM. Naštěstí Vikimu zatím stačím s MM a doufám, že to do půl roku vydržíme... :dizzy_face:

Jo a dotaz holky. Setkaly jste se s reakcí na hexu v podobě takových červených větších fleků v obličejíčku mimča? Asi jako desetník. Viki to má pod okem, uchem, na tváři a bradě... :frowning2: A vypadá, že ho to i svědí... :fearful: Pokud to do pondělí nezmizí, valím k doktorce...
24. říj 2009 v 05:28  • Odpověz
Tak holky jsme v noci mely v zadecku 38,4 ,a le jinak dobre zadne dalsi reakce a spinkala pekne.

S tema mirama mi delate radost vypada to, ze by nemusela byt tak vysoka po nas:slight_smile:. Perchti, flicky mame jen v miste vpichu zatim...
24. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
martul: tak to jsme na to fakt stejně. Tak a po kom budou ty naše mimča? :grinning: Davídek tedy asi po mně s tou výškou a vzhledem po taťkovi :grinning:
24. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
No tak my jsme měli v zadečku v 0.30 38.8, ve 3 38.6 a teď má 37,6. chudáček je z toho pěkně mrzutej :frowning2:
24. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Tak holky teplotku jsme meli celou sobotu 38,0 -coz neni moc, ale byla hodne uknourana, porad chtela byt u prsu a skoro vubec pres den nespinkala, takze vecerni usina bylo s placem. Ale v noci spala hezky, uz mela teplotu normalni a dnes uz je to uplne dobre.

Martulikk s tim jezdenim se bojim trochu proto, ze ona v aute usne jen kdyz se jede tak po 5-10min a vydrzi tak pul hodiny spat. Takze pres Prahu place a pak k nasim spala zatim taky vzdy jen pul cesty. Tak se bojim, ze bych z toho byla nervozni, prestoze mam najezdeno urcite dost pres 100tis km a psala jsem pri rizeni i sms....a i chlapi o me rikaji, ze ridim dobre:slight_smile:.

Jirinkas s tema maminkama je to nekdy tezke(jak jsi psala o te u doktorky) to opravdu radsi byt na vse uplne sama i kdyz je to hodne tezke...znam to od sestry, ktera byla s prnim synem sama a bydleli u nasich. Nastesti manzele takhle neradi:slight_smile:).
25. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jeste jsem se chtela zeptat, jak to mate s menstruaci??? Ja jsem ji jeste nedostala. Ocistky jsem mela sice mala, ale asi az do 10 tydne po pordu, dr. na kontrole rikala, ze je to normalni. A ted minuly tyden me dost bolelo bricho, tak jsem sla k dr. rikala, ze mam trochu zvetsenou delohu a ze to muze byt podprahova menstruace...heldala jsem to a nic jsem nenasla. Opravdu me bolely i trochu zada...ale nedostala jsem to zatim a uz to preslo.
Trosku se bojim, aby nebyl problem jinde...jsem po cisari a malou porad dost nosim od zacatku...i kdyz me ujistovala, ze je vse vporadku.
25. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.