• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Jééé, tak to máme stejné počítač taky nemusí....už jak pipne, když ho zapnu, hned se otočí a tak divně se koukne :slight_smile:.......to u nás moc masáže, nebo hry na hysterák nezabírají...pomáhá možná tak změna místnosti.....a to třeba i v houpátku, vezmu si jí do kuchyně...a třeba myju nádobí a ona kouká a najednou, jakoby předtím vůbec neplakala.....nebo taky pořád na ní mluvit a smát se...to zaky pomáhá - ale nějak to vždycky nejde....:slight_smile:...před chvílí jsme se vrátily z venku...spinkala.....teď ( a to je její doba zlobení) leží v postýlce a povídá si z beruškou......nechám jí tak.....uvidíme, jak to dopadne :slight_smile:...v 6 na ní naběhnu a vykoupu.....my naštěstí, když po koupání nakojíme tak pak už spíme....nejhorší je ta doba před koupáním...ještě písnu, mám návštěvu - nečekanou...
4. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
ahoj holky

tak u nás se taky blbě snáší stmívání a večer, kolikrát se taky koná hysterák.
Na počítač taky žářlí... :grinning:
4. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
Už spíme, hysterák se nekonal, huráááá...a to se k němu dost výrazně zchylovalo......přišla tchýně a zpustila na ní to své "šišlavé povídání"...naštěstí se dlouho nezdržela a v klidu jsme vykoupaly, nakojily......potom malinko pozlobily prdíky....no když už nic :slight_smile:.....tak uvidíme zítra....přeji hezký večer....
4. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Holky, koukám že jste psaly o váhách vašich drobečků... No, my máme něco přes 5 kilo a nosíme velikost 62 (z Tesca jak mají ty 0-3 měsíce) a to ještě s rezervou :sweat_smile: Koukala jsem teď na plínky a máme asi 30 plus jedno balení těch bílých Pampers (myslím, že jich tam je asi 70, nevím) ve velikosti 2, ale až je doděláme asi už přesedláme na "trojky" :slight_smile:
Jinak hysterák se u nás dneska konal se vší parádou... nečekaně totiž přišla tchýně na návštěvu, jenže v době, kdy malá ještě před posledním krmením trošku jí... no, takže nejedla a už to na ní bylo moc... vytáhla jsem všechny zbraně (kolotoč z postýlky i ze shora, hračky, hrazdička, míč, prochozené kilometry po všech pokojích, říkanky, zvířátka...), ale moc velký úspěch se nekonal... koupala jsem teda místo v osm už v půl... teď v půl deváté vytuhla, ale bojím se, že tím dřív bude vstávat, ach jo... jenže já nemůžu jít spát dřív, protože ještě musím ještě venčit pejsky a taky se chci vykoupat, najíst a tak... uf...
Ale neřekla bych, že u nás má světlo nějaký vliv... jak jsem už psala, když se míma vzbudí ve tři ráno, pak hodinku jí a pak si klidně další hodinku až dvě hraje a to je černočerná tma tak svítím jen lampičkou... no a přes den se taky moc nespí, i když zase někdy úplně zázrakem vytuhne - jako třeba dnes na celé tři hodinky :dizzy_face: ...byla jsem ve městě, no a usnula krátce před tím, než jsem dorazila dom... tak jsem jí nechala v autosedačce hezky zabalenou, dala jsem jí na vedlejší postel pod okno, aby měla vzdoušek a nebylo jí horko... vyvenčila jsem pejsky, naobědvala se a ještě hodinu a půl spala, fakt super!
Jo a počítač je u nás v pohodě... mám ho vedle na posteli (manža spí v obýváku) a při kojení nebo když mi spinká v náručí mi ten čas aspoň trošku jinak utíká
4. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
ach ty tchýně :slight_smile:
4. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
ahoj tak zas na chviličku
joplin,u nás zabírá jen a pouze balón,zato spolehlivě,prcka na ruky,zadek na balon a už se houpeme a usínáme,naštěstí opravdu tyto momenty jsou velice ojedinělé tak snad to nebude návykový

kuchy,náš táta je trošku prcek,ale ruce má velký jak dřevorubec-taky dělá na pile a malý je má taky po něm,ale jinak bude buď po mně a nebo po taťkovej bratrech,na ty i já koukám zdola a to je s mýma skoro 180 co říct

peho a brisalku,s bradavkama jsem taky měla tenhle problém a nedalo mi to a napsala jsem laktační poradkyni a ta mi poradila at ještě po kojení vždycky odstříkám,i kdyby to bylo jen pár kapek a pak ošetřit mastičkou na bradavky-doporučila mi bepanten,ale používala jsem z dm

přeju dobrou noc a nebo pěkný ráno
4. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
ahojky,
tak my nastesti pravidelne na hysteraky netrpime.

I kdyz dnesni usinani bylo zahul:
v sest jsme se vratili od tchyne - bastila, pote hrazdicka a hrani. V pul sedme se desne pokadila, takze jsem zatopila v krbu a vyslekla ji uplne do naha a hraly jsme si na dece na brisku. To se ji moc nelibilo, tak mi deku 3x za sebou za trest pocurala :grinning:
V sedm sel tata koupat a v pul osme jsme krmili znovu. Usnula lehce u prsa,takze jsem ji prenesla do postylky a tam to zacalo. Oci dokoran a hysterak - ale uplne sileny, az se zakuckavala a cervena jak rajce :confused: . Slzy ji vsak netekly, takze to bylo vztekani a vynucovani si chovani :unamused: . Vydrzela jsem ji nepochovat a jen hlasem a hlazenim konejsit asi 15 minut. Pote jsem ji tedy vytahla, zkontrolovala plinu, dala prso ale nic nechtela. Takze opet postylka, opet hysterak, tak jsem vytahla, chovam a ona rve. Brisko nebolelo, nebot se nekroutila. Takze opet postylka a opet zpivani, septani atd. Nakonec asi po 40 minutach usnula a ted krasne spinka. Ufff, bylo to des.. manzel z toho chvilemi nestihal a nakonec zjistil, ze kdyz se chce tak i nase dite dokaze samo usnout v postylce (jen je potreba aby rodice psychicky vydrzeli :wink: ) Krasny vecer vsem !! :sunglasses:
4. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz
holky, tak jsem před hodinkou vytáhla malou z postýlky a jak byla taková ještě spící tak jsem jí dala ještě napapat... někdo z vás to tu psal, tak jsem se zkusila inspirovat... už je zpátky v postýlce a já jsem zvědavá, v kolik ráno se teda probudí, když se teď ještě nadlábla... jak se teď budí v ty tři (nebo dnes ve čtyři) hodiny, tak jí už škrundá v bříšku... no, uvidím co bude, ale jdu už spát, i tak toho spánku bude dost málo, uf...

jo a ten míč, jak tu o něm píšeme, je fakt super... je pravda, že někdy má malá i na něm hysterák, ale je moc fajn, když zabere... protože na něm tolik nebolí záda, jako když chodím sem tam po bytě

joa.n: gratuluju k úspěchu :wink: bohužel u nás když se řve, tak pořádně se vším všudy... :frowning2: je rudá vzteky a slzičky tečou proudem, do toho rýmička, no děs... jenže když jsem doma sama, jako třeba dnes, tak jí někdy do té postýlky dát musím... aspoň abych připravila koupání, no...

asi to budete číst až zítra, tak vám místo dobré noci popřeju dobré ránko :wink:
4. lis 2009 ve 23:25  • Odpověz
ahojky, já jsem také z Havířova :slight_smile: tak super! No prčetla jsem pár stránek do zadu a přidám svou, á mám Adélku zítra-3 měsíce a v noci nemáme vůbec problém s usínáním..teda ani přes den, malá krásně spinká..doma sice jen pul hodky nbo hodku ,ale venku vydrží i 5 hodin v kuse,ale my zase máme tříselnou kýlu :frowning2: takže nás nejspíše čeká operace a malou nesmím nechat ani na chviličku plakat..takže když ji to vyleze tak musím jen nosit a konejšit,ale adélka je hrozně hodná a vůbec nepláče(zatím:slight_smile:)) ) jinak máme něco málo přes 5kg, na očkování jdeme příští týden :wink: už ted mám z toho strach.
holky nevím zatím kdo má holčičku či chlapečka,ale už máte naušničky?
jdu dát malou na bříško at si trochu pocviči-ona to nesnáší vydrží tak 5min a konec...
jinak spinkání u nás je skoro celou noc...kolem 8 jde spinkat bud sama v postýklce nebo když bolí bříško uspavám na rukách a spí do 5-6.
papapa trošku jsem se rozepsala :wink:
5. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
omlouvám se za ty překlepy :wink:
5. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
helen změň si pas..už seš těhotná 54týdnů :grinning: :grinning: :grinning: a to je celkem dost... :grinning: :grinning:
tedá to je adélka hodná kočka...martul má holčičku a už mají naušničky..... :wink: jen chudinka s tou kýlou... :pensive:

mareček..já už neodstříkám nic Seb ho vysaje uplně nic z něho nejde....já byla s tím včera u dr. zánět nemám ale trochu ucpaný jo..bolí mě nejvíc dvorec jako by se mi tam udělal nějakej vřídek nebo co :confounded: no snad se to zlepší fakt to bolí.. :frowning2: ale dík za tip..

včera prcek taky protestoval spát tak jsem ho šoupla k nám do postele a po 20 min vytuhl :wink: spal hodně přes den tak si chtěl nutně povídat.....
5. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Pahaka: díky :wink: včera jsem to měnila i fotečku,ale asi se mi to neuložila:slight_smile:) no to by byla macek - mít ji tak dlouho v bříšku :wink:
5. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Helen..no to už by bylo na akutního císaře..takovýho obra rodit........ten můj čtyřkilák mi dal práce jak blázen natož tohle :grinning: :grinning:
teď vytuhl tak jdu trochu poklidit je tu fakt bordel..navíc nevím co uvařit.....ach jo došly :sweat_smile: mi nápady...
5. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
malá mi taky hajá..ja dnes nevařím jdu s kamarádkama do města a jdeme na meníčko :wink: sem tam si zajdeme,...mám hodně kamarádek s mimčama stejně starýma tak si chodíme a užíváme,ale věřím..ja taký nevím co mám dělat ať je to rychlovka a dobré a ještě to uvařit z toho co doma mám :wink:
tak at máš nějakou dbrou inspiraci
5. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
Helen...vyhráli špagety... :grinning: ty to jistí vždycky..nesnáším stát celý dopoledne u plotny... :confounded:
koukala jsem na albíčka na fotečky..Áďa je úžasná a to číro.... :grinning: bezkonkurenční!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: já jsem si ho hrozně přála vlasatý mimí a povedlo se ale na vás fakt nemáme to už je berušku :grinning:

já mám taky dost kamarádek se stejně starýma mímama...chodila jsem na předporodní kurzy a sešla se tam skvělá parta a držíme doteď...momentálně spolu chodíme na baby gymnastiku a masáže... :grinning:

My jedem zítra do Plzně..nutně potřebuju nějakou zimní bundu nebo umrznu takže už se taky těším na nějaké to meníčko... :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahojte, koukám že jste se tu hezky rozepsaly :slight_smile: My jsme přijely z plavča, které zase nebylo, ach jo... Do vany jim natekla voda teplá jen 30 stupňů... zkusily jsme to, ale obě holčičky plakaly, takže si to budeme nahrazovat příští týden... jenže to už jsme měly začít chodit u nás do bazénku, budu to muset zase přeložit...
Pepinka teď hezky spinká, tak se zkusím na hodinku natáhnout, jestli to teda ještě vydrží :sweat_smile: Jak jsem si myslela, že by mohla spinkat v noci déle, když jsem jí ještě dala tak pozdě nabaštit, tak mě pěkně vypekla... Vzbudila se už ve dvě a ne a ne znovu zabrat, byl i hysterák, kdy už jsem nevydržela, dala jí do postýlky a na 5 minut se sama zavřela v obýváku, fakt jsem měla krizi :cry: Trošku se teda vyřvala, pak si to naštěstí rozmyslela a trošku se ode mě napila a vytuhla, uf... spinkala pak ještě 2,5 hodinky... No a já mám teda na dnešek naspáno 2x2,5h... je to děs.

helenacz: koukala jsem na vaši Adélku a teda ta má fakt háro! :slight_smile: Je moc roztomilá! Ptala ses na naušničky, my je máme už přes týden. Nechali jsme je malé dát na té 3-měsíční kontrole, očkování zvládla hezky a ty ouška nakonec taky :slight_smile: Už si na to zvykám, je to konečně slečna :dizzy_face:

holky ty kamarádky s miminkama vám fakt závidím :frowning2: já bohužel kolem sebe nemám nikoho, akorát jednu kámošku, ale ta není od nás a má skoro dvouleté chlapečky... tak jsem ráda, že si můžu popísat aspoň tady s váma... taky bych někdy vyrazila ven ještě s jiným kočárkem, ach jo...
5. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
martulikk,já jsem na tom stejně,žádná kamoška nablízku a na koupání můžem taky zapomenout,rozhodně se mi nechce přes zimu dojíždět třicet kiláků někam na bazén,cesty tu nejsou nic moc udržovaný,máme tady pitnou nádrž tak se nesmí solit a s protahováním to taky flákaj-že to naní hlavní silnice,ale tu nestíhaj taky,ještě že máme vanu a tam můžem řádit

heli Mareček doma taky skoro nespí,ale venku je k nezaplacení-už si odpolední procházku protáhl i do nočního spaní-samo,že jsme ho nechali na chodbě,ale teď jak je tak čerstvo ho radši chodím kontrolovat aby mi nezmrzl,já totiž zmrzám i za oknem a bundu si půjdu koupit taky,ale za to že jsem našla první zoubek
5. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky všem, ráda bych se taky přidala...máme doma malou lvici, Lilianku, v sobotu měla 3 měsíce a má 6500, takový náš puclík :grinning:

jinak plavání taky všem doporučuji, kdo máte možnost, my chodíme od 6-ti týdnů a super, ve vodě je jak rybka, už jsme ji i potápěli a taky jsem ráda za správnou manipulaci s dítětem a cvičení pro správný vývoj.

Akorát teda u nás taky žádné stejně staré mimčo, tak aspoň nakukuju za vámi :wink:

marecek4: gratuluji k zoubku :wink:
5. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
marecek: my dojíždíme na plavčo asi 20km, takže to je v pohodě :wink: ale cesty jsou dobrý... vana je taky super :slight_smile: no a to domácí hlídání? k nezaplacení! :dizzy_face: zoubek máte fofrník, já doufám, že u nás to ještě chvilku počká... i když malá si hooodně cucá prstíky, slintá, no až běda

j.kriv: vítejte u nás holky :slight_smile: máte moc hezkou holčičku a vlaaasatou! :dizzy_face: jak se vám nosí v šátku? my ho máme myslím, že teprve týden, ale jsem strašně spokojená (teda víc než Josefínka :sweat_smile: ale to se snad srovná), zrovna se začínám poohlížet po pevném, abych ho do vánoc pod stromeček stihla vybrat :grinning:
5. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
j.kriv: taky tě tu vítám.jdu juknout na fotky.
5. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
malá je krásná. moc hezoučká.

náš Davídek taky slintá jako blázen, má vždycky promočení bodýčko :grinning:
5. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahojky,MArtulikk - a prosím tě ty jsi ji to nechala napíchnout, nebo nastřelit? ja chci raděj nastřelit,ale má Dr to nedělá.
já bych hrozně chtěla chodit do van nebo na plavání,ale zatím nemůžu, protože malé to většinou vyleze(kýla) po koupání tak nemůžu riskovat.

taký moc moc Mareček4 gratuluji k zoubku-ty jo to je rychlovka....
holky co kupujete Vašim miláčkům na Vánoce? ja nevím..nechci kupovat hlouposti...stejně z toho nemají zatím rozum...přemýšlím něco od fisher-price nějakou naučnou hračku a třeba nějaké odrážedlo..no uvidím :wink:
jdu k vám kuknout na mminka..zatím jsem neměla čas.
papapa
Helena
5. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
martulikk: v šátku se mi nosí dobře, malá v něm vždycky hned usne, ale kvůli praktičnosti jsem minulý týden koupila Manducu, předčasný dárek k Vánocům :slight_smile:

my koupili zatím od FP míček podporující lezení a kostky, mají uvnitř různé věci. no je fakt, že největší radost z toho zatím má přítel :grinning: nejradši by to otevřel a zkoušel...
5. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
ahojky holky,
moc vitam nove prichozi. Jsem rada, ze se objevuji dalsi holcicky, ze zacatku to tady byl samy kluk :wink:

My dneska meli krasny den, tatinek zustal pracovat doma, takze se Kacence venoval. Radili spolu cele dopoledne, takze byl i cas neco uvarit :wink: Odpoledne jeste vytahnul motorku a jel ji pred zimou naposledy projet. Hned bych jela s nim bylo krasne a celkem teplo, ale bohuzel nebylo hlidani. Tchyne nas nejak bojkotuje :frowning2:

Kacka nam zacala strasne slintat - opravdu hruza, tak jsem ji vcera kontrolovala pusinku, ale zatim ani naznak zubu. Jinak sprutik uspesne zvladame, prsa se mi staci naplnit a Kacka krasne spinka i v noci. Vcera usnula kolem devate a probudila se az ve 3 rano. Takze plne brisko vecer ji opravdu na delsi spanek staci. Dnes jsem ji vazila a mela by mit cca 4,8 kg. Tak uvidime za 14 dni na kontrole u Dr.

My jsme nechavali Kacce propichavat usicka v 9 tydnech, ted uz je ma krasne zahojene. V jinych diskusich jsem cetla,ze nastrelovani je pry lepsi, ale nase Dr. jen propichava, takze nebylo na vyber. Ale udelala to krasne, dirky ma obe na stejnem miste a vypada to dobre :grinning:

Jinak nam to nase uzasne haro zacalo vypadavat. Ne, ze by mela lysinu, ale jak ji to podrusta jinyma vlaskama, tak skoro vsude nachazim jeji vlasky. Na gauci, v postylce, pri koupani. Ty nove jsou vsak kratke, takze asi kohoutka s nimi uz cesat nebudeme :frowning2:

Na Vanoce toho uz moc Kacce neporidime. Hodne jsme nakoupili uz ted, protoze si potrebovala hrat - takze ma plnou tasku ruznuch sterkatek, mekkych kostek, mekkych knizek, hracek do vany atd. Na ty Vanoce ji koupime jen penove puzzle, aby se po nem mohla valet a plazit se. Mame plovouci podlahy a ta je preci jenom studena. Tak to bude mit mekke a teple :wink:
5. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
evulebobule: jak Pepinka slintá, tak to taky vždycky odnese bodyčko... ale celý den má ještě na krku bryndáček-slintáček... včera jsem dokupovala další balení v Tescu a máme jich teď asi 20, tak snad konečně budou stačit... máme fakt hroznou spotřebu (i kvůli blinkání) a to peru ob den... ale radši vyměním 3x bryndák než celé oblečení :slight_smile:

helenacz: máme je píchnuté, naše doktorka taky nenastřeluje :wink: ale jsem ráda, protože má aspoň hned ty naše naušničky... a neboj, je to rychlovka! myslím, že jsem to obrečela víc než moje míma... hned jak jí to v ordinaci udělaly, dala jsem jí napapat a bylo po pláči :slight_smile: no a vlastně v úterý je měla píchnuté a ve čtvrtek už normálně plavčila ve vaničce :dizzy_face: škoda, že na to plavčo nemůžete, je to opravdu moc prima... naučila jsem se tam malou i masírovat

j.kriv: zrovna dnes jsem se rozhodla, že si k vánocům taky pořídím ještě nosítko :grinning: chci teda i ten pevný šátek, ale to nosítko bych mohla užít dřív... zrovna se rozhoduju mezi manducou http://www.branakdetem.cz/manduca-cervena.htm a bondolinem http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_zbozi&skupina_id=117&zbozi_id=Bondolino3 Můžu se tě zeptat jaký je v nich rozdíl? Nebo aspoň proč jsi se rozhodla pro manducu? Jo a ještě jedna věc. Moc ráda se inspiruju na dárky k vánocům... nemohla bys sem dát odkaz na to co jsi koupila? My zatím nakupujeme oblečení (teď toho má dost, tak když se nám něco hodně líbí, vezmem to větší, takže to vlastně budeme moci dát i pod stromeček), hračky když koupíme, tak proto, aby si s nimi Josefínka hrála už teď, ty pěnové puzzle máme, ale zatím je moc nepoužíváme...

joa.n: manža měl tento týden taky volnější, dokonce si vzal jeden den dovču, ale moc jsme si ho teda neužily... hodně času strávil s autama... přezutí, pojistky, přehlášení no a hromada dalšího... takže ti závidím, že vám to tak hezky vyšlo :wink:

Vlásky my máme kraťoučké, i když vzadu jsou trošku delší... ale jak leží Pepinka na zádíčkách, tak tam má ošoupanou pěknou plešku :grinning: doufám, že jí to taky někdy doroste :sweat_smile:

No, děvčátka, mímátko mi už spinká, tak já to taky zabalím... do dvou hodin nezbývá moc času, tak snad něco naspím :grinning:
5. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Dobré ranko!
Asi to bude rychlovka, neb jako každý den v pět, malý už je tu se mnou a tak datluji a zároveň huštám... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Zdravím nové tváře zde a fotečky jsou super! Holčičky jsou kočky! A dokonce skoro sousedky! :dizzy_face:

My jsme zase začali usínat celkem dobře a bez pláče. jen je to trochu později a za světla. Po koupání je Viki hrozně živý a upovídaný, tak si ještě hrajeme až začne být mrzký, pak se tulíme a těsně před usnutím kojím. Zhasínám až už spí... :pensive: :slight_smile:

Zrovna se chystám objednat Manducu. Asi taky vánoční dárek už teď. Zdá se mi super, praktická a ač jsme dostali Chicco klokanku (malý ji moc nemusí a mě z ní bolí záda :confounded: ), jdy do ní. Nošená se mi líbí a navíc nebudu tak omezená v pohybu jako s kočárem... :dizzy_face: Škoda, že je tak drahá... :confused: :sweat_smile:

Bože, už zase Vánoce. Hračky moc neřeším. Máme haldu příbuzných. Asi zůstanu u praktičnosti viz. Manduca atd. :wink:

Martul, Pepinka je pěkné letadýlko. Vždycky, když Viki moc nespí atd., spomenu si, jak to máš ty a jsem vděčná aspoň za to... :confused: :sweat_smile: Držím palečky, ať se nám ta mimča brzy uklidní... :dizzy_face:
6. lis 2009 v 05:48  • Odpověz
Hezké ráno děvčata,
po dnešní noci jsem zase jak přejetá parním válcem :confounded: malá se vzbudila v půl jedné, to docela šlo, vzala jsem si jí do postele na krmení, pak zase vyvalila očka, že spát se sni omylem nebude... nechala jsem zhasnuto, jestli se jí přece jwn nebudou líp zavírat očka... ale to ne, chechtala se, žužlala ručky, povídala, no prostě vypadala hrozně spokojeně :sweat_smile: po nějaké době jsem pak musela rozsvítit, protože se poblinkala a musela jsem jí vyměnit pyžámko... hrály jsme si asi do dvou, to už jsem to nevydržela a dala jí do zavinovačky (aby se při případném spaní nebudila rozhazováním ručiček)... přišel ukázkovej hysterák :cry: naštěstí se trochu vyvztekala, nakonc i napila a v půl třetí usnula (do půl šesté), uf... akorát, že já už moc nemůžu... manžel mě přemlouvá, abych zkusila dávat na noc UM :frowning2: co si o tom myslíte? mohlo by to pomoct? ani nevím jaké jsou druhy a jaké tedy zkusit :unamused: a taky se mi do toho nechce asi i ze sobeckých důvodů, když můžu kojit, tak se mi nechce vzdát se byť jediného kojení :pensive:

perchti: taky se tě zeptám... proč jsi se rozhodla zrovna pro manducu? jak už jsem psala včera, rozhoduji se mezi manducou a bondolinem... to Chicco nám taky pořád leží v šuplíku, malá v ní byla jen jednou... musím se rozhoupat a podat inzerát na jeho prodej
6. lis 2009 v 07:32  • Odpověz
Krásné ránko,když kouknu ven,asi lepší než celý den,
děkujem za gratulace k zoubku,je upřesním máme dva a už týden,dolní jedničky a pomaličku se chystají i horní,ale proti těm starším jsme pozadu,ti tři měsíce se zoubkama už slavili a Honzík měl během čtvrtýho měsíce vítání občánků a hezky se zubil-dolní i horní,tak to taky nedoženem.

Vánoce máme s Marečkem vyřešené,koupili jsme mu houpacího koníka,má i kolečka tak je to i odrážečka a je praktický-se sundávacím potahem na praní,pak od fišera vkládacího šnečka a skládací kouli,ještě přemýšlím nad chodítkem-tlačítkem.

Závidím vám že vaše mimča můžete nosit,my jsme koupili vak a hned šupajdil dál,s tím jsme si zažili pravý hysterák i s nášupem,tak teď když někam jedem tak šup kočár do auta,ještě že se nemusím cpát do autobusu.Ale proto že jsme rodina co jezdí hodně pod stan a vůbec ven,tak jsme si dopředu pořídili pro Marečka krosnu,jen k ní musíme koupit pláštěnu,tak jak pojedem do Brna.

A koukám že dr změnili názor na píchání oušek,my jsme museli čekat do půl roku,až bylo očkování proti tetanu,ale radši jsme píchli než nastřelili-to rádo zarůstá,a teď jak jsou holky velký tak mají období s naušnicema,třeba každý den jiný,a nebo třeba měsíc dva bez.

Martulikk,Mareček taky moc vlásků nemá-aspoň není vidět ta pleška,já si dělám srandu,že má sestřih po tátovi,kterej chodí na ježka,a Terezka s Raduš na tom nebyly o moc líp-skoro do dvou let téměř naholo,Terezka sice měla takový to chmýříčko,ale v roce ji babi vzala k holičce a ta řekla,že jsou to mrtvý vlasy,no a pak začala obrůstat si až za půl roku,šílený,mamky kolem měly holčičky s culíčkama a my holou hlavu,zato teď neví co si na hlavě vytvořit,tak neboj časem narostou
6. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj vsem, nejak jste se vsechny rozepsali ani si nestacim pamatovat, co kdo napsal:slight_smile:

Nausnicky budeme nechat pichat ted mezi dvema ockovanimi, protoze uz tak po dvou injekcich kricela, jeste pridavat dalsi :slight_smile:. Taky nase dr. nenastreluje.

Holky jaky je rozdil mezi manducou a klokankou od bejbybjorn?? Vy to mate urcite nastudovane:slight_smile:

Musim se pochlubit, vcera uz u usinani zadny plac nebyl a ta radost kdyz se po usnuti v 7, vzbudila az ve 3.15:slight_smile: ale radost skoncila ve chvili, kdy jsem ji po prebaleni kojila a uz urputnejsi kopani nozickou se mi moc nelibilo....ve chvili, kdy se pustila prsu a zalibne se podivala na lustr mi bylo jasne, ze dneska se spinkat okamzite jako vzdy nebude:slight_smile:)). Ale nastesti po pul hodince vrteni se a koukani v postylce zase za 2 min u prsu usnula a spala do 6.

Zato rano jsem musela na postu a do lekarny tak chvili hlidal tatka a potvrdilo se , ze bez prsu neusne. Brecela a kdyz jsem prisla(byla jsem pryc necelou hodinu) uz byla uplakana, zmozena takze tase za par min u prsu usnula:frowning2:(. Ach jo. Proste se nemuzeme nikam hnout:frowning2: a na vse jsem prakticky sama. Nemuzu jit nakoupit s ni, protoze se vzbudi a rev, nemuzu jit sama, protoze doma taky rev, flasku nechce(takze nemuze nakrmit nekdo jiny), dudlika taky ne a pije tak po 1,5 -2 hodinach. Taky mateholky nekdy takovy pocit "bezmoce":frowning2:((
6. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
A zapomnela jsem, ze vitam novacky holcicky :slight_smile:
6. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.