• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
11. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
Bezva, ne? :wink: Tímhle způsobem chtějí zvyšovat porodnost u nás... Však kdo by za ty prachy rodil děti a vychovával je, že? Je to opravdu ostuda! Když chci dítě, tak prostě musím být socka! Jsou to šmejdi!!! I ty peníze, co jsou teď, jsou fakt nehoráznost. :cry:
11. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
martu to je masakr co :angry: :angry: jsou to hovada fakt!!!A oni se budou pořád divit proč lidi mají málo dětí
11. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
martulikk: tak já ty kapičky budu asi taky pořizovat, zkusím je ale objednat, jestli mi peha dá kontakt.tak mi doufám napíšeš, jak zabírají.
11. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
asa: taky jsem o tech skvělých nápadech politiků slyšela,haj...on má děti vychované,dědek prašivej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a my chcípnem hlady,kvůli jeho škrtům :angry: ...doufám,že mu to neprojde,jinak se půjdeme pást, :astonished:
11. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
kuchy :grinning: :grinning: :grinning: dědek prašivej..to sedí
a hlavně mě naštvalo že opět neschválili to očkování na pneumokoka..to jsou takový kreténi :angry: :angry:
11. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahojcí..jůůů Filda je šikulík :grinning: :grinning: :grinning: dokážu si tu plínku živě představit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi jako Seboušova u doktora....:slight_smile:))

holký doufám, že to neschválej je to hnus!!! šetřit na dětech hajzlové to jsou!!! Já věděla že ten pneumokok neprojde....proto nečekám a malýho oočkujeme hned teď ve 3 měsících kdyby měl člověk čekat tak se nikdy nedočká!!!! tady to stojí 3krát 1600...co je to za život dítěte ...

holký já ty probio DOPORUČUJI!!!! fakt jsem max. spokojená já i Sebula..

Evule jdu juknout do mailu jestli to najdu a písnu do IP..
11. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
Hm, tak doufám, že to neprojde....pak se má zvyšovat porodnost. :angry: Pořídit si dítě, začíná být docela luxus....
11. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
evulebobule: taky jsem zvažovala, že je objednám, ale než bych se k tomu rozhoupala, pak než by mi přišly dom... tak jsem radši šla do lékárny a koupila :slight_smile: zítra je nasadím, dám určitě vědět jestli bude nějaká změna nebo ne...
ještě se zeptám, můžu dát třeba ráno malé probio kapičky (je tam dávkování 5 kapek denně) a pak přes den před kojením pokračovat v podávání BabyCalmu? nebo se to nedá kombinovat...?
11. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
martul: já si myslím, že to kombinovat jde, ale nevím, nechci ti poradit nic špatného.
Jsem tedy zvědavá co napíšeš, četla jsem, že zabírají tak za 10 - 14 dní.

peha: jojo děkuju.
11. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
martulik, používáme probio a kombinujeme se sabem....poradila nám to doktorka...takže myslím, že ani babycalm neuškodí.
11. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
Nám taky pořádně zabrali za 14 dnů ale od prvního dne je změna :wink: ...a já bych to nekombinovala....raději....sice je to přírodní ale ty probio mají upravit mikroflóru v trávicím traktu aby se prdíky dostali ven tak aby baby clam nedělal neplechu.....

evu..hledám mám v mailu pěkný bordel :rolling_eyes: :confounded:
11. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
peha: já jsem trpělivá :grinning:
11. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj,
pokud mohu taky se přidám, ale já zase tak moc nestíhám, tak nevím jak to s tou mojí návštěvností bude.
Hlavně jsem zahlédla, že kupujete ty probioťáky zbytečně draho. Tak vám sem házím odkaz. Nebaví mě podporovat nenažrané prodejce a dávat za ně 600 Kč. Já si je nechávám vozit z Polska za 250 Kč,ale i tady jsou sehnat levněji a ten jednorázový převoz jim neuškodí.
http://www.rajplinek.cz/?p=productsList&iCategory=60&sName=Probioticke-kapky-
http://www.docsimon.cz/zbozi/probioticke-kapky-pro-deti-5ml
11. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
EVU máš IP..našla jsem to!!

tetes!! děkujeme to je super až dojdou víme kam jít!!! :slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
peha: děkuju, jsi zlatá
11. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Dobré ranko!
Já si ty kapky BioGaia nechám koupit na Slovensku sestrou. Jezdí tam pracovně a prý tam vyjdou na cca 300,- slovenských. U nás v lékárně je mají za 500,-. :confounded: Jsou to zloději zatracení... :rolling_eyes:

Dneska jsem kojila jenom dvakrát za noc. Super! :dizzy_face: Tedy až na to, že malý je ranní pták a od pěti už nespí. Usne pak až zase kolem sedmé a to už se zase nechce mi... :sweat_smile: :wink:

Dneska to u nás vypadá na škaredé počasí. Škoda... :unamused:
12. zář 2009 v 06:40  • Odpověz
Krásné dobré ránko :slight_smile:
tak u nás noc klasika a super :dizzy_face:
Dneska asi budeme doma,teda max půjdeme na procházku.Mám tu kupu žehlení..pomooooc :confounded:
perchti tedáá to je opravdu ptáčátko takhle brzy vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tetes vítej :slight_smile: máš překrásná dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face:
12. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Hezké dopoledne (pro ty, co mají normální spící dětičky: hezké ránko) :grinning:
už něco přes týden si pochvaluju, že míma začala spinkat v kuse těch asi 6 hodin ) kromě 1 noci... Bohužel včera večer jsme ten večerní kolotoč (koupání, papání, krkání, blinkání...) stihli nějak dřív a malá usnulu už kolem 21:45. Což by nebylo špatný, kdyby se nevzbudila už v půl třetí... :frowning2: když se nadlábla, tak jsem jí hodinu uspávala, aby spala další ceeeelou půlhodinu :fearful: Přece nepropásne svůj nově nastolený budíček kolem půl šesté, že? :sweat_smile: Dneska to bude teda veselý, manža má službu, takže tenhle víkend si ho moc neužijem... Já chci spáááát :cry: A to nemluvím o tom, že tu mám vyprané mimi věcičky a musím je vyžehlit, aby bylo zase na co blinkat :sweat_smile:
Jinak teď jsem dala první dávku prpbio kapiček, tak nám držte palce! :wink:
12. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
ahojda martu :wink: tak držíme palečky,určo zaberou :dizzy_face:
Tak si smalou odpoledne lehni a vyprdni se na žehlení :grinning:
a v kolik ti normálně usíná??
12. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
asanaa: ahojky :slight_smile: pravidlo ve spaní zatím nějak moc nemáme, ale je fajn, když zabere kolem půl jedenácté... jinak přes den bohužel nespí, takže si nemůžu lehnout ani já, a tak bych ráda! když už usne, tak je to tak čtvrt až půl hodinka a pak zase spustí z plých plic... ale hlásím, že se mi právě podařilo vyžehlit hromadu plínek a taky nějaký kabátky :dizzy_face: stála jsem u toho na jedný noze a druhou jsem houpala, ale hlavně, že jsme to zvládly!
12. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Dobré ránko :dizzy_face:

ahojda tetes...akorát jsem sem chtěla hodit stejné odkazy :grinning: ...na ráji je fajn,že se neplatí poštovné a fakt superrychlé doručení

martul to ti opravdu Josefinka takhle nespí? :fearful: a usíná až tsk pozdě ? A to jsem si myslela kdo ví co nemám za duracelku :grinning: ...ale po obědě vždy na 3-4hodinky vytuhne a teď už 4 den usla sama v postýlce po 21h :slight_smile:
12. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
martu tý jo,to čumím :confused: jak může vydržet celý den nespat??a pláče??
to Filda musí fakt spát dopoledne tak hodinku a odpoledne tak 3-5h ..ale on je hodně spinkací už od narození.
Večer usíná ve 20h sám v postýlce,pravidelně se budí kolem 4-5h,napapá se a spí tak do 8h. :dizzy_face:
jéé ty už jsi vyžehlila..to já ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
jj, jak vám holky rozumím...nám prtě nespí od začátku přes den....o nějakém spaní po obědě si můžu nechat jenom zdát. :grinning: Naštěstí spí v noci...ale ten den je značně náročný.
12. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
ahoj holky,

tak to já bych byla tak ráda, kdyby Davča spal přes noc dýl, furt ne a ne to natáhnout.Prostě je každé 4 hod. vzhůru :confounded:
12. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
asanaa: nemám nejmenší tušení, kde tu energii bere... asi mám megakalorický mlíko :grinning: já teda od začátku říkám, že nebýt nám tak podobná, tak je v porodnici podezřívám, že nám jí vyměnili :grinning: my jsme s manželem takoví spáááči! já bych klidně i brala, kdyby se budila co 4 hodinky, ale hlavně ať spí i přes den, ach jo... takhle se od ní nedostanu na krok (a to doslovně)... když vyjedeme s kočárkem, tak to je schopná prospat, což je fajn... jenže jak jsem teď utahaná, tak se mi ani ven nechce, i když dneska to vypadá, že je tam moc hezky

broucina: cítím s tebou, ten den je mazec :sweat_smile: a jak spíte v noci?
12. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
mar, jak kdy...někdy má den, kdy se mi budí třeba po 2h...ale to se proste probere, napije a spí....ale už teď většinou zvládá spát 4-6h, pak se probrat, napít, a zase spí aspoň ještě 2-3h... Usíná mi tak kolem 9 večer a je schopen s přestávkama do nějakých 6-8 ráno spát...jak kdy...prostě někdy je hůř, kdy sotva chodím a někdy se i vyspím...
12. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahojdá my přes den taky moc nespíme jak kdy.....no a poslední dny se nám nechce v noci usínat po kojení - to občas u něj vykysnu já... :grinning: kojím kolem 2 a pak tak hoďku až 2 vejrá pak se probudí kolem 6 a to většinou spíme do 9.....v kočárku vždycky ten miluje..včera mi prospal i koupání... :grinning:

já dneska taky žehlila fakt horu ale mám ¨hotovo a konečně se zítra stěhujeme zpátky domů!!! Huráááááááááááá!!!!
12. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
tak davídek přes den spí, ale většinou hodinku nebo hodinku a půl. :wink:
12. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
a kočárek nesnáší, nejradši spinká doma v klídku, to má po mně, já byla taky taková,když jsem byla mimčo :grinning:
12. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.