• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Malá si s prďošama užila svoje.Dokonce jsme byly i na pohotovosti,protože řvala 3 hodiny v kuse,měla i horečku.Už jsem nevěděla co s ní.A dg.kolika s virozou.
Já dávám probio kapky.Máme to kousek na Slovensko,tak si jezdíme pro ně tam.A používám babycalm.Ale už jen sem tam,když vidím,že se kroutí.JInak bych řekla,že ten sab nám taky moc nezabíral.Mazala jsem i bříško pupíkem.Sem tam jí to ještě máznu,když si vzpomenu při přebalování. :grinning:
15. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj holky,
my měli moc fajnový víkend :dizzy_face: Včera jsme si vyjeli na výlet do Ikey, nakoupili jsme něco málo do domácnosti a dali si ty jejich mňam kuličky :slight_smile: Josefínka cestu zvládla úplně úžasně, všechno to prospala... v obchodě se jí teda moc líbilo, tam se chtěla nosit, aby na všechno líp viděla :grinning: Dnes jsem jednoho pejska poslala na závody a druhého jsem vzala s kočárkem na velkou prochajdu. U nás bylo tak kráááásně! Opravdu moc hezké dny to byly.
Jak jsem vás tu teď dočítala, tak koukám, že řešíte koliky. My jsme si s nima užili až až... Od ukončeného 3.týdne jsme dávali Sabík, ale malá začala hrozně blinkat (dost často obloukem). Možná to byla jen shoda náhod, kdo ví... takže od ukončeného 4.týdne jsme přešli na BabyCalm, řekla bych, že nám docela pomohl, ale nebylo to ještě ono, tak jsme přidali i probio kapky. Cena je u nás opravdu "lidová" asi 650 kaček za jedno balení, uf... ale co by člověk pro toho drobečka neudělal, že? Protože nám ale opravdu pomohly, objednala jsem si přes net ještě troje balení a tak mi vyšla jedna lahvička na 355 korun, což už je o moc příjemnější. Teď už týden ten BabyCalm nedáváme a jsme jen na probio. Zatím to vypadá dobře, ale už aby toto kolikové období bylo za námi! Nevím už, která z vás tu psala o "chemii" v Sabu... opravdu není čeho se bát, tohle všechno jsou bezpečné věci pro malá mímátka a konkrétně ten Sabík co do mimi dáte, z něj také odejde a pomůže i těm bublinkám, které nemají v bříšku co dělat :wink: Jinak jsme zkoušeli i nahřívat bříško, mazat Pupíkem, ale podle mě to k ničemu moc nebylo... Čaje jsem pila vždy já, nějak jsem se nakonec neodvážila dávat je přímo malé. Jo, vidíte, ty kojící čaje už taky asi týden nepiju.
No, Josefínka dnes nějak nechce spinkat, ach jo... vzteká se teď v postýlce a přitom já bych taaaaak spala! Tak snad je to u vás lepší, přejeme hezkou a pokud možno dloooouhou noc :wink:
15. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Dobré ráno! :slight_smile:
Děkuji za odpovědi. S tím Sabem to ještě zkusím. Jinak Baby Calm taky používám, ale většinou až už prdí, resp. prdět chce a nemůže. Pomáhá pěkně. Sab Simplex chci hlavně před večerním kojo, ať spí aspoň do prvního nočního jídla v klidu. No uvidíme... :fearful: :wink:
Bio Gaia máme taky. Nejlevnější jsou v Polsku, kde je vyrábí. Stojí cca 250Kč,- v přepočtu... Naši jsou zloději! :angry:

Joplin, díky! Viki je hlavně pěkný čertím v andělském... :angry: :grinning: :dizzy_face:

Jinak, pěkný start týdne! :slight_smile: My už zase odstartovali a čumákujeme... :pensive: :grinning: :wink:
16. lis 2009 v 06:19  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
perchti: buď v klidu, my jsme už taky nějakou tu chvilku "on-line" :grinning:
16. lis 2009 v 07:10  • Odpověz
Hezke pondelni rano, tak jsem se chtela pochlubit jak pekne spinkame, ze kojime uz jen jednou...a dneska si mala vzpomnela vstavat uz v 10, ve 12 a v 5.15...ale ted jeste usnula:slight_smile:

Kosmetiku pouzivam jen bepanthen na prdelku. Jinak ji koupu jen v ciste vode a zatim nic nemazeme. Nazacatku jsem mazala rucicky a nozicky olejickem z lekarny, protoze je mela hodne suche. Mam koupeno neco od biodermy, ale jeste jsme to nepouzili. Ja jsem zastancem toho, ze v tomhle prilisna:slight_smile: pece "skodi". A nastesti ma v tomhle podobny nazor i nase dr.
Ubrousky mame pampers a kerasten(nevim, jestli to pisu dobre)a protoze kakame po 3-5 dnech moc velka spotreba neni

S tim spinkanim. Mala spi od porodnice v kolebce v tenkem overalku pod perinkou(asi 90x80) a mame i v noci tech 23 stupnu.

Kapicky jsme nastesti pouzivat nikdy nemusely, prdikovala vzdy sama az az :slight_smile:. Sice take mela obdobi, kdy hodne vecer plakala, ale urcite to nebylo briskem a to jim vse co me napadne(teda hrach, cocku...jsem jeste nezkusila :slight_smile: ).
16. lis 2009 v 07:16  • Odpověz
Holky, tak my měli večer docela krizovku (nebo spíš já). Josefínka usnula až před půl jedenáctou, takže to bylo docela dlouý... I když ona už usínala dřív, ale manža se v obýváku vysmrkal a malou to okamžitě aktivovalo, uf... Nebylo to nijak hlučně, ale byly zrovna všude otevřené dveře, no a večer se ty zvuky přece jen šíří jinak... a prďolka je na smrkání nějak alergická :unamused: Protože už to bylo takhle pozdě, dala jsem jí do zavinovačky (což jinak nedělám, až v noci)... a světě div se, budíček byl až po šesté hodině! Celou prospanou noc jsme tu neměli ani nepamatuju... :slight_smile: Ale budíček byl s pláčem, takže zavinovat večer radši nebudu, i když se ty poslední noci jednou budila, tak mě aspoň čekal veselý úsměv a to je k nezaplacení! :slight_smile:
16. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
Ještě k té kosmetice... používáme teď do vaničky Johnsonś na tělo a vlásky a je to jemňoučké. Máme teda i tu Weledu, ale pořád jí nějak nemůžu dospotřebovat :sweat_smile: jak už jsem psala, tahle kosmetika mě fakt nedostala... No a na zadeček doma Bepanthen a Sudocrem, v kočárku Johnsonś.

Jak psal Brisalek o jídle, tak v sobotu jsem od manži ochutnala pár soust kachničky se zelím a knedlíkem, MŇAM, to byla dobrotaaaa! :dizzy_face: Nezdálo se mi, že by to Pepince vadilo, ale na to svoje "knedlo, vepřo, zelo" si radši ještě chvilku počkám :wink:
16. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
Jo ty ubrousky jsou klorane nejak jsem si to s necim popletla:slight_smile:
16. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahojte holky....

jak tak čtu Břišálek se zmínila, že její malá kaká co 3 - 5 dní, jak to máte vy?......mě teď Elča vcelku vylekala, taky 2 dny nic :fearful: .....asi je to normální, že?

Jinak Bephanten je opravdu zázrak :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
joplin: my od narození kakáme každý den... v poslední době se četnost snížila, ale pořád je to každý den... i když dnes zatím ještě nic, tak čekám pořádnou dělovku :sweat_smile:

polosedím teď na posteli s pokrčenýma nohama a na nich mám Pepinku, vůbec jí nemůžu udržet s položenou hlavičkou, pořád jí chce mít sama pod kontrolou, tak se zvedá a zvedá :slight_smile: jo a poslední dva dny hroooozně povídá! brebentila si už dřív, ale pak nějak na chvilku přestala... zato teď, je to hrozná kecka :grinning:
16. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
:slight_smile: tak to máme stejné, ona teď tu pusinu nezavře - no sem tam tedy prstíkem, ale i tak mluví (i s plnou pusou...)..........dokonce i venku v kočárku :slight_smile:...sranda, že je ten vývin podobný u všech dětí :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Tak Viki má taky neustále svoje packy v puse. Někdy celou pěstičku, jindy jen pár prstíků nebo ukazováček. A taky mu to ve žvatlání nevadí... :sweat_smile: :grinning:

Martuli, tos mě ,,uklidnila", že je někdo ještě větší ranní ptáče... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

Jo holky a kakání, tak to u nás ja poslední měsíc cca jednou za týden. :confused: Prý je to ale nornální, tak to neřeším. :sweat_smile: No a tím pádem spotřeba ubrousků téměř nulová. Taky bych to ale klidně vyměnila za pravidelné pokakání... :grinning:

Co se jídla týče, Vikýsek špatně reaguje na příliš sladkostí v mé stravě. To se mi pak zdá, že ho ,,kroutí" víc. Naštěstí mi sladké moc nejede. No a ořechy. byli jsme na oslavě a dort atd. no a pak byl fičák. :confounded: Aspoň mám dobrou výmluvu si tyhle věci nedat a neurazit... :grinning:
Jinak jím s rozumem. Všechno, ale opatrně. :slight_smile:
16. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
ahojky Holky.
Joplin: to kakáni je uplně normální, mimi nemusí mít stolici klidně až 6-7 dnů. moje Adélka kadí taky každý den, první 2 měsíce to bylo po každém kojení, ted 1-2x denně,ale pokud ti malá nekaká neboj...to je normálka.

martullik: tak mal se mi budí pořád s plačem,ale je to podle mě proto že spí celou noc a má hlad tak si to říka nahlas-volá mě. nakojím ji a pak je usměvavá jak sluníčko, stane se málokdy, že se vzbudí a je v pohodě a nepláče.

Já dnes byla na slovensku s malou:slight_smile:)) potřebovala jsem si otevřít slovenský účet, malá tocelé prospinkala:slight_smile:))
ted je v houpačce a čučí na Tv a vykládá si, má dobrou náladu, protože se dobře prospala a ted se pokadila až na záda:slight_smile:)) takže celou převléct-rano dostala fenyklový čaj a ten ji vždy pomůže. :wink:

holky koukáte na super star?jsem zvědavá kdo dnes vypadne.

mě zítra dojede manžel po 4 dneh, tak už se na ě těšm. jsem zvědavá jak to vydržíme v zimě(manžel bude v rakousku :frowning2: )
papapa
16. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
Holky, tak jsem se odpoledne taky dočkala plné plenky :grinning: A byly to docela "vajíčka" tak mám radost. Za poslední týdny měla malá stoličku zeleno-žlutou a taky hlenovitou, pořád mě to trápilo, jenže plně kojím, tak se nic moc jiného nedá dělat. Už asi týden nedávám BabyCalm (jen probio kapky), tak třeba to bylo i tím. Někde jsem četla, že miminka po něm někdy mívají průjmy... :unamused:

Dnes jsme s malou samy doma, taťka slouží, ach jo... Aby mi to aspoň trošku uteklo, vyrazily jsme dopoledne do Tesca něco nakoupit. Koupila jsem na zkoušku bodyčka s dlouhým rukávkem ve velikosti 68 a jak tak na to koukám, tak do 14-ti dní max. na ně přesedáme :slight_smile: Jinak venku to počasí stálo za houby, šílená mlha... (navíc po tom úúúžasném víkendu) a teď prší, uf... Pepinka spinká, tak já pádím večit ty moje holky uštěkaný :sweat_smile: Ráno už by měl dorazit a převzít štafetu ve venčení manža, tak se už moooc těšíme :slight_smile: ještě, že je ten svátek!

Užijte si hezkou noc, snad nebude moc rozkouskovaná :wink:
16. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
ahojky holky,

resily jste kakani: tak kdyz jsme nemely sprut, tak Kacka kadila tak 2-3 denne, pri rustovem sprutu spotrebovala vse, takze kakala tak 1x za 2 dny a ted kdyz nema sprut, tak kadi tak 1x denne. Takze uz take neni tak velka spotreba ubrousku.. :wink:

Jinak dneska jsem se trochu vylekala - pri kakani ktere bylo on-line (prave jsem ji prebalovala, takze jsem vse videla), vykakala zlutou, zpenenou stolicku a bylo v ni celkem dost hlenu. Kacka je ted drobatko nastydla, kycha a ma rymicku - ale presto, nevite kdy bych se mela kvuli tomu hlenu ve stolicce zacit obavat? Pri jakem vzhledu, mnozstvi?
16. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
Dobré ráno,
včera mi koník nějak zlobil, tak už jsem pak na něj neměla nervy :wink:

Dneska se Filda v noci vůbec nebudil usnul před sedmou a vzbudil se až v šest takže nádhera, ale musím to zaklepat, mohlo by to už vydržet :wink:

Jinak my už nosíme pouze velikost 68 (Filda bude asi po taťkovi, který měří 193 cm), budu muset zase vyrazit na nákupy koupit větší velikosti, je mi vždycky líto vyřazovat ty menší něco neměl ani na sobě jak rychle roste :slight_smile:

Filda kaká buď 1x denně nebo ob den, vždycky u toho strašně funí. Jinak teď jsem mu koupila Lactobacilíky baby a ty mu docela pomohly, jak s kakáním tak i méně ublinkává, ale nevím jestli to s tím souvisí.
17. lis 2009 v 06:37  • Odpověz
ahojky

Betty: a co to prosím je?kapky? a v lékarně jsi to koupila?

holky malá má asi taky růstový sprut, už 2 noci špatně spí.budí se a pláče a pořád u prsu, ach jo a jsem sama doma :frowning2: jinak mi spávala od 7 do 5-6 hodin rána.
za týden nastupujem do nemocnice a před operací nesmí 5 hodin jíst,jsem zvědavá jak to zvládneme-přiznám se,já mám z toho větší strach než ona :frowning2:
zítra se musím pokusit zachytit moč, a včera jak na potvoru jsem ji 2x rozbalila a pokaždé čurala a zítra ji určitě budu muset pořád hlídat at to stihnu :wink:
no uvidíme.

ja jsem dnes celý den u našich, tatka šel vozit malou tak mám chvilku čas na net.

joa.n:myslím, že je to normální, u holčiček je hlen normální, po narození může být v pochvě a vyjde třeba se stolicí, pokud by se ti to nezdálo zeptej se Dr,ale ja bych se nebála-ty ,malou kojíš,že?

my tady asi vlastně všechny plně kojíme co? jsem šikulky
:grinning:
tak papapa a krásný den
Helena
17. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahojte,
to my máme i bodýnka na kterých je napsáno 9 month - vcelku šílené...a taky podzinmí bundičku, co má na štítku 12 M :slight_smile:
Tak jsme se tedy po těch 3 dnech vykakaly..hurá....tušila jsem, že to nic nebude...ale je to divné, jednu dobu bylo v plínce po každém koju a teď :confused:

Jinak my máme dneska takový nějaký ublinkávácí den....skoro po každém kojení Elča ublinkla - a né málo......podle mě je to tím, že ona si totiž sama o jídlo neřekne.......prst má v pusince i když je plná....a hlady naposledy plakala asi v porodnici......tak jí kojím co 3 co 4 hodinky, když mám pocit, že už by mohla mít hlad.....ona i ráno...po 12-ti hodinovém spánku hlady nepláče - jen je neklidná - hledá prso....a cucá si ruce...takže jí prostě kojím i když asi nemá takový hlad...a pak z toho blinká......už jsem jí dneska 3 x převlíkla.... :confounded: :frowning2: Ach jo.....tak snad se to do večera uklidní......

joa.n: Jinak si myslím, že miminkovská stolička může být různá - zelenkavá, hlenovitější, řídší......Elča už měla všechny druhy...teď už delší dobu má zase normálně žlutou.......když je mimčo kojené, tak to tak asi je.....ale myslím, že když by byla třeba ta zelená, nebo hlenovitá hodně dlouho třeba víc než týden - tak bych se asi poptala pí doktor......už jsem to tu na diskuzi s holkama řešily......a nic moc jsme nevyřešily......jestli je to stravou maminky...nebo prostě jen tak...těžkoříct :unamused:

Hel.: Jinak my taky býváme doma dost často bez taťky.....je to někdy vcelku náročné, hlavně když je pryč i přes noc....to jsem vždycky nějak více úskostlivá a pořád se na Elču chodím dívat.....jestli dýchá a tak........naštěstí celé vánoční svátky bude doma...tak se ani tak netěším na vánoce, ale na to, že budeme pohromadě.......
17. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
ahojky Joplin :wink:
s těma velikostma máš pravdu...malá má něco newborn a něco už na 4 měsíce....každý si to šije jinak ajinak označí, podle toho se vůbec neřídím.
jo já nejsem ráda sama doma :frowning2: ale dnes se mi Martin vrátí tak se těším asi tak jako malá na prso :grinning:

Na svátky se taky těším,ale my budem poprvé v rakousku bez rodiny už ted mi bude smutno. chtěla bych takové svátky,abychom byli celá rodina má i manželova pospolu...ale to asi nevyjde, protože naši nechcou jít ke tchýni a ona zase knašim- na štědrý den :frowning2:
chci to tak zrealizovat až budem mít domeček a všechny pozvat:slight_smile:)

Joplin chodíš plavat smalou? ja se po operaci chystám a už se moc těším.
jinak to blinkání dobře znám...převlékam min.3x denně a to každý den, ikdyž se to posledních pár dní zlepšilo,ale my to tak máme už od mala.ja jsem zvyklá :unamused:
pa
17. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Hel.: Zatím plavat nechodíme...ale budeme...vidím to tak od ledna... Je nějaké plavčo pro mimča i u nás v Havířově? Já jsem zatím moc nepátrala.....
To já mám ráda spíš vánoce jen my sami.......už to budou naše 4 vánoce od našich....a teď ve třech:slight_smile:
Ale kdybych bydlela na baráčku, tak bych to možná cítila jinak......my jsme rádi, že se nám do té 2+1 vleze stromeček :slight_smile:......a taky možná tím, že jsem jedináček, tak ani nevím, jaké to je...takové vánoce s velikou rodinou....
17. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
ve čtvrtek máme čtyři měsíce, to to utíííkááááá :sunglasses:
17. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj holky, dneska máme suprrrr den! :slight_smile: Taťka je doma (teď teda spinká s pejsáčkama v obýváku :grinning: ale jinak je s náma). Byli jsme na procházce, koupila jsem Pepince nějaké větší dupačky, nadlábli jsme se po cestě u Meca, vyzvedla jsem si "vitamíny" v lékárně a šlo se dom. Byla z toho asi 3-hodinová vycházka, venku je krásně podzimně, teploučko, bez deště, aaaaach... :dizzy_face: Tak jsem si hezky psychicky odpočinula. Josefínka teď povídá kolotoči, tak jsem vám chtěla taky napsat.

joa.n: taky se mi to jednou stalo a byla jsem z toho taky mimo... jenže nám trvala zelená až zeleno-žlutá hlenovitá stolička fakt asi 3 týdny... ptala jsem se i doktorky, ale malá byla jinak v pořádku a protože je plně kojená, nedalo se dělat nic jiného než pokračovat stejně... poradila mi akorát probiotika, ale ty už jsme v tu dobu dávali... jak už tu psaly holky, může to být způsobené i nedostatky ve stravě maminky... no, já se snažím aspoň trošku o lepší jídelníček a taky jsme už týden bez toho BabyCalmu... zdá se mi, že se to konečně začíná u nás upravovat...

betty: zrovna včera jsem balila oblečky 50-56, radši jsem si je popsala, protože pak si to už nebudu pamatovat :sweat_smile: no a do 2 týdnů (max.) budu už balit i tu 62, je mi to taky hrozně líto...

helen: přeju hodně sil! taky jsme si tím prošli, uf... teď posledních pár dní se nám daří zase spinkat, tak jsem moc ráda... ale jinak od narození se u nás moc nespalo, vlastně spinkala v noci jen asi 3 týdny (tak nějak mezi 2. a 3. měsícem), pak přišel spurtík a trval taky asi 3 týdny, fakt děs... držím palce, ať vám to v nemocnici dobře dopadne a máte to brzy za sebou! :wink:

joplin: ty kojící intervaly ti závidím! u nás se to protáhne takhle dlouho jen když jsme venku s kočárkem... jinak doma je to po hodince, dvou... jo a blinkáme o 106 už od narození :unamused: je to hrozné, musíme mít velkou výbavu oblečení, peru ob den, ale i tak to máme tip ťop... bryndáčků máme taky asi 20 a i když se zdá, že je to dost, tak lítaj do koše vlastně po každém kojení... Pepinka totiž blinká nejen po kojení, ale prostě kdykoliv... no a když neblinká, tak slintá :grinning: opička jedna...
jinak my budeme mít 4 měsíce v úterý :dizzy_face: hrozně to letí! no a abysme to pořádně oslavili, jdeme ráno na tu neurologii a pak na očkování... jsem zvědavá, jestli bude prďolka zase tak hezky spinkat, jako po tom prvním očkování, to bylo úúúúžasné! :grinning:
17. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
a jejda, zase jsem se nějak rozepsala :sweat_smile:
no, tak se ještě pochlubím http://www.youtube.com/watch?v=tm8uQ0IKTM8&feature=channel tohle se nám daří už týden bez pláče a s veeeeelikou slinou :grinning:
a tady povídáme :dizzy_face: http://www.youtube.com/watch?v=yxE-D1jDD3E&feature=channel
17. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
Dneska bylo krásně teploučko, dokonce jsem si udělali buřtíky u rodičů manžela :slight_smile:

helenacz: jo jo, koupila jsem to v lékárně, u nás stály asi jen 155 Kč (na rozdíl od probiotických kapek, za které jsem platila 650 Kč), jsou to kapsle, které se otevřou a vsypou do mléka nebo do jídla (my jsme na UM takže to dávám do lahvičky), jinak vypadají takto: http://www.docsimon.cz/zbozi/swiss-laktobacilky-baby-cps-30

Jinak také máme např. pyžamka (overaly) na 6-9 měsíců, sice jsou trochu větší ale ty na 3-6 měsíců už začínají být krátké.

No jo pěkně to letí, příští týden jdeme na druhou dávku hexavakcíny, naštěstí Filda neměl žádnou reakci tak doufám, že nebude mít ani teď :wink:

Na vánoce se vždycky hrozně těším, každý rok jsme trávili štědrý den u rodičů manžela, kde je i manželův brácha, ale letos nevím jak to bude. Filda je zvyklý v šest se koupat a tak okolo půl sedmé spát. U rodičů manžela ještě v postýlce (i když jí tam má) nespal a taky kdyby tam spal tak tam taky budeme muset přespat s ním a to nevím nevím... Tak přemýším, že budeme letos poprvé sami doma a rodiče objedeme až 25. a 26., ale obávám se že nebude nadšený ani manžel ani jeho rodiče, no uvidíme :wink:
17. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
ahojky
Joplin: ano plavání je u nás v Havířově na Slávii, od 2 měsícu vany a od 6 bazén..ja tam chodila i na těhu plavání.
Ja uvidím, jak na tom bude malá v zimě(rýma atd) jinak bych ráda začala co nejdříve. je to super, v rámci školní praxe jsem tam chodila cvičit s těma miminkama a bylo to perfektní, po každém koupání jsme jim dělali babymasáž a maminky se zatím osprchovaly a oblékly,ale nevím jak je to ted..už je to několik let dozadu. :wink:

s tím vyřazováním věciček to znám, ja jsem maniačka a mám toho pro malou šíleně hodně-kamarádky mi říkaly že budu mít asi 5-čata podel oblečků-ale díky blinkání využijeme všechno - marulikk to zna :grinning:
ja všechno prodávám na miniburze v OV a nebo na netu,nebo kamarádkám. nechala jsem si jen pár opravdu top věciček pro druhé nebo pro mladší sestru, jinak se všeho zbavuji, chci zase vše nové i pro druhé a já mám věcičky hlavně z rakouska-tam to vyjde o mnoho levněji, a i u nás je milion nádherných věcí a za pár kaček-ja jsem třeba hrozně spokojena s cheeroke v Tescu, mají super ceny a věci nádherný.

ja si nechám jen takové ty věci jako monitor dechu, houpačku,lehátko...jinák se všeho zbavuju..neměla bych to ani kam dát..jsme taky ve 2+1 a místa je málo :unamused:

malá spinká už od pul 8, sice 3x plakala ze psaní-asi bříško, ak jsem ji kapla Sabíka na cumel a hned zase usla.
manžel přijede každou chvilku, tak jdu ohřát jídlo, bude hladový po cestě.
tak papa maminky a at je pohodová a dlooooouháááááá noc :grinning:
17. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
jo a mám první dárečky pro malou :wink: objednala jsem ji mluvící hrnec z FP a takové ty kroužky co se dávají na tu tyč a nějaké kostky dřevěné..tak doufám, že to bude dobrý. Chtěla bych ještě sehnat nějakou pěknou a dobrou jídelní židličku, už jste nad tím přemýšleli?
ja se tady dívala do diskuze o jídleních židličkách, tak už mám nějaké favority..ale ještě počkám, za chvilku to budem potřebovat..sletí to ani se nenadáme a prcci budou papat příkrmy... :slight_smile:
17. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
martilikk: ty jo malá je hrozná šikulka na tom bříšku :wink: :wink: :wink: tak to Adélka nechce být vůbec a už vůbec ne tak krásně....Josefínka je šikulka - hrozně moc se mi to líbilo :wink:
to já bych tam akorát tak mohla dát jak se vzteká na bříšku a to by mě ještě někdo udal za týrání :wink: malá se šíleně vzteká :wink: ....

všechny videa máte suprovní :slight_smile:
17. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
Dobré ranko! :slight_smile:

Tak my pokračujeme v neklidných nocích, kapky nekapky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
No nic. Věčně to trvat nemůže. :sweat_smile:

Jinak, dneska máme druhé přeočkování Hexou, tak snad bude vše v pohodě jako minule. Resp. Viki hůř spal, ale to teď asi nepoznám. Leda, kdyby spal po očkování líp... :sweat_smile: :grinning: Hlavně jsem zvědavá, kolik zase ten náš mrňous přibral. :dizzy_face:

Vánoce. My je trávíme u mých rodičů. Ať si taky aspoň na chvilku spočinu a malého zabaví máma. Nebo aspoň v klidu povečeřím. A také mi to vyhovuje i jinak lidsky a až bude dům, zkusím organizovat velké Vánoce dál. Mám ráda v tyhle krásné a pohodové chvíle všechny své drahé lidičky kolem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dárečky už pomalu řeším, hlavně pro dospěláky kolem. Vikiho si nechám naposled. Kdyby jste potřebovaly inspiraci na nějaké milé dárečky pro rodinu, koukněte tady:
http://betterfly.mimishop.cz/index.php
Já tu objednala obtisky ručiček Vikiho pro rodiče a triko a bodýčko pro Vikiho a mého drahého. :wink:

Oblečky, tak jak píšete. Jak od kterého výrobce. Je v tom ,,bordel". :confounded: Naštěstí mám malého v oku a kupuji podle pocitu, že se vejde nebo raději větší velikost. Normálně už ale nosí 68. Je docela dlouhý. Asi bude vysoký po mužské části z tátovy strany... :confused: :dizzy_face:

Já se zbavuji malých oblečků směrem k sestřenici, která je teď těhu. Nechám si jen větší věci (kočár, vaničku, monitor, postýlku atd.). Bydlí v Lanškrouně, tak to mám trochu z ruky. Bohužel. Mám ji moc ráda a bylo by fajn ,,venčit" prďoly současně. :slight_smile:
18. lis 2009 v 06:14  • Odpověz
Hezke rano, tak my spinkame hezky, porad se budime 2x, ale rano se nam vstavani posunulo z 6.15_30 na 5.15-30:slight_smile:.

Oblecky uz 68 skoro zadne neoblecem a z tesca 6-9 m nam take zacinaji byt akorat:slight_smile:, takze ted mame tak 74-86:slight_smile: - ono tech 8200g je holt nekde znat -podle vyrobce(to me taky hrozne vytaci, ze to ma kazdy jinak). Zatim se niceho nezbavuji i kdyz mam hodne dupacek uz od sestry, ale myslim, ze na druhe to vse bude jeste dooost dobre,jestli nejake bude:slight_smile:.

Ty koniky mala takhle vubec nedela, vzpira se na rucickach(dlanich) a zveda se az k brisku, tak nevim jestli to neni spatne a uz saha po hrackach. A nejvic se ji libi kdyz se v koupelne vidi v zrcadle, to se na sebe smeje...vydrzi tak 5 minut, protoze chce za hrackama lezt a to nejde tak se zacne vzteklit :slight_smile:.

Ale otaceni porad jen naznacuje:slight_smile:.

Perchti i ostatni at je ockovani bez problemu. My jdeme v patek.

No Stedry den budeme u nasich. Jak jsem psala nasi a sestra jsou 100km druha babicka s dedou 200 a neco, takze budeme mit vanoce cestovni. Navic maji synovci 26 narozeniny a svatek, tak nevim jak to udelame, aby byli vsichni spokojeni. Uz ted z toho mam trochu strach. U manzelovych´rodicu jsme jeste nebyly a uz se "hrozim" te zimy, kterou doma maji. No budem to muset zvladnout. Chteji se pochlubit vnuckou(prvni). Dalsi svatky budeme uz doma a at si vsichni prijedou k nam:slight_smile:)).
18. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
No a to neotaceni se bude asi tim, ze nemela moc kde. Byla v kolebce a v sedatku a ted na gauci to take neni ono, protoze neni rovny, ale jsou tam hrboly jak jsou prolamovane operky...., takze nakonec skoncime na te zemi:slight_smile:, ale prvne musime koupit koberec.

Ted by krome noseni, chtela nejradsi sedet:slight_smile: jenze ji nechci nechat.
18. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.