• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
helena z. řešit hypotéku je děs, i se slušnými příjmy tě prověřují jako zloděje, lítáš kolem toho měsíce a nakonec si úplně vysílený...jediné,co mě uklidnuje ,že to děláme pro prcka a budoucího sourozence...že budeme mít svoje a nové....podle našich představ, v rámci financí... :wink:
19. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
ahojky holky,

teda docist vas je opravdu po 2 dnu temer nemozne :wink:
Jsem ted nejaka nachlazena, boli me hlava a porad bych spala - takze spim s Kacenkou. Desne se bojim te praseci chripky, takze porad sebe a Kacenku kontroluju kvuli horecce. Na druhou stranu si rikam, ze ted Kacka dostava do sebe me imunitni latky co si vytvarim, takze i to nachlazeni ma nejake pozitivum. :wink:

Dneska jsem cetla na Novinky.cz, ze od ledna bude ockovani pro nase srpnove deti proti pneumokokum zadarmo. Nevite nektera o tom neco vice? Na jinych portalech o tom jeste nepisou. A taky nechate ockovat, pokud jeste nejsou vase deti ockovane? My to porad s manzelem zvazujeme i kdyz to bude zdarma jestli ano nebo ne.... co vy na to?
19. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
joa.n : tak o tom jsem slyšela, že se o tom uvažuje,ale nevím ,že už by to mělo být od nového roku,ale bylo by to super.
ja jsem chtěla jít do všech 4 dávek,ale pak jsem četla tady na koníku prevenarXsynflorix a musím říct, že některé negativní příspěvky měly něco do sebe...dívala jsem se na to jen z jednoho pohledu,ale pujdu do toho i kdyby to nebylo zdarma,ale až v roce..myslím si že do roka mají prckové těch očkování až nad hlavu a já ani manžel jsme jako děti netrpěli na záněty ucha atd..a nemám ani doma předškoláka, takže jdu do 2 dávek a asi prevenar.
19. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
Kuchy, my jsme lítali kolem papírování kvůli domu rok. Pozemek byl koupený a všechno stálo kvůli úřadům. Je to na mrtvici. Všude mají měsíční lhůtu pro vyjádření. Nebýt toho, tak už jsme třeba i bydleli... :confounded: :fearful:

Já se nakonec rozhodla, že s očkováním pneumokoka počkám minimálně rok. Jestli do toho půjdu vůbec. Je to zátěž pro mimi jako blázen a stejně to nepokryje všechny kmeny. Prostě si dám čas na rozmyšlenou a taky uvidím, jak je na tom malý se svojí vlastní imunitou. Největší zátěž pro děti je příchod do kolektivu, tak to máme ještě dost času. :confused: :wink:

Jinak, noc byla o malinko lepší. Sice mě pořád budí jeho cvičení kvůli prdíkům, kapky nekapky, ale už kvůli tomu nepláče, takže ho nenosím. Jen mu dám Baby Calm, on se vyprdí a s dudlíkem zase usne :pensive: .
Taky mám pocit, že Sab S. moc u nás nefunguje. Za dvě hodinky po kojo i s nimi se kroutí jako hádě. :unamused: Baby Calm mu evidentně pomáhá víc a skoro ihned po podání... :dizzy_face:
A taky už asi doberu probiotické kapky a další už nepořídím... :confused: :wink:
20. lis 2009 v 06:29  • Odpověz
autor
Joa.n, dlouhé, ale něco pro uklidnění :wink: :

Rozhovor s MUDr. Jan Šulou: Zapomínáme na to, že veselá mysl je půl zdraví

28. 1. 2009. Promoval v roce 1985 v Praze na LF UK. Klinickou práci začíná v České Republice a následně studuje ve Švýcarsku, Itálii a Německu. Po atestaci z ortopedie v roce 1991 odchází do Kanady a pak do USA, kde se na Floridě věnuje studiu významu membránových receptorů při rozvoji autoimunitních onemocnění pod vedením Prof. Felixe Kaufmanna.
Po návratu do Evropy v roce 1993 nadále spolupracuje na vývoji přírodních preparátů pro léčbu kloubních onemocnění s pracovišti v Anglii a ve Švýcarsku. Za své práce je přijat v roce 1999 do Královské lékařské společnosti Spojeného království Velké Británie a Severního Irska jako první český lékař. Další rozvoj biomodulačních léčiv spojuje s univerzitami ve Skotsku a v Oxfordu. Od roku 2007 je členem Italského řádu lékařů v Neapoli a vedoucím imunologem italské společnosti Ischia Salus. Mezinárodně působí jako konsultant ve 12 zemích a je členem Oxford Research Institute of Immunology a italské psychoneuroimunologické společnosti. Žije střídavě v Itálii a v Anglii.

Proč se chřipka objevuje zejména v říjnu a listopadu a pak v únoru a březnu?

Teorií vzniku chřipky právě v tomto období je mnoho, ale já osobně se přikláním k teorii snížení imunity vlivem poklesu slunečního světla, tedy oslabení osy hypotalamus hypofýza, která dává našim T-lymfocytům povel se buď vzchopit a bojovat, nebo to nechat být, protože to stejně nemá cenu a všichni onemocníme.
Dále je to změna stravy a určitá deprese z toho, že už je tady zase podzim. Na jaře je to pak vyčerpání a projev únavového syndromu, protože příroda nutí člověka odpočívat.
Já osobně ale mám za to, že pokud tedy člověk podlehne davovému šílenství, že už to mají všichni, tak já to asi dostanu také, potom se to skutečně stane. Při pečlivém studiu epidemiologických studií je skutečně tato morbidita vyvolána z velké části sdělovacími prostředky a médii, které jsou zase nástrojem výrobců vakcín a vitaminů, kdy je nutné zvýšit prodeje a vytvořit davovou psychózu, což se jim již několik desetiletí velmi dobře daří. Člověk, který zdravě žije a myslí, nikdy chřipkou neonemocnění. To je jednoznačný fakt, ale není zájem, aby lidi byli veselí a jedli pomeranče a jablka, ale je nutné je očkovat a vytvořit
dvakrát do roka nárůst prodeje vakcín a imunomodulátorů.

Jak je to s nemocností podle krevních skupin? Jsou na tom všechny stejně, případně, která je nejvíce ohrožena?

Krevní skupiny jsem velice pečlivě studoval jak díky dietám, tak díky analýze nemocnosti, ale jednoznačně mohu říct, že objektivně není přímá souvislost mezi chřipkovým onemocněním a krevní skupinou. Spíše je tam souvislost podle znamení zvěrokruhu, tedy podle živlové rovnováhy, ale všechny krevní skupiny mají stejné obranné mechanismy. Rozdíl je tedy jen v tom, jak se každá jedna z těchto krevních skupin zachová v konfrontaci s medializací problému. Tedy jestli mu podlehne nebo ho ignoruje.

Mají lidé s poruchou krvetvorby větší odolnost?

Určitě ne, protože pokud mají jakékoliv poškození, tak to znamená, že nejsou v rovnováze a krvetvorba je jeden ze základních pilířů obranyschopnosti, protože v kostní dřeni z ezoterického hlediska sídlí duše neboli princip našeho bytí, respektive tvorba kmenových buněk, které se stále obnovují. Pokud je porucha tam, pak je latentně všude a obrana nemůže být dokonalá.

Je možné, že psychotici mají menší sklony chytit chřipku?

Jak jsem již uvedl, chřipková epidemie je vždy produktem společnosti a pokud se psychotik zajímá více o toho, koho kdy a kde zabije či znásilní, tak logicky nevnímá, že se zrovna nachází v období a místě chřipkové epidemie a nemá tedy vůbec ani pomyšlení na to, aby onemocněl, tak nemá vůbec žádný sklon tu chřipku chytit.

Očkovat – ano, či ne? Je očkování efektivní a je možné očkovat, když je někdo alergický?

Já jsem zásadně proti jakémukoliv očkování chřipky, protože vždy z toho někdo umře, kdo by nemusel, kdyby se neočkoval, a pak ty vedlejší účinky jsou brutální, např. ochrnutí, roztroušená skleróza, lupénka, revmatická artritida či systémový lupus. Logicky jak úmrtí, tak chronické následky se tají, o tom se nikde nedočtete a jen musíte hledat ve specielních statistikách.
Pokud je někdo alergický, tak si tu alergii jenom zhorší, pokud náhodou nezemře na
anafylaktický šok atd. Prostě to nepřipadá v úvahu. Očkování tedy jen pro rizikové skupiny a s vakcínou na míru individuálně připravenou.

Jestliže člověk posiluje imunitní systém zdravou výživou, otužováním, sportem, saunováním, jak je možné, že onemocní?

Jednoduše proto, že se věnuje tělu a ne mysli. Pouze silná mysl a silný duch zabrání nemoci. Podívejte se na případy v koncentračních táborech, nikdo tam nejedl řádně, ani se nemyl, ale neonemocněli jen ti, kteří věřili, že přežijí. Harmonie a čistota těla jsou nástrojem k harmonii mysli. Velmi přesně je toto popsáno v knize Dr. Candance Pert Molekuly emocí, která naprosto jasně ukázala v laboratoři, jak deprese a úzkost snižuje imunitu. Pokud budete skvěle jíst a cvičit a budete se bát rakoviny, pak ji stejně dostanete. S chřipkou je to stejné.

Je správné na podzim a v zimě jíst citrusové plody, které mají velký obsah vitaminu C?

Určitě ano, všechny přírodní vitaminy mají větší biokompatibilitu a organismus si jich více váží a spotřebuje je všechny, zatímco ty syntetické vyloučí. Jde ale i o jiné prvky výživy jako vláknina atd. Pokud mám zácpu, tak mohu jíst kilogramy pomerančů a je z toho menší užitek než z půl kila jablek a správné funkce tlustého střeva.

Jakým způsobem se vy osobně bráníte proti chřipce?

1. Žádnou chřipku ani jiné patologie si nepřipouštím.
2. Denně beru česnek, zinek a selen a také betaglukany.
3. Dvě hodiny 5x týdně sportuji – jezdím na kole.
4. Denně vypiju večer 350 ml červeného vína.
5. Děkuji universu za to, že jsem tak zdravý a můj imunitní systém tak silný.

Jaká je podle vašeho názoru nejúčinnější prevence?

Jednoznačně veselá mysl, půl zdraví. Víme to všichni, jen málo se to praktikuje.

Jaroslav KŇAP
Foto AUTOR
20. lis 2009 v 06:33  • Odpověz
hezke patecni poledne, perchti hezky clanek:slight_smile:))

My jsme ted byly na 2. hexe a synflorixu, mame 8200g a 66 cm a mala to zvladla mnohem lepe nez minule-plakala jen chvilku a hned se nechala utisit. Tak ted doufam, ze to bude mit zase tak dobry prubeh a bude mit jen mirnou teplotku.

S tim ockovanim bychom se do toho asi nevesly takze je to pro nas vlastne jedno.

Ty starosti s hypotekou a bydlenim jsou zdlouhave...ale hezke ne:slight_smile: to my v Praze domecek asi hnedtak mit nebudeme.
20. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahojky,

moc zajimavy clanek - musim uznat ze vsechno sedi :wink:
Dneska jsem se vratili od rodicu z Moravy a zitra rano mame vitani obcanku... musim rici konecne - jsou nam uz 3 mesice a bala jsem se, aby nam Kacka nevyrostla z saticek, ktere jsem ji na tu slavu poridila :grinning:
20. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
hezky vecer vsem,

tak dnesni vitani probehlo krasne. Jen manzel zapomnel doma fotak, takze nemame z akce zadne vlastni fotecky :frowning2: ale byla tam i tchyne a ta Kacence zaplatila DVD z cele akce a my si nechali udelat rodinnou fotecku od fotografa na pamatku, takze nakonec z toho bude vice, nez jsme planovali.. :grinning:

konecne jsem si taky zprovoznila ucet na youtube, tak muzete kuknout na tu nasi princeznu, jak se rehni na tatuldu, ktery ji natacel v satickach (ja jsem se cancala v koupelne) http://www.youtube.com/watch?v=v9DxhR_goYw
a pak paseni koniku: http://www.youtube.com/watch?v=c8zWWow3JMo

mejte se krasne.. :dizzy_face:
21. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
joan: tak to máte fajn, to DVD... my taky zapomněli foťák při vítání, sranda no, všichni fotili a my nic :grinning: naštěstí nebydlíme daleko, takže po skončení obřadu přítel zaběhl a donesl ho, tak jsme si pak užili prázdnou místnost a neomezený čas pro fotečky :wink: Kačenka je fešanda, šatičky máte krásný :slight_smile:
21. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
ahoj holky, uf... tady toho je napsano! skoro nestiham docitat :sweat_smile:
joa.n: Kacenka byla frajerka! je to moc hezka holcicka :slight_smile: a taky sikovna! koukala jsem na koniky :slight_smile:

j.kriv: my fotak sice nezapomneli, ale spatne jsem ho nastavila (nebo teda... neuvedomila jsem si, ze je tam prednastavene neco jineho a vsimla jsem si toho az doma) a tak fotek mame hromadu, ale fakt stojej za houby... taky jsme se nechali "profi" vyfotit, tak aspon neco pekneho mame :slight_smile: obe babicky sice taky mely fotaky, ale moc nefotily, protoze jsme je zaukolovali tim nasim fotakem :sweat_smile:
21. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:
tak to vypadá, že budu muset počítač "odhodit v dáli" :frowning2: Do teď jsem si čas při kojení často krátila u počítače, jenže Josefínka se čím dál tím víc zajímá o to, co se děje kolem. Teď tady polosedíme v posteli už od 8:15 a jestli za tu dobu jedla 5 minut, tak je to možná ještě hodně... hlavu si může vykroutit, aby mi viděla na monitor...
22. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
Ahojky holky!
Martuliku, tak to je přesně u nás. Malý na počítač žárlí a tak začne vztek, sotva se k němu přiblížím, že ho zapnu. :rolling_eyes: :grinning:
no a vůbec je teď pořád nějaký ukňouraný. ať dělám, co dělám, baví ho to jen chvíli a pak začne mrčet. Je teď nějaký plačtivější včetně kojení. Mám podezření na ty zuby. Spodní dásničku má takovou tvrdou, no nevím. To je pořád něco... :confused: :sweat_smile: A tak nejvíc času teď trávíme venku v kočárku, kde má na co koukat nebo spí. aspoň to počasí přeje. :dizzy_face:
Jinak, u kojení sebou děsně zmítá, pouští prs a pak se vzteká, že je celý od mlíčka. Nakojit ho je fakt boj. nejlépe to jde,když skoro spí. :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se slzou v oku vzpomínám na klidné sání až ,,do dna"... :pensive:
Kačka je kočka! :dizzy_face:
22. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
ahojky holky jen jsem rychle nakoukla, chystám věci do nemocnice....holky myslete na nás v uterý ráno-věřím na pozitivní energii a dobré myšlení ,tak ať toho máme co nejvíce :wink:
ahojky
pa Helena a Adélka
22. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
Heli, moc drzime s Kacenkou Adelce palce, uvidis, ze vse dobre dopadne :wink:

Martulikk a Perchti: me Kacka pocitac zakazala uz hodne dlouho. Ja ted kdyz kojim, tak musim jen v posteli ci na gauci a vleze, nebot v polosede ci sede se skoro nenaji. :frowning2: Porad se za vsim otaci a vse ji hodne zajima - treba presunuta kytka na policce a tak. Zenska jedna zvedava :grinning:

Hezky vecer vsem! :wink:
22. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
jeste jsem se holky zapomnela zeptat:

davate neco na piti krome mlicka tem vasim prckum? Mam namysli stavicky, cajicky atd. Dneska v noci se Kacenka strasne snazila vyprdikovat, moc kopala nozickama a moc to neslo. Tak jsem ji ted pred spanim dala trochu fenykloveho caje od Hippu a frajerka to vysala skoro cele (60 ml)! Tak nevim, jestli davat stavicky a cajiky treba neni brzy. Vsude ctu, ze z meho mlicka ma tekutin dost.

A taky vy, co uz mate ukonceny 4. mesic, budete davat/davate nejake prikrmy/kase? Kacka se v noci porad budi po 3 hodinach, tak premyslim o kasi na dobrou noc - aby trochu zasytila a ja se konecne vyspala :sweat_smile:
22. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
helen: budeme na vás moc myslet! :wink:
joa.n: já plně kojím, nedávám žádné příkrmy ani pitíčka... jeden čas jsem zvažovala pár lžiček toho fenyklového čaje, ale nakonec jsem se nerozhoupala... v úterý jdeme na 4.měsíční kontrolu (a 2.očkování hexou), tak uvidím co mi řekne doktorka... ale jestli bude vše jak má být, tak příkrmy plánuju až od ukončeného 6.měsíce
jinak nás čeká v to úterý dopoledne ještě ta kontrola na neurologii, tak jsem zvědavá co se tam bude dít...
Pepinka dnes nějak nechce spinkat, většinou usne večer při kojení, ale občas je to jako dnes, kdy na mě vyvalí očka a ne a ne zabrat... a začne se vztekat a plakat... dala jsem jí teď na chviličku do postýlky (řve tam jako tur :cry: )... chuděrka se poblinkala, tak jsem jí musela i převlékat, ach jo... no, když to tak poslouchám, tak už je tam ticho, asi si zase narvala paleček do pusinky... za chviličku si jí zase vezmu a půjdem zkusit ještě jedno papání... uf, snad dnes taky nakonec usneme :frowning2:
22. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
holky, tak Josefínka spinká, snad se teď už nevzbudí :dizzy_face: no, pozitivní je, že jsem aspoň viděla Superstar v přímém přenosu a ne ze záznamu jako obvykle :sweat_smile:
tak hezkou noc všem! já jdu ještě venčit ty naše psí holčičky :slight_smile:
22. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
helenacz: taky na vás budeme v úterý myslet a držet palečky :wink:
joa.n: já taky dřív váhala jestli malé nedat čajík fenyklový, když ji bolelo bříško, ale nakonec jsem to vyřešila tím, že jsem ho pila já :slight_smile: myslím si, že je škoda dávat i něco jinýho než moje mlíčko, pokud to není nutné.

Lili mi dneska taky nějak špatně usínala, prvně byla od sedmi do osmi u prsu, pak usnula u nás v posteli ale asi po deseti min.se pořád budila, no nakonec v deset když se vzbudila a probrala, dala jsem jí znova napít a to už usnula jak špalek a spinká. doufám, že bude až do rána když papala tak pozdě :dizzy_face: už to taky balím, tak přeji co nejmíň přerušovanou noc všem :wink:
22. lis 2009 ve 23:38  • Odpověz
helenacz: taky budeme drzet palce, urcite to zvladnete.

My s tim spinkanim ted take mame zmeny. Vecer usina vetsinou dost dobre ale spi od 7, v pul 11-11 uz je vzhuru, pak okolo 2 a vstavame v pul 5:frowning2:(, ale pritom nema hlad , pit chce nejdriv v6.

Vcera jsem cetla v takove brozurce(asi byla v balickuod VZP...), ze dite okolo 4 mesicu spi okol15 hodin a priklad spankoveho rezimu je 19-7, 9-10, 12-14, 16-17:slight_smile:. Takze 16 hodin. Toho bych se taky jednou chtela dockat:slight_smile:

Ale myslim, ze mam nespavce, my ted mame 19-4.30, 6.30-7, 9-9.45, 12-12.30, 13.3é-14, 15.30-16.30 nebo malinko podobne :frowning2:(

A take tam psali, ze okolo 3 mesicu nekdy i drive:slight_smile: vynecha 1 nocni kojeni, my jsme spise okolo 4 mesice 1 pridali :slight_smile:. Tak doufam, ze to neni hlady.

joa.n na piti nic jineho nedavme, rikaji, ze se ma zacit pomalinku az od toho 6m s prikrmy. Nekde jsem cetla, ze u kojenych do 7-8m neni nic potreba, kdyz ma porad dost mlicka.
23. lis 2009 v 07:01  • Odpověz
autor
Ahojky! :slight_smile:

Brisalku, Joan. Tak u nás je kojení co tři i noci bohužel taky normální. Taky se mi zdá, že se to v tom čtvrtém ještě zhustilo. :confused:
Ale osobně jsem rozhodnutá to vydržel do toho ukončeného šestého měsíce a malému do té doby nedávat ani kašičky, ani jiné tekutiny. Kdyby bylo horko, stálo by to za zvážení, ale teď v zimě si také myslím, že má vše potřebné v MM. :confused: :wink:
Obecně platí, že pokud mimčo přibírá, tak by se vážně mělo do půl roku s příkrmy počkat. I když to máme taky náročné na nedostatek spánku. Já kojím v 19:30 a pak v 11 až 12hod, ve 3 až 4 a 6 až7. No a tak pořád dokola... :sweat_smile: No a když jsem zkoušena nedat, byla z toho jen další hodina až dvě nespaní a utišování, což jsem vzdala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V úterý taky držíme palečky! :wink:
23. lis 2009 v 07:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
kolem toho 3.měsíce jsme naopak asi 2-3 další noční kojení přidaly :sweat_smile: Ti, co psali tu brožuru nějak zapomněli na růstový spurtík... ale i tak, tolik hodin, co tam píší, jsme nenaspaly ani krátce po narození. Dnes v noci jsme vstávaly dvakrát, ale já hloupá dokoukávala tu Superstar, takže jsem teď totálně k.o. a to je teprve ráno... Naštěstí zmizela ta mlha, co byla venku ještě v pět ráno a teď je tam moc krásně :slight_smile:
V poslední době se nám dařilo vstávat jen jednou (někdy se nám podařilo i kojení na minutu přesně, asi má v sobě míma nějaký svůj budík :sweat_smile: ), ale koupeme až v osm večer.
23. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahojte holky,

já musím napsat, že naše Eli opravdu spinká podobně, jako podlě té prožury......19 - 6, 8 - 9, 12 - 13, 15-16......ale někdy odpoledne už nespí........každé miminko je jinačí-...neměli psát v brožurách takové příklady......potom jsou maminky vyděšené, že jejich děti málo spí - nebo naopak.....přítel pý spal pořád...no a já jsem byla prý jako hodinky co 3 hodinky i v noci...až skoro do roku.....
23. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahojky,tak jsem dočetla co jste tu napsaly,v poslední době mě odsud vyhání jen nakouknu a už sem chce jít další,a za chvíli se sem snad nedostanu vůbec,mám nějaký zakázky tak budu stát u trouby nebo mít ruce zapatlaný marmeládou a krémem,ale korunky se hodí.
Hypotéku jsme vyřizovali vloni a pohoda,během čtrnácti dnů jsme ji měli schválenou,ale problémy dělala realitka,až jsem začala jednat s paní prodávající tak to hned šlo.
Někdo se ptal na židličku,my už máme koupenou-z porodnýho-z qelle,měli ji ještě ve slevě za patnáct stovek a kamarádka si stejnou pořídila z rakouska o tři tisíce dráž,je ke stolu,nepřevratitelná a dřevěná.
S kakáním to je u nás tak že bez problémů kadíme asi po osmi až deseti dnech,ale někde jsem četla že je v normálu i čtrnáct dní,no končím jsem zase hnaná-malý na baštu a přítel na net než půjde do práce,pořád slídí po nějakým traktůrku.Tak přejem pěkný den.
24. lis 2009 v 05:01  • Odpověz
Ahojky,
joplin, ja vim, ze je kazde mimi jine...neberu to tabulkove, jen jsem si povzdechla, ze mam trochu nespave i kdyz vim, ze by to mohlo byt mnohem horsi.

A mala jako by to "cetla" vcera spala pul hod rano 3 hodiny !!! v poledne a pul hod jeste vecer :slight_smile:).

Spis by se mi libilo, kdyby to bylo treba aspon 14 dnu stejne ne kazdy den jinak, ale asi chci moc, co:slight_smile:, ja vim.
24. lis 2009 v 07:38  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak jsem si tu taky postěžovala na tu mojí princezničku a pěkně mi to vrátila :sweat_smile: Dnes v noci jsme vstávaly jen jednou (v půl čtvrté) a pak spinkala až do půl osmé! :astonished: Normálně jsmě zaspaly :grinning: Za chvíli totiž jdeme na tu neurologii a pak k doktorce na 4-měsíční kontrolu a 2.očkování hexou,... Chuděrka moje, ale tajně doufám, že zase bude spinkat, jako po tom prvním očkování, to byla nááádhera :dizzy_face: Ale abych jí zas tolik nevychválila, tak včer a včera přes den mi spinkala v náručí asi hodinku a pak jsem šla posedět s holkama z práce a to taky naštěstí prospinkala. Jenže když jsme doma, tak už občas fakt nevím co dělat, myslím jaké aktivity vymýšlet, no...
24. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahojky.

Tak já dnešní noc nic moc.Už pár týdnů jsem vstávala 2x za noc a dnes to bylo:23,1,3,5,8.Tak nevím.Doufám,že tobylo jen tuto noc a zase se to upraví.

JInak my máme probiokapky a kadíme 1-2x denně. :grinning:
24. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj,
nějak poslední dobou nestíhám, tak většinou v rychlosti nakukuju :slight_smile:
Filda má poslední dobou nějak neklidné noci, pořád pobrekává a ráno je v pět jak rybička takže se moc nevyspím... Dneska začal brečet v 10,11, v 1 dostal mlíčko a v 4:30 už v postýlce brebentil a v pět jsme vstávali :unamused:

Za chvíli jdeme na druhou dávku hexavakcíny tak to snad bude zase bez reakce jako minule. Jinak jídelní židličku dostane prďolka od rodičů manžela k vánocům, už jsem jí objednala na netu jmenuje se Fábula a objednala jsem mu jí v oranžové barvě ať nemá všechno modré :slight_smile:

Jinak čajík malému dávám fenyklový, ale spíš jen když se kroutí a vypije vždycky jenom tak 20-30 ml, pomáhá mu to na prdíky. Co se týká příkrmů (jsme na UM) tak se dnes domluvím s doktorkou a uvidím jestli mu začnu nějaké dávat alešpoň kašičku na noc, nevím jestli to večerní buzení není hlady, protože dřív vydržel spát až tak do pěti v kuse a teď v noci vyžunkne 180 ml UM jen se zapráší.
24. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
dobre poledne vsem,
tak ja se teprve pred chvili vyhrabala z postele. Nase princezna se vcera neuveritelne predvedla :frowning2:

Meli jsme navstevu asi do pul ctvrte, protoze si trela oci, dala jsem ji do postylky, ze bude spinkat - uspavala jsem hrackama a tak. Ale to jsem se mylila - zacal strasny hysterak - z niceho nic. Hystericky plakala v me naruci, v manzelove naruci, pri houpani na mici, pri hrani - nic na uklidneni nezabiralo. Tak jsem to po 2 hodinach nevydrzela a zacala uz v pul seste koupat. To se kapanek zklidnila, behem koupani se dokonce i smala. Ale pak pri oblekani opet hystericky rev. Tak manzel malou vyfasoval k fotbalu a choval. :sweat_smile:
Asi po hodine ji konecne uspal. Musim rict, ze jsem ji behem tech hysterickych vzlyku davala i napit mlicka, ale vubec nechtela, odtrhavala se, takze hladem urcite nekricela.
V pul devate vecer se opet hystericky vzbudila - dostala napit - hltave pila a myslela jsem, ze to bude na par hodin dobre. Pak se opet nekolikrat vzbudila - vypadl ji dudlik - ze spani ho dudala ostosest - pote kojeni co 3 hodiny - v pul 12, v pul 3, v pul 6, v pul 9 a ted jeste spinka u me v posteli. Ja jsem po teto noci uplne grogy a se slzou v oku vzpominam, jak ta moje Sipkova Ruzenka spavala uz od narozeni temer celou noc a ja ji blazen budila po 5 hodinach na prebaleni a jidlo :frowning2:
Zira jdeme do poradny, tak uvidime jak pribira, je mozne, ze uz ji moje mlicko taky nestaci. Ale na prvni kase maje jeste asi mesic cas.. :unamused:
24. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahojte holky, tak malá dnes spinkala do půl desáté, úplně hledím, dřív byla od 7 do 8 vzhůru, tak jsme si hrály a ted už druhý den spí tak dlouho. samozřejmě v noci se budí, ale v podstatě jí dám prso a spí dál :slight_smile: a teď už by zas spinkala, mne si oči a zavírá, ale nedaří se. no za hodinku jedem pryč, tak se prospí, venku je docela pěkně.

Na židličky už jsem taky koukala, ale zatím se jenom rozmýšlím, do února kdy bude mít celých 6 měsíců času dost, teda pokud nám vydrží kojení, což doufám. Holky co kojíte, jak dlouho máte v plánu v tom pokračovat? já chci tak do dvou let, pak už se hodně děti odstaví i samy :slight_smile:
24. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahojte holky..po dlouhý době nakukuju a vidím že se mimčům daří.... :grinning: to je dobře :grinning:

My byli včera na 4-měsíčce Sebík má 7660ga 66 cm je to pěknej cvalda.....ale Dr říkal že se když se narodil jako 4-kilák je akorát jen už mě z něho bolí pěkně ruce - docela se pronese.. :wink: dostal 2 včeličky a byl megaprotivnej a noc nádhera uložím ho v 8 a stává ve 3 pak v 6 a nakonec v 9 .... :slight_smile:

co se týče kojení budu ho kojit max. do 10 měsíců to mu musí stačit, ale myslím, že i těch 6 stačí - celkem se těším na příkrm jsem zvědavá jaký to bude jedlík.... :slight_smile: a hlavně nebudu u něj tak uvázáná!!
židličku kupujem k vánocem a líbí se mi od Chicca Polly 2009 ještě uvidím....Sebík se už skoro převrátí sám na bříško je to můj šikovník, ale kousek mu ještě chybí
dneska jdu domluvit vánoční focení ať si babičky u toho stromku pořádně poslzí :grinning: mějte se krásně a a´t se všem daří!!!
24. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.