• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
autor
Dobré ranko kočky! :slight_smile:

Gratuluji k zoubkům, kdo už má! :dizzy_face:
My stále nic. Ale taky hrozně sliní a rve vše do pusy včetně věcí, které tam vůbec nepatří... :sweat_smile: :grinning:

Jinak, my teď měli po sobě dvě celkem fajn noci. Pil jen dvakrát a mezi tím spal, takže jsem si docela odpočinula. Jen ráno vstává nejpozději v pět až šest a chce komunikovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Taky se zatím neumí sám přetočit na bříško. Mrská se hodně a na bok se místy taky mrskne, ale ne na dlouho. Pomáhám mu za nožičku a to mu jde lehce, ale sám ani ťuk. :confused: Ale máme ještě čas. V tomhle jsou holčičky asi mrštnější. No jo, chlapi. Na všechno mají dost času... :grinning: :grinning: :grinning:

Holky a co dárky? Už máte? :dizzy_face: Já letos skoro všechno vyřešila přes net a už mi většina došla, takže dneska odpo vyrazíme s Vikim do města pro papíry a pomalu máme hotovo. :dizzy_face:
9. pro 2009 v 06:55  • Odpověz
Ahojky holky,nakukuju sem mezi plechama,jediná věc kterou na tom pečení nesnáším,binec po celé kuchyni,ale nechtěj mi postavit druhou,kterou bych měla jen na to,to by bylo lepší.Dneska jdem na druhý očkování a pak jdu taky vyřizovat rodičák,tak jsem zvědavá jak pochodím,papír o průměru mám,a rozhodnutí taky,tři roky,pak už mám předběžně domluvenou školku.Na dvouletou mi bohužel chybí dvanáct korun.No a máme tak šikovný ženský na mzdovce že mi samy poslaly jak žádost o uvolnění z práce,tak i papíry na dovču,jen jsem se musela ozvat,protože mi sebraly pět dní-asi to v prvním momentě počítala bez svátků,ale bez problémů mi to přepsala,no a teď si budu ,,užívat"dovolenou od 14.12.-20.1.jediný co mi na tom vadí je že ty penízky budou na dvakrát,ale to by byly i tak,protože pětadvacet pracovních dní není žádnej měsíc,a navíc budu mít proplacený i svátky,no nemohl se Mareček narodit líp,pak už jen v roce kdy jsou vánoce celý přes týden.Zase jedno pozitivum,že jsem nemohla najít za sebe náhradu,a nevybrala si dovolenou před mateřskou.

Jinak včera jsme ráno spali do půl desáté,já teda mezitím v noci něco napekla,tak mi to i bodlo,ale Mareček je jinak ranní ptáče a když taťka vstává tak my sním,ale už druhý den spíme,jen doufám že na něj nic neleze,protože chvilku má teplotu a za chvíli nic-to přičítám zubům,doufám.

kuchy,připojujem se ke gratulaci za zoubky.

betty,onehdá jsem se divila že přikrmuješ,u nás se Mareček začal přikrmovat sám,vydyndal si u táty kaši,pak mu čmajznul kousek jabka z talíře,nebo ho nenechal sníst banán a hezky si držel ruku i s banánem a cpal se,tak asi s těma příkrmama po vánocích pomaličku začneme taky,to bude mít skoro půl roku tak to je tak akorát
9. pro 2009 v 07:43  • Odpověz
Dobré ránko,
tak se Filípek včera večer poprvé otočil na bříško, dalo to teda práce, ale pak to zopakoval ještě 3x a dneska ráno už se takhle přetočil i na gauči, takže budu muset mít ještě víc ostříží zrak :wink:

markulikk: tak hlavně, že máš z krku tu sociálku, alespoň jedna věc vyřízená a ještě jednou držím palce na dořešení té dovči :slight_smile:

Jinak část dárku mám (pro prcka a pro manžela), zbytek nějak ještě ne, letos to ostatním budou jen maličkosti, na mateřské se nedá moc rozhazovat, tak to budou pozornosti :slight_smile:
9. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahojte, tak som vsetko docitala a dakujem za rady ohladom spinkania! :slight_smile: Aj som si myslela, ze by som ju nemala nechat spat cele poobedie, lenze, ako ste povedali, je potom taka unavena a mrzuta, tak som nikdy nemala to srdce...ale budem musiet.
Inak - ten vecerny rytmus mame - o 5 papame, o 7 kupanie, az na to, ze uz potom nezatvori oci... :grinning: Takze, od zajtra vyskusam nechat ju spat poobede len tak dve hodky - zvykne sa budit tak o druhej na kojenie a potom uz len hrat sa. TAk som zvedava, drzte nam palce :wink:

Darceky mi ani nespominajte! Este nemam ani jeden! Budem musiet nechat cez vikend malu s manzelom a vyrazit na nakupy, inak to nevidim :unamused:

Inak, dnes sme boli na neurologii, chvalabohu, vsetko v poriadku, len mierne zvyseny svalovy tonus (my sme totiz narodeni v 29+4 :slight_smile: ), tak nam ukazala este jeden cvik a tiez mi ukazala, ako cvicit pretacanie na brusko.

Malinka sa vytesuje, ze sa otaca z bruska na chrbatik - sa prevazi na jednu rucicku, rozhupe zadok a potom vypliesta oci, ze ako sa jej to podarilo, straaasne zlata jev :grinning:

Gratulujem ku zubkam!! A prajem pevne nervy :grinning: My este ani neslintame, len olizujeme rucicku, takze tak skoro nas to necaka.
9. pro 2009 v 16:57  • Odpověz
kuchy taky gratuluji k zoubkům :slight_smile: malá teda slintá šíleně už víc než měsíc, myslela jsem že to všechna mimča, no pokud je to pravda s těmi dvěmi měsíci, tak už se taky můžu pomalu začít těšit :sweat_smile:

Dárky mám zatím jenom pro Lili, něco málo pro přítele a zbytek pořád přemýšlím... jo a vlastně ještě pro sebe už mám:grinning: už vidím, že zas budu dokupovat 23. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak jsem si dnes vyřídila ten rodičák! Huráááá :slight_smile: Děkuju moc za vaše rady s vyřízením, bylo to jednoduché, zbytečně jsem si s tím tolik lámala hlavu... No, ale tu dovolenou jsem v práci nakonec nestihla vyřídit, psala jsem naší mzdovačce, jenže se mi neozvala zpátky... jestli se mi nepodaří se s ní spojit do konce týdne, tak to pošlu poštou a bude hotovo. Uf, no lehčeji se to píše než koná... :sweat_smile:

K těm vánocům... dárky pro malou máme, určitě ještě nějaké přibudou :sweat_smile: zato pro ostatní mám děsnej problém, vůbec nic mě nenapadá, ach jo... no, ale ještě času dost.

Zkusila jsem před chvilkou uložit spící miminko z mého náručí do postýlky... no, ale mám po srandě... vykulily se na dvě kukadla a ooobrovský úsměv... takže spát se dnes jentak nebude...

Tak my se ozvem zítra, hezkou noc všem!
9. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
dárky jsem vyřešila jednoduše: s maželem si dávame byt a našim rodíčum jsme pořidili velký A3 kalendář s Josfínčinama fotkama (Jožka je první vnouče v obou rodinách) myslím že to bude kladně přijato :slight_smile: jo a nebylo to ani moc drahý cca 440kč za 13 velkých fotek.
No a Josefínce to je jednoduché :grinning:
9. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
martulikk: teda koukám, že malí lvíčci se nezapřou :grinning: doteď jsem se snažila malou uspat v náruči, už jsem to vzdala, položila jsem ji na zem a hraje si s hrazdičkou...ať se unaví sama...a to už taky spala, od půl osmé do čtvrt na devět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
Dobré ráno všem,
my měli dneska děsnou noc, Filda sice usnul v půl sedmé ale až do půl dvanácté se pořád budil, pak jsem mu dala mlíčko a spal do půl čtvrté a od té doby tady řádí :frowning2:

Také chceme nechat udělat kalendář s fotkama prcka (oběma stranám rodičů), ale ještě jsem se k tomu nedostala, tak doufám, že se to do vánoc stihne.
10. pro 2009 v 05:56  • Odpověz
dobré ránko vypadá že ano,ale ještě k tomu popřeju pěkný den
Mareček ještě spinká hurá a já už zase tahám plechy.Včera očkování opět bez problémů,až večer byl trošku mrzutější,ale kdo ví z čeho,máme na výběr-očkování,zuby nebo chytá nachlazení od holek,už tu kašlaj a smrkaj čtrnáct dní.

Ten kalendář je dobrý nápad,ale náš děda je zatíženej na pejsky tak to chci až příští rok a nafotit něco s tím naším zlatíčkem a čtyřnohým miláčkem,případně i s dědovým,letos to bude jen nějaká maličkost-na velký dary si nepotrpíme,spíš ty praktický a užitečný,ale zato si děláme radost i přes rok když je příležitost,ono ani není našim moc co vymýšlet,koupili barák tak jak my a potřebují věci hlavně tam,malýmu jsem teď nakoupila ještě plno oblečků,ale odmítám to balit,stejně z toho nemá rozum a koupila jsem mu i novou kombinézu-na rok a půl tak snad mi z ní hned tak nevyroste,ale je pěkně teplounká má v ní jako v pokojíčku.Přítelově mamce kupujeme taky jenom drobnosti pro radost a fotečky malýho,ty jsou pro ni asi to nej,další vnouče už mít nebude,přítel je nejmladší,tak už se může těšit jen na pravnoučata.
10. pro 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahoj holky, jak jste psaly o tom spani tak my zatim porad usiname mezi 6.50-7.30(koupeme v 5.45), nekdy je to trochu s brekem....nekdy se prisaje k prsu a hodinku si cumla, ale celou dobu usina:slight_smile:. Spinkani se nam zase zlepsilo a uz asi 4. den vstavame jen 2x nebo dokonce jen 1x, tak nevim cim to bylo(po tech par dnech vstavani 6-8x mam zase ted pekne nalita prsa, ale jen at to vydrzi :slight_smile:). Mozna to jsou taky zoubky(slinta uz asi od 2 mesice:slight_smile: ), ale ted casto pres den jako kdyz cuca-jako by cucala bonbon....Ona take zacala pit pres den misto po 1,5-2 tak po tech 3 a mozna to dohanela v noci....tak jsem ji zase zacala davat pres den casteji. No doufam, kdyz to tady pisu, ze to nezakriknu a krasne spinkani bude pokracovat.

Darky krome pro manzele mam vsechny. Male urcite jeste neco koupime, ale az po vanocich. Kupovali jsme jidelni zidlicku, postylku(do ted spala v kolebce), cestovni postylku, 2 matrace(jednu k babicca a na chatu do te cestovni), sportak(gesslein)...takze mame vanoce az az.

Babickam a dedum jsme take chteli nechat udelat kalendar(nasim se vsema trema vnoucatama a druhe babi jen s malou) ale nakonec jsme koupili fotoramecky.

Gratulujeme take k zoubkum a vsem kdo se na ne chysta:slight_smile:, drzime palce at to probehne bez problemu.
10. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak Pepinka mi už spinká a já jdu taky :slight_smile: dnešní uspávání bylo bez problémů, koukala jsem na jeden díl Ztracených a prďolka mi u toho chrupkala v náručí. Snad i ta noc bude zase trošku lepší, v poslední době se začala zase dřív budit, uf...

Psaly jste tu o fotečkách... taky se chystáme k foťákovi, jenže manža je sklerotik :sweat_smile: a pořád nás ne a ne objednat... záleží to na něm, aby měl čas tam s námi jít... takže bohužel kalendář (i když jsem to původně měla taky v plánu) letos nebude...

j.kriv: tak co, je to dnes lepší?
brisalek: to je super, že se vám to zlepšilo! Pepinka už docela hezky spinkala a pak kolem toho 3.měsíce přišel spurtík a 3 týdny jsme měly noci fakt maso... taťka si chrupkal sám :sweat_smile:

Ještě jsem chtěla oživit téma, které jsme tu před časem už řešily... pod čím vám spí mímátka, teď když jsou už zase krapátko větší? My máme pořád takovou slabší dečku (teda 2), fleecovou zavinovačku nebo spací pytel... ale pořád zvažuju, že bych vzala jeden polštář, co máme doma navíc a vybrala z něj trochu peří, aby nebyl tak naducaný... no a dala jí ho jako peřinku, měla to tak i v porodnici a bylo to fajn... tak nevím... ta deka, co má s povlečením je ještě moc obrovská a taky taková pevná, neforemná :unamused: to opravdu až bude mnohem větší.

Jo a na dobrou noc vám posíláme další fázi našeho žvatlání :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=RTaHDUDQenE
10. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
ahojky maminky a prďolkové :wink:
ted nemám moc část psat, tak vždy si Vás jen pročtu,
Adélka spinká v bodíčku dl.rukáv, natom tričko s dlouhým rukávem a dupajdy nebo bodičko a overálek a je ve spacím vaku a někdy překrytá její peřinkou, mám normální velikost co je v postýlkách, hodně větráme před spaním i po kojení v noci a netopíme v ložnici....
jinak ve středu jdeme na naušničky tak už se těším :wink:
malá je po 2 očkování a uplně bez reakce, tak pujdem do prevenaro v 7 měsících na ty 3 dávky.

jinak se tady řešily Vánoce-já mám pro malou mluvíci hrnec od FP, bodíčka Hello Kitty, hračky do vany, kolečka nasazovací na tyč a vůbec všechno na motoriku a ještě chci koupit nějakou knížku říkadla a libí se mi hřejivý plyšáčci - dáte je do mikrovlnky a mají třeba levandulovou vuni atd... jsou moc příjemní, tak ji jednoho koupím.

tak papa
11. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
Pěkný večer,
tak dneska malá krásně usnula v postýlce, tak to musím zaklepat, snad už se to usínání vrátí do st
11. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
jsem to omylem odklepla :grinning: no snad se to vrátí do starých kolejí... jinak malá spinká v body a overálku, přikrytá taky přikrývkou do postýlky nebo pod mojí přikrývkou vedle mě :sunglasses:
11. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahojte holky, dlouho jsem tu nenakoukla, pořád se něco děje, není času :slight_smile:
My už teď asi 14 dní spinkáme pod peřinkou z dutého vlákna - je vcelku poddajná a není až tak hrubá, jen jsem objednala prodlouženou velikost - ať dýl vydrží, jinak spíme v body a overalu - jako Lili :slight_smile:

Jinak dárky jsme vyřešili baby otiskem pro pra babičky a dědy...snad udělá radost.....Elišce nakupijeme věcičky průbežně - spíš ty praktické, jakoke osuška, povlečení atd.....cjci jí zaky koupit nějaké hračky na motoriku, knížečky.....
Helen.: Voňaví plyšácu, to zní dobře :slight_smile:...ještě napíšu, Eli volá...... a to už tvrdě spala...no jo no :confounded:
12. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahojte! Musim sa vam podakovat za rady ohladom spinkania - poobede ju budim (ako ste radili) o 5, najneskor o pol 6 a nenecham ju spat az do 8 (aj ked po takej 7 uz spolu bojujeme), vtedy ju nakojim a ulozim do postielky a kraaasne tam zaspinka. Takto uz fungujeme uz 5. noc! :grinning: A dokonca aj v noci dlhsie potom spi, prve dve noci sa zobudila 1x na kojenie a potom uz prespala celu noc, len nad ranom, ked sa zacne zobudzat, jej dam este cumlik a pospi este do 6! Ze je potom rano dve hodky hore, kym zase zaspi, je uplna pohoda. Klopem, na co sa da, dufam, ze to neurieknem.. :wink:
Ja sa sice v noci budim, asi zvyk alebo co :grinning: Ale keby jej to chcelo uz vydrzat.

Stale nemam poriesene vianoce, asi sa necham inspirovat kalendarom, co ste tu spominali :grinning:
14. pro 2009 v 07:49  • Odpověz
Ahoj holky, nějak jsem zamrzla, chtěla bych být teď medvědem a prospat celou zimu, uf... S hrůzou jsem zjistila, že vánoce jsou za 1,5 týdne! :astonished: Dárky samozřejmě pořád nemám, teda kromě těch pro malou. Začala jsem péct aspoň trošku cukroví, jen tak pro ten nádech vánoc, protože u nás se to zas tolik nejí a i kdyby, tak letos není vůbec na nic čas. Já se stejně nejvíc těším na tu vánočku a salátek, mňam :dizzy_face:

helen: to je moc dobře, že malá zvládla tak hezky to očkování! u nás to naštěstí taky probíhalo v pohodě... někdo mi říkal, že největší reakce bývá na to první, tak snad to bude pravda, protože my jdeme na třetí už příští týden... jinak taky půjdeme do Prevenaru a asi už v lednu, čekáme na tu vylepšenou vakcínu

beatrice: to je super, že vám to pomohlo :wink: u nás je to taky večer už většinou boj, ale lepší se kousnout a vydržet to, když pak to naše prťáko hezky usne :grinning:
14. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holčiny,
tak jsem se konečně dostala ke čtení koníka, od pátku jsme byli u ségry v Praze, celkem jsem se toho děsila, protože Filípek nikdy v noci nespal jinde, ale nakonec to bylo naprosto v pohodě. Spinkal dobře a byl moc hodný, ségra má 2 holčičky tak nás tam bylo jako psů, ale prckovi to evidentně vyhovovalo, protože měl pořád co pozorovat :wink:

O dárcích radši ani nemluvím, letos je poprvé také skoro nic nemám, ale musím to pořešit tenhle týden, hlavně ten kalendář aby to do vánoc stihli udělat. Ještě k tomu má 21.12. narozky ségra 19.12. tchýně, takže další dárky na vymýšlení :frowning2:

Jinak Filda spí v overalku s dl.rukávem + mu dávám ponožky, je v rychlozavinovačce (má venku nohy i ruce :slight_smile: a je přikrytý dětskou dekou (má myslím rozměr 90x160 nebo tak nějak), kterou dole zahrnuju (v albu je nějaká fotka.
14. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Dobré poledne,
koukám, že jsme na tom asi všechny stejně s těmi vánoci :grinning: já dnes budu objednávat pro druhou babičku puzzle s malou, ráda skládá, tak snad se bude líbit.

martulikk: už budete mít třetí? nám doktor posunul druhou dávku až na nejdelší možnou dobu po 1. dávce takže nás čeká až při 5-ti měs. kontrole, ale po první byla bez reakce.
14. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
j.kriv: Josefínce bude na štědrý den 5 měsíců, na tu třetí jdeme 22.12. :wink: po té první měla večer mírně zvýšenou teplotu (myslím, že to bylo asi 37,5) ale jinak dobrý... všechny ty dávky máme po měsíci, začaly jsme na 3-měsíční kontrole
14. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
martlik: teda ta tak ndherně piští :grinning:

Ahojte, tak mám minutku času po šíleném víkendu, 2 dny jsme makli na novém bytě, :confounded: . Oficiálně mi ho předají zítra,ale měli jsme povoleno tam jít udělat kuchyn a světla a tak, no byla to dřina. Pomáhal,kdo mohl :dizzy_face:
Máme garnyže a světla, blbosti i zrcadlo v kiupelně, linku složenou, ale ještě musíme po dovezení napojit spotřebiče, doštelovat dvířka a napojit odpad,to bude asi ale až na konci týdně.A v sobotu přijedou stěhováci na nábytek....zítra máme babičku hlídačku, převezmu b yt, chlapík udělá žaluzie a odpoledne budu já a manža nosit věci do 3 aut....to si máknem, nikdo nemá čas nám pomoci a jeden řidič je vozíčkář...můj tata, jeden je po Op. srdce a tak nosit taky nesmí....ach jo....už ted jsem zedřená jak kůň.... :frowning2:

Dárky už většinou neřešíme, letos máme luxusní vánoce....byt a hypo na 30 let stačí...
14. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
martulikk: tak jsem manželovi ukazovala Josefínku ( tu vaši páč tu naši zná :grinning: ) a on řekl že jsi jsou podobný..... tak jsem se ptala zda to je přiznání :rolling_eyes: nebo obvinění :grinning: .... no podle mne si podobé nejsou o nic vic než každý druhý mímo.

Jinak Josefínka ted neumí spát sama děsně plače když ji dám do košíku a tak spí se mnou v posteli ... ale ten plač je opravdu žalostný ... no snad je to jen obdobím

Kuchy: nebo až ta budeš bydlet tak na to zapomeneš :slight_smile: já ti závidím budete tem na vánoce .. to u nás se to ještě neví :frowning2:
14. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
zizkam. no určitě tam budeme ,ale možná bez elektřiny a teplé vody, čez nás totiž hodlá připojit až po svátcích.... :frowning2: šmejdi.
My bychom taky tak nepospíchali,ale podnájemní smlouva nám končí 30.12 a dva nájmy...platit nezvládnem,hypo máme o 5 tis. vyžší než předchozí výdaje...
14. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
ahojky holky,
tak dneska jsem se s Kackou vratili od mych rodicu. Pekly jsme s mamcou cukrovi - doma jsem si na to netroufla - s Kackou toho jeste tolik nezvladnu.

Jinak Kacenka spinka v body s kr. rukavem, overalku a ve spacim pytli. (nebot se porad odkopava). Pak je jen do pul pasu prikryta detskou perinou z duteho vlakna co ma v postylce. Perina byla dlouho takova neforemna, ale uz se poddala :wink:

Darky jsem nastesti zaridila uz v listopadu, ted to jen zabalit a nacancat. Vetsinu jsem objednala pres net a tak brzy nebot ted uz se nic nestihne sehnat. :unamused:

Dneska jsem byly na posledni kontrole kycli - huraaaaa, uz tam nemusime - vse je v poradku.

Taky jdeme na ockovani tesne pred Vanocemi - 23.12. na 2. Hexa :grinning: Tak snad to bude bez reakce jako minule... :slight_smile:
14. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj holky,
teda my měly noc :zipper_mouth: Pepinka včera nějak nemohla zabrat (normálně usíná při kojení a já jí pak jen přendám do postýlky)... byl šílenej hysterák, jenže se nedala uklidnit ani dalším papáním, protože byla sytá... no fakt děs :confounded: Před čtvrt na jedenáct jsem zkusila další nášup, ten už naštěstí zabral, no a v půl jedenácté už spokojeně chrupkala v postýlce :dizzy_face: Ale zato já... šla šjem si rovnou vzít prášek na hlavu, protože jsem myslela, že mi praskne... byla jsem sama doma, takže mě čekalo ještě venčení a pár dalších věcí... A protože už stejně bylo dost pozdě, řekůla jsem si, že na čas kašlu a vlezla jsem se odrelaxovat do vany... Noc pak už byla naštěstí dobrá, malá mě budila zase svým spokojeným žvatláním :slight_smile:
Jo, chtěla jsem se vás zeptat... taky vám dětičky tolik prdí? Přes den je to tak nějak normálka, ale v noci by se za ty zvuky nemusel stydět ani stokilovej chlap :grinning: Před časem jsem už rezignovala na všechny ty kojící a fenyklové čaje, ale začala jsem je kvůli tomu zase znovu pít.

zizkam: můžu vás stopro uklidnit, že naše Josefínka je opravdu jen naše :grinning: :grinning: :grinning: tolik se podobá tatííímu )našemu :wink: ) jo, nechceš sem dát taky nějaké fotečky vaší Josefínky? ať víme jak vypadá naše jmenovkyně... já sem teda teď už fotky nedoplňuju, protože je nestíhám ještě zmenšovat, ale na Rajče je přidáváme pořád :slight_smile:

kuchy: držím palce, ať dostanete od čezu dárek co nejdřív!

joa.n: moc gratulujeme ke kyčličkám! :wink:
15. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
Ještě jednou hoj, hoj, hoj :slight_smile:
musím se vám pochlubit... dneska jsem KONEČNĚ byla v práci a předala oficiálně tu žádost na dovolenou! Nechtělo se mi to posílat, protože kdo ví, kde by to mohlo skončit, že? Musela jsem to odnést přímo šéfové, ta byla důležitá, že to musí projednat s vedením a kdesi cosi... zřejmě myslela, že najdou nějaké kličky, aby mi to asi znepříjemnili či co... no, jenže splakala a přinesla mi to podepsané během chvilky zpět :slight_smile: Vybrala jsem si tu 3-letou variantu rodičovské, takže mi vlastně nemají co schvalovat, musejí to přijmout... Jsem ještě zvědavá, jak se bude proplácet ta dovolená, na to jsem se pak naší mzdovačky už zapomněla zeptat, protože si tam holky postupně chovaly malou a ta jim tam spokojeně žvatlala :grinning: No, nějak to dopadne...
broucina a betty: holky ještě jednou moc moc díky za vaši pomoc! ten dopis jsem napsala stejně a byl dokonalý :wink:
15. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
Dobré ránko,
nějak teď nestíhám, před vánocema je blázinec, ale už jsme konečně zajeli do města nechat udělat ty kalendáře z fotek, budou 22.12, takže to bylo fakt na poslední chvíli :wink: Ještě dokoupit ty zbývající dárky (těch je skoro většina :stuck_out_tongue_closed_eyes: letos jsem fakt hodně pozadu. Hlavně mě děsí ty davy lidí, u nás moc krámků není a v Praze v metropoli, když jsme jeli okolo, byly fronty až na dálnici...

joa.n: gratuluji ke kyčličkám :dizzy_face:

markulikk: tak to jsem moc ráda, že ti to pomohlo, hned budeš mít lepší vánoční náladu, člověk má pak dobrý pocit, že to má za sebou a zvládnul to:wink:

kuchy: přeju hodně štěstíčka v novém bytě ať to v poklidu zvládnete (i když to asi moc nejde co:wink:

Včera jsem málem měla infart, Filípek mi spadnul z gauče. Byla to vteřina kdy jsem se otočila pro ovládač a najednou rána a křik otočím se a na gauči nikdo a Filda pod stolkem. Naštěstí si hrál s plyšovou hračkou a spadnul na ní a gauč je nízko. Plakal chvíli jak se lekl, já na tom byla hůř :frowning2: vzpoměla jsem si na své zdravotnické vzdělání tak ho pozoruju a naštěstí je v pohodě :dizzy_face: uff ale byl to šok. Manžel se svým typickým klidem řekl, že takových pádů ještě bude, a že má tvrdou slupku po něm (no kdyby se to stalo při něm tak by byl asi víc vyřízený).

Jinak Filda už nevydrží vůbec na zádech, jak zvládl přetočení na bříško, tak hned jak se položí šup a je na břichu, teď pokračuje dalším krokem vystrkuje zadek a strká nohy pod bříško a snazí se odrazit. V lehátku a autosedačce už se také mrská, snaží se z ní vytočit otočením na bok a nebo se už zvedá do sedu, je to pěknej rarášek, opravdu nemáme žádného pecivála :wink:
16. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
ahojky holky,

tak se divam, ze asi taky nejak nestihate jako ja - uz par dni se tady nic nepohnulo :grinning:

Ja uz mam na Vanoce temer vse pripravene - upeceno, uklizeno, vcera jsem oslavili manzelovi narozeniny a uz se jen tesime.
Jinak nam Kacka krasne pribira a roste. Zacala jsem ji na ochutnani davat stavicku z jablicka a mrkvicky - tu zboznuje, uz jsem zkousela i jablickove pyre z domacich jablek a po dohode s Dr. jsem zacala delat kukuricno/ryzovou kasi. Tu ji pripravim hrozne malinko a davam na noc. Pak dokojim a Kacenka krasne spinka i 5 hodin do dalsiho kojeni. Taky se zacala pekne zakulacovat, tak uvidime pristi stredu, kolik ta nase zizalka bude vazit :wink:

Tak vam vsem prejeme krasne Vanoce a bohateho Jeziska...
Janca a Kacka
18. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahojte holky,

už jsem tu dlouho nezabrouzdala, jo jo ta naše holči mě zcela zaměstnává....
Poslední dobou (cca 14 dní) si strašně moc vynucuje pozornost - no, můžu si zato sama, kdykoliv jen kňourne, už za ní bežím a pořád se jí věnuju.....takže večer už opravdu padám na "hubu". Eli je hodná, jen je to malá vzteklinka, když si hraje, tak si po chvilce začne mnout očka - jakože je unavená, tak jí vytvořím spinkací prostředí a ona se začne vztekat víc a víc......no, takže to vždyky skončí i hodinovým uklidňováním....někdy jí nechám tak - moc si tím ale nepomůžu - vzteká se po chvilce stejně.....uklidní jen a jen prso...u toho usne.....ale nebudu si jen ztěžovat - je s ní taky moc velká sranda - hodně se směje - nejvíc, když s ní děláme letadlo, nebo když se přitahuje do sedu...taky je hodně lechtivá....nedávno se tak smála až se z toho poblinkala a začala škytat :slight_smile:....jinak na bříško se ještě nepřetáčí, jen na bok......v leže na zádech si chytá kolínka a snaží se chytnout chodidla...už se jí to asi 2x povedlo :wink:.....na bříšku zvedá dupku, jakoby se chtěla posunout....u všeho se nejdřív směje a po chvilce se začne vztekat - no jo, už by to chtěla všechno umět, ale tělíčko jí to zatím nedovoluje :slight_smile:
18. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.