• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Martulikk.: Naše Eli taky hodně prdí - přesně jak píšeš a to čaj piju celou dobu, od porodu....a abych napsala pravdu, taky jsem se trochu rozprděla :confounded: ...tak nevím, nic nadýmavého nejím.......

Jo, holky, padají Vám vlasy?...mě začaly...a to jsem nikdy neměla problém ani s maštěním, nebo lámáním.....naštěstí je mám vcelku husté, ale už se trochu začínám obávat.... :cry: :cry: ....tak snad se to zklidní.....

Zítra má El 5 měsíců, nechápu to, utíká to strašně rychle.....
18. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
joplin,neboj vlasy přestanou padat,to je ještě válka hormonů
Mareček taky hrozně prdí,kolikrát to je jak zbraň hromadného ničení-buď zvukově připomíná kulomet,nebo začne i (ne)pěkně zavánět,ale nemá na jednu holčičku z poradny,ale myslím že je lepší když prdí,než se trápit s bolavým bříškem

joplin nejen že naše dětičky spějí do šestého měsíce,ale nejvíc mě jímá hrůza,že za necelý týden už jsou vánoce-když kouknu kolem sebe vůbec to nevypadá,ještě bych toho chtěla nějak moc stihnout
18. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
Ahojky holky!

Taky moc nestíhám. Viki po poslední kontrole a třetí vakcíně hexy žádnáreakce. Už mu ani ta nožka nenatekla jako posledně. :dizzy_face: Jinak váží 7030g. Ptala jsem se jestli ten přírůstek stačí a prý ano, že vypadá dobře a miminka v tomhle období už moc nenabírají, protože se hodně hýbou... :confused: :slight_smile:
Jinak, taky se stále neumí sám přetáčet na bříško. Také se hodně vzteká, když se mu něco už nelíbí nebo se nic moc neděje. Je to docela náročné. Naprosto chápu Joplin... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejraději se nosí ,,na letadlo" nebo jezdí venku v kočáru, což je v těchto mrazech docela šílené... :sweat_smile: Zůstat s ním doma delší dobu je za trest. :angry: :wink: Taky je hodně komunikativní a vnímavý a legrace je fakt dost. Jen to má v jednom pytli. Chvíli smích, chvíli pláč. Prostě pořád něco. Člověk se fakt nenudí... :dizzy_face: :slight_smile:
Jo a prdí o sto šest. K ránu mu pomáhají Baby Calm kapky. Už používám jenom je a jen v noci...

Vlasy padají hodně. Taky doufám, že nebudu plešatá... :sweat_smile: :grinning:

Kdybych se tady už nedostala, tak vám taky přeji krásné svátky a Nový rok! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahojte děvčata,
přidávám se do klubu nestíhajících :grinning: Letos se to prostě musí nějak přežít... však ono to nakonec nějak dopadne... musí! :wink:
Včera jsme jeli malou ukázat prababičce (bydlí kousek od Mariánek) a byl to výlet na celý den... cesta tam přes 2h a zpátky (už za tmy a sněžení) 2 a 3/4h, fakt hrůůůza! ale babička byla moc nadšená a Josefínka se na ní smála a povídala jí, byla to opravdu povedená návštěva :slight_smile:
Jinak musím říct, že nebýt toho, že jezdíme teď pořád někam pryč, tak by mi doma ze všeho už trefilo... venku tak mrzne, že na normální procházky s kočárkem to není a bohatě mi stačí večerní nošení v náručí... to je ale posilovna, uf... :sweat_smile: Pepinka během posledních dnů zkouší další zvuk, ječení... už se začínám dopředu připravovat na o něco málo silnější scény v hračkárně za pár let :grinning: Taky se přetáčí na bříško, ale jen ráno... abych mohla ještě chviličku relaxovat, beru si jí do postele na kojení a jak dopapá, tak začne žvatlat a kopat a dělat různé vylomeniny... no a když jí to přestane bavit, tak šup na bříško... jo a včera na bříšku už i povídala! většinou totiž jenom blinká, krká a slintá :grinning: Přes den, když je chvilku v postýlce, tak se přetáčí jen na boky nebo se točí dokolečka... Jo, taky už jsme zanosili Manducu! Využili jsme jí i když jsme jeli do Ikey, aspoň nás tolik nebolely ruce... no dnes, když jsem jela ke kamarádce ostříhat pejska a pomazlit se se štěňátky, tak taťka mi průběžně posílal MMSky, jak mu Pepinka spinká v Manduce :slight_smile: Spěchala jsem domů co to šlo a tam se ještě spalo! Takže jsem moc spokojená.
Tady jsem přidala pár foteček do albíčka, tak mrkněte :wink:
http://martulikk.rajce.idnes.cz/Josefinka_-_24.7.2009/#260-DSC06220.JPG

joplin: mě padají vlasy úplně příšerně :frowning2: po porodu jsem doufala, že to přejde po 6-tinedělí, jenže "velký kulový" začaly padat čím dál víc... mívala jsem opravdu hodně vlasů, ale tohle tempo padání je to děs... je pravda, že co jsem začala brát železo a kys.listovou, tak se to trošku zlepšilo, ale žádný zázrak... bojím se, že to přestane až když budu úplně plešatá a nebude mít co padat :sweat_smile:
jo a přejeme Elišce vše nej nej k 5 měsícům :dizzy_face:

perchti: malej je už pěknej kousánek! :slight_smile: je fajn, že jste byli bez reakce... nás to čeká v úterý, tak snad taky dopadnem dobře...
19. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj, to je práce před Vánoci, co? A to to mají být svátky klidu a míru :grinning: .
Květuška má zítra půlroční narozeniny. Mám vám vůbec psát, co všechno umí? :dizzy_face:
Leze, sedí a když se něčeho chytne, stoupá si. Když ji viděla tchyně, říkala, že to má po tatínkovi, že ten sám chodil od 9 měsíců. Trošku jsem z toho měla vítr, že je nějak až moc rychlá, ale když to prý vše dělá sama, tak je to v pořádku.

Ale zase má nějaké závislé období, udělám krok z mísnoti a vělký pláč, je to o to horší, že leze za mnou a srdceryvně pláče. No, hrůza podívaná, ale někdy se nad tím musím usmát, jak je roztomilá.

Tak moc nepracujte a užijte si krásné svátky.
20. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
Krásné poledne,
do vánoc jsou jen 3 dny a u nás je to jak po výbuchu:slight_smile: Ještě, že už má manžel dovču takže se vrhám do úklidu, balení dárků atd. Filda je jak na potvoru pěkně mrzutý a pořád pokníkává, v noci se teď pořád budí a pláče, takže je veselo. Snad jsou to ty zoubky nebo nevím :frowning2:

Jinak Filípek se už na bříško přetáčí, teď se snaží pořád zvedat hlavu a šoupat nožičky pod bříško. A vzteká se také až hrůza... Začal se pořád víc zajímat o všechno doma, dneska jsem ho při obědě musela držet na klíně, pořád mi hrabal do talíře, koukal jak jíme a byl spokojený, jen se ale položil tak začal hysterčit :wink: Teď chupe, tak snad se z toho vyspí, já jdu uklízet...
21. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Betty, u nás to taky zrovna na předpisový pořádek nevypadá. A ani letos vypadat nebude. Někde jsem slyšela, že Ježíšek se narodil v chlévě a proto mu podobná domácnost přijde sympatická a dárečků bude tím pádem hodně... :grinning: :wink:

Jinak jsem se vás kočky chtěla zeptat, jak to řešíte s antikoncepcí při kojení? Já brala Azalii a teď jsem se rozhodla, že ji vysadím a budeme používat prezervativy, když bude třeba. Nějak mi neseděla. Mám po ní děsně suchou kůži a místy si připadám nějaká oteklá nebo co. :confused: až někdy přestanu kojit, tak se vrátím k mé osvědčené Yadine a bude klid. Nebo půjdeme do dalšího prcka... :dizzy_face:
Teď jsem ovšem zvědavá, co se bude dít a jestli bude nějaké zlpšení stavu. Mě ji doktor totiž doporučil na nekončící špinění-očistky po císaři, což sice pomohlo, ale jak píšu. Teď už mi nevyhovuje a taky by si tělo zasloužilo odpočinout od hormonů... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Raději si dám tu trochu ,,otravné práce s možnou mesntruací" a manuální ohranou. :wink: :sunglasses:
21. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
ahojky,
prave dneska jsem antikocepci taky resila. Mam Azalii a po pravde receno, sex mame s manzelem tak 2x do mesice, nebot pece o dite a baracek me dost fyzicky vycerpava :confounded:
Takze u me to je spis otazka hormonu do tela a financi nez problemu se zdravim.Manzel ale o klasicke ochrane nechce ani slyset (nikdy jsme ji nepouzivali) tak ted nevim co s tim. :unamused: Kamaradka radi jen si "dava bacha", stejne pry kojim co 3 hodiny, takze pry kompbinace techto dvou je dostatecna antikoncepce, ale moc se mi to nezda. Co si o tom myslite vy? Nerada bych mela dalsiho prcka tak brzy po tom prvnim.. :frowning2:
21. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
Hezký večer,
já abych se přiznala, jsem žádné hormony do těla nechtěla cpát, pokud kojím. Vím, že je přímo antikoncepce pro kojící, ale prostě se mi to nelíbilo - hormony jsou hormony. Radši co nejméně chemických přípravků rvát do těla, zvlášť když z mého těla baští ještě moje dítko. Ale také je fakt, že jsem je ze zdravotních důvodů nepotřebovala. Takže už skoro 4 roky jsem se antikoncepce nedotkla a provozujeme (kromě těhotenství) sex s kondomem. Z toho tedy nejsem vůbec nadšená, ani manžel, ikdyž jemu to vadí míň než mně, ale co se dá dělat. Na kojení se spoléhat nechci, to není 100% a další dítě ani teĎ a asi ani nikdy už nechci :wink: .

joa.n, nezlob se na mě, ale tvůj manžel je trošku sobec. Ona klasická ochrana je pro tebe rozhodně zdravější než antikoncepce. A ta chvilka s kondomem, která mu třeba nemusí připadat až tak báječná jako bez, se přece dá vyvážit nečím jiným. Můj manžel radši použije kondom, než aby musel při vyvrcholení rychle vyskakovat ven.

Já jsem přemýšlela, že bych si nechala po porodu podvázat vaječníky, ale připadám si na to ještě moc mladá...Tak jsem to zatím nechala a budu to řešit až za pár let.
21. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahoj všem, jsem už pár dnů u rodičů, protože manžel má chřipku a zánět průdušek...tak jsme ujely s malou pryč. Navíc nás kůli tomu nenaočkovali:frowning2:, takže 3. hexa a synflorix až v lednu.

Všem krásné a pohodové svátky a do nového roku spoustu zdravíčka, štěstíčka a jen radost s ráčkama a lvíčkama :slight_smile:)
22. pro 2009 v 07:36  • Odpověz
autor
Joan, kojení není 100% metoda jak neotěhotnět. Já na to nespoléhám a proto to tady řeším. Dávat ,,bacha" je taky značně nespolehlivé, neboť spermie se mohou uvolňovat i před vyvrcholením a navíc je mi tato metoda značně nesympatická... :unamused:
Prezervativ je sice trochu námahy a taky trochu cviku, ale jinak mi přijde nejšetrnější. Co se týče partnera, měl by si uvědomit, co všechno je ochotná do sabe ládovat žena a srovnat to, co je ochoten učinit on. Je to opravdu dost sobecké, zásadně odmítat kondom. V tomto naprosto souhlasím s kvelusi... :confused: :angry:
Já osobně jedla ,,pilulky" od svých 17ti let a teď mám ten nej důvod, začít být v tomhle zase trochu sobec já. Normální chlap pochopí a trochu se uskromní v nárocích... :wink:
22. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
ahojky holky,
diky za vase vyjadreni. Hodila jsem s manzou vaznou rec a vyresili jsme to. :wink:

Vsem prejeme krasne Vanoce a pohodu v rodinnem kruhu...
22. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky,
my dnes za sebou máme 3.očkování hexou, Josefínka byla zlatíčko! Maličko si poplakala, když jí doktorka píchla, ale za chvilku se tam na nás zase culila :slight_smile: Máme už rovných 6 kilo! Růst se nám nějak zastavil (60,5cm), naměřila nám dokonce o půl cm méně než před měsícem :grinning: Takže bodyčka 62 nosíme pořád a asi ještě chvilku budeme... Dupajdy nosíme teda 68, ale je to jiný výrobce. Na vánoce jsme Pepince nakoupili hromadi oblečků, většinou vel.68 a 74, tak jsem zvědavá, kdy tu 74 bude nosit :sweat_smile:
S Josefínkou vám přejeme krááásné první společné Vánoce! :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
ahojky holky,

jeste jsem dala na net nejaky novy videa s Kacenkou. Pokud se chcete podivat, jak Kacce "chutnal" 1. zeleninovy prikr (brambora s cuketou), kuknete na: http://www.youtube.com/watch?v=COtTfuYgaBE

Jeste jednou krasny Vanoce :slight_smile:
22. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Dobré předvánoční ráno,
tak u nás vrcholí předvánoční přípravy, už si předpřipravuji věci na salát, čeká nás nákup, návštěva hřbitova, ale nějak stejně letos nemám tu správnou vánoční náladu :frowning2: příští rok až z toho bude mít Filda větší rozum tak to snad bude lepší.

Jinak když jsem kojila tak jsem užívala Azalii (moc mi nevyhovovala) a teď mám zpátky Yadine, i když jsem také uvažovala o kondomech, vzhledem k tomu, že frekvence sexu se poněkud snížila :wink: manžel také nebyl moc nadšený...

joa.n: Kačenka moc nadšeně nevypadá, ale napoprvé to docela dlabala. Filda se sice u toho jídla směje, ale spíš si pořád cpe ruce do pusy a jídlo má úplně všude, jinak mu moc chutnají brambory s mrkví (co jsem od něj chutnala tak mi taky jely nejvíc :slight_smile: a kašička...

Jinak přeji všem maminám i dětičkám krásné a pohodové vánoční svátky, hlavně prožité v klidu a pohodě.... :dizzy_face:
23. pro 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahojky,

byly jsme včera na půlroční kontrole a na druhé hexe (začaly jsme později, protože se jí dlouho hojilo očkování na tbc). Květule taky neplakala a na dr. se chechtala. Měří 72 cm a váží necelých 8 kg.

Joa.n, to je dobře, že jste si to řekli a že jste se dohodli. Tak to s manžou nebude zase tak zlé, co? :wink:

Přejeme všem krásný a pohodový Štědrý den, hlavně se nehoňte, práce nemá nožičky.....
23. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
ahojky holky,

tak my se prave vratili ze 4 mesicni prohlidky. Kacenka dostala vcelicku - 2. Hexa a taky nas zvazili - 5260g a 63 cm. Zizalka je to porad, ale pribrala krasny 380g za 4 tydny, takze Dr. je spokojena. Moc nam roste, za posledni mesic o 3 cm.. takze vytahly hubenour.. :wink:

Jinak spadame do programu Pneumokokove ockovani zdarma - takze 7.1. ockujeme na pneumokoka. Nase Dr. je zlata, sama od sebe nabidla a dokonce byla i velice vstricna abychom nasli vhodne terminy, nebot 1. ockovani nesmi prekrocit 5. mesic veku ditete a posledni vakcina nesmi prekrocit 7. mesic veku ditete.

Ted Kacka spinka, tak doufam, ze ta Hexa bude opet bez reakce :slight_smile:

Mejte se krasne...
23. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
Krásné svátky přeju všem :wink: měli jsme problém s pc, asi přijdeme o vše v něm, kromě fotek na rajčeti, taky jsem se po několika dnech dostala na net, no od teď budu všechno poctivě zálohovat dřív než vymažu z foťáku :fearful:

joan: Kačenka baští pěkně :slight_smile: taky už se těším na příkrmy, dostaly jsme pod stromeček mixér, tak se těším až budu malé připravovat kašičky.

Mimča pěkně rostou, jen tak dál :wink: ale utíká to opravdu jak voda, když vidím někde malinkaté miminko, tak mi přijde že je to pár týdnů a přitom... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lili už má spoustu věcí i 74, kupovala jsem to až na jaro a nosí to už teď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co se týče padání vlasů, tak to přišlo někdy v říjnu myslím, taky jsem se bála i učesat, že mi zbyde půlka hlavy holá, ale je fakt, že v těhu mi vypadly tak dva vlasy za den a už to vypadá, že by to snad mohlo pomalu přestávat :sweat_smile:

Přeji pohodový a šťastný nový rok :wink:
25. pro 2009 ve 23:41  • Odpověz
Ahojte, dievcata! Prajem vsetkym krasne sviatky! My sme dostali od Emky super darcek - zacina sa nahlas smiat! Konecne po tolkych mesiacoch. Je to kraaaasny zvuk, normalne som mala slzy v ociach. :grinning:
28. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
ahojky holky,
tak my vam vsem s celou nasi rodinkou prejeme vse nej do noveho roku 2010!!! :wink:

A mam hned na vas otazecku: nase Kacenka uz uplne zveda hlavicku a nozicky a chce si sednout. Na zadech ji to nebavi, strasne hulaka, na brisku se uz pokousi lezt a po chvilce ma hysterak ze ji to nejde. Chci se zeptat, zda to tak nejak maji i vase deticky a jestli je treba uz podkladate polstarkama? Kacenka je tady nejmladsi, jsou ji 4,5 mesice a porad si rikam, jestli neni na tohle vsechno jeste mala. Na brisko se jeste sama neotoci - nevi co s rucickou, ale nasla uz nozicky a chyta je za chodidla, ty si pak cpe do pusinky a hlavne chce ted sedet!!!! Co muzu udelat, abych uspokojila jeji zvedavost po sezeni a pritom ji nenicila pater? K Dr. jdeme az pristi tyden - tam se pak jeste zeptam..
:slight_smile:
1. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Krásný nový rok 2010 přejí kuchynci :wink: :wink:
už z nového bytečku.... :grinning: stěhovali jsme se 20.12 v den mých 25 narozenin, byl to masakr,ale do Vánoc jsme většinu stihli, 25.12 jsem sama vymalovala podnájem a 27.12 jsme jej předali majitzeli , ted už jen platit hypo :frowning2:

Matyášek má v půl rioce skoro 9500g a nosí 74,80...je velikej, až budeme mít doma net, dám fotečky....tak se mějte kráááásně :grinning:
1. led 2010 v 15:08  • Odpověz
Prajem vsetkym stastny novy rok!!!
Joan, mame tiez 4,5 mesiaca, ale v sedeni ti velmi neporadim, i ked iinak sme na tom rovnako. Na brusku vydrzi, kym sa jej neopozera okolie. Potom sa snazi lozit a kedze jej to este vobec nejde, chyti hysaka a skoncili sme. Na chrbatiku sa uz zacina tiez pomaly nudit, musim jej nieco ukazovat apod.
Nasa je vsak nedonosenec, a tak si este nechyta ani nozicky, ani sa nepretaca na brusko, takze na sedenie ma este urcite cas. Davam ju aspon do autosedacky, nachvilu, tam sa jej veeelmi paci. Tiez som rozmyslala, ci jej tym neublizim, ale snad, ked je to len nachvilu... :wink:
1. led 2010 v 15:53  • Odpověz
Ahojík děvčátka ,jak se tady máte ?Jsem lenoch vás dočítat,tak povídejte ,jak rostou vaše dětičky?co už umí?náš prcek se pořád jen otáčí a žádné jiné náznaky.občas trošku zvedá zadeček,že by se chtěl pazit,ale ruce ho pořád neposlouchají.Jinak jsme zdravý,vážíme přes 8kg takže je to pěknej pučmeloun :slight_smile:
1. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Ahoj holky, také se přidáváme s přáníčkem krásného a šťastného nového roku!
joa.n: já myslím, že na sezení má ještě času dost :wink:
Pepinka taky hodně zvedá hlavičku a chytá nožky, ale doktorka nám říkala, že jí máme při tom nadzvednout za nožičky, aby hlavičku položila... nijak jí nepodkládáme... na bříško se moc nepřetáčí, ale když tam je, tak si u toho už i povídá :slight_smile: od včera si chytá nožičky a snaží se je dostat k pusince :grinning: strašně ráda teď povídá s čímkoliv narvaným do pusinky (třeba i při kojení) :grinning: jo a čím dál tím víc se nahlas směje :slight_smile:
1. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
ahojky maminky a miminak, dlouho jsem tady nebyla kvuli stěhování, také všem přeji krásný Nový rok a at je mnohem lepší nebo aspoň stejně dobrý jako ten starý rok :wink:
doufám, že jste prožily krásné Vánoce.
papapa a dobrou
Helena a Adélka
1. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
a taky se přidávám s přáním krásného Nového roku :slight_smile:
1. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
Ahojky,taky vám přejeme vše nejlepší do nového roku
1. led 2010 ve 23:31  • Odpověz
ahojky
Joa.n malá mi to dělá taky -když je na zádech tak zvedá hodně vysoko hlavičku jako by se chtěla posadit...dělá to asi od 3,5 měsíce. nechávám ji tak až se unaví tak ji položí....nohy ji tedy nezajímají vubec... a otáčet se taky nechce.
po operaci se nám už na bříšku docela líbí a nějakou dobu tam i vydží :wink:
zdá se mi, že je o proti jiným dětem od kamarádek pomalejší-myslím jako přetáčení, práce s ručičkama atd...ale každé mimi je jiné tak to neřeším,
malá se směje nahlas šíleně moc a hlavně když ji lehtám pod krkem je tam hrozně lehtivá, tak třeba když ji nasazuju čepičku tak se chlame jak o život:slight_smile:)) je to sranda.
Adélka má za 3 dny 5 měsícu toto uteklo. :wink:

jinak sedět ji nedávám,jen když ji mám na sobě tak sedí,ale spíše v klubíčku...má mamka ji sice pořád cpe do sedu a podkládá polštářema aby malá viděla,ale já to nechci kvuli páteře-i když já už ve 3 měsících byla v chodítku podložena polštáři a ve 4 měsících jedla o Vánocích kapra:slight_smile:))) a žiju a nic mne nebolí,ale ja chci at si sedna sama bez me pomoci, tak ji zatím mám v sedě v mírném klubíčku na sobě.
2. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
holky chtěla jsem se zeptat: nás pořád bolí bříško, hlavně před spaním, prdíme už sami bez cvičení -hlavně při poloze na bříšku,ale bříško pořád trápí a to už budem mít za chviličku 5 měsíců-taky vás to trápí?

malá mi spala od 1 do 3 měsíců celou noc a od 4 měsíce se budí tak 3x za noc,ale u prsu vždy usne tak nemusím uspávat nanovo....
máte někdo stejnou zkušenost?

už bych se ráda zase vyspala,ale asi budu muset ještě počkat...jo a co příkrmy nebo nějaké štávičky?
už jste něco vyzkoušeli?
ja kvuli bříška zkusila dát pocumlat štavnaté jablíčko a to zabralo malá byla pokaděná až skoro u krku a to nepřeháním :grinning: ale normálně to byl jiný zápach tokový více smradlavý :grinning: :grinning: :grinning: ..jiný prostě...
tak jsem ji zlkusila koupit jabl.štavičku od ukonč.4 měsíce,ale ta potvora to nechce ,tak musím trošku po lžičce,ale nechce to.

taky už jsem ji dala par lžiček přesnídavky-jablko-domácí výroba bez cukru je to jen rozvařené jablko se skořicí a zavařené at vydrží a jela jako o život- moc ji to chutnalo..tak asi pomalu začnu se zeleninkou - mrkev a brambor a možná se to bříško a blinkání uklidní.
pa
2. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
jo zapoměla jsem napsat že jen kojím!
tak pa nějak jsem se rozepsala :slight_smile:
2. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.