• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Holky, tak mi to nakonec nedalo a vyrazila jsem ven... Jsem pořádně upajdaná a vyvětraná :slight_smile: Josefínka čučela celou dobu kolem a vytuhla asi 10 minut před tím, než jsme dorazily dom... má senzory na zastavení, takže jakmile jsem zaparkovala kočárek za dveřmi, hned se vzbudila opička jedna :grinning:

S tím usínáním... ty první 3-4 týdny se mi dařilo po kojení hezky uspávat... když dopila, nechala jsem jí asi čtvrt hodinky ještě spinkat na ruce a pak jsem vstala, hodila si jí přes rameno na odříhnutí a 15 minut nosila a houpala, pak mohla jít hezky tuhá do postýlky... jojo kde jsou ty časy... :sweat_smile: teď už se nehoupeme, páč to nemá smysl, když stejně nezabere.
12. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
holky když to tak čtu,tak mám ještě spáče :sweat_smile: a to jsem si stěžovala :grinning: ...už nebudu...spinká tak od 21h a většinou tak do 4, to se nasosne a do půl hodinky je tuhá a pak spí tak do 7...když si ji vezmu k sobě,tak třeba ještě do 9 vytuhne...já třeba vstanu dřív,no a pak kolem 12-13h usne na 3-4hodinky.
Někdy má taky výkyv,že spí méně,ale většinou je to takhle :slight_smile:
12. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
jejda tak to mám štěstí, Vojta usne mezi 20-21hod, pak se vzbudí mezi 1-3, pak mezi 5-6, a vstáváme kolem půl osmý, kdy se na mě tlemí z postýlky a jak nereaguju tak začne estráda. Přes den si dá tak hodinku dopoledne a cca 2hodinky odpolko. Hodně spinká už od porodnice, tam se mi ho nedařilo pomalu vzbudit ani na kojení - měl žloutenku. Ale taky jsem docela utahaná, já jsem notorický spáč, potřebuju aspon 8 hodin v kuse, abych se cítila vyspaná..... no a ted naspím 4-6 hodin ještě přerušovaně. Zajímavý je, že i když si lehnu přes den, tak neusnu....
12. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Pěknou neděli holky! :slight_smile:
My to máme podobně jako Jirinkas, jen v těch pět už Viki neusne. Kolem šesti koupu, pak totiž vždycky ožije a o spánku není řeč, tak dvě hodinky komunikujeme :wink: a před devátou nakojím a uspávám. Poslední dny se to daří celkem dobře, ale někdy musím vzít na pomoc dudlík. Jak mu vypadne, už mu ho už nenutím. Jo a taky musí být všude tma, jinak fixuje světlo očima a točí se za ním. Uspávám v náručí. Když zvláční (začne se usmívat se zavřenýma očima a ručičky mu visí volně jako hadrové panence :grinning: ), dám ho do postýlky a pokud se ještě trochu mele, chytnu ho za ručičku pro pocit blízkosti... :dizzy_face: Většinou to zabírá. :slight_smile:
Jak vlasně uspáváte prďolky vy, holky?

A co vaše žvatlání? Viki se hrozně snaží něco ,,říct" a odzírá moji pusu a má hroznou radost, když se mu podaří nějaký podobný zvuk tomu mému. :grinning: Nebo když já napodobím jeho. Asi si myslí, že mu ,,rozumím"... :grinning: :grinning: :grinning:
Každopádně ,,mluví" celkem dost. Vlasně skoro vždy, když nespí a nejvíc v autě při jízdě, při pozorování okna. Když někde stojíme na červenou, tak se hrozně zlobí... :angry: :grinning: :wink:
13. zář 2009 v 06:53  • Odpověz
ahoj holky,

koukněte na našeho borce :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=NlVFCLtWpoI
13. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
perchti: u nás taky funguje světlo jako magnet, už se těším na dlouho zimní večery :grinning:
13. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
evulebobule: ten je kouzelnej! :slight_smile: úplně vidím naší Pepinku! u nás se také objevují ty první vědomé úsměvy od 6-ti týdnů a úplně mě to dostává do kolen... snažím se čapnout foťák a všechno to zdokumentovat, v poslední době se daří čím dál tím víc :dizzy_face:
jestli se taky můžu pochlubit naší Josefínkou, tak fotečky mám tady:
http://martulikk.rajce.idnes.cz/Josefinka_-_24.7.2009/
13. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
děkujeme, občas ty úsměvy zachytíme. Ale je to těžký,ještě to není tak časté. :wink:
Vaše Pepinka je taky moc krásná. :wink:
13. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky

perchticka mě se podařilo už 5 den za sebou nechat ji samotnou usnout v postýlce a to jsem ji tam dala úplně probranou...jen zapnu kolotoč,občas chce dudan,občas ne..ona moc dudací není..přes den víceméně vůbec
dřív jsem uspávala u prsa nebo taky v náručí :sweat_smile:

evu malej je roztomilej :dizzy_face:

Naty se docela směje dost, už od měsíce...ale taky je dost nazvtekaná :grinning:...ona se dokáže řehtat a během vteřinky otočí v hysterii :sweat_smile:...někdy má dny,kdy je strašně hodná a pak dny kdy neví co by a je protivka,ale stejně ji miluju :dizzy_face:

martul josefinka je krásná holčička :slight_smile:
13. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
martul Josefínka má dečku viď? Na jak dlouho?
13. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
mar: děkujeme za chválu. Jinak to máme úplně stejně, je schopnej se mát a v sekundě hysterickej záchvat
13. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
evu Davídek je úúžasnej :dizzy_face: :dizzy_face:
martu Josefínka je krásná princeznička :dizzy_face: :dizzy_face: má krásná očka :wink:
Náš Filda od narození usíná večer sám v postýlce..stačí jen párkrát nahodit dudýnka a je tuhej :grinning:
Tak já se taky pochlubím nooo :grinning: :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=Z953lqJ6DYI
13. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ta vaše mimča jsou úžasná! :grinning: :slight_smile:
Assanko, Viki se úplně stejně jako Filda moc snaží něco říct i těma rukama a nohama, až z toho občas chytne i škytavku... :grinning: :wink: Jinak se mu celkem i daří vydávat roztodivné zvuky a pak z nich má hroznou radost. A já s ním pak strávím spoustu času a nemůžu se na něj vynadívat. :dizzy_face:
Jsou to prostě naši miláčci. Řev neřev... :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
asa: nádhera to video. Taky je tak kouzelnej :wink:
13. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahoj holky, moc děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
snad to nezakřiknu (ťuk, ťuk, ťuk)... od včerejška jedeme na probiotických kapičkách... včera večer usnula Josefínka v půl desáté večer a vzbudila se až ve třičtvrtě na pět!!! dneska přes den byla fakt zlatíčko, spala třikrát po hodince, mezitím se culila, valila na mě ty svoje očka a dokonce ani v obchodě neplakala! (jasně, doma jsme si párkrát zařvaly, ale jenom maličko :wink: ) :wink: normálně jsem z toho v šoku :grinning: buď opravdu působí ty kapky nebo mě čeká probděná noc :sweat_smile:

mar: koukala jsem na vaše fotečky a Natálka je moc roztomilá! :slight_smile: úplně mě dostává, jak mají všechny ty naše dětičky buclatý tvářičky, je to takový kouzelný, miminkovský :slight_smile: všimla jsem si těch třmínků... na jak dlouho je máte vy? my jsme tu peřinku dostaly ve 3.týdnu (nález IIa-IIc) a na další kontrolu jdeme až 23.9. tak jsem zvědavá co nám řeknou... ale co jsem tak četla, tak si nemyslím, že nám jí vezmou :frowning2: také koukám, že máte stejný kolotoč, jaký jsem teď objednala :slight_smile: zítra by nám měl (snad) přijít i s lehátkem, tak hurá! jak jste s ním spokojení?

asanaa: Filípek je zlatej! s Josefínkou ho taky moc zdravíme :wink:

perchticka: Viki má tak krásný hluboký očička! :dizzy_face:
13. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
holky děkujeme....však všechna naše miminka jsou tááák krásnááá :dizzy_face: :dizzy_face:
murtu tak to je super že kapičky pomohly :dizzy_face:
kdepak je pehaka??? :confused: peháááá kde jsíííí.....dneska hrajeme s váma :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahojky holkýý já jsem dneska totálně vyřízená a neměla jsem ani čas sem juknout... :confounded: stěhovali jsme se zpátky od tchýně domů hurááááááá :slight_smile: ale dalo to zabrat fakt ten prcek má tolik věcí to je děs.......ještě že ho mamča vzala na 3 hoďky do lesa a já mohla uklidit a vybalit :wink:

dnešní zjištění..ještě pár cenťáků a mlaďas se nevejde do vaničky.....on táááák vyrostl za 14 dnů :sweat_smile: to je neuvěřitelný :grinning:

hoklý ty videa jsou úžasný!! Filďas je bomobovej on mi děsně připomíná Sebíka...je to taky pěkný buřtidlo.. :grinning: ukazovala jsem ho manžovi a říkal že je nářezovej!!!!!asi taky něco natočíme....a pepinka to je kopretinka..jak jsi přišla na to jméno??..moooc se mi líbí!!! :slight_smile: Vikoušek je krásně okatý sluníčko a davídek je roztomilej všichni jsou krásníííí

Sebouš dneska objevil ruce....vyndává si dudana a strká tam ruce a cumlá si palec :grinning: :grinning: a o úsměvy není nouze akorát když vytáhnu foťák hodí ten nejhorší pohled jakej má!!! :grinning: :sweat_smile:

jooo ASA tak jsme vám to nandali co??? No Pardupky musí holt ještě trénovat..na mistry nemají :grinning:
13. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Holkýýý ta superstar je BOMBA....já se fakt bavím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nejvíc fandím citronovi.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahojky, no fotečky a videa jsou suprový :slight_smile: Vojta se už umí taky pěkně řehtat, ale jak zmerčí foťák nebo kameru, tak nasadí ten nejvážnější výraz - žádnou opičku dělat nebude :grinning:

dneska jsme byli na procházce a stavili jsme se na kávičku, prospal v kočáře 4 hodiny, to je co říct, vždycky dá max. hodinku a půl a to se musí jezdit, nejlépe po zámkové dlažbě nebo po hodně hrbolaté cestě....
13. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Dobré ránko,já se dneska kráásně vyspala :dizzy_face:
peha no joooooo ale jen o prsa to bylo :grinning: :grinning: počkej příště!! :wink: :grinning:
peha no joo ty naše buřtidla krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: a koukejte taky něco natočit ať se můžu pokochat jooo :wink:
Tý jo Sebík už objevil palec joo??To Filda těma buřtíkama akorát šermuje :grinning:
jirinkas Vojtík je vyčůranej nooo :grinning: co se mu asi tak honí hlavou když ten foťák vidí co :grinning:
14. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
Dobré ráno holky,tak na to že Naty spala od 17:15, vzbudila se na kojo o půlnoci, pak v půl 4 a po 7 ,tak že docela pohoda :dizzy_face: ..jsem se bála,že nebude moc spát a ono jo :dizzy_face:

martul mě ta Dr.neřekla ten nález :angry: ...dneska se ale zeptám. Jedna noha oki,ale levá ne, a dostala to na 4 měsíce :frowning2: ...ona ta peřinka je na mírnější nález.
Ale rozhodla jsem se,že půjdu radši ještě jinam pro názor.
No jo, Naty má dvě bradičky...možná tři :grinning:,ale jinak nemá ještě 5 kilo a minule měla 57,5cm (4750g),ale je to fakt miminkovský, faldíky a tak.

jirinkas u nás je to podobně, zaměří foťák,sice do něj kouká,ale naprosto nedůvěřivě a zamračeně :grinning:
tak to spal v kočárku krásně...na nás někdy lidi koukaj jak na magory,že jezdíme místo po chodníku krajnicema a nejhoršíma cestama,když jí se tak hezky usne :grinning:
14. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
martul ještě ke kolotoči spokojení jsme moc :slight_smile: ...i když to dálkové ovládání moc nevyužíváme,ale než dohraje, malá je tuhá,jen jednou jsme jeli druhé kolo :grinning: a objednala jsem ze stejné kolekce hrací deku :slight_smile:
14. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
No to já se moc nevyspala kojila jsem ve 12/ a to mrňous od 7 nespal/ ve 4 a v 8 a malej než usnul no děs...je unavej takže od rána řve..protivka a to on nědělá!!! Nemá holt náladu :frowning2:

a ještě mě nasral poš´ták nechtěl mi donýst balíčky nahoru kretén...říkám mu že tu mám miminko a on no a co idiot..poslala jsem ho do prd...ať mi dá balíčky na poštu.. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mar..to je naty šikulka takhle krásně spinkat..držíme palec na kontrolu ať nález je mnóoóóhem lečí!!!!

asa...jak si udělala v lbíčku ty krásný koláže s Matýskem a Fildou??? a jak mám sem dát video??? jsem trubička... :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
peha děkuju :dizzy_face: ,oni utz ale asi dělat nebudou,spíš se podívá,jestli jí zo ještě nepřitáhne :frowning2: ...ale na středu jsem Naty objednala na konzultaci jinam

ty koláže jsou na
http://www.widdlytinks.com/
tam si vybereš a jen zadáš fotky a zmenšíš :wink:
14. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
mar a jak se to zmenšuje??
14. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
už to mám :grinning: a jak se to dá DO ALBUMU? :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
peha no já nevím jak nejjednodušeji,al zkopírovala jsem si tu jednu adresu do e-mailu a tam už to pak hidilo adresu .jpg a to jsem si uložila jako obrázek
14. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
dala jsem to html do těla mejlu a odeslala sama sobě
as to určitě umí líp...ale takhle to jde :slight_smile:
14. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
jéé už to mám...Mar moc díky.... :wink: jsi hodná já jsem na tyhle věci dost trdlo... :grinning:

já bych je donutila udělat ten UTZ aby šlo vidět jestli je tam nějaké zlepšení!!! a děláš dobře že jdeš i někam jinam..a jakto že vám nedělali UTZ hned v porodnici?? tady tě bez toho ani nepustí domů...
14. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
peha v porodnici kde jsem rodila se nedělá....ale ono by to zas tak nic nezměnilo,těch 6 týdnů ani ne. Někdo prý chodí na první ještě později nebo je horší, když se na to přijde třeba ař při KO ve 3 měsících...ono totiž někdy je to ok a problém se objeví při růstu....tak že zase si to odbydeme dřív než pak později a určitě to vše rychle dožene :slight_smile:
A fakt jsem zvědavá na tu konzultaci na středu,tak utz dělat budou určitě...tady ta KO bude asi spíš fakt pro kontrolu těch třmínků když jí je dala rovnou na 4 měsíce :unamused:

a jsi šikula :wink: , mě nějaké věci na PC jdou a nějaké ne...ale většinou si umím poradit, třeba jako s tímhle,sice asi zbytečně komplikovaně,ale hlavně,že jsme dosáhly svého že? :grinning:
14. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.