• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahoj vsem, prejem take stastny novy rok. Byly jsme od 19 u nasich az do 26 a pak 3 dny u manzelovych rodicu. Docela jsem se toho bala, oni tam maji ve starem kamenem baraku porad zimu a je jim uz k 70, tak maji ke vsemu takovy jiny pristup...ale prezili jsme to:slight_smile:.

Helen my vstavame od 3,5 mesice 2 dny 2-3x coz je parada a pak zase 3 dny treba 6-7x:frowning2:, 2 dny tak mene, 4 vice, 1 den mene 3 vice a tak porad dokola. Kdyz to bylo prvne myslela jsem, ze je to jen spurt, ale asi ne:frowning2:. Do tech 3 mesicu vstavala take 1-2x. Takze bud rada za to co mas, podle mne:slight_smile:. Ptala jsem se doktorky a ta my rekla, ze ma 9 kg v 5 mesicich pribira okolo 150-170 za tyden takze to urcite neni hladem a ze deti okolo toho 4 mesice maji vic podnetu, jsou vic zvedave...a tak se casteji budi. Navic skoro nespime pres den. Rano(2 hod po vstavani) pul -hod, pak nekdy 1_1,5 okolo 1, ale nekdy usne az okolo 4-5hod. Usina mezi pul7-7 a vstava v 5 nejpozdeji v pul6. A vetsinou od takove 3-4 hodiny se budi porad takze ji mam u sebe a ona porad cuca. Coz znamena, ze vlastne od tech 3 nespim:frowning2:.

Taky jste tady psaly o antikoncepci. Me dala dr. precist odstavec o tom, ze se malinke mnozstvi uvolnuje do mleka a ze nejsou dostatecne studie, co to muze detem zpusobit, takze tim tahle moznost pro mne konci. Jedine az budu kojit treba jen vecer...Manzel taky nechtel, ze budeme pouzivat kondom. Jenze ted se mu do nej moc nechce a zustava to u "davani si pozor", coz je myslim nejrychlejsi zpusob jak zase byt brzo tehotna:slight_smile:(i kdyz sexu je mene a mene). Tak to musime zacit resit jinak.

Myslim, ze zacneme pristi tyden s mrkvickou tak jsem zvedava, jak ji bude chutnat.

Jeste jsem se chtela zeptat, dnes se nam stalo, ze si mala tak hod po kojeni ublinkla, kdyz se za ruce vytahla do sedu a mela mezi trochou mleka i uplne zlute blinkani. Mate s tim nekdo zkusenost???

Jo a s tim sezenim. Mala se vytahuje za ruce uz tak od 3 mesice a kdyz je v polehu na kline tak si sama seda, takze ji obcas necham a hodne sedi v takovem polosedu.

Ale zatim se otaci jen na bok, asi 2x se ji to podarilo na brisko. Ale prijde mi ze ma hodne sikovne rucicky, vse udrzi i jen paleckem a ukazovackem , vse si vezme a natoci jak chce...
3. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahoj všem do nového roku 2010 :dizzy_face:

Filda také zvedá hlavičku a snaží se pořád sednout, hlavně když je v lehátku nebo ve vaně, kde je na podložce. Říkala jsem to doktorce (četla jsem, že správně si mají sednou z bříška kdy dají pod sebe nožičky), ta mi řekla ať ho nechám dělat co chce, že mu bránit nemám. Na břicho se přetáčí už pořád, na zádech už být vůbec nechce, teď začal pořád víc vystrkovat zadek a snaží se plazit, už i pokrčuje jednu nožičku a kousek popolezl.

Jinak od 4 měsíce dáváme příkrmy, na oběd zeleninku a večer kaši. Teprve teď po měsíci sní skleničku příkrmu nebo dávku kaše. Nejvíc mu chutná ta, kde je mrkvička. Ale vyzkoušeli jsme toho hodně a slupnul zatím skoro vše. Jinak ovoce ani žádné přesnídávky nedáváme vůbec, doktorka mi řekla, že s tím začneme až tak v 7-8 měsíci, že je spousta alergií a není proč s ovocem spěchat... Můžeme dávat, ale ovocné kaše (ta mu ale moc nejede).

Jo a máme za sebou 3.dávku hexavakcíny, Filípek váží 7930g a měří 69cm :wink:

Filda spal také tak do 3 měsíce s 1-2 krmením celou noc a teď jak kdy. Někdy spí až do rána tak od 18:30 do 5-6 hod. a jindy je skoro každou hodinu vzhůru a chce dudlík a tak 1x jídlo. Předevčírem spal s jedním krmením dokonce od 18:30 až do 7 h., to jsem měla skoro šok :slight_smile: Spíš teď ale skoro vůbec nespí přes den, protahuje dobu kdy je vzhůru a spánku mám pocit, že se skoro brání, mne si očíčka, půl hodiny uspávám a nakonec se začne v postýlce zase smát a řádit s plšákem, takže to nakonec vzdám, pak si zase hraje a usne pak už úplně hotový třeba jen na 1 hod.
3. led 2010 v 11:59  • Odpověz
ahojky holky,

vidim, ze jsou nase deticky hodne podobne :grinning: Nase Kacka si uz zacala na brisku hrat, predtim hodne blinkala kdyz lezela na brisku, ted to udela jen kdyz ji dam kratkou chvili po jidle. Uz se pokousi delat "letadlo", strkat si kolinko pod brisko a natahuje se pro hracky, ktere si pak cpe do pusiny. Cim hloubeji, tim lepe a kdyz to nejde, strasne se vzteka.

Brisalek: Taky kdyz ji pritahuju do sedu nebo kdyz se mi na kline pokousi posadit, zmackne si brisko a ublinkne si. A hodne. Kdyz je to chvili po jidle, je to ciste bile a hladke, kdyz je to uz stravene a jde to z briska, tak je to zlute a zezlukle. Ptala jsem se Dr. a rikala ze je to OK. Proste si zmackne brisku a pak to leti ven.. :sweat_smile:

Se spanim to mame porad jak uplny novorozenec. Jeste nikdy mi nespala celou noc. Porad se budi co 3 hodiny. Vecer davame pred spanim kasicku - Sunarku - ryze s kukurici - delam ji to asi z polovicni davky a pak dokojim. Tak to vydrzi spinkat od cca 7 do cca 12 ale pak se budi co 3 hodiny.. Rikam si, kdy mi konecne bude spat alespon o neco dele... :sweat_smile: ale zase na druhou stranu ji musim pochvalit - spinka mi. K ranu po poslednim kojeni v noci si ji vezmu k sobe do postele a to pak chrnime i do 9. Takze hodiny naspane mame, jen to buzeni.. ale co, patri to preci k materstvi.. :wink:
Pres den spi cca 1 hod dopoledne - vzdy v kocarku a odpoledne kdyz se zadari tak i 2 hodiny bud v kocarku nebo se mnou doma v posteli. Kdyz spi sama, tak je to slaba pul hodina..
Zato vecer usina krasne, uplne sama a v klidu... dikyBohu :grinning:

Pristi ctvrtek jdeme na pneumokoka ockovani, na Prevenar. Byla jste nektera? Jake jste meli reakce???
3. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Joan diky. To, ze ublinkne to me neprekvapilo, to ona casto a i vic. Nekdy to je mlicko nenatravene, nekdy uz jako srazene a smrdi a i bylo obcas takove nazloutle, ale spis jako smetana nebo lehounce "bananove" (nevim jak tu barvu vystihnout), ale ted mezi tim natravenym srazenym byl kousek uplne zluty ....jako kdyz jsou to zaludecni stavy....(kdyz zvracis a mas pak uz prazdny zaludek) nebo tak. Zitajdeme na 3. hexu , co nam posunuli z 18.12. tak se dr. zeptam.

My ockujeme synflorixem zaroven s hexou. Ma vzdy ten vecer teplotu tak 38,6-39 v zadecku, ale po jednom cipku panadolu to hned prejde a druhy den je trosicku rozknourana a behem dne ma pak tak 2x jeste kolem 38 v zadecku. Ale dalsi den uz je to dobre.
Ale je to asi jine takhle najednou. JInak jsem vsude cetla, ze je to po prevenaru v pohode, ze nejsou zadne moc reakce.
3. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
ahojky, s tím blinkáním se neboj mohou to být přebytky nebo stlačený žaludek a jde to ven...to já bych mohla popisovat, Adélka mi blinká pořád..už jsem tady založila na to i téma..sice se to ted poslední dobou zlepšilo,ale my jsme ublinkaní-no hruza!!!!! já peru detské oblečky zvlášt a peru ob den celou pračku, převlíkám tak 6x za den....ale u nás je to prej přepitím a asi lehký reflux a jedno se vším....(musíme mít prostě všechno :wink: )

mala mi přes den spí dopo tak hodinku a odpo chodím ven tak i 3 hodinky spí venku nebo pak doma při otevřeném okně....

ja začnu se zeleninkou asi po kontrole u Dr. uvidím co mi řekne..dnes jsem ji zase dala par lžiček domácího jablíčka a jela jako o život:slight_smile:) jsem ráda, že ji chutná.. Adélka má za 2 dny 5 měsícu a má 6kg, míru nevím-je to drobek oproti Vašim mimčům :wink:

začnu pravidelně s braborem a pak s mrkví a se zbytkem zeleninky a pak začnu davat ovoce... jinak já jen plně kojím, žádně kaše zatím nedávám....

mala spinká, já se jdu vykoupat a jdu taky do hajan- zítra máme s kamarádkama babyparty tak se už těším - scházíme se tak 2x do měsíce maminky se skoro stejně starýma mimčama a drbme:slight_smile:) zítra to máme u nás tak se těším na velkou návštěvu 7 maminek a 7 miminek :slight_smile:
tak papapa a pěkný večer
3. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
Ahoj holky s Josefínkou jsme prožili nejhnusnější svátky páč byla nemocná - dost děs 8dní měla vysoké teploty až 39.5 takže jsme do ní rvali nurofen čípky a panadl sirup vůbc to nestačilo a tak jsme museli ještě dělat zabaly :frowning2: a k tom děsnej průjem. Doktorka říkala že musíme vydržet že to samo přejde (stale jsem ji telefonovala) - šestý den už jsem nevydržela a jeli jsme na pohotovost 4hodiny jsma lítali po vyšetřeních s totalně vyčerpaným miminkem.. a nakonec skoro nic nezjistili (dostali sme antibiotika)
natěstí už je vše mnohem lepší (máme jen průjem) tak snad to bude již brzo v pořádku
takže všem maminkám a jenich miminkám do nového roku hodně zdraví .. páč to si nikde nekoupíte
4. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
to je mi moc líto, věřím, že jsi si musela hodně prožít, protože když je mimi nemocné nebo ho něco trápí a my nemůžeme pomoct, tak je to to nejhorší...ja si prožila před operací s malinkou.
doufám, že už budete Ok a i ten průjem se upraví a ty další svátky už budou jen a jen lepší!!!!
držete se a Josefínce posíláme velkou pusinku plnou zdravíčka :slight_smile:
jo zdraví je to to nejdůležitější.
papa
4. led 2010 v 18:29  • Odpověz
Ahoj vsem, tak jsme vcera byly na 3 hexe a synflorixu,mely jsme jen vyssi teplotu jinak dobre. Udelali nam 6 mesicni kontrolu, mame 9,25kg a 69 cm.

To zlute v blinkani je pry tuk, ale porad se mi to nezda. Nazloutle to obcas bylo. To verim, ze je tuk, ale tohle bylo opravdu uplne zlute jak pampelisky. No uvidime, vickrat uz se to nestalo tak to snad bude dobre.
5. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Ahojte holky,
opožděně ale přeci přeji vše nej do Nového roku - hlavně zdravíčko - to je to nejdůležitější :wink:
Holky, nevíte o někom, kdo by koupil antikoncepci Cerazette - mám úplně nové balení - je vhodná pro kojící maminky - já jí nevyužiju - my teď "kondomujeme" - a není to tak časté - takže :slight_smile: .....koupila jsem jí za 559,-, prodám za 350,-
Jinak vánoce u nás proběhly v pohodě a klídku, až na to, že naše Eli moc dobře nesnáší, když někam jdeme na návštěvu - myslím cizí prostředí a větší počet lidí.....když návštěva přijde k nám - tak v pohodě.....když jsem s ní šla k mamce - kde dorazila babi, děda, teta, sestřenka - tak spustila takový řev - nepoznávala jsem jí - byla neutišitelná....a jakmile jsem jí šoupla do kočárku a jeja s ní domů - už byla jako Mílijus......no jo jo......jak snáší návštěvy vaše dítka?
Jinak se ještě nepřetáčíme, ani zub žádný na dohled.....ale jinak je šikulka - taly by chtěla pořád sedět :slight_smile:.....a směje se na celé kolo - ale jen na ty osoby, co zná :slight_smile:
6. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Ahoj všem,

joplin: Filda návštěvy snáší v pohodě, i když se také v cizím prostředí rozkoukává a moc nerozdává úsměvy i když doma je pěknej smíšek. Ale nebrečí (jenom když má nějaký chlap nagelované vlasy, ty ho úplně děsí a spustí strašně nešťastný pláč :wink:, spíš má rád spoustu lidí, každý ho pak chová, má nové podněty a to on úplně miluje, pořád se všude rozhlíží každého okukuje takže návštěvy u lidí miluje.

zizkam: tak hlavně, aby už byla Josefínka v pořádku, když je prcek nemocný tak je to naprd, člověk neví jak mu ulevit co ho bolí...

Jinak Filípek už spapá celou lahvičku příkrmu i celou dávku kaše, tak teď nevím jestli mu pak mám dát na zapití ještě Sunar nebo čaj. Sunar klidně vyžunkne, ale zdá se mi že ho pak zbytečně budu přecpávat a příkrm by pak nedávál moc smysl. Čaj zase moc nechce, vypije tak 20 ml a víc nechce a tak mám zase strach aby neměl žízeň a nebyl dehydratovaný. Nemáte kdo přikrmuje nějakou radu?
6. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj holky....
můžu se k vám přidat?? nějak moc toho času není,ale aspon občas....zatím vás nikoho neznám jen martulíka z jiné diskuse :wink:
Mám 5měs.Nelinku - 72cm a 7120g,plně kojím,příkrmy zatím nedávám.oblečení má něco ještě 68,ale jinak 74
přetáčet se nepřetáčí,zoubek ještě nemá,krásně si podává hračky a hlavně se nádherně směje :sweat_smile:
6. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahojky
tak jsem konečně vsunula nějaké fotky je to hrůza to zmenšovat :confounded: Konečně se Matilik může podívat na Pepinčinu jmenovkyni :slight_smile:
U nás nic nového stale prujem ale pije furt :slight_smile: a přijde mi jak koblížek (tak kulaťoučká) tak snad to bude dobrý dávam ty drahý kapky BioGaia ... snad to pomůže. Doktorka doporučila mrkev, ale Jožule zatím moc na příkrmy není :confused: tak si ríkam co budu dělat za dva měsíce :grinning: to budeme od mrkve obě :grinning: :grinning:
jinak vítám Duch :wink:
6. led 2010 v 15:29  • Odpověz
zizkam - dík za přivítání :slight_smile:
jé,já jsem probiotické kapky dala jen 2x - malá mi po nich zvracela. Při průjmu dávám lactobacila(Lacidofil) - na doporuč.Dr.
6. led 2010 v 15:42  • Odpověz
Hojky.

Do Nového roku hlavně hodně zdravíčka.

Tak my bojujeme s Linduš se zední rýmou.Už nám dala doktorka Pamykon ten nepomohl.Tak teď máme gentamycin a v úterý budou stěry a pojedeme na ORL.

Linduš se přetíčí jak vrtule na bříško,ale z tama se už neotočí zpátky,tak za chvilku řve a vzteká se.Příkrmy moc nechce.Mrkev jí chutná,brokolice už míň.Kaše moc nechce.Připadá mi,že jí z kašiček bolí bříško.Ale nevím,jestli ji nebolí bříško i z fenyklového čaje.Protože ho po kaši vyzunkne moc.Klidně přes den i 80 ml.Po kaši tu 30 .Na bříško dávám Lactobabilky a připadají mi lepší jak ty kapičky bio gaia.Měla jsem 3 balení kapiček,tak myslím,že můžu posoudit. :grinning:
7. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se sem konečně po čase zase dostala :slight_smile:
zizkam: koukám, že jste si to fakt "užili" :fearful: už je malá v pořádku? chůďátko, takhle si to protrpět... jinak my taky dávali probio kapičky, nám dost pomohly... první balení jsem koupila v lékárně a pak jich objednala víc přes net, vyšlo to o dost levněji... jééé, máte fotečky! půjdu se mrknout :wink: já dávám fotky jenom na rajče, protože nemám čas a hlavně ty nervy každou fotku sem zmenšovat :sweat_smile:

joplin: taky jsem si koupila tuhle antikoncepci, no a do teď mi leží celé 3-balení v šuplíku... nějak k tomu nemám důvěru.
S návštěvami nemáme zatím nejmenší problém, Josefínka je na nich zlatíčko :dizzy_face: Culí se, žvatlá, no je to hééérečka :grinning:

duchu: ahooooj :slight_smile:
7. led 2010 v 09:21  • Odpověz
zizkam: teda musím říct, že ty Josefínky jsou ale kočky! :grinning: koukala jsem na fotečky a máte moc hezkou hočičku :wink:

holky, chtěla jsem se zeptat... zatím plně kojím, doktorka mi taky nic o příkrmech neříkala, teda že máme počkat na těch 6 měsíců, když si s MM vystačíme... ale četla jsem, že není dobré zavádět příkrmy po 6.měsíci (bere se to jako nezazší termín), má se prý vychytat zájem miminka o dění kolem... Pepinka si může hlavu vyvrátit, když jí držím v ruce a chci se třeba napít z hrnku, chytá mi ho a hrozně jí to zajímá... tak nevím, aby jsme tohle období zájmu neprošvihli... myslela jsem, jestli třeba nezačít aspoň s nějakýma šťávičkama :unamused: výrobci kojenecké stravy vydávají různé brožurky a ty šťávičky tam bývají uvedené už od nějakých 4 měsíců... co vy na to?
7. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Marti - my jsme taky ještě s příkrmy nezačali..v úterý jsem byla u Dr. a ta mi řekla at kojím dál,že s příkrmy začnem až po 6měsící,když malá prospívá a mlíčko ji stačí
7. led 2010 v 09:43  • Odpověz
duchu, tak koukám, že vám řekla to samé, jako nám ta naše :sweat_smile:
7. led 2010 v 09:48  • Odpověz
ahojky holky,

zizkam: chudatko maly, hlavne abyste se brzy vylecily a uz se to neopakovalo :frowning2:

My jsem se prave vratily z ockovani. Kacenka ma "uz" 5440 g, dela se ji druha bradicka a Dr. se strasne libi - rekla o ni ze je takova cukrova panenka :wink: (no, mozna to bylo tim, ze mela ruzove bodinko :grinning: )

Ja uz jsem Dr. rikala, ze davame vecer kasicku - 1/3 predepsane davky a pak dokojime, aby si zvykala jist ze lzicky. Dr. pochvalila, ze Kacka je sikovna, ze zbasti vsechno. Taky jsem ji rekla o prikrmech, co sem tam na zkousku davam - brokolici, kvetak, brambor, mrkvicku. Kacka vsechno zfutruje, takze jsme se s Dr. nasmaly, kdyz jsem ji to popisovala. Nic nezakazala ani nedoporucila, takze OK. Ale opravdu co Dr. to nazor, stejne jako co maminka to nazor a jiny postoj :grinning: . Mam kamaradku co strikne dodrzovala co od kdy a jak, kolik atd. Sem tam se neshodneme, ale osobne si myslim, ze zadna matka svemu diteti vedome neublizi. My jsme treba vyrostli na krupici z kravskeho mleka a jsme taky zdravi.. :wink:
Kupovane stavicky nedavam, ale kdyz treba jsme u rodicu a ty maji pretopeno, tak Kacce vymackam stavicku z domaci mrkve nebo jablicka. To ji smakuje :grinning: ale pak vzdy nabidnu prso, aby se dopila a nabastila

Jinak Kacka se taky jeste nepretaci, zustane viset na rucicce a nevi co dal. Ale uz si strka kolinko pod prdelku kdyz je na brisku a pokousi se lezt.. nekdy je to fakt sranda :grinning:

Jinak vitam nove prichozi... :wink:
7. led 2010 v 10:40  • Odpověz
martulikk: no také musím přiznat že letost byl obzvlaště dobrý rok na Josefínky :wink:
joa.n: tak to tedy koukám jak ta tvoje Kačulka pěkně baští a to je přitom taková chuďonká :wink:
co se týče tech příkmů tak se má asi každá maminka nechat vést svou intuicí protože jak je vidět některým mimčum příkrmy chutnají a některé zatím změnu nehledají. Hlavní je že prospívají :slight_smile: a brožůrky jsou přece jen reklama :wink:
jo a musím vám říct příběh co se stal v naší rodině mé sestřenici: bylo ji šest týdnu a teta neměla moc mlíka a byly u její babičky a ta rzovna vařila koprovku a jelikož sestřenka řvala jak tur, tak ji prý tu koprovku daly do flašky (no předpokládam že kopr tam ještě nebyl) sestřenka to prý slupla a splala celý den. :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
martulik já myslim že bys mohla třeba zkusit už pár lžičk jednodruhové zeleniny nebo ovoce a uvidíš..myslím,že kojení ti to nepřekazí
7. led 2010 v 15:59  • Odpověz
duch: vítám tě mezi nás :slight_smile:

martulikk: zkusila bych to klidně až po tom ukončeném 6.měsíci, my jsme na UM takže jsme začali dřív. Jinak jsme začali skleničkami první lžička, je to jak píše jeudi jednodruhová zelenina mrkev, brokolice, květák... Štávičky Fildovi moc nejedou, raději bych nejdřív pomalu záváděla tu zeleninku...
7. led 2010 v 19:12  • Odpověz
betty máš pravdu,a pokud kojení miminku stačí ,tak si taky myslím,že nemusí chvátat.mi třeba dáváme dopoledne zelen.příkrm a odpoledne přesnídávku nebo ovoce.mamka říkala ,že to má být naopak ,aby netloustl,a já zase četla ,že první se má začínat zeleninou..tak nevím.Já mám doma naštěstí jedlíka ,který sní vše,takže jsem za to ráda.holky a už jsem se na to ptala,už některá vaše miminka dělají něco víc než se otáčí?náš se už umí otočit i zpět..huráá..ale nevím jestli už by neměl umět něco víc, sice mám dvě děti,ale už si to nepamatuju :sweat_smile:
7. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
holky, díky za rady! :slight_smile: 25. jdeme do poradny na 6-ti měsíční prohlídku, je to asi 2,5 týdne a to stejně uteče jako voda... do té doby si aspoň pomalu nastuduju, co vůbec máme začít jíst... uf, to abych už objednala Josefínce tu židličku :sweat_smile:

jeudi: vy jste starší, takže u nás teď frčí cucání palečků na nožičkách :grinning: dneska před koupáním jsem se skoro rozbrečela, když jsem jí viděla s nožičkama v pusince... vzpomněla jsem si, jak jsme jí takhle viděli na UTZ a hrozně mě to dojalo, vidět jí tak jak vlastně byla v bříšku :dizzy_face:
7. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
martulik náš prcek si chytá nožky ale do pusy to nezvládá,je to buřt tak se neohne :sweat_smile: :grinning:
7. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
martulik: jé naše Josefínka si také ráda cucá nožičky tedy ona je ve azi že čapne ponožku tím si prodlouží
7. led 2010 ve 23:18  • Odpověz
martulik: jé naše Josefínka si také ráda cucá nožičky tedy ona je ve fazi, že čapne ponožku tím si prodlouží ťapičku a rázem má mokrý fusakličky :grinning:

máte někdo zkušenosti s alergii .. včera jsem snědla jahodovou dřeň (plně kojím) a Jožulka má ted děsně rudý tvářičky ..přejde to samo??
7. led 2010 ve 23:20  • Odpověz
Ahojky,
my taky začli přikrmovat až v 6 měsících a zájem se rozhodně předtím neztrácel. Spíš naopak. A teď před ní nemůže nikdo ani polknout slinu,hned je tam a zkoumá, jestli by si nemohla dát taky. První dcerka byla jedlík, ale takový žebradlo tedy ne :wink: .
8. led 2010 v 07:25  • Odpověz
zizkam, určitě to samo odezní...
8. led 2010 v 07:25  • Odpověz
Ahoj holky, musim se zase vypovidat:slight_smile:. Porad vstavame 2 dny 2-3x , 3 dny i 6-7x za noc, ale dnes to byl des, budila se snad kazdou pul hodinu:frowning2:(. S tim, ze spi pres den nejvys hodinu nevim, jak dlouho to takhle vydrzim. Kdyby nebyly vanoce tak jsem uz zkusila kasi. Prvne jsme to zkusily vcera. Hodne ridkou(tekuta sunarka) z flasky a z takove flasky se lzickou. Ani nahodou nechtela nic jen jsme ji pred koupanim rozcilili:slight_smile:. No budeme to zkouset a pristi tyden zacneme mrkvicku. O vikendu s ni bude spat manzel u sestrenice jedine tohle zabralo a maly ji zacal misto Xkrat za noc vstavat 2x. Tak uvidime.

Mala se pretocila na brisko prvne asi 26, pak chvili bic, ale ted od utery uz se konecne pretaci. Myslela jsem, ze kdyz je takova zvedavka bude aspon ve vsem napred, ale spis jsme dost pozadu:frowning2:.
8. led 2010 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.