• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
ahojky holky,

dnesni noc opet DES! Kacka opet nechtela spat, ze zoufalstvi jsem uz i brecela. Manzel je ted 3 dny na druhe strane republiky a jsem tak n a ni uplne sama. Nejsem moc klidna mamca, asi si vse hodne beru a pak me to vzdy dost sebere :frowning2: Dnes mam anglictinu, tak musim udelat pripravy, ktere jsem vcera nestihla. Snad bude Kacka alespon pul hodiny spat ted dopoledne.. :sweat_smile:
hezky den vsem.. :wink:
2. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
2. únor 2010 v 09:59 • kozinka
Dobré dopoledne holčiny,

joa.n: držím palce ať se spaní zlepší, u nás je to dost často také děs a pak pohoda, ale je fakt, že musím zaklepat, že nikdy to nebylo krmení např. 5-6 za noc. To bych už byla asi v Bohnicích :wink: Když je člověk s malým déle sám je to na hlavu, manžel byl jednou pryč 4 dny a já byla na mašli, pak už jsem také brečela. Hlavně pak někdy zařvu na Fildu a pak si to vyčítám...

Filda teď už od půl deváté spí tak, zjišťuji informace k přihlášce na plavání, chtěla bych s ním chodit do kurzu od 19.4., dokonce jsem zjistila, že zdravotní pojišťovna na kurz přispívá 1000 Kč, tak mám radost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
ahojky joa.n my taky nic moc noc...mala usla v 8 a pak v 10 hrozný brek..takže masaže, nahřívání, na tygříka atd.... nakonec jsem ji musela uspat u nás v postel :frowning2: vstala až ve 4.10 ale pak se budila co 1,5 :frowning2:
ted zase nechce spát a řve v postýlce...sakra..už tak pěkně to uměla a zase se něco zkazilo..asi hodně dojmu..chodíme ted více ven, když je tepleji a včera jsem byli v Shoppingu tak asi to nemohla večer vstřebat nevím :frowning2:

jdem dnes na navštěvu k manželovu šefovi..takže zase bude hrozná noc...zase něco nového pro Adélku....
nechci aby měla pokaždé jen přesně všechno naplánované,ale když je to rozhozené hodně a pořád, tak je to taky na prd:frowning2: to si člověk nevybere.

dneska vařím vývar a rybu a male jsem udělala zeleninku....

jdu za ní asi ji budu muset namasírkovat..papapa

ty studuješ anglinu nebo učíš????ja bych potřebovala nějaké hodiny :grinning: jsem s anglinou na štíru a už od základky se jí učím:slight_smile:))))
papa
2. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
ahojky,tak jsem zase dočetla co jste napsaly-už zase nevím která co,protože číst v klidu se tady nedá,velcí maj prázdniny a jen se dohadují,mě chytly záda tak do toho po nich chci aby mi pomohli,no děs,ale z mých postřehů-malej je lenošnej-na bříško se napřetočí a nepřetočí,zato z bříška na záda excelentně,příkrm mu dávám dopoledne a kvečeru,prvně banán s jalíčkem,nebo pribiňák a dnes jsme zkusili znovu jogurt-koupila jsem holandiu a zase měl boule za ušima,tak zase něco navíc,a odpo dostane brambůrky s mrkvičkou a kuřátkem,taky už mám koupený to hovězí a už jsem zakoupila semínka mangoldu,tak ať je už jaro,sluníčko už hezky svítí,tak ještě začít hřát.Ohrádku v našem pididomečku neřeším,spíš přemýšlím jak na jaře na zahradu,v kočáře asi nebude chtít vegetit.a jestli bude po mně,tak nebude ani lozit,ale rovnou chodit a sedět taky až pak tím způsobem že na zadeček spadne-tak jsem to provozovala od osmi měsíců,mluvení taky ignoruje,jen se naučil prdět pusou a nic jinýho ho nezajímá-zatím,no tak zas letím tišit hádku,třeba příště napíšu něco souvislejšího a ne na přeskáčku,papa
2. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
Jo,někdo si stěžoval na ekzém,tak zkuste do koupele přidat odvar z ovesných vloček
2. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
ahojky holky,

tak Kacka byla dneska cely den extremne hodna, jsem zvedava co bude vyvadet v noci :sweat_smile:

Helen: anglinu ucim, mam kurz pro deti a dospelaky - male odreagoveni od mimi :grinning:

V lekarne jsem si objednala ta homeopatika, tak jsem zvedava jestli pomuzou.
Mala uz mi tady dudla ruku, bezim krmit
hezky vecer vsem :wink:
2. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
Pěkný večer,
malá už spinká, naštěstí mi poslední dny usíná krásně...ťuk ťuk... dneska jsem objevila tečičku zoubku vlevo dole, tak už se brzy zařadíme mezi zubaté :grinning: zatím jí to asi nějak nebolí, jen dásnčky jsou oteklé trošku. tak už se těším, až na nás vykoukne :slight_smile:

betty nejste u VOZP? :slight_smile: my ten příspěvek taky využily, chci i letos, ale nevím, jestli je ještě místo v kurzu, teď už jsou zápisy na září a bývá to narvané...

joan: tak to máš můj obdiv :wink: já si plánovala, že budu chodit do kurzu když budu doma s malou, no zatím jenom koukám :grinning:
2. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ahojte , jak pak se tu máte, já jsem od stěhování neměla ani čas napsat, jen jsem stihla přidat pár fotek, :sunglasses: prcek byl pak nemocný :frowning2: a chodíme plavat :slight_smile: a už jsme ve sportáku, v 7. měsících máme přesně 10 kg a skoro 80 cm :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
pěkný večer všem
kuchy: kukala jsem do albíčka, pěkné fotečky...želvička nevypadá na 10kg,ale z fotek to nejde poznat...je to pořádny kus chlapáka podle váhy :wink: je moc pěkný!

joa.n:tak super, že umíš super anglicky ja umím jen super česky :grinning: ale mluvit....jinak dělám chyby i u psaní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dnes jsem dostala zase nějaké věcičky... co mám od kamarádky z Anglie..za 20-70kč tak jsem něco přebrala a vybrala za 300kč....tak mám radost..hrozně ráda male nakupuji :slight_smile:
mala už hajinká, manžel je na pivku s kamarádama a ja bych měla šrotit,ale snad tahaky zaberou a bude to OK :wink:
tak klidný večer
papa
2. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme dneska zase byli u te nasi health-babizny a malej vazi uz 7,66 kg a to budeme teprve pristi tyden mit sest mesicu :dizzy_face: Mne teda pripada tezky jak pytel cementu :grinning:

S tim spanim v postylce - my mame v noci v baraku docela chladno, tak 16 stupnu, coz je fakt na dobrou perinu..... asi se znovu poradne kouknu do obchodu, jake deky prodavaji, a nejakou vyberu... zase si rikam, ze ty periny sice vypadaji tenke, ale urcite to bude z nejakych super materialu, aby ti drobeckove nepomrzli, ze jo...

Normalne ja jsem uplne v soku, jak strasne malo tady lidi oblikaji miminka. Vubec neni zvlastnosti, kdyz potkam matku, ktera veze malicky mimi v kocarku a to ma uplne holy nozky, nebo kratke rukavy, sukynku a zadne puncochacky k tomu...! Oni je strasne otuzuji. Ale jako ty deti jsou uplne v pohode, vysmaty, vubec nevypadaji, ze by jim to vadilo :fearful: ... pro me je to teda drastak, ja se klepu zimou, jen je vidim....
A celkove jsou tu lidi strasne utuzili, normalne i v zime ve snehu chodi v trickach, kratasech... a spousta zenskych ma treba i kabat, cepici, ale obute takove ty plazove nazouvaky na holych nohach, brrrrrrr
A v lete se koupou v tom desne studenym mori, ja bych tam teda nevlezla ani za nic... silenci, no :grinning:

A prdola se opet definitivne vzbudil po hodine spani, takze zase zalehneme buh vi kdy, je to raubir :grinning: Ted tu vesele skotaci s tatinkem.
Jdu se mu venovat.
Mejte se vsichni krasne :slight_smile:
2. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz
Dobre rano,

Kacka uz je taky od brezna zapsana na plavani. Ekzematikum to pry nijak moc nevadi, kurz je jen 20 minut takze se uz moc tesime (tedy spis zatim ja nez mala :wink: ) My jsme taky u Vojenske pojistovny. Kacku jsem tam prehlasila hned po 6ti nedeli. VZP mi uz vloni neproplatila ani predporodi kurz. Jsou hned bez penez. Manzel je take u vojenske a dostal prispevky na plavani a solne jeskyne :slight_smile: Ja bohuzel musim kvuli sve dia dr. zustat u VZP :frowning2:

Dneska frcime s Kackou do solne jeskyne. Pro deti s ekzemem to je pry primo blahodarne. Tak pak dame vedet jak se nam tam libilo :wink:

Jinak dnes noc super, tuk tuk, uvidime zitra.

hezky den vsem
3. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem Fildu přechválila a dnes byla noc hrůzy, to jsme nezažili snad od začátku. Celou dobu pobrekával do půlnoci jsem u něj byla snad 10x a v půl jedné se vzbudil definitivně a až do čtyř nespal a střídavě mlel nebo řval jak pavián, sousedi si dneska museli užít :frowning2: nakonec usnul u nás v posteli, ale manžel vstával v půl šesté do práce takže se zase vzbudil... Naštěstí spal dopoledne vkuse 2 hod. tak jsem si s ním lehla a trochu to dospala... Snad dneska bude líp :stuck_out_tongue_closed_eyes:

j.kriv: jojo jsme u vojenské poj. :slight_smile: měla jsem pocit, že na přihlášení plavání mám moře času a ejhle, samozřejmě, že mi včera volali, že mají plno a pořadník dětí je 25. Takže buď nás vmáčknou už teď od února (pokud někdo nenastoupí) nebo máme smůlu, protože od dubna berou prý přednostně dětí narozené srpen, září atd. Červencové jsou teď. Což úplně nechápu, protože to plavání má být pro děti od 6.měsíců do 1,5 roku...

kuchy: tak to je už kus chlapa :slight_smile: Já se modlím, aby jsme zimu přežili ještě v hluboké korbě, ale Filda je už skoro přes celou korbičku a s fusakem tam začíná být dost natěsno...
3. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
hezký večer :slight_smile:
helena z: no, Matýšek má hrozně velikou hlavičku,ale nijak extrémní tlouštík není, :grinning: ale ted hodně vyrost, my už máme skoro 80 cm, jsem zvědavá, jestli se nám ten růst už konečně zpomalí:frowning2:((
Vaše dětičky jsou takové malinké.... :slight_smile: Proti našemu goliáškovi...

joan. my chodíme taky plavat, kurz máme 30 minut a je to fajn, střídám se s tatínkem, at so oba užijem čas s prckem:slight_smile:))A taky jsme u VOZP.

betty: no , u nás to s tím spaním nikdy nebylo slavné, malý je sovička, chodí spát až po 22 h a ikdyž ho po koupání v 19:00 uložíme bude řvát hystericky než ho vezmeme k sobě, pak mu 3 x za noc chodím dávat dudlíka, budí se jekotem.

a v korbě nejsme týden, ikdyž na délku tam ještě vešel,ale neviděl ven a to mu vadí více:slight_smile:))
3. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
tak nakonec mi odpoledne volali z toho kurzu plavání miminek, dneska začal kurz a do jednoho jedno dítko nenastoupilo takže můžeme my :wink: začínáme příští středu, tak jsem zvědavá... Filda vodu miluje, ale uvidíme jak bude zvládat větší prostor pro plavání...

kuchy: Fildovi to začíná také vadit, že nevidí. Zatím se, ale snažím procházku plánovat tak, aby se na ní prospal, protože jakmile jedeme když je vyspalý tak se mu tam moc nelíbí. Když ale jel v autosedačce, kterou jsme měli na podvozku kočárku, tak úplně fascinovaně všechno pozoroval a byl jak myška :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jsme taky pěkní obříci, počítám že už máme tak 9 kg a bude mít tak okolo 70 cm (jestli bude ale po manželovi, tak se mám na co těšit ten měří 193 cm)...
3. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
ahojky holky :wink:

kuchy:Matýsek je aspon pořádny chlapak a nebude to žádně tintítko....a neboj to se vše vyrovná...mala je menší ,ale zase prej tlustoučká..ma na nohách docela velké špíčky :grinning: ona jde spíš do šířky než výšky bude asi po tchýni :grinning:

betty2: ty děti si fakt nedaj pokoj,asi nějaký sprut nebo zoubky ne? mala je taky podrážděná..myslela jsem že zoubky,ale zatím nic

jo a usínání sama v postýlce :frowning2: :frowning2: bod mrazu-co přijel manžel....zase jsem ji dnes uspala u nas...už spinká :wink:

na mě něco leze , už večer jsem si dala paralen...bolí mě v krku a hlava.jo a dnes jsem měla 2 zkoušky písemné..ta jedna makroekonomie asi jo,ale informační systémy :frowning2: :frowning2: :frowning2: asi ne! tak jsem naštvaná, protože pokud jsem to nedala tak nemůžu odjet s manželem a musím na opravu příšt.týden..takže se zase hlasím do klubu osamělých maminek(i když ja to mám dlohodobé :unamused: )

manžel ted dojel z kaufu, tak si jdu dát angrešt na horečku...snad mi pomůže..tak zatím papa a pěknou a klidnou nocku všem
3. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
Helen - :frowning2: to je teda pech s tou pisemkou.... ale treba budes prekvapena a stane se zazrak a udelas to! To se mi ve skole stalo mockrat, tak snad.... tfuj tfuj tfuj, preji stesticko!
Nedovedu si predstavit, ze byvas doma takto sama bez manzela, to ja bych vubec nezvladala psychicky... Dnes teda musel zustat vyjmecne dyl v praci, protoze nasazovali nejakou novou aplikaci a vrati se az hodne pozde, ale je to vyjimka, normalne byva pred sestou vecer doma.
A jeste ta chripajzna, nebo cos to chytla, to je taky radost, snad se brzy vykuryrujes...

Betty, Joa.n - zavidim, ze budete chodit plavat, tady neco takoveho vubec neni, ptala jsem se na to te nasi health-babizny a vyvalila na me oci, co to jako ma byt...

Jak jste se tu s Kuchy bavily o tech kocarkach, u nas to bylo presne tak, jakmile jsem ho vzala parkrat do autosedacky, uz do korbicky nechtel, rval na cele kolo, takze jsme chte nechte museli sotva ve dvou mesicich korbicku vyradit a zacali jsme vozit pouze ve sportaku, nebo v autosedacce. Mame sportak, ze se to da cele polozit a otocit oblicejem ke mne, takze vozime takhle a malej je nadmiru spokojeny :dizzy_face:
Korbicku mam uskladnenou v garazi pro dalsi mimi :slight_smile:

A drahy manzel mi prave dorazil z prace, takze se s vami loucim. Dobrou noc! :slight_smile:
3. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
Dobré ránko všem,

helenacz: pořád si říkám, že to budou ty zoubky, ale také nic :frowning2: no dneska mi to vynahradil a vzbudil se jenom v půl desáté (měl určitě hlad, protože stávkoval a nechtěl moc jíst večer) vyžunknul sunar a spal až do půl šesté, jenom jednou zabrečel a to usnul s dudlíkem. Ale spíš to bylo horkem, když spal u nás v ložnici tak byl zvyklý na zimu (manžel je dost horkokrevný a pořád větrá) a Filda je po něm. Takže jsem ho vyndala ze spacího pytle a spal jenom pod peřinou, protože v dětském pokojíku je tak 20 stupňů a spinkal krásně. Tak uvidíme :wink: Jinak držím palce se zkouškou, obdivuji tě, že se ještě s prckem zvládáš učit. Táta mě pořád přemlouvá ať si ještě udělám vysokou, ale vůbec se mi nechce, přece jen od maturity už uplynulo 14 let a moc nemám náladu, ale člověk nikdy neví :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hlavně ať zvládněš to nachlazení...

Já musím dneska ještě pro potvrzení k doktorce, chtějí ho na tu přihlášku na plavčo. Odpoledne tam zajedeme dát přihlášku, zaplatit prašulky a mrknout se jak to tam chodí...

Jinak se Filda začíná čímdál víc plazit, když má pevnou podložku už vyskočil i na kolínka. Včera přeplazil celou sedačku, bohužel už ho nemůžu jen tak nechat ani na zemi. Včera byl na dece s hračkami a když jsem přišla tak ho vidím jak škube listy z kytky, která je 1,5 m od místa kde byl. Ještě, že je nesnědl, budeme to muset doma začít víc přizpůsobovat pro děti, už se těším až bude lést a chodit a pak vidím jak budu hudrovat, že bylo super když jenom ležel :grinning:
4. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Betty - u nas je to to same, chvilku se nedivam a uz je chlapik o metr jinde nez predtim. A strasne ho pritahuje vysavac, normalne k nemu dolezl a olizal polovinu te vysavaci hubice, ja jsem se uplne orosila, kdyz jsem videla, jak ta druha pulka zustala spinava a ta "jeho" se leskla... nastesti mu z toho nic nebylo :sweat_smile:
Posunuje se takovym jakoby plazenim, a hodne se stavi na ruce a pritahuje se rukama, no zacina to byt opravdova sranda :slight_smile: ... mala ukazka:
http://www.youtube.com/watch?v=h4dMt5xac04
4. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Je tam videt i ta jeho totalne ohoblovana hlava :grinning: a vubec to nezarusta! :angry:
4. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
ahojky holky,
tak já mám nakonec z IS za 3 :grinning: :grinning: :grinning: Kirkee měla jsi pravdu..vubec jsem to nečekala, je to sice první trojke,ale prdím na to a můžem zítra odjet všichni za krásným vzduchem do Alp :wink:

ja si dala večer paralen a předevčírem taky a dnes je mi o 100%lepe..na mě paralen naštěstí dost funguuje(na manžela vubec) takže zítra rano vyrážíme.

kirkee:manžel jezdí do konce prosince do konce unora .... sice jezdí domu,ale ted tam byl extremně dlouho celý měsíc jsm se neviděli a to je blbé...Adélka je naštěstí zlaté a hodné mimi,ale i tak je to na prd....obdivuji svobodné matky co nemají ani nikoho blízkého..to bych asi nedala :frowning2:

betty:ty jo, Filipek je hrozně šikovný...Vy jste šíleně napřed..mala se pořád ani nepřetáčí :frowning2: jo ale z hlídáním to je masakr..to už budeš muset mít oči pořád na štopkách a nikde ho nenechávat aby nespadl nebo něco.

jinak my jsem pořád v hluboké korbičce a myslím že ještě budeme..ja mam sice fakt malý kočárek(hodně lidi mi říkalo, že to je kočár pro panenky a ne dítě :grinning: ) ale malé se tam líbí a to těsno ji vubec navadí..ja si objednala nový sporták casual play T4 a je super!!! už se těším až s ním vyjedu a tady ten z rakouska chci prodat jako komplet se vším(korba, sporták, podvozek, autosedačka, pláštětenka)tak uvidím jestli ho někdo koupí.

manžel šel s malou na procházku a odnest Chicca k babičce a dědovi budou ho hlídat než se vrátíme..ja peru,ale jdu do hajan na chvilku at to ještě vyležím.
tak papa zase se tady kuknu :wink:
4. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
jo a k té škole...ja už ted co se mala narodila chtěla milionkrát s tím seknout,ale už jen rok a budu státnicovat na Ing. takže by to byla škoda, když už jsem tak daleko :slight_smile: :slight_smile: mám hrozně velkou oporu v našich a manželovi..muj tatka jezdí se mnou na zkoušky a hlídá malou, protože ona ani za nic nevezme flašku, takže je zavislačka na prsíčku...ale ted co se dokrmuje tak v poho...včera pila před 11 a pak byla s manželem až do pul 5 a vydržela..dal ji trošku čaje po lžičkách a mrkvičku a stačilo..ani neplakala :wink:
tak jsem ráda, že už dokrmuju a můžu v klidu na zkoušky nebo na přednášky..jo ale my máme nějaký bojkot příkrmu..moc ji to nejede:frowning2:((

no uvidíme...jestli se rozpapa nebo ma sprut a chce raděj prso...nenutím ji..pokud nechce tak zkouším několik minut a pokud bez uspěchu tak nakojím, zatím vždy má dobrou váhu, takže ji mlíčko stačí.

zatím papa
4. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
Helen - no vidis, vse se v dobre obratilo, je to super! :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
helencz: tak to je fajn, moc gratuluju ke zdolané zkoušce :dizzy_face:

Jinak Filda teď jí daleko méně, vždycky byl jedlík ale teď poslední dobou sní daleko méně příkrmu i vypije sunaru, a hlady jsem ho vůbec neslyšela brečet ani nepamatuju :wink:

kirkee: příhoda s vysavačem mě moc pobavila, malému evidentně chutnalo :grinning:
4. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
kirkee: video je super, je to čiperka a má pěknou přehazovačku :wink: však ono mu to doroste. Fildovi dorůstají vlasy postupně, vzdu hole kolečko, nejvíc mu rostou nahoře a vzadu míň, ale on má světlé takže to není moc vidět :slight_smile: Jinak máte super koberec na lezení, my máme všude plovoucí podlahu nebo dlaždice takže to na tom Fildovi dost kouže, nejlíp se mu leze na sedačce nebo posteli, ale to musím být u něj...
4. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
Ahojky holky,
helen gratuluju ke zkouškám a na horách si to užijte :wink:

kirkee: to je jak kdybych viděla naši Lili, mají úplně stejnou techniku :grinning: taky už je během pár sekund o kus jinde, furt ji vracím zpět :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak máme zoubek už venku, ani to malou nějak netrápí, tak doufám, že to tak bude i u ostatních zoubků, kdybych jí je nekontrolovala, tak o něm ani nevíme :sunglasses: a v půl roce máme 8080g a 69cm a v sobotu nás čeká první mrkvička:slight_smile: v hlubokém kočárku vydrží jenom když spinká, ale počítám že ještě tak do března v něm snad bude. jdu chystat koupání, tak zatím pěkný večer všem :wink:
4. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
ahojky holky,

moc gratuluju k zoubkum a ke krasnemu plazeni vasich deticek.
My zatim nic takoveho neumime, i kdyz se Kacka pokousi o106 :wink: ale musim ji pochvalit, uz se pretaci na brisko uplne sama a porad. Na zadech ji to moc nebavi..,.

vcera jsme byly u Dr. v poradne a musim nahlasit, ze mame doma "modelku". Ta nase zizala ma v 5,5 mesicich 66 cm ale jen 5,670g!!!! uz je uplne mimo percentilove grafy. Dr. nakazala davat plne davky prikrmu a kase a s Kackou hodila "rec" ze musi vic papkat :wink: Jinak ekzem potvrdila a jsme objednani na kozni. Zatim mazu indulonou a mame do kase davat jen Nutrilon HA.

Zitra ficime skoro na 14 dni k mym rodicum na Moravu a pak hned po navratu na hory. Moc se tesime.
Hezky den vsem :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky,
Joa.n - teda, my mame jen o tyden vic nez vy a pritom o rovne dve kila vic!! To je teda neco :grinning: Pritom Kacenka nevypada nijak vyzable... ale asi je i mensi, ja vubec nevim, kolik meri ten nas cahoun, tady deti vubec nemeri, zkusim ho zmerit sama, pro zajimavost..... tak to vypada, ze mame 69 cm :slight_smile:
Tak vy takhle cestujete, to je parada! My mame jet az v tom breznu na 14 dni domu a uz ted se desim, co vsechno s sebou budeme muset nabalit, to bude silene veci..... Ty uz mas urcite zabaleno, je toho hodne pro prdolku?
S tim ekzemem to snad nebude tak zle, snad to bude jen nejaka velmi mirna forma, o ktere clovek skoro ani nevi...

J.kriv - Lili je taky pekny kousek cloveka :wink: Je krasna, holcicka! Moc se mi libi ta fotka, jak sedi v choditku a kouka na papuchu :grinning:

Betty - vas prdolka je taky pekny kuliferda, v tech sankach vypada kouzelne :dizzy_face:
My kdyz jsme hledali dum k bydleni, tak jsem taky chtela, aby to melo plovouci podlahu, nebo neco na ten zpusob, no nakonec se nezadarilo a nas vyber vyhral tento s kobercema, ale ted jsem i docela rada...

Holky, jake pouzivate pliny? Pobiraji vam hnedou nadilku? (mimochodem, ma tchyne vzdycky rika, ze do te pliny dela zlato :grinning: to uz bysme za toho pul roku byli pane bohaci! :wink: )
Oswald je takovy pokaducha, ze mu to pokazde prosakne ven, jak nohavickama, tak na brisko, takze je komplet cely poserkany, je dost tezke mu udrzet rucky, aby mi do toho nepatlal, nez to aspon trochu poutiram a muzu ho dat pokoupat do umyvadla... A to pouzivam uz velikost 4, ktera je od 7 do 18 kg, tak by to snad melo neco pojmout, ne? Ja vzdycky jen slysim "splouch" a uz je to vsude hnedy... :angry:
My od narozeni pouzivame jen pampers, protoze na ne porad dostavame slevove kupony v takovem mnozstvi, ze to ani nevyuzijeme, takze jsem jine pleny vubec ani nezkousela, tak nevim, jestli by treba nebyly lepsi....?
5. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ahojky,

joan tak to jsou opravdu míry modelky :slight_smile: no hlavně když nepláče hlady a stačí jí. s tím ekzémem držíme pěstičky aby jí co nejdříve ustoupil a netrápil vás :wink:

kirkee: my teda používáme látkové, ty nám přes ty svrchní kalhotky neprosáknou, ale když dám jednorázovku, tak většinou to taky uteče až na oblečení, i když tam toho nenaloží až tolik. jak jsou ty lemy pružné, tak stačí někdy i málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak velikost používáme stejnou :wink: co je to ta papucha? :grinning:

jinak jak jsem včera chválila zoubky bez problémů, tak v noci to malou chytlo a asi hodinku plakala, ale nakonec ji tatínek unosil a uspal. když jsem jí chtěla namasírovat dásničky takovýma návlekama na prsty, tak to bylo od krve :frowning2: dneska zatím dobrý, tak čekám na večer.
5. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
dobry vecer,

jo jo, je to nase modelka. Muze plakat, ale jakmile se vidi v zrcadle, hodi na sebe velikansky usmev a je cela bez sebe :wink: manzela ma omotanyho kolem prstu, ted ji prave koupa a strasne u toho oba radi. Smejou se jak Kacka caka na celou kouplenu.
Ona budeme tu vahu nejspis po me. Ja jsem ve sve vzpominkove knizce nasla, ze jsem mela porodni vahu 3150g (Kacka mela 3030g) a v roce jsem ja mela JEN 7300g!!!!

Hlady urcite neplace, spis ji do jidla "nutim", prso nabizim temer porad, ona od narozeni spis tak ucucava - kdyz byla malinka a pila 3 minuty v kuse, jasala jsem. Ted kdyz pije 10 minut, jasam taky :sunglasses:

Ekzem uvidime, zatim se jakztakz drzi a moc se nerozleza. Byly jsme ve stredu v solne jeskyni, prdolce se to moc libi, lezela tam na dece a hrala si s hrackama. Az bude vetsi, maji tam babovicky, kyblicky a kolecka na vozeni soli. Taky skluzavku. Deti se tam pry vzdycky vyradi. Tak jsme si koupily permanentku - VOZP nam velkou cast proplati. :wink:

j.kriv: chuderka Lili, tak to nejak vydrzte, urcite to holka sikovna dobre zvladne.

Kirkee: v baleni jsem uz dost zabehnuta - cestuju takto k rodicum uz pres 7 let a vzdy to bylo sup to sup tamto. Ted s Kackou vic premyslim, ale stejne se nam jeji veci vlezou do jedne mensi cestovni tasky. Rodice maji pracku, tak to moc neresim. Proste sbalim tak na 4-5 dni (tj. od kazdeho cca 5 kusu obleceni) no a pak se bude prat. Pleny kupuju az u rodicu, stejne tak prikrmy, ubrousky atd. Latkove pleny mam u rodicu natrvalo, postylku cestovni taky a perinku na prikryti taktez. Jezdime tam kazdy mesic, takze jsme vse poridili 2x, nebot casem budeme s Kacenkou jezdit vlakem (z Prahy do Olomouce), tak abychom toho nemely hodne. Taky budu pozdeji kupovat mensi a lehke golfky prave na to cestovani :slight_smile:

Helen: taky moc gratuluju ke zkouskam - obdivuju te. Ja jsem po Mgr. taky jeste studovala, ale zkratila jsem si 2 roky na 1 rok - to uz byla Kacka v brisku a maximalne se u me projevovala pri zkouskovem tehotenska demence. Ted s Kackou bych skolu urcite uz nedala..

Jdu krmit - tak krasny vecer vsem..
5. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.