• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
jezisky, strasne se omlouvam ze preklepy - pisu to na manzelove notebooku a je to nezvykla klavesnice - proste des.. :confounded:
5. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
holky průšvih:frowning2:((((((mám na testu // , jen tak náhodou jsem si ho udělala, protože jsem to nedostala a byly tam a docela tlustý, jsem neštastná, s manžou ani nevíme, že by se stala nehoda, co bedeme dělat???????????? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. únor 2010 v 05:40  • Odpověz
autor
Dobré ranko!

Kuchy, ještě nepanikař a v pondělí si zajdi na gyndu pro ujištění. Ono se to sice moc nemýlí, ale, ať máš přece jen jistotu. :confused: Každopádně, o dalším jste tak brzy asi nepřemýšleli, že? Moc Ti tuhle situaci nezávidím... :pensive: No zkus to brát tak, že byste měli místo želvičky třeby dvojčata a možná to pro tebe bude jednodušší... Fakt neporadím. Držím palečky! Já v téhle situaci bych si na ni asi raději našla to pozitivní a začala se těšit na další mimi. Vím, že se to lehce píše, ale já třeba vůbec nemám žaludek na ukončení... :pensive: Ale jak píšu, třeba časem zjistíš, že je to to nejlepší, co tě mohlo potkat... :dizzy_face: :wink: Drž se kočko! :dizzy_face:
6. únor 2010 v 07:04  • Odpověz
Teda Kuchy to nezavidim, ja se toho hrozne bojim, protoze jsem nechtela antikoncepci a manzel pres ujisteni, ze kondom je v pohode nejak porad prosazuje "davani si pozor" ...nastesti se ted milujeme tak jednou za mesic:slight_smile:.
Asi me tady spoustu z vas odsoudi, ale ja bych asi sla na preruseni, uz kuli riziku po cisari. Ale jinak mluvim ted a vim, ze kdyby na to doslo bylo by to mnoooohem tezsi.

Moooc drzim palce Kuchy, treba ty //(ktere byly pred rokem....tak vysnene) jeste zmizi.
Drz se!!!!
6. únor 2010 v 07:25  • Odpověz
perchti: :wink: no první šok byl hrozný, ale už jsme se s manželem i zasmál :grinning: i, nevíme sice, :confounded: jak to zvládneme,ale já jsem tvrdě proti potratům, :angry: nuikdy bych své dítě nezabil, ikdyž není zrovvna v plánu. Stane se,co se má stát.

Brisalek: já antikoncepci nemůžu, mám varixy a moc....s manžou to ted bylo komplikované s kondomem mu to nešlo,tak jsme v zájmu klidného manželského života dávali pozor,ale co čert nechtěl :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Už ted miluji všechny své děti, plánované i neplánované....jen nesmím přibrat, s matýskem mám navíc 20 kg, jsem hroch,dalších 20 to bych se neunesla, musím v těhu zhubnou, to bude rébus.
Ale uvidíme, dohodli jsme se, že k dr půjdu až za měsíc,když nezačnu mít potíže, do 12 tt stejně není nic jisté a ted budu tak sotva v 6tt, uvidíme, když tam za měsíc bude, je naše a budeme ho s láskou očekávat a milovat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
Jo, jo kuchy to je krasne! A pro deti to bude urcite suprove. Ja jsem z dvojcat a je moc skvele, proste jsme vzdy byly dve. A kamaradka ma takhle od sebe brachu a taky rikala, ze z toho byli tenkrat rodice paf, ale ono, ze jim moc dekuji, jak si rozumeji.

Je to pro me tezke napsat, ale my mame dost velke problemy s manzelem :frowning2: :cry: takze muj postoj hodne ovlivnuje i to :frowning2:. Ale jak jsem napsala, ted mam "silne" reci, ale kdyz by na to doslo, tak bych asi nevedela co delat.
6. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
brisalek.
to mě mrzí,žE máte problémy, my jsme jako manželé v poho, jsme mladí , zdraví...jen těch peněz ab bylo pro nás všechny dost. My jsme měli problém, protože v těhu jsem musela ležet a nesměla celé těhu mít sex, po porodu to hned nešlo, měla jsem 9 stehů a pak jsem dostala neskutečnou chut a chtěla jsem pořád,,,,, a takhle to dopadlo. :sweat_smile:

Problémy se vyřeší, neboj, chce to jen hodně tolerance a lásky...
6. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
Kuchy, neboj to bude dobre. Sousedka ma taky deti od sebe o cca 1,5 roku a ted kdyz jsou kluci vetsi je to moc hezke divat se jak spolu blbnou. :wink:

Jak jsem vam psala ze taky resim antikoncepci, tak jsem asi pred 2 mesici mela desnou zravou - jako pri prvnim tehu. Taky jsem se lekla a hned delala test, ale manzel byl z potencionalniho dalsiho tehu strasne nadseny. Malem poskakoval radosti. Pak to vyslo negativne, ale jsem rada ze vim, jak by se tvaril kdyby to dopadlo jinak.

Moc ti drzim palecky vzdyt je to preci nadhera a zazrak ktery se porad nedeje!!! :wink:
6. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
kuchy držím palce, určitě to zvládnete ať to dopadne tak nebo tak :wink: No zrovna jsem uvažovala, že přestanu brát antikoncepci a budeme používat kondom (manžel řekl, že to může zkusit ale moc nadšení v tom nebylo, spíš to bylo já si "dám pozor") a jak to tak vidím tak asi zůstanu u antikoncepce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak kuchy s těmi kily navíc si nic nedělej, já jsem před těhotenstvím hodně zhubla, v těhotenství přibrala 10 kg, které byly hned pryč. Jakmile jsem, ale přestala kojit (2 měsíc malého) kila šla hezky nahoru, hlavně doháním únavu jídlem a taky jsem zjistila, že pro mě bylo daleko jednodušší jíst zdravě a pravidelně, když jsem chodila do práce než teď doma s prckem. Teď mám předsevzetí s tím zase začít něco dělat, protože je to děs :frowning2:

brisalek: my jsme s manželem trošku také jako na houpačce, teď je to trochu lepší, ale je to dost náročné. Kdyby nebylo jedné kolegyně z manželovi práce tak je nám hej, no jo ale co naděláš :frowning2: držím palce ať je líp a s manželem to vyřešíte...
6. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Jo kuchy a stim hubnutim moc nevim, myslim, ze se da v mezich zdravi pro mimco trosku hlidat, ale ze je to jako vetsina veci spis o genetice, takze se to stejne neovlivni uplne.....jedine, ze by to byla holcicka a tys 3 mesice prozvracela:slight_smile: a to nevim, jestli je to prave:slight_smile:. Ale my mame holcinu a bylo mi trosku spis divne nez spatne asi 2 dny jinak vubec.
Sestra pribrala s prvnim 30kg a s druhym asi 10.

betty a kuchy diky. Kolegyne v praci? :frowning2:, no jestli to chapu dobre tak to teda neni mile. U nas je to spis o tom, ze se neco stalo tesne pred svadbou a ja jsem si rekla, ze to neni tak hrozne, ze ho mam rada a ze tech plus je dost....(chtela jsem svatbu odlozit ale nechala jsem se sestrou a kamaratkou presvecit, ze ho mam rada a ze bych delala chybu), ale bohuzel uz od te doby neverim a pak v tehu bylo hodne takovych komunikacnich nedorozumeni...on je manzel ten typ, ktery vubec nedava na jevo emoce(extrem mezi chlapi) a proste reaguje v urcitych situacich uplne jinak nez bych "chtela".....vim, ze me ma rad, malou zboznuje a hoooodne se snazi, ale proste neco je spatne :frowning2:(. A je naopak u nas on , ktery bych chtel do dvou let druhe:slight_smile:
6. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky,
teda tady se dnes deji veci :wink: Kuchy, verim, ze to byl docela sok, ale uplne me pohladilo po dusi, jak jsi potom v dalsim prispevku psala, ze jste se s tim doma srovnali a pripadne detatko, jestli to opravdu dopadne, bude vitane :dizzy_face:
Ani si nedovedu predstavit, ze bych za mesic nasla na testu //, pripada mi to, ze jsem teprve vcera porodila :sweat_smile: No ale kdyby se stalo, tak bych po prv otnim zdeseni asi byla taky strasne rada, vsak deticky jsou to nejlepsi v zivote, no ne? :wink:

A s tim pribiranim, ja mam zase opacny problem a taky me to docela trapi - ja zase porad strasne hubnu a stoji me desne usili jen si vahu udrzet, natoz pribrat... Pred tehotenstvim jsem mela 49 kg na 170 vysky, pak jak jsem zjistila ze jsem tehotna, zacala jsem se hodne snazit jist, i kdyz jsem teda trpela strasnym nechutenstvim, a do porodnice jsem jela se 64 kily a domu jsem se pak vracela s 56 a byla jsem strasne spokojena, snazila jsem se vahu si udrzet, protoze jsem se citila vyborne, jenze to nechutenstvi u me dost pretrvava, jako ne ze bych byla nejaka anorekticka, ale dalo by se rict, ze mi chutnaji jen jogurty, cerealie s mlikem, tmave pecivo, ovoce a horka cokolada, a nic dalsiho do sebe skoro nedokazu nacpat, jak mi to nechutna... :frowning2:
Z masa je mi vylozene soufl, pritom se ho snazim jist, kvuli kojeni, ale fakt s nechuti.
Nekdy si rikam, cim jsem si vubec zaslouzila, ze porad tak pekne kojime, kdyz tomu takhle skodim... Ale je mi jasne, ze to telo si to proste bere na muj ukor, protoze presto ze jim mnohem vic nez pred tehotenstvim, jsem uz zase na 52 kilech a vaha klesa a klesa, ach jo... :frowning2:

Brisalek - to me mrzi, ze mate takovehle problemy, kor v tom nejkrasnejsim obdobi, kdyz by mela byt zenska nejvic stastna... :pensive: Snad to vsechno casem odezni a zjistis, ze mas muze zase rada....
Ja tohle znam taky, chlap je vlastne hodny, spolehlivy, nic jakoby spatneho nedela, a presto "je neco spatne" a ta laska tam proste neni....
Mne uz se to stalo dvakrat, ze jsem mela pocit, ze se nas vztah dostal do takoveho stadia, ze jsem si rikala, mam ho vlastne jeste rada? Ale pak se to najednou zase nejak z niceho nic otocilo a hodne dlouhou dobu jsme byli uplne v pohode a ta laska tam byla jako driv. Je to takova houpacka a myslim, ze se to deje skoro ve vsech vztazich.... ale nevim, mluvim vlastne jen za sebe..
Myslim, ze nasemu vztahu s manzelem hodne dava to, ze jsme spolu sami v cizine a oba vime, ze tu nemame nikoho jineho, nez jeden druheho a ten vztah je hodne silny, i pres vsechny ty horsi obdobi predtim vim, ze se mame oba hodne radi...
Tak bych ti moc prala, aby se to u tebe taky nejak otocilo a bylo ti zase dobre s tim tvym chlapikem :wink:

A mrne se vzbudilo a hrozne tu huci, ze pry uz nemam nic psat a jdeme si hrat, tak ja jdu :slight_smile:
Mejte se krasne!
6. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahojky,
kuchy: teda taky moc držíme palečky at všechno dopadne dobře a zvládnete to, určitě jo :wink: Matyášek a druhé mimi si aspoň budou hodně blízcí, jak psaly i holky a finančně to nějak zvládnete... jak se říká...peníze budou a my nebudem :grinning: já teda taky prášky neberu, dáváme si pozor a ke konci kondom, zatím přemýšlíme za jak dlouho se snažit o druhé mimi, no za vás to vyřešila příroda :slight_smile:

kirkee: já taky v těhotenství nějak ztratila chuť k jídlu, ale ne zas tak hodně. mně bylo špatně až do porodu, takže jsem toho moc nepojedla, no teď mě hlídá mamka a furt mi připomíná ať jím, já totiž vůbec nemám pocit hladu ani kdybych celý den nejedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: tvdrdí, že až se odstěhujem, tak uschnu, protože si nevzpomenu na jídlo :grinning: ale to zas budu dělat pravidelně jídlo kvůli malé.

brisalek a betty ty problémy určitě jednou přestanou a třeba to manželství ještě posílí, i když teď je to těžké. moc vám to oběma přeju :wink:

Dnes Lili ochutnala mrkvičku a docela jí jela, i pěkně otevírala pusinku a pár lžiček snědla, tak snad se jí to zalíbí :slight_smile:
6. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
brisalek: manžel je stejný také absolutně nedává najevo co cítí, nebaví se co ho štve. Tvrdí, že je takový a jiný nebude.. Bohužel má 10 let v práci kolegyni (teď jí vyhodili, což mi vůbec nevadí :wink: se, kterou pořád něco řeší, byl tam i nějaký flirt (abych pravdu řekla nevím jestli jen flirt), je toho víc a trvá to dlouho a bohužel to hodně narušilo mojí důvěru, takže je to také pořád ve vzduchu... Ale je fakt, že Fildu miluje a moc se mu snaží věnovat, takže když ho s ním vidím věřím, že to zvládneme (nebo spíš doufám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

j.kriv: gratuluji k první mrkvičce, jen ať malé chutná dále :grinning:

kirkee: závidím ti opačný problém s kily, ten se obávám mít nikdy nebudu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jídlo miluju a bohužel máme problém s kilíčky v rodině, takže musím hoodně krotit :wink:
6. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
jo,jo betty u nas je to podobne...drzim palce at mate tu silu, toleranci, chut i stesticko...a vse je casem hezke a tak jak ma.
6. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Ahoj holky,
skoro vůbec nestíhám dočítat, jen jsem to tak proletěla. Pár dnů jsem tu nebyla, protože jsme právě rekonstruovali kuchyň a předělávali linku. Byla to taková rychlá akce a naštěstí už máme to nejhorší za sebou.

kuchy: I já ti moc držím pěstičky ať vše dobře dopadne. Věřím, že jste museli být hrozně v šoku.
My sice používáme kondom a je pravda, že toho sexu není tolik kolik dříve, ale přece jen mě párkrát napadlo, že můžu kdykoliv otěhotnět (nikdy to není 100%). Vždy jsem si říkala, že nevím, co by jsme dělali, ale nakonec by se to nějak udělat muselo. Taky bych nikdy nemohla jít na potrat.
Jinak s kily mám taky problém. V těhotenství jsem přibrala 23kg, sice šlo 15kg do 14 dnů dolů, ale těch zbývajících se zbavit nemůžu. Pak vánoce taky vzali za své a mám 10kg nahoře. Musím s tím začít něco dělat, ale vždy když se odhodlám, tak po pár dnech přestanu stíhat, pak večeřím až malej usne a takhle pořád dokola.
Snad se ti to nějak podaří. :slight_smile:

brisalek a betty: moc mě mrzí, že to s vašimi manželi není zrovna ideální, ale snad se to nějak upraví.
6. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj vsem, kirkee zapomnela jsem na diky, hezky jsi to napsla.

No ja nastesti ted s vahou problem nemam i kdyz ta konzistence spicku na brise a stehen je trochu des :slight_smile:. Ale samozrejme se jako cely zivot hlidam a jim ty svoje porce, ktere maji trochu dal od treba manzelovych:slight_smile:. Vzdy jsem byla ten typ co se na jidlo jen podiva a hned pribere. Ale ted to kojeni nejak asi funguje. To co popisuje kirkee jen tise zavidim i kdyz vim, ze pak je to take tezke.

No musim se pochlubit, ze se mala vcera konecne otocila i na zadicka. Proti nekterym sikulum tady dost pozde, ale snad ne zase uplne mimo normy. ¨

Jak jste psaly o tech sportacich, tak my jsme porad v hlubokem i kdyz se ji v nem nelibi a je v nem jen kdyz spinka, ale ja se bojim, ze by ji byla ve sportaku zima...takze sportak az zacne byt trochu lip...aspon tak 15 stupnu....

No a protoze uz si zacala sedat tak , ze se chytne cehokoli v okoli a pritahne se tak asi i prendame ten rost na postylce.

Jo a nechci to zakriknout , ale asi nam lezou zoubky.

Joan drzime palce at je ekzem lepsi.
7. únor 2010 v 07:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky!

Kuchy, je super, že na to vaše ,,překvápko" máte takový pohled. Moc držím palce, ať je tohle těhu (jestli se tedy potvrdí) pohodovější než minulé... :dizzy_face:

My s přítelem naštěstí žádné problémy nemáme. Můžu dokonce konstatovat, že nás mimčo ještě víc sblížilo a utužilo ve vzájemnosti a lásce. Je to jiné, ale jaksi hlubší a krásnější... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Se sporťákem taky počkám na jarní teploty. Korbičku už sice máme tak tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale je v ní lépe chráněný proti mrazu. Minimálně únor ještě počkám.

Jinak, Viki prozměnu zvládá otočku z břicha na záda, ale na bříško pouze s pomocí (sice minimální, ale pořád ještě :confused: ). No a snaží se plazit, což mu moc nejde. Bouchá hračkama o sebe a do sedu by také nejraději pořád. :angry: :wink:
Zuby máme dva spodní...A miluje jejich čištění s Perličkou. To ho z jídla baví nejvíc... :grinning:

Já mám nahoře pořád ty tři/čtyři kilča než kdysi (v těhu jsem přibrala 12kg), ale počkám až přestanu kojit a pak se uvidí. Je fakt, že na jídlo moc času není, ale prostě se to nehne... :angry: :slight_smile:
7. únor 2010 v 07:40  • Odpověz
Jo, perchti u nas je to s tim otacenim podobne, par dni to dela a pak jako byto uplne zapomnela.
7. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
Ahojky Holky, píšu na rychlovku z Rakouska, už jsme tady a je tady perfektně...Adelinka zvládla cestu(8 hodin) na jedničku :grinning: :grinning: od 9-15hod. jsme o ni nevěděli a pak se začala protahovat a chtěla ven tak jsem porušila předpis a šupla ji do korbičky a tak jsem dojeli,ale byla to super cesta :wink:

zítra jdeme poprvé s malou do lázní do Badgasteinu, tak jsem zvědava jestli se nebude bát hluboké vodičky....jsou tam i vodní postele tak si tam s ní lehnu a odpočinu, pokud nebude chtít do vody :wink:

počasí je super, sněhu nic moc,ale ja lyže stejně nebrala...tak papa a přeji všem krásný večer
Helena
7. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
trošku jsem si po zpátku početla,ale musím rychle at mi nespadne signál
kuchy:moc gratuluji a neboj vše bude Ok a nakonec budeš ráda, že máš dva malé roštáky tak krátce od sebe :grinning: hlavně neblbni s tím hubnutím..vyprdni se na to!!! to zhubneš až po porodu a ne v těhu :wink:

ja beru antikoncepci Azalii a jsem na 100% spokojená a mám vahu jako před těhu...kamarádky říkají, že jsem ještě hubenější :grinning: :grinning:

ale holky, ja nevím zda to není antikoncepcí,ale ja nemám vůůůůůůbec cht na sex :frowning2: :frowning2: :frowning2: manžel byl měsíc mimo a ja to skoro ani nechtěla :frowning2: :frowning2:
musím se poradit s Dr...zda mi ty prášky nesnižují chut..nevím.

ja jinak další mimi nechci ..zatím už jsme o tom psala a uvidíme jestli budu chtít vubec, Martin by chtěl dítě hned!!!
7. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
jo a kuchy ja jsem měla 3 měsíce a mamka otěhotněla se segrou a to měla 18 let , neuměla vařit..tatkovi dělala každý den řízek a brambory :grinning: :grinning: :grinning: a ted??..vše je OK ,je supr kuchařka a ještě si za 8 let pořídili další mimi(jsme 3 segry) tak se toho neboj :wink:
7. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
Dobry vecer holky,
dnes jsme tu meli nadherne, obloha modra bez mracku a 15 stupnu, vyjeli jsme si do lesa, to byla takova nadhera! Ja uz se tak strasne tesim na jaro.... at uz je ta pitoma zima pryc! Kor s tema detickama ze jo, to se clovek tak strasne tesi, az se bude dat chodit ven jen tak nalehko, pohrat si s detma venku.... uz aby to bylo!

Jak tu byla rec o tech sportacich, ja jsem taky mela ze zacatku trochu obavy, jesti nebude prdolovi zima, kdyz nebude chraneny korbou, ale ty fusaky jsou dneska tak kvalitni (kdyz se teda koupi nejaky poradny), ze celou zimu vozime jen tak, ze prcek ma na sobe overalek, co nosi na doma, na tom svetrik, na nohach papucky, a pak uz jen rukavice a cepici a tak ho dam do fusaku a i kdyz bylo pod nulou, byl pri navratu domu z prochazky krasne teploucky.
Je to super, protoze on silene nenavidi jakekoliv oblekani, takze chodime jen takhle nalehko a v pohode :slight_smile:
Ale je fakt, ze v Cesku mate letos zimu mnohem mnohem krutejsi....

Perchticko, Brisalku - u nas je to presne naopak, Oswald se mrstne pretaci ze zad na bricho, z briska na zada, plazi se jak zizala, ale naprosto vubec nema zajem o sezeni. Ze by se neceho chytal a pritahoval do sedu, to teda jeste nikdy neudelal a i kdyz ho sami pritahneme do sedu, tak uz kouka kolem sebe, na kterou stranu by se sklatil, aby mohl na brisko a lovit veci po zemi...

Cetla jsem v knizce, ze zhruba do toho sesteho mesice jsou si deti hodne podobne v tom co delaji a jak se uci nove veci, ale od toho sesteho ze uz je ten vyvoj hodne individualni, ze nektere deti jsou lezci, mrstne na zemi, ale sezeni, vstavani jim trva mnohem dyl, a nektere zase jdou do sedu a brzy vstavaji, aniz by treba vubec kdy lezly..
No nechme se prekvapit, co nam ti nasi prtouskove budou predvadet :dizzy_face:

Dobrou noc!
7. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
Pěkný večer,
helen: výlet si užijte, taky bych brala vypadnout někam do přírody a klidu, i když jsme na vesnici... v lázních se malé určitě bude líbit :slight_smile: my se chystáme do Laa, ale musím si prvně koupit nové plavky :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak pokud jde o chuť k milování, tak co jsem postřehla, tak je to asi docela normální takhle "krátce" po porodu, prostě v hlavě máme miminka :slight_smile:

kirkee: teda, když porovnám co já dávala když byly fakt mrazy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: to byla malá sněhuláček oproti vám :grinning: teda 15 stupňů, tak to tiše závidím :sweat_smile: my měli dneska nějakých 6 pod nulou a hnusný ledový vítr.

teď jsem viděla reportáž o "létání miminek" teda je to nechutný, vhrkly mi slzy do očí když si představím co ty miminka asi prožívají, jak se musí cítit, nehledě na nebezpečí... je to hnus... :frowning2: :frowning2:
7. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
no jsem uplně dojatá z kuchy, uplně mi vyhrkly slzy.... další mimi :slight_smile: tak ať jste v pořádku
7. únor 2010 ve 23:38  • Odpověz
Dobre rano,
J.kriv - prosim te, co tam bylo ohledne toho letani? Ty me desis.... :confused:
8. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
pěkný den,
kirkee, dávali o tom včera reportáž na čt24 myslím, já to viděla jen na netu, v diskuzi na to téma byly i odkazy

tohle je ta reportáž http://www.ct24.cz/domaci/80294-miminka-se-uci-letat-lekari-jsou-zdeseni/

a tohle nesestříhané video z toho kurzu http://www.facebook.com/pages/168-hodin/128693867259
8. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Uz jsem to nasla, podivala jsem si na internetu na CT1 a nasla to ve 168 hodin.
Ja jsem totiz myslela, ze se to tyka letani letadlem, proto me to zajimalo, ale tohle teda je neco udesnyho, ty matky jsou snad choromyslne, protoze normalni matka by tohle se svym ditetem nedokazala udelat... :confounded: Uplne je mi z toho blbe.....
Pry "posiluji se jim tim svaly", pekny blabol, a i kdyby, copak ostatni deti, ktere nejsou takto tyrany, nemaji svaly v poradku, maji je ochable, nefunguje jim telo?
Boze, to jsou kravy!! Chudacci deti... :pensive:
8. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Diky, J.kriv, nevim, jestli mam vubec silu se podivat na nesestrihane video, je mi z toho soufl..... :confounded:
8. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
ahojky holky,

nemam moc casu, za chvili bezim na schuzku se sestrenici, ale DES je ten kurz litani miminek. Ty matky jsou fakt na hlavu!!!!! :angry:

Az vas poradne doctu, ozvu se.. hezky den, :wink:
8. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
no tak to létání miminek je fakt šílené, zajímalo by mě co je to za rodiče co tohle absolvují a dělají svým dětem.... :cry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: mám z toho slzy v očích, chudáci děti...

jinak kirkee naši prcci jsou stejní, sesení Fildu moc neláká, nejradši se pořád otáčí na břížkou a plazí se jak had, nejraději by už vyběhnul :slight_smile:

Jinak já malého také pěkně nabaluju, ale spocený není, tady je fakt letos děsná zima. Filda oblékání naprosto nesnáší, má hysterické záchvaty a řve jak pavián, divím se, že po oblékání k nám ještě někto neposlal sociálku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.