• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahoj holky :slight_smile:
Kuchy, moc drzim palce, at vsechno dobre dopadne a zelvicce se v brisku libi... Me provazely problemy cele tehotenstvi, mela jsem nekolikrat spineni ci krvaceni, kazdy mesic se mi objevovalo a pokazde jsem jela se sterasnym strachem do nemocnice, no hrozne nervy :confounded: Zacalo to v sedmem tydnu a prestalo az v sestem mesici.
Nastesti se vetsinou ukazalo, ze to bylo jen krvaceni z cipku a mimi je v poradku.
Meli jsme dvojcatka a jednomu ve dvanactem tydnu prestalo tlouct srdicko, takze dalsi smutek a trapeni do toho vseho, a take jsem pri tom krvacela, ale nastesti zaplat panbu vse dobre dopadlo, tak snad to i u tebe bude dobre a to spineni nic vazneho neznamena...

Holky, normalne jsem vcera uvarila cuketu, ze zkusim dat prckovi par lzicek, ale ac se to muze zdat neuveritelne, on si to pamatuje, jak mu z toho jidla bylo tak strasne zle, ze jen co uvidel misku a ze se k nemu blizim s lzickou, nahodil uplne zhnuseny oblicej, sklebil se odporem a pusu pevne zavrel a neotevrel. Tak jsem do nej nedostala ani jedinou lzicku.
To teda nechci videt, jak ho budu slozite ucit vubec neco pozrit.... a to mu, chudackovi, predtim tak moc chutnalo, sam krasne otviral pusinku hned od zacatku.... :frowning2: Mrzi me to moc... vubec nevim, co s tim :frowning2:

Uz krasne pije z hrnicku, udela i nekolik loku a vubec nic mu netece po brade. Kdyz uvidi hrnicek, uplne se rozzari radosti a natahuje po nem rucky.

Jo a vcera jsme se byli projit po pobrezi, je tam takova krasna promenada, a normalne se tam tri lidi koupali v mori!! Bylo asi deset stupnu. Byli to dva chlapi a asi tak sestilety kluk. Ja na ne nemohla koukat, jak jsem se za ne klepala zimou :grinning: Takhle otuzila bych chtela byt... ja do te vody nevlezu ani v lete, jak se mi zda studena :grinning:
24. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
A jeste jsem prckovi koupila naprosto uzasne penove puzzle, kdyz se to pospojuje, jsou tam silnicky a ruzne parkovistatka a budovy, parky, hriste, proste takove mestecko, ma to asi 2x2 metry, no je to takova nadhera, ze uz se sama strasne tesim, az si v nem budeme jezdit s autickama. Manzel kdyz to uvidel, uplne se mu rozzarily oci - uz to vidim, jak ho od toho nebudu moct odtrhnout, aby tam prcka pustil si hrat :grinning:
24. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
Zase ja - prosim, nekamenovat :wink:
Jen jeste kratke videjko, jak se Oswaldik srandovne plazi jak jesterka:
http://www.youtube.com/watch?v=pXNFrd2y8Iw
a vali sudy:
http://www.youtube.com/watch?v=gGieJoXEnzE&feature=player_embedded
Ted se mi tu plazi pod nohama, drasa pocitac a rve z nej kabely, kluk sikovna :grinning:
24. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
hezky den vsem, holky psali jste tady neco co je na zacpu....nemuzu najit kde to bylo, tak kdyz by nekdo mel cas, diky za rady...

My vubec ted nechceme papat ani zeleninu ani bananek...ani kasi :frowning2:(
24. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
ahojky,

Kacka mi ted taky bojkotuje prikrmy. :frowning2: Na zacatku do ni dostanu par lzicek, ale pak prestane otvirat pusinku a uhyba... tak davam opet jen 1/2 porce a hodne kojim.

Brisalek: nam na zacpu pomaha cerstve nastrouhane jablicko nebo jeho stavicka :wink:

Kirkee: Ozzik je supeeeeeer!
24. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
ahojte,
my jsme dnes dojedly poslední zeleninku a zítra jdeme už na masíčko, tak jsem zvědavá, jak bude chutnat... dnes jsem dávala dva druhy, co mi zbyly v mrazáku... jeden byl špenát s bramborem a ten mi malá nechtěla moc spapat, zase to i plivala ven... no a druhý byl zahradní zelenina a to otvírala pusinku! takže tu budeme kupovat i dál, je to asi mňamka :slight_smile: uvidím, jak zaboduju s masíčkem a za pár dní zkusíme přidat i dopolední ovoce... kašičky zatím ještě nezkoušíme...
jo a jinak, dnes je Josefínce už 7 měsíců! to tak letí! tak jsem jí vážila a má (plus mínus autobus) rovných 7kg :slight_smile: to by ale znamenalo, že za měsíc teď přibrala jen čtvrt kila... je to normální? asi teda nemůžu čekat, že váha půjde pořád tolik nahoru, jako když byla mini mimi... to by z ní byl asi brzo otesánek, že...

brisalek: zkus hruškovou nebo švestkovou šťávu...
kirkee: super videa!
24. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
Dobré ráno,
někdo jste tu psal o ponožkách... taky to máme tak :slight_smile: Josefínka i při kojení si s radostí stáhne ponožku... jinak, když je "bez dohledu" (prostě není na mě přisátá :grinning: ), tak stáhne fofrem ponožku, pak se vítězoslavně rozzáří, jako že "mami, koukej, zase jsem vás dostala!" :grinning: no a tako slavnostní tečku ponožku totálně proslintá... takže máme děsnou spotřebu...

jo a jinak se přidávám s hrůzným zážitkem... ráno jsme se normálně probudily, byla jsem k.o., tak jsem ještě chvilku poležela, a jen poslouchala postýlku... když jsem pak vstala a šla vzít malou z postýlky, tak měla všude kolem sebe rozsypané takové ty mini kuličky z plyšáka! :frowning2: nějak rozžvejkala ocas velkého médi, se kterým celou dobu spinkala... v něm byl pytlík (jenže v sobě měl dírku) no a v něm původně ty kuličky... byla jsem úplně v šoku! malá je veselá, nijak to nevdechla, ale co když nějakou spolkla? nemůže to být třeba jedovaté? co mám dělat??? teď se tu vesele točí na dece dokola a povídá si, jdu jí dát napapat, ale musím jí sledovat... v každém případě, plyšáci letí všichni z postýlky :frowning2:
25. únor 2010 v 07:38  • Odpověz
ahojky,dnes jsme spinkali dlouho-no Mareček ještě spinká

martulikk-zrovna včera jsem zahlídla na nextíku návleky proti stahování ponožek,maj to tam i s videem,náš malej by je potřeboval dřív,teď už to nedělá,a ty kuličky byly z polistyrenu?no ať byly z čehokoliv tak si výrobce nemůže dovolit tam dát něco závadného,a jestli bude v poho kadit,tak to bude ok,spíš aby jí to v bříšku nenudělalo nějakou slepenou kouličku,která to tam zacpe

a pokud prckové začnou mít víc pohybu,tak už tolik nepřibírají,a sedm kilo je pěkný

kirkee,zkus dávat malýmu tu lžičku kterou ho krmíš i na hraní,a když ho jdeš krmit tak mu ji taky šoupni-musíš mít dvě,on si ji osahá že to není nic hroznýho a zvykne si na ni,a pak i stráví postupem času ten blivajz na ní-prvně jen trošku omočit,ať si to olíže a nech si to třeba v hrnku,ne v misce
25. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
marecek: právě, že to nejsou polystyrenové kuličky, jsou takové tvrdé... jestli něco spolkla, tak snad to i vykadí... zase si říkám, že by třeba i kašlala, kdyby se jí to dostalo do pusinky... no, doufám, že se to na ní prostě jen vysypalo :frowning2: jo a toho méďu jsem dostala před časem (tehdy ještě od přítele) já... je ale z moc příjemného materiálu, tak jsme ho dali malé do postýlky, aby tam měla kamaráda...
http://martulikk.rajce.idnes.cz/Josefinka_-_24.7.2009_nasich_prvnich_6_mesicu/#228-DSC06042.JPG
25. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Ahoj vsem dekuji za rady, dneska budeme jenom kojit, protoze se male udelala nejaka vyrazka. BVypada to jako potnicky a ma to na rucickach od loktu az na raminka po obou stranach, ale nic noveho nejedla..teda banan a jablicko, ale to vyrazky jsem si vsimla uz pred tim nez mela ovoce...tak s ni dneska zajdu k dr., jestli jsou to jen potnicky...rano je to svetle a vecer to zcervena, malinke pupinky a hodne...no uvidime.

Martul me mala pribirala od 180(5mesic)a mezi 250-360(od 0 do 4 mesice) a ted od 6, kdy mela 9300g pribrala jen 400g za dva mesice...my teda mame z ceho brat:slight_smile: a dr. bude urcite rikat, ze konecne dostala rozum a prestala tloustnout, ale ja myslim, ze ty nasi drobeckove dobre vi, proc pribiraji hodne...ted treba nebude chtit papat a bude se pohybovat a jeste nakonec bude mit v roce malo(muj synovec mel taky v 6mesich pres 9 kg, v 8m zacal chodit a v roce mel necelych 11).

S tema kiluckama se netrap, kdyz se ji nic nestalo...ze by se dusila...:slight_smile:, tak to bude v pohode:slight_smile:
25. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem vás konečně dočetla :wink:
Martul:neboj se to bude Ok, bud to vykadí nebo nic nespolkla a děti mají reflex, když se jim dostane něco do pusy co tam nepatří tak to vytlačí jazykem...asi nic ani nespolkla..neboj

Kuchy:taky držím pěstičky, at je vše Ok, asi čípek nebo hematom..Dr.ti určitě řekne více,ale obdivuji tě..určitě to není lehke s tak malým mimi a v bříšku druhé,ale zase to už budeš mít za seou při jednom...má to taky v něčem výhodu :wink:

jopli:ahojky, jak se máte?nechtěla by jsi chodit jaždé UT v 14hod.cvičit s malou na Slavii??vedou to tam holky co dělají plavčo.začíná to 9.3. ja budu chodit určitě..když tak dej vědět a můžem se spolu domluvit

brisalek:ja nemužu dávat banan..hrozně nás zatvrzuje..nám pomáhá jablíčko

jinak přikrmy taky Adelinka ignoruje a bojkotuje..snažím se do ní něco dostat,ale někdy marne..je to prostě období....

jinak vy jste hrozné šikulky...Adélka zatím žádný pohyb :frowning2: :frowning2: :frowning2: jen z bříška na záda jinak vubec nic..leží jako placka a nic se ji nechce..dnes jdu k Dr.na prevenar tak se ji zeptám a ukaží ji co umí,ale jinak je v poho, ručičky,nožičky atd..ale točit natož lozit nebo chodit to je daleký sen :frowning2: :frowning2:
ale za to na puse to má šíleně :wink: píska, žvatlá, brouka,prdí,prská no prostě všechno :wink:

mala spinká, ja vařím..manža dnes naposledy jede do rakouska, tak týden budu ještě vdova...papa a pěkný den
H :wink:
25. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
jo samozrejme, ty predchozi prirustky byly za tyden :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
helen , my jsme s tim pohybem ve vasem veku byly podobne...ted uz vali sudy, v sede se takovym presedavanim:slight_smile: dostane kam chce a snazi se na kolinka:slight_smile:
bananu mela mala jen tak 1/4 lzicky vic nechtela:frowning2:
25. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
AHojte holky,

Hel.: Víš, že asi i jo, měla bych něco podniknout, nebo se tady z toho zblázním, mám poslední dobou mírnou "ponorku". Eli je sice jakš takš hodná,ale všechny dny jsou furt dokola ......na kolik to cvíčo vyjde? A jak to vlastně probíhá? ¨

Přejeme LILI vše nej k dnešnímu svátku, tedy pokud jej slaví dneska, když je Lilianky... :wink: :wink:
25. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
ahojky holky,

predne vse nej Lili k dnesnimu svatku. :slight_smile:

Jinak jsme se prave vratili od kozni a je to super. Kacenka NEMA EKZEM!! Je to pry nejaka plisen, nespis se udelala protoze mame spoustu vecicek podedenych od kamaradek a tak se mohla ve vecech drzet. Sice jsem prala nekolikrat, ale Dr. rikala, ze to zlikviduje jen ocet. Takze pokud taky "dedite" vecicky, namocit alespon na 2 hodiny do neredenyho octa. Jinak jsem jeste zjistila, ze se nam drzi v pracce na gumovem tesneni u bubnu (mame vrchem plnenou) taky plisen, pokousela jsem se ji vycistit Savem proti plisnim, ale drzi fest. Je to ta cerna, mrska!!! :angry: nevite nekdo co s tim???

Ale jsem jinak strasne stastna, ze to zatim ekzem neni. Mame dale dodrzovat protiekzemova opatreni v jidle, ale jinak vse v pohode!! jupiiiiii :grinning:

Dneska Kacce varim jarni zeleninku s ryzi -rozmixuju to a uvidime. Vcera zbastila od vseho tak 1/2 - tj. pul sklenicky v poledne a 1/2 davky kase (cca 60ml) vecer. Ovocny prikrm jsem chtela uz odpoledne zavadet (ranni dame az naposledy, nebot rano spinka a chce jen kojeni, dopoledne chce taky jen kojeni), ale asi to nechame na pozdeji, az se lepe rozpapa.

Martulikk: Zacatkem tohoto tydne jsem taky Kacce poprve dala domaci prikrm s masem - uvarila jsem brambor s mrkvi a do toho dala varene kureci masicko - vse rozmixovala - moc ji to smakovala. :wink: Tak at vam taky tak smakuje... :grinning:

Nase pidi zizalka zase vyrostla do delky, uz ma 68 cm, ale jak jsem psala minule, jen tech svych cca 6kg! No co, je to holka a bude holt po me :sweat_smile:

Helen: Kacenka nam taky vydava sileny zvuky, nejlepsi je kdyz je v korbicce a nespi, prohlizi si oblohu a do toho zacne v obchode treba prdet, lidi se po nas ohlizeji. Je to fakt sranda :grinning:

Jdu tedy varit, tak hezky den vsem... :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
ahojte, tak spinění pomalu ustává, tak snad je moje holčička v pořádku, jsem napnutá,jestli tam ta holka fakt je :grinning: Ale hlavně at je zdravé mimi.

helena Z: prý je málo akční žl.tělísko, potřebuje na pár dní hormonílní pomoc,než se dovytvoří placenta.

Mít jednoho valibuka na nošení a k tomu klidový režim se vylučuje,tak musí mimi v bříšku bojovat :wink: NAŠTĚSTÍ KONEČNĚ POPRVÉ nepřibral malý za měsíc 1000 g a víc jako obvykle. JEN 150 g, konečně se zpomaluje, váží 10 600g a za pár dní má 8 měs.
25. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky,

Kuchy - to jsou vyborne zpravy, jsem moc rada, ze se holcicce :wink: dobre dari a ze je v poradku. Ja ti i docela zavidim, ja uz se normalne tesim, az budu znovu tehotna :sweat_smile: Kdyz tedy osud da a zadari se jeste jednou....

Joa.n - take super zpravy! Je to uzasne, dovedu si predstavit, jakou mas radost, ze se ekzem nepotvrdil a Kacenka je zdravoucka holcicka :dizzy_face: S tou plisni zabojujte, at je to pryc, plesnivina fujtajblova :angry:

Brisalek - my jsme presne tuhle vyrazku meli na hrudnicku, takove drobounke cervene tecicky huste pokupe. Objevilo se nam to, kdyz jsme nekolikaty den davali zeleninku. Ale nic to nebylo, prcka to nesvedilo a do tri dnu to bylo pryc, tak snad to u vas taky nic nebude, jen nejaka reakce organismu...

Helen - ja myslim, ze porad neni proc smutnit nad tim, ze je Adelka trosku linejsi, vsak v sesti a pul mesicich ma jeste narok trochu lenosit :wink: Od me sestry klucina (ktery ma dnes uz sedm let) se zacal otacet az v osmi mesicich, coz bylo opravdu uz trochu pozde, no a taky je to normalni zdravy kluk, ktery potom bleskurychle vsechny dohnal a jeste mu nebyl ani rok a krasne chodil, tak co, vsak casu maji dost... :slight_smile:

Martulikku, tech kulicek bych se taky nebala, i kdyby to mela Pepinka v pusince, tak oni fakt tak jednoduse nespolknou vsechno co se jim tam dostane, spis vsechno vyplivou, a jak uz psaly holky, vyrobce by si nemohl dovolit delat detskou hracku z cehokoliv jedovateho ci zavadneho. S tim, ze se to roztrhne, se pocita...

Vite co me se stalo? Nahazela jsem si do drezu v kuchyni nejake Oswaldovy hracky, ze mu je poumyvam a odkladam to vzdycky nad umyvadlem na okno, kde na to mam pripravenou rozprostrenou plinu, no a nevsimla jsem si, ze mi tam lezi i umyty teplomer a nesikovne jsem ho rukou shodila a narazem o kohoutek se rozbil a na vsechny hracky ve drezu se mi vylila rtut.
Ja nejsem na jedy odbornik, tak jsem myslela, ze kdyz to poradne poumyvam, ze to muzu malemu znovu dat, ale manzel rekl jednoznacne vyhodit, takze jsem se takto rozloucila s nekolika krasnymi hrackami, ktere nam udelaly papa a putovaly do kose, ach jo....
No, na druhou stranu mam ale zaminku, proc musim ponakupovat nove hracky :wink: To ja rada :grinning:

Mejte se krasne! :slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
ahojky maminky,
ja si jdu postěžovat..pohádala jsem se manžou před odjezdem do Rakouska, protože už jsem nechtěla at nikam jede!!!chápu, že vydělá hodně peněz pro nás,ale já je nechci..chci ho raděj doma :frowning2: :frowning2: zařekla jsem se, že mu nezvednu tel a ani nebudu psat na skype celý týden,ale uvidím jestli to vydržím :unamused:

kirkee:určitě vyhodit!!!rtut je jedovatá!!!! a aspon nakoupíte nové hračky:slight_smile:)) to ja rada kupuju pro mají šamšulku cokoliv :grinning:

kuchy: tak super, že je špinění slabší..at je HOLČIČKA v pořádku :slight_smile:

joa.n:tak super, že to není ekzem..to jsem netušila, že tam muže být nějaka plíseň..to je maras..ja mám sice vše nové(jen pár dupajd od neteře) a vše prodávám dál...nenechávám nic,chci i na druhé vše nové..jen segra nejmaldší(19 let) si vybírá ty fakt nej kousky pro sebe.

joplin: je to 16 lekcí za 800..takže suer cena s tím, že 2 už byly,ale ja byla v Rakousku..volala jsem te instruktorce a že nám naučtuje poměrnou část uvidíme...jinak vubec nevím jak to probíha,ale chci at je mala co nejdříve v kolektivu a ja mám času habakuk když nemám zkoušky..
pisni jestli pujdem..mužem se někde potkat a projít se.ja mám čas pořád:slight_smile:)))
25. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
jinak dnes jsme byly na očkování a prdolka má 6700g a 65cm..Dr.se mě ptala jestli se mala otočí na bok, tak jsem ji říkala, že pořád a že z bříska na záda taky..a ona, že super, že je šikulka na svuj věk..tak nevím..tak jsem ráda:slight_smile:
očkování(prevenar) super..mala zase bez reakce a skoro neplakala, už spinká tak mám čas.
tak papa a pěkný večer
H :wink:
25. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
Dobry vecer vsem,

Kirkee: opravdu vyhodit - vubec bych to neriskovala. Mame doma taky rtutovy teplomer a manzel na me dlouho tlaci, at ho vyhodim - ze budeme pouzivat jen tel el. co ma Kacka. Tak mu radeji ani tvuj pribeh nebudu povidat. :wink:

Kuchy: tak je to fajn, hlavne pozitivni mysleni - ono to ma obrovskou silu. Moc drzime i nadale palecky aby to byla vysnena holcicka a vse bylo OK. My budeme priste pracovat na chlapeckovi :grinning:

Helen: TAKY ted mame s manzou krizi. Sice ne kvuli praci (ta uz odeznela - holt prace je prace a s tim ja nic nenadelam :frowning2: ) Nejak se nam zacal toulat tatinek, vse ho zajima vice nez my, takze jsem to dost obrecela a premyslim, jestli to tak mam nechat byt nebo zacit byt jako moje kamaradka - "manzelka zakazovacka". Oni se totiz ti dva panove (jeji i muj manzel) ukazali na horach jako pres kopirak.
Ale zajimave je, ze kdyz ma manza dobrou naladu, tak si nas dokonce i vsimne a nekdy i doma pomuze (s uklidem, nebo si jen tak pochova Kacenku, pohraje si s ni..) Ach jo.
Vsechny moje kamaradky mi rekly, ze jejich tatove taky tak s nimi jako rodinami funguji. Kdyz se jede na "dovolenou" v parte, tatinkove piji a bavi se a mamci jsou tam jako chuvy - a to ja nechci. Je to i prece dovolena maminek, ne?? Bohuzel nam to take nejak nefunguje jako "zene s muzem". Takze trapeni nad trapeni :frowning2: A ted babo rad, jak dal a co s tim?

Kaculka uz spinka, manza je na zavode kuzelek, tak jdu poklidit kuchyn a prectu snad dalsich par stran knizky...
hezky vecer vsem :dizzy_face:
25. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Dobré ránko všem,

postupně jsem vás pročítala, ale už moc nevím kdo co psal, tak už moc radit nikomu nebudu :wink: nějak jsem neměla chuť psát, protože je asi něco ve vzduchu a jak psala joa.n a helen máme doma dost velkou krizovku s manželem, bohužel to u nás dospělo už tak daleko, že manžel se rozmýšlí, že od nás odejde. Prý potřebuje být pánem svého času, mít víc svobody a já ho omezuji a cití se doma jak ve vězení... Nabídla jsem mu nějaké kompromisy, ale musí si to prý rozmyslet. Nejhorší je, že teď mám pocit, že nic neovlivním a musím čekat a na druhou stranu se mi chce ječet, že si to měl rozmyslet dřív, je mu 32 let, jsme spolu sedmý rok a máme malého prcka, nejradši bych od všeho utekla, ale kvůli Fildovi se musím držet. Tak jsem si alespoň postěžovala vám :pensive: :pensive:

Jinak Filipek je na kolínkách už skoro pořád, ale přisunuje jenom nožičky blíž k bříšku a rukama se bojí pohnout, takže neleze. Když někam potřebuje tak se doplazí, a že to umí. Moc se mi líbilo video kirkee jak prcek válí sudy, je takový mrštný. To Filda sice doleze všude, ale sudy neválí vůbec, když se z bříška omylem otočí na záda tak začne příšerně ječet, ani nevím proč.

Příkrmy Filípek baští o stošest, už jsme nahradili dopolední svačinku ovocem, oběd masozeleninovým příkrmem a večeři kaší. Mlíčko už má jenom ráno a odpoledne a většinou 1x v noci.

kuchy: držím moc palečky, ať je všechno v pořádku a povede se ta holčička :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahojte holky,

mám pocit, že nastalo nějaké "hádací" období, u nás doma je teď taky častěji hustší atmosféra..a taky je to kvůli práce.....přítel je v práci vlastně pořád, celé dny mají zkoušky, nebo představení a nebo jede na zájezd, když už je doma, tak si chce dáchnout a to tak, že jde na pivo.....naštěstí (omlouvám se všem fanynkám hokeje) jsme v hokeji nepostoupili, tak nemá tak velký důvod do té hospy jít.....no a když má pak druhý den volno, tak je mírně "poopiční" a není s ním moc řeč......je sice pravda, že mě občas nechá vyspat a o malou se stará - fakt hezky - ona ho úplně zbožňuje a i přes den si s ní hraje a já si "uklízím" v klidu....ale i tak, mám z toho "ponorku" jak už jsem psala předtím...a když si postežuju, tak se mi dostane akorát to, že to tak všechny mamky mají a že to tak je přece normální......ach jo....jediné, co mě teď drží nad vodou, je že už se hlásí JARO...a s ním i zajímavější a pestřejší dny...

Helen.: Budeme s Eli chodit s Vámi na cvíčo....moc rády :slight_smile:, mohly bychom se třeba sejít ještě předtím než kurz zahájíme, třeba příští týden.....nevím teď z hlavy, jak má Pepa volno, tak napíšu, ale zatím si myslím, že třeba tak ve středu by to šlo......:slight_smile: .....
26. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak už nešpiníme, snad je mrneti lépe. Dáváme na něj pozor.

Nerada bych se do něčeho pletla, ale ti vaši chlapi jsou pro mě teda na facku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím čím to je, asi tím posunem všecho na později, že ti pitomci pořád nemají dost a ne a ne se trochu usadit. Jsem sice ještě kuře proti některým z Vás,ale byla jsem dobře poučena, že stromek se musí ohýbat mladý, jen tak je dost ohebný a přizpůsobivý. Starším chlapům se už do chomoutu a rodiny moc nechce, neumí se vzdát toho pohodlí a bezstarostnosti.

Helen: no zakazovat výdělěk, to bych v naší zhoršené ekonomické situaci já osbně neřešila, at jede , at si vydělá,pak ho pochválím a on pyšný muž bude rád s námi. :angry: Teda u nás to tak funguje.Chlap se cítí být živitelem a potřebuje v tom podpořit, byla bych ráda,že nejezdí za jinou nebo flámovat.Ale každý snáší odloučení jinak.

joan. Tak ty pánské partičky jsem zatrhla hned v základu a ještě před svatbou, když se domluvíme kdy , jde s kamarády na pivo,ale ne neplánovaně a kdykoli se mu zachce. Jen po domluvě a jdou li tam i jejich kočky, zásadně mě bere s sebou, žádné akce já chůva a on pán :stuck_out_tongue_closed_eyes:Samozřejmě, že ted jsem s malým byla doma ,ale už není malinkej , tak ho dám hlídat mamce a půjdu . A brzy budou prcci dva a to si teda nenechám líbit,aby se táta toulal a já budu doma sse dvěma mimnkama stále sama zavřená :angry:

betty: a ten tvůj, tomu bych naplácala hned, jak rozmýšlí????Jak pánem svého času a co ty, ty vychováváš jeho dítě, celý den nejsi pánem svého času, to je od něj dost sobecké :unamused:Tak mu řekni,že ty jsi vlastně taky ve vězení,ale pro svoje krásné dítě to zvládneš, on nedokáže totéž???Ve svém věku už by měl být vyblbnutý :astonished:

Co by měl teda dělat ten můj,je mu 26 a brali jsme se ve 24...ještě studoval, ted už pracuje a sice je ještě občas taky dítě,ale to je každý chlap a na zodpovědnost za rodinu a manželku se adaptoval snad dobře.
Někdy taky skučí,že si málo užíval a že jeho kamarádi a bla bla ....tak mu vždy řeknu tví kamarádi nemají byt, auto, manželku a krásného zdravého syna ...jsi bohatší než oni, za pivo a pařby si štěstí nekoupíš :grinning: :grinning: :grinning:
Naštětí mu to říka i spousta lidí okolo a zívidí mu, jen ti pitomci mají kecy, tak s těmi jsem se vypořádala svoji ostrou pusinkou a je klid.
Ale musím říct, že můj manžel je zlato,straaašně hodý,pozorný a tolerantní. Poznali jsme se brzy a ještě ho nestihla zkazit společnost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Souhlasím, třeba je to jarní deprese, zima je dlouhá a prý ještě nekončí, sluníčko to napraví :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
teda holky....na jednu stranu je trochu utecha, kdyz v tom clovek neni sam, ale na druhou nejak vic ty chlapy "nemuzu vystat" rozmazleny, nezodpovedny...jak se vse netoci kolem nich tak je to spatne. Vim trochu prehanim,ale potrebovali by na chvili x mesicu nespat a nemoc v klidu ani treba na zachod....jak my vsechny a mozna by je presli ty kraviny...

Ja teda musim uznat, ze manzel se stara, nakupuje, malou hlida, hraje si a chodi z prace jak nejdriv to jde i kdyz ma narocnou a zodpovednou praci a kdyz jde 1 za 2 mesice s kamaradem do hospody...tak jde az po koupani, nanejvys jde na nejakou firemni akci, kam jako clen vedeni musi.

U nas je to spis o citech a mem pocitu, ze jsem se spatnym chlapem diky tomu, co bylo tesne pred svatbou a tem vsem hadkam v tehotenstvi...Navic mala je jak jsem psala uz vickrat hrozny podes, dost plakala, chce se jen nosit a co nejhorsi v kocarku ani za milion nebude, takze mam dost velkou ponorku ze 7 mesicu skoro porad jen v panelaku...sestra a babicky daleko, kamaradka s detmi zadna...

No drzim vam vsem palce at se vycasi.

Betty, hlavnne tobe at to dopadne co nejlepe pro tebe a maleho a co nemin se trapis, treba tatka dostane rozum:slight_smile:
26. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
A zapomnela jsem pridat, ze v noci vstavam 5-9x a pres den spime 2x pul hodiny:frowning2:

A dnesni perlicku: Manza si zase rano stezoval, ze spolu malo spime, tak jsem mu rikala, ze kdyz to bude porad opakovat bude to mit stejny efekt jako bych mu rikala, ze mi malo rika(cely nas vztah) , ze mi to slusi a ze me ma rad a on mi na to rekl, ze jak mi ma rikat, ze mi to slusi, kdyz chodim porad v tom samem pres den(asi troje siroke leginy litex a ruzna tricka) a vecer mam dve ruzne nocni kosile(kojici, ale podotykam, ze sexy). A to musim napsat, ze podle nazoru znamych a kamaradu jsem hezka, vysoka dlouhonoha, dlouhovlasa blondyna:slight_smile:). Podle me ne oskliva normalni zenska, ktera ma po porodu zase svych 68kg pri 181cm, zadnou strii a jen trochu ochablejsi stehna a maly spicek na brise...snazim se byt upravena, tak co by chtel???
26. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holky,
takovych smutnych prispevku tu pribylo... ti chlapi jsou fakt desni :frowning2:
Oni ten zivot proste berou uplne jinak, dobre to vystihla Joa.n vetou: "Kdyz se jede na "dovolenou" v parte, tatinkove piji a bavi se a mamci jsou tam jako chuvy", oni to tak nekteri maji nejen na dovolene, ale v celem zivote. Oni si proste chteji uzivat pohodli, byt svobodni, nemit kazdodenni zavazky, ale pritom chteji zenu a deti, ale jen do te miry, aby to meli pro zabavu, a starosti a povinnosti s tim spojene at se vyresi samy (tzn. to nechat na zene, protoze ta ma vetsinou zodpovednost a jen tak si za zabavou neodejde, kdyz vi, ze se musi postarat o dite a vse kolem rodiny...)
Holky, moc vam vsem preju, at ti chlapi dostanou rozum a vse se urovna a funguje jak ma :pensive:

Pro obveseleni jsem si vzpomnela na jednu veselou prihodu, sedeli jsme cela sestrina rodina, ja s manzelem a nas tatka u sestry v obyvaku a jeji mladsi synek se zeptal dedy (naseho tatky):
"Dedo, kolik ti je let?"
A starsi synek odpovedel: "Dedovi je padesat jedna"
A ten mladsi naprosto zdesene: "Dedo, tobe uz je padesat jedna?!! A proc jeste zijes?" :grinning:
(Tatka mu na to rekl: "No protoze me to bavi" :grinning: )

Mejte se dnes pokud mozno co nejlip :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
brisalek: já tě potěším,jsi kočka :grinning:
JÁ MÁM PO PORODU JEŠTĚ 18 kg navíc, kojením jsem nehubla a ve stresu přibírám, a jsem znovu těhotná, na 177 cm mám 90 kg a s malým mi popraskalo velikými striemi celé břicho, celulitidu m ám odjakživa a přes zadek 120 a taky i myslím ,že jsem docela hezká....sice ted baculatá,ale rozhodně ne neupravená obludka,co vyleze ven jak hastroš. A v posteli nestíhal manžel mě, minulé 2 měsíce jsem chtěla denně a šup, je z toho těhu :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
Holky, nám už koukají 2 horní zoubky, máme 4 :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Kuchy: Blahopřejeme k zoubkům :slight_smile:, my máme zatím 2 dole :slight_smile:...a Kuchy jsi kočka :slight_smile:

jak si to tady čtu zpětně, tak jsem byla až moc rozhozená, když jsem přítele "pomluvila"......je opravdu hodný a má to v práci težké, taky se snaží být doma z práce do nejdřív a jakmile přijde domů hned bere malou do ruky a i hodnu jí nepustí......nebudu si jen ztěžovat, my už jsme spolu 9 let a znám ho opravdu moc dobře.......a to jsem Vám holky ještě ani nenapsla, že se budeme v létě brát :slight_smile:......jsem spokojená, jen už je toho na mě nekdy moc...a on mi nepřidá :slight_smile:, tak asi tak....

Kerkee.: Díky, dovedeš to tu vždycky rozsvítit :slight_smile:

Brisi.: Tak šoupni do placu nějaké to foto, momentálně si Tě představuju jako Krainovou :slight_smile:

Já už jsem na své původní váze, v těhu jsem přibrala cca 15 kg.....cítím se v pohodě, už i vlasy mi nepadají tak jako po porodu....a přítel mi dává vcelku často na jevo, že se mu líbím a chválí mě, že nečekal, že se z těch kil tak rychle vyhrabu.....
26. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.