• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahojky holky,
taky jsem stíhala spíš jenom číst, tento týden jsem jezdila na barák a už mám vymalovanou první místnost, tu nejmenší :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspoň se to trošku hýbe a stěhování se přibližuje :sweat_smile:

jinak teda holky mrzí mě, že máte doma taková trápení, taky znám pár takových, co si myslí, že ženská má být doma u pračky a sporáku a chlap si může jít kdykoliv kam chce... naštěstí přítel to tak nebere, naposledy byl v listopadu asi 3hodky na kuželkách z práce kde slavil kolega narozky, ale taky je to hodně tím, že do večera je na baráku, víkendy taky, takže ani nemá energii a náladu někam chodit, radši je s náma. Jeden známý se ho před rokem ptal, jestli se těší za mnou domů, jestli je se mnou rád, tak nechápal jak se tak může ptát, že to je snad samozřejmé, ale bohužel někteří to tak asi nemají a je to škoda :frowning2:

kirkee videa jsou moc pěkný, malý je šikulka, je roztomilý :wink: Lili se zatím tak nějak otáčí a tím se přemisťuje, ale tak šikovně ji to zatím nejde:grinning: když ji držím, tak mi stoupne na nohy a hopsá, sem tam se zvedne na kolínka, ale lozit zatím nee :slight_smile: ale času dost :slight_smile:

už mi tady brble, tak jdu ohřát jídlo a půjdem na procházku, udělala jsem si radost novým kočárkem :sweat_smile: zatím pěkný den a ať se s jarem vrátí i lepší atmosféra a nálada do domů :wink: držíme moc moc palečky :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
ještě jsem si vzpomněla...
joa.n moc gratuluju že to není ten ekzém a že budete mít brzo od toho klid :wink:

kuchy: taky gratuluju k zoubkům a přeju (a trochu i závidím :grinning: ) at je v bříšku všecko v pořádku a přibude vám ta holčička :wink:

joplin: k svatbě taky moc gratuluju, je to krásný :dizzy_face: my když se bavili o svatbě, přítel řekl, že prý pořád čeká, kdy ho požádám o ruku abychom se mohli vzít :grinning: tak možná se to u nás tento rok taky ještě vyvrbí :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
jo a ještě do třetice :grinning: děkujeme za přání Lili k svátku :wink:
26. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
joplin presne jak jsi to napsala, nekdy je toho na me moc a on mi neprida:slight_smile: lip to vyjadrit nejde:slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
az bude nekdy cas, tak udelam nejake album, ale krainova rozhodne nejsem :grinning:
joa.n, taky blahopejem, ze to neni ekzem, ja jsem zatim s dr. pockala, asi jsou to potnicky a jdem ve stredu na 8.mesicni tak to snad nebude pozde:slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
Kuchy - krasne nove fotky z plavani, tvuj manzel je sympatak, moc jim to s Matyaskem slusi! :wink:

Joplin - diky :slight_smile: jo jo, deticky jsou srandovni, vsak se taky nasmejem, az nam ti nasi prtouskove zacnou povidat svoje moudrosti :dizzy_face: Gratuluju ke svatbe!!!

J.kriv - tez diky :slight_smile: A az se vratis z prochazky s krasnym novym kocarkem, sup sup, pozadat chlapika o ruku! :wink:

Brisalek - tez se primlouvam za albicko.. vis jak si te predstavuju ja? Podobne jako je ta ruzova hlavicka tve ikonky bez fotky :grinning:
26. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
je holky, diskuze o me podobe neeeeee :slight_smile:
ja jsem jen chtela jako perlicku napsat priklad, jak se manzel "snazi"(jak on rika, udela vse co mi na ocich vidi:slight_smile: ) vylepsit mi naladu a zlepsit vztah mezi nami, aby to zase bylo fajn :grinning: .
26. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
ahojky holky,

teda, tolik pozitivnich prispevku mi hodne zlepsilo naladu. :slight_smile: nekdy jsem se i dost od srdce zasmala... :wink:

Dneska s manzou chci hodit rec, je totiz patek a my mame ty spolecny reci dost emotivni (nekricime na sebe, ale placeme si v naruci a s opuchlyma ocima se spatne chodi do prace. )
V nasem vztahu presne vim, kde ci spis kdo je kamen urazu.
Je to jeho nejlepsi, svobodny a bezdetny kamarad. :confounded: Ten ma takovy zivot, ze vse co vydela, postupne utrati za zabavny zivot, hospody, restaurace, dovolene, panske jizdy atd. Zacalo to uz kdyz jsem byla tehotna a casem jsem uz do spolecnosti kvuli unave moc nechodila. Bohuzel manza chtel vzdy dele zustat a ja mu to samozrejme dovolila.
No a pak se to zvrtlo, pak jej premluvil aby si manza poridil motorku - on si ji po dlouhem premlouvani me osobu nakonec koupil. Pak jsem mela strasne 6nedeli - porad jsem byla hrozne protivna (porod byl krasny, ale moje psychika uplne v haji). Moc mi v tu dobu nepomohl, spis prudil, jako ze se nevyspal, ze nema vyprane triko na kuzelky atd. Hodili jsme rec, nejak to nastavili a fungovao to.
Jenze se to zase pokazilo v jine oblasti - v sexu. Mam urcity fyzicky problem a doufala jsem, ze to casem odezni. Bohuzel jsem 6 mesicu po porodu a je to porad stejne. Minule jsem to nevydrzela a neprimerene zareagovala - byla z toho obrovska hadka a poslal mi ke gynekologovi. Od ty doby je vse na bodu mrazu :frowning2: K Dr. jsme objednana za 14 dni a manzel uz trochu od posledni hadky roztal, pokousi se snazit, ale je to zamrznuty ve me. :frowning2:
Jinak si taky myslim, ze by me sem tam mohl pochvalit jak treba vypadam, ze mi to slusi atd.. Na puvodni vaze jsem byla par dni po porodu, brisko uz zadny nemam, strie nejdou temer videt a nikdo by mi nehadal,ze jsem mamcou teprve par mesicniho mimca. Jenze manza snad dela, jakoby mit doma "hezkou a upravenou" zenskou byla uuuuuuuuuplne normalni vec!!!!! Nekdy mam fakt chut, poslat ho nekam na navstevu, aby se podival, jak jsem taky mohla dopadnout (jezisi, to zni hrozne, tak jsem to nemyslela!!!! nevim, jak to napsat, ale asi mi rozumite co mam namysli, ze ano?? :wink:
Omlouvam se za roman, nejak to ze me samo vyskocilo, ale snad budete mit pochopeni... :pensive:

Jinak nam nejspis onemocnela Kacenka. Vecer a v noci mela teploty, kolem 38. Dneska rano jsme radeji jeli k Dr., zoubky to nejsou, ale nemoc zatim take zadna, tak uvidime co se z toho vyvrbi. Teplotu ma cely den, uz jsem ji musela dat i cipky, nebot ma pres 38. Nastesti nase Dr. ma v sobotu sluzbu na detske pohotovosti, tak pry muzeme kdyztak zavolat.

Jinak moc gratuluju k zoubkum, ke svatbe a vsem ostatnim posilam pozitivni energii, aby se vse tak nejak urovnalo, v teto chvili asi nejvice Betty, chlapi jsou fakt nevypocitatelni... :frowning2:
26. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
Joa.n - a nemuze to byt sesta nemoc?
Kopiruji:

Šestá nemoc

Toto virové horečnaté onemocnění se vyskytuje hlavně u dětí do jednoho roku. Teplota se pohybuje kolem 38 – 39 stupňů a trvá většinou do pěti dnů. Po jejím poklesu se objeví růžová vyrážka, proto se této nemoci někdy přezdívá „dětská růžovka“.

Snad to nebude nic vazneho a Kacenka bude brzy v poradku...

Svobodni bezdetni kamaradi jsou fakt pohromou pro manzelstvi :frowning2:

Holky, ja kdyz vas tak ctu, jake mate nektere trapeni s chlapama, tak se skoro stydim, protoze u nas je to tak, ze spis muj drahy muz by si zaslouzil lepsi zenu, nez jsem ja.
On je fakt uzasny - hodny, slusny, spolehlivy clovek, vzdelany, s uzasnym rozhledem, hrozne sikovny, vtipny, cokoliv je potreba udelat nebo zaridit, udela ihned, ja se nemusim vubec o nic starat - treba kdyz jedem na dovolenou, tak on naprosto vsechno zaridi, naplanuje, propocita ruzne trasy, kam bysme se meli jak presunout, zaridi hotely, proste vsechno, a pritom me necha uplne vsechno vybrat, jako kam se pojede, co tam budem delat, kde budeme bydlet...
Nebo co si koupime domu za nabytek, kdyz neco vyberu v Ikei, on prijde vecer z prace a zajede tam pro to, dalsi vecer to sestavi a mame treba novy stul, a jeste me pochvali, jak jsem to dobre vybrala...
Z prace jezdi hned domu a travi se mnou veskery volny cas, jen ho hrozne bavi filmy, tak si kazdy patek ci sobotu vecer zajede do kina.
Chvali me, jak se mu libim, i mi to dava porad najevo, a to nejsem zadna extra krasavice, doma chodim v teplakach a triku, vlasy stazene do drdolu, aby mi je prcek vsechny nevyrval..
Doma taky pomaha, kdyz je potreba, tak povysava, utre prach, vypere pradlo a posklada, umyva auto, seka zahradu.. vyrizuje naprosto vsechnu uredni korespondenci..
Cokoliv vymyslim za blbost, tak on to se mnou podnikne.
A ja se akorat snazim byt na nej hodna, ale to je tak vsechno, co mu davam :sweat_smile: Fakt si ho ani nezaslouzim :sweat_smile:
A to se zname uz sest let, a on me ma porad takhle rad...

Tak jsem se vykecala a jdu jeste trochu pouklizet, nez se to maly hucidlo vzbudi. Venku desne leje uz treti den, tak se ani neda chodit ven.
A hucidlo uz zase huci, z uklidu nic nebude :slight_smile:
26. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
děkuju moc za podporu a jsem ráda, že všude je něco :wink: :wink: u nás bohužel dopadlo vše nejhůř, manžel se dnes odpoledne odstěhoval a chce se rozvádět.

jinak gratululuji všem k zoubkům, Filípek je stále bezzubí i když podle slintání by jich už měl mít plnou pusu.
26. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Betty :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Nechapu, jak muze chlap odejit od tak krasneho synacka..... :pensive:
26. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj holky, já teď nějak moc nestíhám ani dočítat...
kuchy: moc gratuluju k "holčičce"! :slight_smile: doufám, že ti to vyjde!
vám, co máte zoubky také gratulace! my zatím nic a to je nám už 7 měsíců :sweat_smile: chvíli už to vypadalo, že polezou, ale najednou je ticho po pěšině...
jinak, už drhý den baštíme masíčko a vypadá to slibně! postupně zvyšujeme porce... možná, že bysme tu malou skleničku mohly tentokrát sníst na 4x :slight_smile: zeleninka nám vydržela i na 7x :grinning:

je mi líto, že máte některé doma chlapy na houby... :frowning2: u nás to taky občas zaskřípe, ale naštěstí toho hezkého je víc a můžeme se radovat z naší nádherné holčičky a toho, že jsme všichni spolu!
betty: je mi moc líto, že to tak dopadlo... :frowning2: drž se!
26. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
ahojky holky, konečně stíhám něco napsat...
betty:tak to je mi líto,snad se vše upraví a bude to zase OK..nevím jak reaguje tvuj manžel jestli je lepší šlápnout mu na krk nebo ho nechat vyšumět..ale určitě to bude OK a pokud ne..tak za to nestál(ale to se nebude dít :wink: )

ja už Martasovi odpustila a šla si nakoupit oblečení a vybírám pro malou chodítko a koupím na truc to nejdražší :grinning: :grinning: ne dělám si srandu.....

jo ja jsem hrozně nerada sama a když už má poslední týden v práci volno..tak jsem chtěla at je s náma a ne v rakousku,ale zase jdem stavět baráček a bez lyžování bychom ho nepostavili skoro bez hypotéky..takhle nebudem zadluženi..ja vím vše má sve pro a proti...

Martas je taky skvělí manžel a tatínek...je pozorný,hodný a chválí neustále,prostě když máš něco tak chceš vždy opak..to je normální
kamarádka ma manžela,který dělá do 14hod a ta by ho chtěla mít doma tak až ve 20hod protože má to co já ne...čas s ním,ale zase nemají penízky..je to těžké...

joplin:moc gratuluji ke svatbě..ja se také vdávala v letě 2008 a vzpomínám každý den na svatbu-měli jsme velkou 80lidí..připravovala jsem ji 9 měsícu a byla úúúžasná :wink:
http://czyzovi.rajce.idnes.cz/Nase_svatba_23.8.2008/#101.jpg
ve středu nemůžu jdu na nehty a vlasy,ale jakýkoliv jiný den můžu..tak pisni a domluvíme se.

Adelinka už hajá..ja dju taky do hajan..tak pěkný večer a at se všem pěkně spinká
26. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
jo a ještě jsem chtěla napsat, něco co se mi libílo ,co jsem slyšela od jedné Dr.psychologie:
každý den by měl začínát usměvem a pusinkou a každý večer by měl končit popřáním hezkého večera a pusinkou...at je jakákoliv nálada..naštvání,dítě zlobilo..něco provedlo nebo se manžele pohadali...tak by se mělo překonat dat si pusku popřát klidnou noc a jít spát..jinak je organismus rozhozen ....

tak to se mi líbí a to se snažíme s manželem dodržovat i když jsme pohádání..no teda vždy přijde on s puskou ,když jsem nazlobená,ale má to něco do sebe.....

jo a ještě se mi líbí dát si do vztahu nějaký rituál..upěvnuje to vztah...my třeba před malou měli každonedělní večerní rituál společnou vanu -koupání atd....bylo to super!!!!!každou neděli jsem se těšíla..prostě ritual...ted s malou to nejde, tak máme jako ritual nedělní dlouhé snídaně,které dělá manžel...tak to jen pro inspiraci,,,,třeba to někomu pomůže :wink: :wink: byla bych ráda..papapa
26. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
Ahojky holky,

tak hlasim, ze u nas je porad teplota. Pres den se vysplhala opet pres 38, takze jsme srazili cipky, vecer uz byla bez teplot a behem 2 hodin co jsem pote sla spat, opet horela jak plotna - namerila jsem v zadecku 38,6 :frowning2: Opet cipky, rano uz jen 37,2. Zatim k tomu zadny jiny priznak nemoci neprisel. Tak porad cekame, co se vyvrbi..
Kirkee: mozna je o to opravdu ta sesta nemoc, uvidime, jestli se mala osype.

Vcera vecer jsme s manzelem zakopali valecnou sekeru a opatrne se pokousime opet spolu dobre vychazet, pomahame si a manzel vcera bez reci Kacku koupal a postaral se vecer, kdyz jsem jela nakoupit. Tak snad je to na dobre ceste. :slight_smile:

Betty: moc me to mrzi, ale treba si manzel az bude od vas pryc uvedomi, ze vas moc postrada a vrati se. Budeme moc drzte palecky, aby tomu skutecne tak bylo..

Jdeme vstavat a hrat si, tak hezky den vsem.. :wink:
27. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
ahojky,
joan a nemužou to být zoubky?
má neteř měla 40teploty jinak nic....snad to bude ok a teplota rychle odezní!!!!

Adélka dnes spala se mnou celou noc, budila se na kojení,ale myslím že jen 3x...ani už to nevnímam :wink: jen vytáhnu prso...dam ji pocucat a usneme a pak třeba za hodinu,když se proberu, schovám prso :grinning: :grinning:

ja jdu k našim na obídek tak nemusím vařít...tak se mějte a krásný víkoš
papa
27. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahojte :grinning:
Joan: gratulujeme ke svatbě :wink:

betty: to mě tedy mooc mrzí, říkala jsem včera manželovi,jací jsou chlapi a řekl jen,že za děti je zodpovědnost od které se utéct nedá, Filda je nádherný chlapeček , ten tě nikdy neopustí a vždy tě bude mít rád :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Ahojky,
betty: Je to smutné, no ale třeba se vrátí, třeba taky ne, možná po čase zjistíš že je vám líp než předtím a určitě to s Filípkem zvládnete, přeji hodně sil a optimismu :slight_smile:

helen: teda svatba vypadá krásně, mažoretky, živá hudba :slight_smile: to věřím že ráda vzpomínáš. a mělas opravdu krásné šaty :slight_smile:
27. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
Ahoj holky,
tak nás skolila první horečka :frowning2: Odpoledne (před třetí hodinou) se mi zdálo, že má malá nějak teplou hlavičku, měla jsem studené ruce, ale nedalo mi to a změřila jsem jí... 38,4! Chůďátko moje... dala jsem jí Panadol syrup, šla jsem s ní na procházku, aby se dostala maličko na vzduch a hlavně byla v klidu a spinkala... za hodinku jsme byly doma a měřila jsem jí znovu a 38,1... nastydlá už není, tak také nevím z čeho to může být... hlavičku (i ručičky) má pořád horké... je teda úplně normální, nepláče nebo teda není protivák víc než kdy jindy... teď si zrovna žužlá hračku v postýlce, kouká na kolotoč a povídá si u toho... před koupáním jí zase změřím, chtěla jsem jí dát Nurofen syrup, ale někdo jste tu psal, že jste dali čípek, tak možná zkusím na noc ten... ach jo, je to hrozný, když ty dětičky marodí a člověk neví jak jim pomoct :frowning2: navíc manžel dnes slouží, tak jsem na to všechno doma sama...
27. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
ahojky,
Martulik?uplně vím jak se citíš..mala sice neměla zatím nikdy horečku,ale je to hruza když nevíš co ji je a jak ji pomoct..a co zoubky?nemůžou to být ony????
určitě to bude OK a mala bude zase v pořádku

j.kriv:děkuji,šaty jsem si koupila a mažoretky jsem dělala 10 let..tak mi holky přišly zatancovat a kluci zahrát :grinning: jo bylo to super....chtěla bych se vdávat každý rok :wink: a svatební cestu každý měsíc :grinning: Byli jsme v dominikáně a bylo to nejkrásnějších 15 dnu ,co ještě nebyla Adélka na světě..ted jsou nej dny díky ní každý den :wink: :wink: ¨

mala už haja ja si pišu s manžou na skypu..tak papa a pěkný večer
27. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
helen: asi před 2 týdny jsme si mysleli, že už polezou... a ono nic... ticho po pěšině... zatím dásničky vypadají pořád stejně, ale ten proces, co se v nich děje, nemusí být vůbec vidět... no, snad to bude opravdu k tomu... máma mi říkala, že mě rostl každý zoubek zvlášť a každý jsem omarodila čtyřicítkama horečkama, uf...
jo, jinak jsem ted na noc zkusila dát Josefínce ten čípek (teda jen půlku)... no, netušila jsem, jaký to bude problém, ho aplikovat :sweat_smile: teda není nad sirupy!
27. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
ahojky holky,

tak mi hlasime, ze je Kacenka dneska rano bez teploty. Vcera vecer mela uz jen lehce pres 37. A rano uz mela lehce obsypane tvaricky a ted jsem zjistila, ze ma flekata skoro cela zadicka. Kirkee mela jsi pravdu, asi je to 6. nemoc... Neco jsem si o ni precetla a uf, nastesti nic hrozneho. Za par dni by ty flicky mely zmizet a jsme opet fit :wink:

Martulikk: nechci strasit, ale presne takto u nas zacala ta 6.nemoc. Dasnicky uplne v pohode, po zoubku ani pamatky. Radeji jsme jeli k Dr. aby vyloucila nachlazeni. Jestli muzu doporucit, zajdete k Dr. je to vzdy lepsi - ona kdyztak kukne i na ty zoubky a rekne vam, jestli je to spojene ze zubama.
Nase Dr. mi rikala, ze ne vsechny deti maji se zoubkama teploty, zvlaste kdyz nejsou mrzute tak to zuby asi nebudou..
Jinak cipek zabira lepe a rychleji nez ty sirupy (alespon u nas). Ja si cipky nemuzu vynachvalit. Hlavne jak ted byla ta afera s Nurofenem co byl zavadny, nejak se toho bojim. :frowning2:

Bezim varit, tak hezky den vsem.. :wink:
28. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
ahojky,
zak super joan, že je Kačka v pořádku :wink:
ja o šesté nemoci taky slyšela až tady na koníku...je to šílene..ještě ,že ty portály jsou a k něčemu nám pomohou :wink:

Adélka spinká a ja se chystám..jedem so Shopping parku..chci si koupit nějakou bundičku,male rifličky a nějaké boty na jaro by se mi taky šikly :grinning: uvidíme jestli tam něco vyberu.

u nás je celkem pěkně,jen fouká dost vítr.
jo a mala nechce vubec příkrmy:frowning2:((( ani ovocko ani zeleninku..zkusím dnes nakoupit skleničky a uvidím..ale moje nechce....

tak papa a pohodovou neděli
28. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Hezký večer všem,

Filda už spinká tak už mám volný večer (je až moc volný a osamocený :frowning2:

kirkee: to já také nechápu, bohužel se manžel zachoval jako sobec, který teď myslí jen na sebe :pensive: Jinak jak jsi popisovala svého manžela, tak mám pocit, že dokonalí chlapi ještě nevymřeli, tiše závidím a moc vám to přeju :astonished: :astonished:

martulikk: děkuju za podporu :wink: Jinak doufám, že prďolka bude brzy fit a nebude to nic vážného. Jinak jednou jsem také dala Fildovi sirup na horečku, ale doktorka mi pak doporučila, že je lepší dát půlku čípku, ale nevím proč...

joa.n: uvidíme, snad si to uvědomí, na jednu stranu nechci připravit Fildu o tátu na druhou stranu mám strach, že to bude pořád dokola, protože není vztah vždy pouze ideální a utíkat se pořád nedá :wink: :wink: To je super, že jste už bez teplot, hlavně že to brzo ustoupilo.

kuchy: manžel to řekl moc hezky a ty taky, vyhrkly mi slzy do očí když jsem to četla, určitě je to správný chlap tak ho pozdravuj :slight_smile:

j.kriv: moc děkuju za povzbudivá slova, snažím se to zvládat naštěstí na to nejsem sama a mám obrovskou podporu v rodičích manžela...

S manželem jsme byli dnes na kafi, konečně jsme byli schopni spolu mluvit na rovinu a vyřikat si věci upřímně. Uvidíme co bude, manžel řekl, že si ještě musíme spoustu věcí povykládat a že se ozve a chce se znovu sejít. Všechno se mi pořád honí v hlavě, nemůžu pořádně spát ani jíst, Filda mi to ale vynahrazuje je poslední dny úplně kouzelný, zlatíčko moje (doufám, že to nezakřiknu :wink: Jinak dnes poprvé popolezl na kolínkách i s posunutím ručiček, začal nadzvedávat kolínka a posunovat i ručičky, je to ještě opatrné tak jsem zvědavá jak bude pokračovat...
28. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
ahojky Betty..taky držím palečky a snad se vše k dobrému obrátí a manželovi se zasteskne a dojde mu, že ty a malinký je pro něj vše!!!!

je to síla...ja bych to asi neunesla,ale ty jsi silná a určitě to bude vše OK!!!super, že už spolu mluvíte a vše jste si vyříkali..ted už to snad pujde a bude to jen lepší

držíme pěstičky s adélkou.

ja se musím pochlubit-že mala nádherně usíná sama v postýlce co ji ted 2 dny nezlobí zoubky ani bříško..jsem hrozně ráda, a uplně jsem přestala dávat Sab simplex-(davala jsem na cumlík) a jsem ráda,že male neschází...měla jsem trochu strach ,že bude navyklá i když nívykový není,ale já už nevěřím ničemu.

zítra jedem do polska koupit ještě něco do pokojíčku a obědnat do jedné restauracve jídlo na sobotu na oslavu manželových Kristových let :grinning: mají tam takové velké sřevěné prkénko a tam je koleno,tlačenka,klobásky,žebra ,spoustu masa,chleb,křen,atd....no prostě takové velké prkno jako pulka stolu a vyjde to pro 10lidí(v realu tak pro 16lidí)990kč a nemusím se s ničím prdolit..jen nachystám jednohubky, pár chlebíčku a něco na chroupání.....už jsme to měli několikrát v rodině objednané a bylo to perfektní..pak nafotím a pošlu
tak zatím papa a pěknou nocku
28. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky,
tak teplota se nám zatím drží na normálu (ťuk, ťuk, ťuk) :slight_smile:
já jsem právě dala tu půlku čípku na noc a teplota se ani nehla :frowning2: pak jsem v noci dala ten Nurofen sirup a do rána byl klid... no, uvidíme... doufám, že jsme si teď ty teploty vybraly, uf... venku začíná být konečně trochu hezky, tak ať můžeme chodit na procázky
joa.n: jsem moc ráda, že se vám nepotvrdilo to podezření! určitě je ti hned líp, viď? :slight_smile:
betty: všechno to chce asi čas, doufám, že tomu tvýmu mužskýmu dojde, jakej je to vrták...
1. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem to jen tak prolétla, píšete hrozivě dlouhé příspěvky a já na to nemám, přiznám se, moc trpělivost. Tak se nezlobte :frowning2: .

Já tedy doma také chodím v roztrhaných teplákách, vlasy pořád v drdolu, tričko umatlaný od dětských ručiček.
Manža je tedy i doma upravenější než já, ale nijak mě za to nekritizuje, říká, že se mu líbím taková jaká jsem a že to prostě ke mně patří - rozcuchané vlasy, ruce od hlíny nebo trávy, děti věčně v náručí atd. Taky na mě někdy padne depka, když vidím nějakou pěkně upravenou dívčinu, ale já taková nebyla nikdy. Nehty mám odjakživa nakrátko, maluju se jen když je to nezbytně nutné, vlasy mám přírodní adt. Prostě nejsem žádná pečovatelka o sebe, ikdyž se mi to na ženách líbí, když jsou upravené.

Navíc nejsem žádná modelka a na břiše mi zůstal pořádný špek (dám vám do alba fotečku :wink: . No, není divu, když pořád baštím a necvičím. Ale mám zase skoro pořád dobrou náladu, to se snad počítá :wink: a miluju přírodu. Na tom hlavně se s manželem sejdeme. Já myslím, že je se mnou i tak spokojený, ikdyž když se někdy namaluju, tak mu udělám radost a může ne mě oči nechat :wink: :wink: :wink: .

Taky napíšu dlouhý příspěvek.

Holky jsou nemocné. Hlavně v noci nás to otravuje, protože kašlou a Květušku už jsem si začala brát k sobě, protože jinak k ní lítám každých 10 minut. Když spí se mnou, tak ji jen pohladím a spinká dál. Tak jsem zvědává, jak ji budu učit zase zpátky na postýlku :rolling_eyes: .

Helčo, moc závidím, že malá usíná sama. U nás stále probíhá prso a to teď, když nejezdíme pořádně ven s kočárem, tak i přes den. No, ale říkám si, že v 15 už mi u prsa usínat nebude, že :wink: .
1. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahoj kecalky :slight_smile:

Kveluse - holcicky jsou roztomile, Belinka je ti strasne podobna, jste krasna particka :wink:
Jen pis dlouhe prispevky, aspon se neco dozvime :slight_smile:
S tim malovanim to mam podobne, nemaluju se vubec, ale narozdil od tebe ani vubec zadne malovatka nemam, hrozny, co? :sweat_smile:
Me to strasne otravuje si neco davat na oblicej, kdyz si pak nemuzu ani protrit oko ci se podrbat (a kdykoliv jsem se namalovala, tak mi zarucene neco padlo do oka, nebo me neco svedilo :angry: :grinning: )
Manzelovi to nastesti nevadi, ale je fakt, ze kdyz jsem mela na svatbe trochu tuzkou a rasenkou vylepsene oci, tak se taky nemohl vynadivat :wink:

Koukam, ze se tu ted nejak hromadne postonava, tak pevne nervy a hlavne at to neni nic delsiho a deticky jsou zase vsechny zdravoucke. Nam jeste nastesti (tukam jak o zivot) nic nebylo, krome rymy ve trech mesicich, ale my se s nikym moc nestykame, takze skoro neni od koho co chytit, uvidime, jak to bude az budeme za nedlouho v Cesku, kde poputujeme od navstevy k navsteve...

Betty - moc ti preju, aby se to u vas vsechno nejak urovnalo, at uz tak, nebo tak, hlavne ty a Filipek at jste v poradku a jinak at se to vsechno kolem treba po.... :wink:

Helen - fotky ze svatby jsou krasne, moc vam to sluselo, tolik mazoretek - musela byt sranda, chlapi na nich urcite mohli oci nechat :wink:

Toho naseho maleho nenechavce porad strasne pritahuje topeni a uz si nekolikrat spalil rucicku, jak na nej porad saha, ale porad k nemu poleze :angry: Uz jsem ho i zabarikadovala, ale on objevil aspon trubku, co vede ze zdi k topeni a ta je teda desne horka, no jen se chvili nedivam, uz se po ni sape.
A to se jen plazi po zemi, a uz je fuska ho uhlidat, co teprve az zacne lezt po kolinkach a stoupat si o nabytek, to nechci videt ... :sweat_smile:

Tak holky zatim papa a mejte se krasne :slight_smile:
1. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Pěkný večer,
taky musím klepat že zdraví zatím malé slouží, i když na podzim se nás držel 2měsíce kašel, ale homeopatika ho vyhnaly a je klid... tak jsem ráda že u joa.n a martulikk už to taky ustupuje, ty prďolky naše si nezaslouží trápení s nemocema :unamused: :slight_smile:

kirkee: mně se tak dneska malá posunula k židli a ze spoda má takovou tyčku od nohy k noze a já že jak si to pěkně drží tu tyčku, tak jsem ji zezadu pozorovala a když kouknu zepředu, tak ona ji má narvanou v puse a blažený výraz k tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: taky už se hrozím až bude úplně samostatná v pohybu :sweat_smile:

helen: teď jsem se dívala na fotečky z té Dominikánské a žasnu jakto že jsi ještě mezi živými, když jsem viděla tu fotku s obrovským chlupatým pavoukem na ruce u hlavy :confounded: to já už bych tu asi nebyla, leda tak někde na psychiatrii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: teda máš můj obdiv...

kveluse: já taky vždycky když si dávám čokoládu (v těhu jsem sladké vůbec nemusela, teď ujíždím na milce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), tak říkám, že to je na dobrou náladu a aby měla malá dobré mlíčko :grinning:

Lili mi v 18h usnula a furt spí, tak mi úplně rozhodila plány, jsem zvědavá kdy se vzbudí, nechám ji dokud se sama neprobere a pak asi jen přebalím a šupky zpátky do postýlky :sweat_smile:
1. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
brisálek ani nevíš jak Ti závidím-výšku tu mám,ale po čtyřech dětech mám už taky nějaký kilo navíc,ale utěšuju se,že jak začne jaro a malý pak běhat,že zas něco sleze,ale taky musím přiznat že jsem neskutečně mlsná,jenže to nikdy na moji postavu vliv nemělo,sežrala jsem klidně dvanáct knedlíků a měla svých 65kilo,no teď je to o dost víc a sním tak tři,ale problémy máme taky,hospodu a kamarádíčky občas,s dětma hádky skoro denně,ale s milováním si nevím rady,samý výmluvy jak je unavený,kdyby neseděl doma tak řeknu že má ženskou
2. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.