• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
ahojky betty:fákt?to je sranda a co jsi tam dělala? já jsem dělala na shopu v havířově....jo svět je šíleně malinkatý :grinning:

já dávám každé ráno aktivii bílou sladkou...ovocný jsem ještě nedávala. zeleninku taky bojkotuje,ale já vařím..kupované nechce vubec a smrdí mi :cry: :cry: kupovala jsem bio od hippu a nevoní mi.

dnes jsem ji uvařila mrkev,celer,brambor tak uvidím....tak papa
29. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
elidule: jo jo, už stojí hned jak začal lést tak si i poprvé stoupnul a teď v tom velmi rychle pokračuje, už se začínám děsit kdy začne chodit :wink:

helenacz: dělala jsem na odd. pro klíčové zákazníky osobního konzultanta (to byly ty největší firmy - KA, které na shopech neměli rádi :slight_smile:)

aktivii bílou sladkou už jsem také koupila tak jí zítra zkusím a uvidíme ať má nějakou změnu. Akorát mi bojkotuje všechny kousky v jídle a nechce ani ty chřupky nebo rohlík, hned to plive...
29. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
tak to je super náhoda:slight_smile:)) mám tady v OV kamarády co dělaj na KA nebo SME....to je sranda a bideš se vracet???mě ted volal šefik jestli nechci na pár hodin do práce..mají nějaký výzkum ohledně čekačky..tak zvažuji co bude s cukrárnou jinak to asi vemu a mamka pohlídá malou..uvidím.
znáš Ferbra Davida? byl na SME a dělá ted KA..dobře mu to vyšlo,že nemusel na IČo....
na roztylech se mi hrozně líbí...kdybych byla v Praze chtěla bych dělat taky tam:slight_smile:)))

mala je dnes nějaka protivka asi zoubky...nechtěla ani kašičku..za chvilku jdem do vany..snad bude spát v poho

včera se budila co 2 hodky.. :frowning2: :frowning2: už jsem hotová...snad se to zlepší
papa
29. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
Vůbec netuším jestli se vrátím, je fakt, že T-Mobile má spoustu zaměstnaneckých výhod, slušné peníze a na kolegy ani šéfy jsem si nikdy nemohla stěžovat. Ale bydlíme dost daleko a já denně 3-4 hodiny dojížděla což si s prckem nedovedu představit.. Takže netuším, možná kdyby bylo něco na 1/2 úvazeku... Jinak Davida znám jenom podle jména, jinak jsem s ním žádné firmy neměla .. To by jsi měla fajn, jestli máš hlídání tak člověk alespoň vypadne ze stereotypu...
29. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
holky vy se máte,já se asi po mateřský nebudu mít kam vrátit :unamused: ta firma krachuje :frowning2: a to jsem tam byla tak moc spokojená a i časově to tam bylo fajn,šéf - táta pěti dětí :slight_smile: takže pochopení pro nenadálý potřeby rodiny
a vůbec když si vzpomenu,když jsem hledala práci - ty pohovory - znova to pak absolvovat :sweat_smile:
29. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
elidule nic si z toho nedělej, jak jsem psala kvůli dojíždění mě to možná čeká taky a hlavně tady u nás moc práce není, tedy té kancelářské (původně mám sice zdrávku ale jsem už 14 let ze školy a nikdy jsem ve zdravotnictví nedělala)... No také se na to moc netěším ...
29. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
no jo,teď jsem to přečetla pořádně - tos strávila dojížděním teda hodně času :astonished: můj šéf vždycky říkal:udělej svou práci,nic víc mě nezajímá :grinning: to bylo fajn,protože jsem chodila do práce podle svých potřeb,někdy v sedm někdy třeba až v deset,odešla jsem z práce,kdy jsem potřebovala,jen jsem se dohodla s kolegyní,jinak jsme nebyly sledovaný,prostě jsem si to tak hezky plánovala,jak budu dobře kloubit Justýnku,školku a práci - přes týden jsem s malou sama,hlídání nebo vyzvedávání ze školky nemám žádný :confounded:
29. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
To strávila, úplně jsem to dojíždění nenáviděla... V práci jsem si to sice nemohla udělat s časem jak jsem chtěla, ale kvůli dojíždění mi hodně vycházeli vstříct :wink:
29. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
je to hrozně důležitý,jak k tobě přistupují v té práci,ale co tak sleduju ze zkušenosti jiných maminek po mateřský,tak zaměstnavatelé na nás nahlížejí jak na nějakou infekci :confounded: berou to tak,že matka s děckem je pro ně přítěž!
29. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
Hojky.

Naše doktorka nám ještě nepovolila jogurty.Nevím proč.Mě se zdá,že u Lucky jsem jí je dávala dřív.Nevím.Ach jo.Už bych jí ho dala,ať má nějakou změnu.

JInak Linduš už je slečna,má naušnice.Ale ten řev,to si nepřejte slyšet.Ale naštěstí jen chviličku.Už to máme za sebou,konečně. :grinning:

JInak Lindu pije mlíko jen v noci,přes den vůbec nechce.Kaše naštěstí baští,ty jí šmakují.Masizel.příkrmy má ráda jak které a přesnídávku zbaští celou a ještě by si dala. :grinning:

Kousky jsem ještě nezkoušela.Lucka když byla v jejím věku tak se mi dusila s jídlem,tak mám strach.Zkusím to později. :frowning2:
29. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Jo a s prací to mám taky na štíru.Dělala jsem ve zdravotnictví na 3 směny a maža přes týden pryč.Takže nereálné,tak budu zkoušet ambulanci.No uvidíme.
29. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
zajdla: a doktorka to nezdůvodnila,proč jogurty ještě nee?
já taky furt mixuju nebo v tom jídle musí být pidikousky,jinak mi to Justý nesní :frowning2:
29. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
Ne,že prý má ještě čas,ale já se stejně chystám jí ho dát dřív. :grinning:

Elidule to jsem ráda,že nejsem jenom já taková opatrná na ty kousky.Já mám teď hrozný strach,aby se nedusila.Má čas. :grinning: :wink:
29. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
to mě kolikrát doktor říká,abych už neotálela a zkusila v jídle něco novýho,teď třeba mám zkusit už rybí maso :sweat_smile: popravdě netušila jsem,kdy se má s ním začít,ale tak nějak jsem si říkala,že ještě ne ..... no ale aspoň obohatíme jídelníček
já jsem z toho taky byla vyplašená,když se zakuckala a teď,jak se jí kousek dostane do pusy,tak plive :grinning: já si taky myslim,někdy to přijde a až to bude,tak to bude a basta :grinning:
29. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Hezký večer,

tak já se taky nebudu vracet do práce. Bydleli jsme dřív v Praze a navíc mě ani ve firmě už nečekají a já bych se k nim taky nevrátila. Moc hezky se ke mě nezachovali.
Ale docela se na hledání práce těším.

zajdlo, já jsem s jogurty začala taky teprve nedávno, někdy před koncem 8. měsíce. Neboj, oni nepotřebují změnu v baště. To jen my si myslíme, že je hrozné, že baští pořád dokola to samé :wink:
29. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
rybu už jsme taky vyzkoušeli. U Bělinky jsem ji taky začala dávat brzy. To je o alergii a u nás se naštěstí žádná na nic zatím neprojevila - jahody baští obě na kila.

mně zas ani jedna nechtěla jíst to rozmixované, takže jsem od začátku jen mačkala
29. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
když já si ale vzpomenu na ty výběrový řízení - proč si myslíte,že zrovna vy jste pro naši firmu přínosem? :grinning: proč hledáte práci zrovna u nás? - jak jsem moc chtěla říct: hledám práci všude,protože jí potřebuju a vy jste zrovna další v pořadí :grinning:
29. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
u nás taky nejsou žádný alergie (ťuk ťuk),tak udělám taky rybičku,mě třeba příjde,že strašně často dělám všechno s bramborem :sweat_smile:
kveluse dáváš už i těstoviny?
29. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
Pěkný večer,
koukám řešíte práci...já dělala u charity v domácí péči, vedoucí říkala že na mě bude čekat, no a teď sama šla na mateřskou, takže mám smůlu...ale chceme navázat dalším mimčem, takže to zatím moc neřeším. chci si jen udělat jazykovou zkoušku, ať mám aspoň něco. taky mám zdravku, ale v nemocnici bych nedělala... :unamused:

nám jogurty povolí teď ve čtvrtek, ale taky myslím, že jim opakování chutí vůbec nevadí :sweat_smile: jinak zkoušela jsem už jako přílohu brambory, rýži, pohanku a kuskus, těstoviny jsem dala jen do ruky ať si požužle sama. dřív jsem mixovala, teď jen mačkám a třeba banán si ukusuje sama, i bramboru a rýži jí vcelku :slight_smile: ale třeba u jogurtů ji chci naučit jen na klasické bílé, myslím že to stačí a jsou zdravější, já je mám taky nejradši, ovocné moc nemusím...ale já se celkově docela dívám na jídlo po zdravotní stránce :sweat_smile:
29. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
hezky vecer vsem,

praci resite, no.. ja se do prace urcite nevratim. :frowning2: Muj super sef odesel do jine firmy, navic jsem pred a behem tehu jezdila denne 80km do Prahy a to ted nechci. :unamused: Uvazuju o skolstvi (mam neco takoveho vystudovaneho), moc me tam laka ta "kratka" pracovni doba a Kacka bude od 2 let v jeslich takze urcite vyhoda. Jinak taky uvazuju ze zacnu delat sama na sebe.. kavarna, nejaky podnik pro maminy s detmi atd.... Byla bych panem sveho casu a mohlo by to tady u nas vyjit.. :wink:

Helen, uz manzel vsechno obehal?? Taky bych neco takoveho otevrela, ale zatim o tom zhola nic nevim. Muzu te moc moc prosim prosim poprosit poslat mi alespon zakladni info (hygiena -pozadavky, jake papiry atd) do IP nebo na mejlik??? moc by to pomohlo. Manza mi "podnikani" povolil, takze musim vse pripravit a ono to trva.. Jakmile vsak najdu prostor, bezim do banky pro prasulky a jde se na to.. :grinning:

Jinak k jidlu. Dneska jsem v DM drogerii objevila uzasnou "polevku" od Noveho veku. Je to pytlicek se smesi do polevky - jmenuje se Babicina ryzova - ma v sobe ryzi, mrkvicku nejake boby a nevim co jeste. Kacka ji dneska mela k obedu a moc chutnala... Takze doporucuju a je rychle hotova (30minut vareni). :wink:

Taky vetsinou nechavam vetsi kousky, pokud vsak vidim, ze ji to natahuje, mixujem. Ona Kacka jeste nema zadny zoubek, takze rohlik jen zuzla a neukusuje :grinning:
29. bře 2010 ve 22:29  • Odpověz
ahojky Joan pošli mi prosím číslo na tel. zavolám bude to rychlejší než vypisovat.....ja měla stejný záměr jako ty-cukrárna, velký dětský koutek pro hodně dětí,něco ve stylu Človíčkov....ale pak jsem si dala schůzku s lidmi, kteří v tom dělají(tatka dělal v gastronomii) kamarád má pod sebou 40 cukráren v praze a ti mi udělali docela čáru přes mé Idee......
je tro na dlouho tak ti poradím co a jak...ja našla jjinou cestu,jiný podnikatelský záměr..držím se stále cukrárny,jen ty děti jsem musela vyškrtnout(nerada) ale tp bych hned zkrachla...ja ti to vše povykládám

jinak manžel byl včera na hygieně a dělají hrozně problémy...no uvidíme..dnes mam jit na RPG-majitel prostoru a tam chci schválit záměr....uvidím..chtěla bych do toho hrozně jít..máme kapitál na domek..ten odsunem a vše dáme do toho..snad to vyjdce jinak ty roky dřiny budou v ..... :grinning: :grinning:

tak zatím papapa
pěkný den
30. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:,

já nad tím, zda se do práce vrátím ještě stále polemizuju, pracovala jsem jako asistentka v grafickém studiu - od účta až po chození na poštu- taková holka pro všechno...no nevím, jezdila jsem MHD do OV a vycházelo to tak blbě, že jsem bývala doma až tak kolem 17, což je fakt pozdě......a byla jsem utahaná jako kotě z toho ježdění a celkově mě práce nijak zvlášť nenaplňovala...tak nevím, no.....uvidíme, další mimi bychom chtěli z vetším časovým rozestupem tak cca 5 - 6 let.....ještě dnes písnu, miminko zlobí :angry: :angry:
30. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
taky bych chtěla druhý mimčo trošku dýl,chtěla bych po mateřský začít pracovat a pořídit si s mužem "svoje" bydlení,zatím jsme v podnájmu v pidibytu :sweat_smile:
30. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
Tak to my už další nenene.2 holky nám bohatě stačí. :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 16:13  • Odpověz
Ahoj, koukam, ze resite praci a dalsi mimi. Ja jsem mela praci dobrou. Take trochu zdravotnictvi, teda spis farmacie-delala jsem klinicke studie, coz obnasi dost cestovani hlavne Brno, Olomouc,ale vlastne cela CR i Bratislava...tak rozmyslim, ze bych spise delala neco ohledne podavani na SUKL...coz bude asi trochu min penez, zadne cestaky, ale take jen kancelar a da se to jeste vice delat z domova. Firma, kde jsem byla pred materskou sice nebyla uplne nejlepsi zhlediska sefa a lidi, ale je to jeste daleko tak se treba nekdo zmeni:slight_smile:. Protoze uz mi je 35 myslela, ze bude dalsi za 2 roky, ale ted zatim druhe mimi nechci tak uvidime jak se budou nalady menit:slight_smile:.

K tem jogurtum, take nemam rada ovocne, radsi si dotoho pridam svoje ovoce nebo domaci marmeladu...a male bych to zatim take nedavala. My kupujeme chocensky nebo holandii. K activii mam nejakou nechut diky jejich reklamam:slight_smile:. Mluvilo se tady o skodlivosti cukru a cim je slazena sladka bila activia?
30. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
Ahojky..tak dnes jsme byli na 8 měsíční kontrole..Malý měl histerický záchvat,nevím proč,musela jsem ho mít furt na rukou,jakmile se ocitnul na podložce - ŘEV..když ho brala sestřička vážit tak se k ním tak přitisknul,že se tomu smála,pak si ho vzal ješte doktor a to samé,přitisknutý jak klíště..dělali si ze mě srandu,jestli ho prý pořád jen nosím,že je takový mazel.. :slight_smile:
Jinak Matýsek měří 71,5 cm a váží 7320g..Máme mu dávat fluor nebo čistit zuby dětskou pastou s fluorem,což jsem vůbec nevěděla :astonished: ,prý se to má od prvního zubu..
Nad malým jsem dnes vyhrála,jak jsem psala že mi už nechce jíst zeleninu,jen ovoce a bílý jogurt,tak jsem mu dnes do zeleniny zamíchala jogurt a sbaštil všechno :grinning: ..dokonce dnes konečně do sebe dostal trochu vody,sice ze lžičky,ale jsem ráda i za to..
30. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
oprava-hysterický :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
tak my od prvního očkování u doktora už jen řev :sweat_smile: :grinning: u sestřičky se ještě směje,ale jak vidí doktora,tak rychle přestane!
koupila jsem to čistítko na prst na zoubky,taky začnem ty dvě zubiska čistit
30. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
To my take u dr. dost kricime:slight_smile:. Na ten fluor setake zeptam, sestrence ho davali a ma krasne zuby, ja jsem mela problemy se sklovinou....

Holky neusinaji vam ted mimi pozdeji?? Mala co se zacalo pozdejc stmivat usina az po 8hodine, tak se trochu bojim, ze to bude pokracovat...kdyz jsme prisli z porodnice usinala mezi 9-10 spis pozdeji , az kdyz zacalo zapadat slunicko driv zacala taky usinat driv...utesuju se, ze byla malinka a nemela jeste srovnane den a noc:slight_smile:

Vecernice ja jsem ji posledne do te "svickove" take dala prevarene mliko, aby to mela jako omacku a taky to hezky papala...tak vyzkousime i jogurt.
30. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
brisalek: já zatím malou nechala při starém čase, takže taky usíná kolem osmé, ale postupně ji chci zase naučit na koupání v 19 a potom spinkat. teda, ta práce mohla být zajímavá, klinické studie :wink: no právě že bílá sladká activia je slazená cukrem, tak už proto bych radši zůstala u obyčejné... mně teda ta sladká přijde sladká až moc :unamused:

vecerrnice: taky jsem čekala minule že nám dá nějaké fluoridové tabletky a nic, teď se zeptám, taky jsem právě slyšela, že od 1.zoubku se má doplňovat flour, někteří doktoři právě předepisují tabletky.

jinak my se u doktora smějeme, ale musí vidět na mě, minule ji posadil a ztratila mě z očí a pak to bylo :grinning:
30. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.