• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
díky moc za tipy. Ještě to zkusíme přežít bez, ale nevim nevim.....

Mám pro vás pokračování story "Krmení s tatínkem" .... :grinning: :grinning: :grinning: Měla jsem něco odstříkanýho, ale málo na zmražení, tak byl trénink.... mlíčko jsme ohřáli, malej se usídlil u tatínka a celo flašku vyzunkl.... no asi že jsem u toho ne něj mluvila nebo co.... :grinning: :grinning: :grinning:

tak jdu žehlit, mám tu 4 pračky, uffff....
16. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
:grinning: však oni ti naši drobečci moc dobře poznají, když je maminka na blízku :grinning:

taky tu mám jednu pračku mimi věciček, ale jsem po dnešku už moc k.o., takže to nechávám na zítřek, snad se chvilka na to žehlení najde... teď jdu koukat na romantiku na Nově, asi u toho teda dřív usnu, ale dobrej večerníček to je, tak dobrouuuu :wink:
16. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
tak mám to za sebou. Vojta se vzbudil na jídlo (normálně vstává až tak kolem druhý), tak jsem zvědavá, jestli mě nechá spát nebo jestli budem za 2 hoďky vstávat. No nic, jdu spát.
17. zář 2009 v 00:02  • Odpověz
tak mi ted mame krmeni taky za sebou zase se celej vyhrabal byl pokajdenej tak sem ho nakrmila a prebalila a usmival se jak slunicko apak hned usnul..dneska jsem sla koupit bepanthen a rekla sem si ze koupim ten veliky ze to bude vyhodnejsi cena no a stal 300 a zas tak velkej neni..tak snad nam to vydrzi ja jsem s nim strasne spokojena...a fifovi jsem koupila takovou dezinfekci na ruce kdyz zrovna neni po ruce voda a mydlo je to naka novinka a uplne super kdo ma vetsi deti napr.asana tak doporucuji...a i pro maminky je to super kdyz jsou nekde venku a musi sahat na miminko ze si to muzou dat predtim na ruce
17. zář 2009 v 00:13  • Odpověz
ahoj holky,

tak nám vyhovuje dudlíček NUK. Měli jsme MAM a ten vůbec nechtěl. Fakt asi záleží,co kterému mimču vyhovuje.My jsme dneska vstávali ve 3 a pak až ráno v 7. Takže taky pohoda noc. :wink:
17. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ránko,
já jsem dneska jak přejetá bagrem, uf... večer na mě vlez bacil, tak se za chvíli balíme a jedu nakoupit zásobu papírových kapesníků a nějaký ty kapky do nosu. Včera jsem ani nevydržela dokoukat ten film, zato Pepinka měla elánu... Šly jsme spát před půlnocí, naštěstí budíček v pět a pak jsme daly ještě hodinku. No, já bych už vzhledem ke svému momentálnímu stavu brala víc, tím spíš když je venku tak hezky sychravo, to by se to spaaaloooo....
17. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Teda holky vy jeste zvladnete koukat na televizi?? To ja jsem koukala jen, kdyz mi mala usinala mezi 9-10 u prsu a ja s ni sedela v obyvaku. Ted kdyz spi v 8 tak jsem nejpozdeji do pul hod taky za ni. Ale asi to bude tim, ze jste vsechny mladata a spankovy deficit zvladate lip nez mi staresiny:slight_smile:)
17. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
No, tak já když chci něco vidět, musím si to nahrát a koukám pak ze záznamu při kojení :wink: Včera jsem viděla půlku Hříšňáku, protože Pepinka dlabala :slight_smile: No a stejně jsem tak napůl vytuhla... Když nad tím tak přemýšlím, tak zprávy jsem neviděla ani nepamatuju, uf...
17. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Ahojky! :slight_smile:

My televizi doma vůbec nemáme... :grinning:

Bepanthen je super! Taky používám a krásně pomáhá hojit i záděry atd.

Brisalku, nehodí se to, ale ,,stařešina" má jaký věk? Obávám se, že už taky spadám do této kategorie... :grinning: :grinning: :wink:
17. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Nám Bepanthen moc nevyhovoval...takže používám Sudocream....přijde mi, že tu prdelku líp chrání....
17. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
jee holky vy resite vek??do padesatky jste porad mladice....to ja posledni noci nespim vubec malej cestuje po postylce i se zavinkou a to jsem ji vcera jeste mokrou musela vysouset zehlickou a stejnak na prd ted sem ho soupla do spaciho pytle bez tech rukavku..a porad se tam vrti ale aspon se neodkope...ja mu musim zpatky pridelat ten mantinel..ale na tv koukam vcera jsem byla vecer pryc vratila se okolo pul 11 a dokoukala hrisnak a pak jeste ten film potom..v pul 11 sem maleho nakrmila a pak kazde tri hodky vzhuru :unamused: cekam kdy se to zase zmeni on to ma kazdy tyden jinak..tak se tesim az zase bude mit to obdobi a bude spat az do 4,5hodin
17. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahoj perchti, 34:slight_smile:. My pouzivame taky Bepanthen a zatim vyhovuje, ale mame obrovskou spotrebu. Treba toho sudocremu staci mene.
Holky neporadi te mi. Nase mala odpoledne hodne breci, tak od te 4, 5 hodiny by chtela byt porad u prsa. A od nekdy 5tt, kdy jsem na to nahodou prisla (do te doby byl vzdy maraton nekalikahodinoveho noseni a kriku) je treba 2-2,5 hodiny prisata a takhle usne:frowning2:. A v podtsate i pres den kdyz moc nespi a je unavena tak funguje jen prso. Dudlik si parkrat vzala, ale moc ho nechce. Vyzkousela jsem Aven, NUK, Canpol, Sauvinex. Chtela bych ji to nejak "odnaucit" protoze me z toho docela boli prsa a hlavne kdyz opodledne chce kazdych 45 min pit, tak pak vecer toho tam na piti moc neni....
17. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
mončo tak co Jiříček, jakpak vám roste? Kolik bumbá? :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
brisalek....a dáváš Vigantol? Nedávno jsem se dočetla, že vigantol způsobuje nespavost, plačtivost, nervozitu, žízeň atd. No, prostě, co lidi popisovali, tak to vypadalo jako u nás....co jsem přestala vigantol dávat, je Mikula jak vyměněný a po 2měsících mi začal spát i přes den, je mnohem klidnější, spokojenější, už tak často není u prsa....takže půjdeme radši koupit rybí tuk...
17. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
brouci samozrejme, ze davam. Ale to si moc nerisknu ji ho nedavat. Posles nejaky odkaz na ty diskuze nebo clanky...diky
17. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
A brouci za jak dlouho se to projevilo, ze se maly zklidnil?
17. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahojky,

teda jsem zas jak praštěná dneska, počasí akorát na spaní. Vojta se v noci vzbudil ve 4, pak v 7 a o půl devát mě vysloveně vyhnal z pelechu :sweat_smile:

Dneska jsem vyměkla a jako zppřísáhlý odpůrce dudlíků jsem ho Vojtovi dala, aby si ty ruce neuhryzal. Mám doma jeden Nuk, co jsem od někoho dostala. No nechce ho, pocucá to, zjistí že nic neteče a vypline to obloukem ven. A má z toho obrovskou legraci. Odpolko jedem nakupovat, tak mu zkusím koupit Avent, používá ho malá od švagrový a prý je super, tak uvidíme, budem experimentovat....

Brisalek - to je blbý, musí to být nepříjemný. Nevim co poradit, zkusili jste ji třeba udrncat kočárku?
17. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Tak třeba tady... http://www.ordinace.cz/diskuse/detske-zuby/10041/ Stačí do googlu zadat vigantol a nespavost.... Co jsem si ještě vygooglila, tak sem tam nedat vigantol nijak neuškodí....prostě radši budeme teďka dávat ten rybí tuk a chodit na sluníčko,když bude. U nás se to projevilo do dvou dnů...
Samozřejmě to tím vigantolem u vás být nemusí, spíš to dávám jako variantu, u nás tomu tak bohužel je, Mikula je asi citlivý na nějakou složku, co to obsahuje.
17. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
brouci..přijde mi to jako pěkný nesmysl o tom vigatolu pochybuju že jedna kapka denně by tohle způsobila a navíc v než. účincích o tom nic nepíšou.... :confounded:

my požíváme krém na opruzeniny o Johansona a jsem max. spoky..nemáme ani jednu opruzeninku... :wink:

jirinka....lepší dudlík než ruka...dudlík můžete jednou vzít a společně vyhodit, ruku mu neusekneš.... :grinning: mojí kamaráky holčička neměla dudlík a cumlala palec chodí do první třídy a cumlá si ho pořád rostou jí křivě zuby a je to děs.....ale opět je to každého věc...
17. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
S tím Vigatolem mi to taky přijde divný.....

Pehaka - jasně, já vím :slight_smile: No s dudlíkem se nám pořád moc nedaří, chce spíš prso :grinning: Tož ale já žádný dudlík nejsem :grinning:
17. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
Diky brouci. A projevovalo se to i v noci. Ona mala v noci celkem spi...ted od 8 do 11-12, pak do pul 3-4 pak se vetsinou od 5 krouti a bruci...a v stava mezi 6-7. Coz si mylsim neni tak zle. Prvni 3 tydny spala dokonce od 9 do 3-4.
17. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
No muzeme to 2 dny zkusit za to asi nic nedame. A ted my dochazi, ze ja ji ho asi davam jeste nekdy vic, protoze to kapatko je "hrozne".
17. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahoj holky, docitam co jste tady za 2 dny napsali. My vcera jeli ukazat mimco do prace, takze jsem drandili. Mala se vezla poprve pres 80 km v autosedacce - strasne miluje to houpani takze to cele prospala :grinning: musi si zvykat, rodice mam pres celou republiku a budeme tam jezdit casto a pravidelne.
Blinkani uz je lepsi, naucila jsem se s ni moc nemanipulovat a bryndacek mame take cely den a noc.
Jinak mam dalsi problem - strasne jsem ji chtela naucit aby spala ve stojicim kocarku na terase a mrska mala nechce - chce se jen vozit. :unamused: nemate nekdo nejaky trik jak ji to co nejdrive naucit? Bojim se, aby nebylo uz pozde :fearful:
17. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
musim bezet, uz to na me zase krici hlady :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Mně to taky přišlo jako nesmysl, jenže co nám Mikula začal spát....a nic se nezměnilo, až na ten vigantol...a když nám i návštěva řekla, že už nevypadá tak utrápeně....jak jste tu psaly, jak vám děti spí, tak já tu mohla akorát tak brečet...protože nám Mikula spí akorát tak nějakých 7-8h v noci, s přestávkama..a to dost neklidně...když jsme to řešili s dr, tak se jen smála, že to musíme vydržet...přes den nám prostě nikdy neusnul...
17. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
no každý mimi je holt jiný... Vojtíškova o 1,5měsíce starší sestřenka přes den taky skoro nespí a neumí usnout sama....

my taky ve stojícím kočárku moc nespíme, jak se zastaví, tak je Vojta vzhůru do 10 minut. Ale většinou stačí aspoň houpat. Uplně nejspokojenější je v postýlce, chvilku vydrží na hrací dece a v lehátku se mu momentálně moc nelíbí....
17. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
ten sudokrem je taky super meli jsme vzorek z porodky a vydrzel nam fakt dlouho..evi malej porad pije tech 145ml a 4 odmerky a v pohode ..jen v noci je neklidny...ale jinak je to slunicko..a co ty??co delate kdyz je venku hnusne jak zabavite miminka??nas malej od 4,5 hodin uz jen place dokud ho nevykoupu
17. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
Hm, tak to my zkoušeli různě uspávat...ale marně..přitom na M. bylo vidět, že by spal...no, snad jsou ty 2měsíce pláče za námi...a že konečně vyrazíme i na pořádnou procházku...protože já už byla zralá na to si hodit mašli...
17. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
my zatim dudlika nedavame - mala ho nechce, prso necuca takze zatim dobry.. :grinning: rucicku si duda jenom kdyz ma hlad (to dela hodne mlaskave zvuky) :grinning: a nebo kdyz tlaci (asi ji to pomaha vytlacit prdiky - to jsou pak zvuky skoro neslysitelne) :dizzy_face:
Ted mi prave uz od cca 13. hodky spi dole na gauci oblozena polstarkama. My zatim spime uplne krasne, idealni noc je usnout kolem 8 a do cca 1 v noci spi, potom se vzbudi mezi 5-6 a pak jeste spime tak do cca 9. Takze na hodiny jsem vyspana celkem dost, ale porad jsem si nezvykla na ten prerusovany spanek.. :sweat_smile:
Opruzeniny jsem meli ve 2. tydnu - pouzivam latkove pleny a ze zacatku jsem nevychytala jak casto prebalovat - takze jsem vyzkousela Rybilku - moc nepomohla, od Johsona - taky moc nepomohl a Sudocrem byl super - ten nam to behem 3 dnu krasne vylecil a ted mame vsechno krasne a vonave.. :grinning: Takze pouzivame Rybilku a kdyz je naznak cerveneho zadecku, sahnu po Sudocremu..
17. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
mončo, tak to je fajn, že se vám daří.Takže pijete 160 dohromady? Nebo 145 dohromady i s odměrkama?
17. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.