• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahojte holky,

kj.kriv: Jéé, tak na ty stránky už jsem narazila několirkát, když jsem hledala nějaké říkanky.....jsou fajn a moc se milíbí znak na sluníčko, taky ho malé začínám ukazovat, když oddělávám třeba žalůzie...nebo když jí svítí do očí.....:slight_smile: o piškotech si myslím to co ty.......budu jí je dávat, ale později......

Achina: To s lepkem to vím, malé ho obšas dám, ale myslím si, že by ho děti neměla mít až tak často......včera jsem ve zdravé výživě natrefila na křupky z pohanky jsou bez soli, jen čistě pohanka a malé moc chutnají :slight_smile:, tak jsem ráda :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj holky,
s tim kousanim, nas malej je jak Jozin z bazin - kouse, saje, rdousi, a to doslova! Ja uz jsem pohryzana na rukach i na brade, vzdycky mu rikam "ne ne ne", ale on se jen smeje a za chvili me zase nepozorovane hryzne, rostak jeden :grinning:

Pohybove je teda uzasne sikovny, to bych pred mesicem vubec neverila, zacal lezt po cryrech, seda naprosto bez problemu, chodi kolem nabytku a obcas se i pusti a chvili stoji bez drzeni, a co je neuveritelne, dokaze lezt mrstne po schodech, kdybych ho vzdycky tak na patem nechytila a nesundala dolu, tak v pohode vyleze az do patra.

A dnes se nam stala naprosto ale naprosto neuveritelna vec! Jak jsme jeste donedavna vstavali petkrat za noc, tak ted posledni dva tydny uz jen dvakrat, no a dnes, poprve ve svem zivote, prospal celou noc!! Holky, ja ho byla trikrat v noci kontrolovat, jestli je zivej :grinning:
Kez by mu to uz zustalo..... nebo aspon se k tomu nejak postupne dopracovat, to by byla nadhera!

A predstavte si, vcera jsme byli v parku na houpacce a najednou slysim, jak vedle me nejaka maminka mluvi na dite cesky! Ja jsem se uplne orosila vzrusenim jen pri te predstave, ze by mohla bydlet nekde v okoli! A tak jsem na ni hned promluvila a je to tak! Bydli asi deset minut od nas!! Jmenuje se Jana a stravily jsme tam potom spolu asi dve hodiny a hned jsme se domlouvaly co dal, take tu nezna zadnou Cesku a byla stejne nadsena jako ja!
Ma dvouleteho chlapecka a ceka dalsi mimi, je ve tretim mesici.
Holky, to je takova bomba, ze tomu doted vubec nemuzu uverit, takova stastna nahoda! :dizzy_face:

A to je ode me z dobrych zprav asi vse. Mejte se krasne! :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 22:31  • Odpověz
Čauky,
joplin: já si myslím že je to super, vidět jak i malé dítě dokáže říct co chce a vidí :slight_smile: Lili je nejvíc nadšená ze znaku pro pejska, akorát já si připadám trochu jak blázen, takže na veřejnosti alespoň nefuním :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: s tím lepkem se nemusíš bát, alergie na lepek není ovlivněná věkem, nedá se z ní vyrůst, takže kdyby ji dítě mělo, projeví se tak jako tak a v podstatě čím dříve je zjištěna tím je to lepší.

kirkee: teda to jsem ráda, že nejsem jediná koho se snaží dítě spořádat zaživa :grinning: brada je u nás taky oblíbená :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajímavé je, že nikoho jiného nekouše, jenom mě :sweat_smile: to spaní vám přeju, třeba už mu to zůstane :wink: my to tak měli ve 2měs, asi 14dní spala až do rána ale pak to zase přešlo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: s tou českou mamčou je to teda super, hezká náhoda, tak máte nové kamarády :slight_smile:

Jinak Lili už se konečně přestala bát našeho pejska, dneska mu zkoumala oko, čumák a pak tlapu a když si ji skrčil pod sebe, tak popolezla blíž aby na ni dosáhla :grinning: a taky travička už pro nás není takový strašák jak byla, už je ochotná si na ni stoupnout :slight_smile: tak zatím dobrou noc :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 23:12  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:

j.kriv: Bobek, bát se travičky :slight_smile:, naše Eli se bojí, když se nahlas směju - taky zvláštní....nebo když se na ní hodně zamračím......naši mají taky pejska a toho se nebojí, sahá mu na čumák a na fousy...ale když zaštěká tak se leká.......já jsem se jako dítě bála podívat do tulipánu a taky hřibů....a teď je mám moc ráda :slight_smile:

Kirkee: Eliška mě kouše do ramene, když jí nesu nahatou do koupelny - kouše mě radostí, ví že se bude koupat :slight_smile:...sem tam mě kousne do nosu - ona tak dává "pusinku".
Je moc fajn, že máš novou českou kamarádku, ono je někdy potřeba se vyventilovat někde jinde....já mám poslední dobou problém pořádně si pokecat s kamarádkami - co jsem se s nimi scházela dřív - většina z nich ještě děti nemá, studuje, nebo čerstvě pracuje.....tak je moje vykládání o tom, jak už Eli sedí, nebo, že řekla TATA moc nebere......a moc mi nerozumí- jedna mě teď vcelku nadzvedla ze židle, když mi řekla, že už se teší až bude na mateřské, že to musí být pohoda mít volno a nechodit do práce :slight_smile:...HAHAHA
31. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz
Ahoj Holky,

j.kriv: To máte super, že vydržíte na nočníku i snídat. My jsme začali na nočník tak kolem 6-7 měsíce. Ze začátku vzorně čural i kakal. Neměla jsem 14 dní pokakanou plínu :slight_smile: . Je zajímavé, že někdy na něm posedí a krásně se vyčurá i vykaká a někdy napne nožky a nechce a hned se vyčurá ve stoje nebo v sedě na zem. Říkám si, že má už období bojkotů a vztekání.
Ty stránky se znakováním jsou super, my jsme kdysi koukali na jedny v angličtině.

kirkee: To je fajn, že máš spřízněnou duši.
31. kvě 2010 ve 22:52  • Odpověz
Joplin: jé, Marťas dává pusinku úplně stejně jako Eli a taky mě kouše do ramene, ale jestli radostí, to nevím :slight_smile: . Na psy se směje, moc se mu líbí, zvlášť na jednoho, kam chodíváme na procházku a taky u babičky. Dělá vždycky HAHAHA a jakoby vzdychá :slight_smile:. Jinak hrozně frčí TATA, kdy řekl MA-MA, ani nepamatuju a většinou jenom, když ho něco trápilo, snad se zase brzy dočkám.

Dobrou noc
31. kvě 2010 ve 22:57  • Odpověz
Tak dneska už naposledy, odkaz na ty stránky se znaky, je zvláštní, že jsou zase jiné, než ty na českých stránkách:
http://www.signwithme.com/002_browse_signs.asp
31. kvě 2010 ve 22:59  • Odpověz
ahojky holky chodí ještě do této diskuse holky z dřívějška?? :slight_smile:
1. čer 2010 v 19:16  • Odpověz
Ahooooj jeudi, obcas se tady objevi perchticka a kuchy jinak jsem tady vetsinou jen ja:frowning2: :slight_smile:. Jak se mate???
2. čer 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky! :slight_smile:

Je fakt, že to tady flákám. Je toho hodně a na internet moc nezbývá čas... :unamused:

Viki už má devět zubů a snaží se stavět pomocí nábytku atd. Jinak je to zlatíčko. Krásně žvatlá, sám sedí a hraje si a pěkně se rozjedl. :dizzy_face:
Jo a začal spinkat celou noc. Usíná kolem devíti a spí do šesti s malými pauzami na pití čajíku. Super!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No nadhodím další téma. Kdy plánujete dalšího prďolku? My přemýšlíme, že bychom klidně zase všechno nechali na přírodě a osudu. Od teď. Buď to vyjde nebo někdy nebo vůbec. Každopádně bychom to měli z krku. Chceme totiž dvě děti a vlastně už ani není moc na co čekat. Je mi 32 a příteli 36... :confused: :grinning:
Jak to máte vy? :wink:
2. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz
ahojky holky tak to gratuluji k zoubkum nam teprva lezou dva dalsi nahore takze mame porad jen dva :unamused: malej uz nam taky smejdi okolo nábytku,ale na chození to ještě nevypadá..dělá tanyny paci paci pápá..perch..vy uz planujete druhe mimi?tak drzim pesticky mi jsme uvazovali taky ale jelikoz uz mam dve tak s tim tretim jeste pockam ..a to hodne dlouho ..sice snim o holcicce,ale zatim opravdu jen snim.je mi 23 teprv tak mam jeste cas :slight_smile:
brisalek:mame se celkem fajn jen to pocasi mi leze krkem..psala jsem si s pehakou a s kuchy jedna z nich ceka druhe mimi myslim že kuchy,tak budou mit taky dve miminka :dizzy_face: a co vy jak se vám daří?
2. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz
Ahojky jeudi, ty jsi teda mladoska:slight_smile:. Me je 35 a manzovi bude 39:frowning2:. Mysleli jsme , ze druhe budem chtit celkem rychle, ale po te nasi dracici se MI (manza chce porad:slight_smile: ) moc nechce. Zatim to vidim tak az male bude 4-5 let, jak moc si budu pripadat stara... :slight_smile:. Jinak asi jako jedni koukam vstavama 2-5x a od 4-5hodiny rano je se mnou v posteli a "cuca" skoro porad. Moc porad nepamame, nemame na to cas, protoze se nezastavi a chce jen chodit za ruce, ale na samostane to zatim take nevypada. Pusinku skoro nezastavi a vubec uz je to fajn, jak se zuli, vse opakuje, kazdy den se neco uci, tuli se, dava pusinky...., ale taky je pekny vzteklounek:slight_smile:. Jsme ted u nasich tak vas spis jen ctu. Hezke snad uz od zitra trosku slunecnejsi dny.
2. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahojky,
pokud nám to vyjde jako poprvé, tak bychom chtěli druhé mimi příští léto, jak bude mít malá 2roky a pak na další větší pauzu, jinak náš taťka chce dětí pět, já čtyři tak uvidíme kdo z koho :grinning: no takže jak budem konečně v našem baráčku, což by mohlo být tak za měsíc dva, tak už to taky necháme na přírodě :slight_smile:
no a počasí je teda opravdu hnus... :angry: procházky v děšti, ani na houpačky nemůžem zajít... :unamused:
2. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz
ahojky holky,
opet se hlasim od rodicu z Moravy :slight_smile:
O pocasi mi ani nemluvte, celou dobu co jsme tady tak prsi!!!!!!!!!§ proste hnus :angry:
Druhe mimi jsem ja puvodne planovala tak za cca 3 roky, ale Kacenka je zatim tak hodna, takze pokud si behem pristi zimy nesezenu dzob co bych chtela, tak nechame mimi uz od te doby na prirode :slight_smile: tak by mohli byt prdouskove cca 2,5 roku od sebe.. :grinning: no, manza je rad, chtel deti brzy po sobe, ale jak jsem psala, vse se uvidi pristi rok v zime..
3. čer 2010 v 09:00  • Odpověz
Ahojky...tak jste dobré,že už plánujete druhé mimi..Já si to zatím nedovedu ani představit,ten náš čertík mi dává tak zabrat že nevím nevím zda bych to zvládla..My jsme si tak říkali že bychom se začali snažit příští rok v létě..na podzim..uvidíme..Mě letos bude 33 a příteli je 35,děti bych chtěla tři,tak to bych si měla asi pohnout,at pak nejsem moc stará :grinning:
Přestávám kojit,už asi 14 dní,čekala jsem že bude hrůza,že bude malý vyvádět a světe div se-nic...hned poprvé vypil UM 240ml,ani se nezarazil,že pije něco jiného..A od té doby i líp spí,chodí v osm a na mléko se budí až v pět,o půl šesté,jednou dokonce až v šest hodin ráno,snad to vydrží už napořád..konečně se trochu vyspím!Akorát s tím usínáním to ted není nic moc,dřív jsem ho položila a spinkal a ted k němu musím tak 2-3krát jít a uspat..
Kolik vám prdolky vypijí vody nebo čaje?Matýsek nechce nic,vypije za den tak max.80-100ml vody nebo čaje,většinou ale míň..z hrníčku pije krásně,ale jen mléko..Zkoušela jsem i štávy,ale nevypije toho víc jak vody :frowning2:
3. čer 2010 v 09:22  • Odpověz
Ahojky ,po delší době, dočítat moc nestíháme. :slight_smile:

vecernice: plánujete? My už máme vymalováno a vypadá to spíš na 2 kluka :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude mazec....a zvládnout se to dá,tedy doufám.... :grinning:
3. čer 2010 v 11:29  • Odpověz
jinak mimi je zdravé,kope jak dráček a Maty je lenoch a ikdyž umí a obcházíkolem všeho sám jako na potvoru chodit nechce ani za ruce, hned leze zase na 4 :frowning2: tak už mám vyhlídnutý tandem dopravní prostředek.... :wink:
3. čer 2010 v 11:30  • Odpověz
Ahoj holky,
taky teď v poslední době moc nestíhám... občas sem jen juknu, co se děje nového... ale asi na mě opožděně leze jarní únava :sweat_smile: U nás je teď hodně nového, leze konečně druhý zoubek a Josefínka si stoupá kde se dá :grinning: takže mám taky pořád co dělat... no, ale ještě nemá vychytané přistávání, uf... zrovna před chvilkou pěkně žuchla a bouchla se do hlavičky... tak jsem byla foukat a nakonec zabrala psí hračka :slight_smile: odvedla pozornost...
strašně si v poslední době oblíbila psí hračky, takže se zabaví i naše čtyřnohé holčičky :slight_smile: Pepinka má nejradši ty pískací, jak s nima mlátí o zem, tak vydávají zvuky a pejskové přiběhnou a začnou se s ní o to prát... no sranda :grinning:

j.kriv: pejsek je zlatíčko... je to teda torpédo, ale je moc hodná a šikovná... občas teda ještě vytočí páníčka loužičkou... jako (myslím, že to bylo) minulý týden, kdy přišla za ním do obýváku a vyčůrala se před ním na koberec... manža byl vzteky bez sebe a jak jí huboval, tak se ještě jednou vyčůrala :grinning: takže občas se ještě zapotíme... ale už chodíme na cvičák, začínáme pomalu trénovat překážky a na konci července, až jí bude 6 měsíců vyrážíme na první závody :dizzy_face: ale aspoň se mám zase nač těšit

jinak miminko teď teda fakt neplánujeme... nebo abych byla přesnější, já ho teď nechci... manžovi je to fuk... ale měli jsme prvních 6 měsíců doma fakt mazec, teď je konečně relativně klid, tak si to chci užít... navíc, kdyby to druhé mímo mělo být stejné, tak na něj chci mít víc času, teď by to bylo hodně náročné... navíc jsem po sekci, takže když mezi nimi budou 3 roky, tak to bude akorát :slight_smile: ale příroda je příroda, tak uvidíme, jak to nakonec vyjde :wink:
3. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz
Ahojky,
kuchy:tak to je krásný, že je všechno v pořádku, určitě to jde zvládnout, ono hlavně nic jinýho nezbyde :grinning:

vecerrnice: mně Lili vypije tak 150ml vody přes den, ale to tak 5x za den pije ještě ode mě, no ale zkoušeli jsme odšťavňovač, dala jsem dvě mrkve,jablíčko a pomeranč, dávala jsem malé ochutnat a ona vypila najednou přes 200ml :grinning: ovocné šťávy jí jednou hodně

martulikk: tak to musí být sranda, pozorovat Josefínku s pejskama jak se přetahují o hračky :slight_smile: hlavně že si holky rozumí :wink:

no jinak my máme dnes po 10 měs. poradně, tak jsem tu naši "prďolu" podcenila...máme 10,1kg a 79cm :grinning:
3. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
autor
J.kriv - Tý jo! Čtyři děti! Máš můj obdiv... :confused: :grinning: :dizzy_face:
No my jsme si právě říkali, že kdyby se další dítko povedlo už teď někdy, tak to všechno sfoukneme naráz. Tedy myslím tím péči, kdy toho stejně moc nestíhám a asi je jedno, skáču-li kolem jednoho nebo dvou. Jinými slovy, neumím si představit, že Viki trochu povyroste, mě se naskytne víc volnosti a do toho bych měla začít všechno odznova. To bych se do čtyřicítky pěkně zakufrovala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: V dobrém myšleno samozřejmě. :wink: Takhle máme všechno pro mimi ještě doma a celkem nezaprášené a já už jsem na tu ,,otročinu" jaksi navyklá, že už mi to ani nepřijde... :angry: :slight_smile:
Ale jak píšu, žádná křeč. Bude bude, nebude nebude. :wink: :sunglasses:

Viki toho taky moc nevypije, ale plíny má počůrané festovně, tak mu to asi stačí. S čajíkem ho otravuji pořád. Vždycky trochu cucne a šupajdí dál... :slight_smile:

Kuchy, je dobře, že jste v pořádku a pohodě. Budeš-li mít doma tři chlapy, tak to bude celkem ,,tóčo"! :grinning: :dizzy_face:
3. čer 2010 v 15:31  • Odpověz
perchti: tj, ale co je dáno,to už bohužel neovlivním :frowning2: .....no co, kluků je málo..... :slight_smile: Já ty chlapy zkrotím.... :grinning:
4. čer 2010 v 07:26  • Odpověz
Ahoj holky, kdyz uz jste u toho poctu deticek, tak vam poseptam tajemstvi - vypada to, ze by se nam mohlo v unoru narodit druhe :wink:
Zadarilo se na jeden jediny pokus, z cehoz jsem teda dost v soku, tak ted uz jen aby to vydrzelo a nic zleho se nestalo.... tise doufam. A nikomu z rodiny zatim nic nerikam, chceme si to s manzelem zatim nechat pro sebe a vyckat, co se bude dit...
Drzte mi palce!! :wink:

A jestli se chcete pobavit, tak kouknete na tuto skrytou kameru, ja jsem se malem pocurala smichy:
http://www.stream.cz/video/216511-skryta-kamera-u-hrbitova-d

Mejte se krasne! :slight_smile:
4. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ahojte,
kirkee teda tak to je krásný, moc blahopřeju!!! :wink: tak to vám hezky vyjde i s tou další češkou, že budete mít skoro stejně starý mimča :slight_smile: tak držím pěstičky ať vše dobře dopadne :wink: jinak skrytá kamera mazec, taky jsme se lámali smíchy, ale teda nevím co bych dělala, tohle zažít... :grinning:
4. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj holky, tady se to nejak rozjelo, tak se zas pridam, moc ted nestiham, chytla me totiz kocarkova manie, chci jeden prodat a dva koupit, tak mi to krome jineho dava docela zabrat. Nevim, jak ve vasem pripade, ale ja nez vyberu kocar, to je vecnost.
Jinak jsme byli na 10.mesicni prohlidce, malej prekvapil, ma "jen" 9 kg. Myslela jsem, ze bude mit urcite 10 :slight_smile: Normalne, doktorka mi doporucila, at uz pouzivam kravske mleko, tak jsem z toho takova rozpacita. Myslim, ze do roku jeste pockam.
Co se tyka dalsiho potomka, tak my zatim jeste neplanujeme, jsem po cisari, tak musim pockat a navic se ted na to jeste necitim. Ted me teda prekvapil manzel, ze by chtel deti brzy za sebou. Ja myslela, ze bude chtit opak, tak mam z toho radost. Tohle leto bych si chtela uzit "netehotna" a pak uvidime, rozdil mezi detma bych chtela cca 2,5 roku. Ale kdovi jak to bude, mam vrozenou vadu delohy, tak si priroda treba udela sama co chce. Je mi 31, manzelovi 29 :slight_smile:, tak neni uplne kam spechat, spis pak kvuli praci, prece jen penizky budou potreba.
Jinak bych samozrejme moc chtela holcicku, ale 2 chlapecci budou taky super. Jako "mala" jsem vyhlasovala, ze 2 holky ani za nic, to radsi 2 kluky, tak uvidime, co budu rikat potom. :grinning:
Kirkee, moc gratuluju a drzim palce, at vse dobre dopadne. :dizzy_face:
Kuchy, ty se taky drz, pockej, jak budes rada, ze si chlapi vyhrajou. Segra ma taky dva kluky a jak si vystaci !!
j.kriv - 4 deti, tyjo, to sem schvalne budu i po letech chodit a budu sledovat, jak se vam rodinka rozrusta. :slight_smile: Jo, a taky napis, jak s tim vasim materskym centrem, neco uz planujete? Je to fakt zajimavy.
Mejte se hezky, uzijte si slunecneho vikendu a dobijte si energii !!!! :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 23:07  • Odpověz
Ahoj,
achina: no my jsme to nakonec pojali v první řadě jako soukromé "jesle" a "školičku" a zatím se nám přihlásili dvě děti, 12 a 18měs, nepočítali jsme s tak rychlým zájmem, takže rychle nakupujem vybavení :grinning: no a na podzim si chci udělat lektorský kurz baby masáže a potom plavání s dětmi a postupně bychom nabídku rozšiřovaly. akorát nevím, jak to vyřešíme až bude jedna z nás mít 2.mimi, protože chceme obě brzy... :sweat_smile: no ale zatím to vypadá nadějně. chci ještě zkusit bývalou práci, že bychom přednostně braly děti jejích zaměstnanců, jestli by nás nepodpořili... kočárkovou mánii taky znám, akorát že já si nechala i původní, takže teď mám 3 :grinning: a už si vybírám jaký pořídíme pro druhé :grinning: s tím mlíkem bych taky radši počkala...
5. čer 2010 v 08:15  • Odpověz
Ahoj holky, kdyz jsem jeste vratim k tem dalsim miminkum, tak ja jsem take po cisari. Dr rikala, ze z medicicnskeho hlediska muzu byt rok po porodu znovu tehu, ale ze mi doporucuje odstup 3 roky, ze to rikaji jak psychologove tak, ze vidi maminy u ni v ordinaci, ktere maji deti od sebe 1-2 roky a ze 99% z nich rika, ze uz by to neudelalo:slight_smile:.

Holky jak jsem si tady stezovala, ze mala nechce moc jist tak ted uz neji vubec nic:frowning2:. Vcera mela par kousku varenych brambor, dohromady tak 3/4 bramboru, 1/4 bananu a kousek rohliku !!! Takhle uz to vypada asi 5 dnu. Ji jen co muze vzit do ruky...zadny lipanek, jogurt, kase omacka...nechce ani maso do ruky...Jsem z toho nejaka "spatna" je take hodne uknourana chce byt jen u mne, tak jestli jsou to zuby??? Pred tim uz jedla jen ten banan namackany s jablkem nebo s jogurtem a take ne moc a ted uz nic???

To materske centrum je zajimave, take si rikam, ze by bylo neco potreba tady okolo, protoze je vse daleko, ale potrebovala bych k tomu asi jeste nekoho, kdo by to chtel se mnou podniknout:.-)
8. čer 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
Ahojky!

Brisi, klidně to můžou být ty zuby. Malý to měl naopak. Nechtěl nic kromě jogurtů a kaše a taky byl ukňouraný a víc tulivý... :fearful: :slight_smile:

Já jsem původně byla taky pro odstup mezi dětmi tří let minimálně, ale teď se spíše kloním si to vyřešit všechno dřív a o to dřív se těšit z toho, jak rostou společně, jak si vyhrají a rozumí atd. Je mi jasné, že to bude hodně náročné, ale fakt na sobě pozoruji už teď ,,opotřebení věkem" a nechce se mi čekat, až to bude ještě znatelnější. :sweat_smile: :wink: A jedno dítko nechci. Tak se mi to pořád dokola honí hlavou... :confused: :wink:

Jinak, Vikýsek se staví na nožičky, kde může. Směje se u toho jako jelítko. :dizzy_face:
8. čer 2010 v 16:46  • Odpověz
ahoj holky, v čem spí vaše mimča teď v těch vedrech? já dávám malé pyžámko, ale nepřikrývám jí... od úterka máme nějakou virózu, horečky se nám drží na průměru 38,5 :frowning2: takže je pořád chuděra morká... bojím se nechat jí na noc jen v bodyčku s krátkým rukávkem, protože jak se zavrtí, tak se odkope a bude mít holé nožičky... jak jste na tom?
11. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz
Ahojky,
martulikk: malá spala ve vršku od pyžámka, ale teď dva dny už jen v tom body a okrytou a stejně je v noci zpocená a to máme puštěný i větrák... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no snad teplota brzy ustoupí, to bude beztak tím vedrem, je to nápor na ta malá tělíčka :unamused:

no jinak Lili se každý den cachtá v bazénku na terase, ven vůbec nechodíme, má tam sice studenou vodu (tak 23°C) ale jak pořád skotačí tak jí to ani nevadí :slight_smile: za chvilku jí tam šupnu zase :grinning: tak přežijte vedra ve zdraví :slight_smile:
11. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky,

uf, dlouho jsem nepsala ani nečetla.

Květul už je normální opice. Vyleze všude, doběhne všude, všechno chce a když to není, tak se vzteká. Mluví jak divá.

Holky se také pořád koupou a řádí s puštěnou hadicí. Je to legrace, už se krásně zabaví spolu, ne tedy že by mě nepotřebovaly, ale rozhodně to není tak, jako když byla Bělka sama.

Co se týče druhých dětí a porodů. Já Bělinku taky rodila císařem, mezi dětmi mám rozestup 2 a čtvrt roku a nikdy bych to neměnila. Květuli jsem rodila normálně. Moje švagrovka má dítka 1,5 roku od sebe, obě císařem a je taky moc spokojená. Takže asi jak kdo :wink: . Taky mám kamarádku, která má děti 6 let od sebe a je taky moc spokojená. Prostě, jak to chcece, tak s tím budete spokojené :wink: .
11. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.