• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naši ,,ráčci a lvíčci"

(Zamčená)
24. srpna 2010 
autor
Ahoj holky! :slight_smile:

Ta vedra jsou děsná! :stuck_out_tongue_closed_eyes: V noci je skoro dvacet stupňů, špatně se v tom spí. Já i malý pořád jen pijeme a já ještě lítám pak na WCko. :unamused: No necítím se ráno moc čerstvá... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Malý spí v tenkém bodýčku úplně bez rukávků. Sundala jsem povlečení z deky, že ho nadkryju jen tím, ale urputně se odkopává, takže spí celou noc jen tak. Ostatně já taky... :wink:

Dneska jedeme do Brna na dva dny na koňské, drezurní závody, tak beru malého i babičku, aby hlídala. Jsem zvědavá, jak to dopadne. Je to premiéra. Netušila jsem, kolik věcí s malým přibude k balení! :confused: :sweat_smile: :grinning:
za chvíli jdeme a budu jak soumar... :grinning: :dizzy_face:

No mějte se tu fajn a v pondělí ráno pa,pa! :dizzy_face:
12. čer 2010 v 06:10  • Odpověz
Ahoj, no tak u nás je už jasno... máme šestou nemoc, ach jo... horečky přešly včera přes den a místo nich máme pěknou vyrážku :frowning2: v noci malá vůbec nechtěla spinkat, byla jsem s ní 4x vzhůru a to vždycky tak na hodinku... ona se snažila spinkat, ale pořád cestovala po postýlce, hrozně se vztekala, no děs... doufám, že to je kvůli té nemoci, jsem jak přejetá bagrem...
12. čer 2010 v 11:58  • Odpověz
Ahoj holky, my taky strasne spatne spime, a ted v tech horkach je to desny. Maly si v noci poplace normalne, natoz ted. Vcera sel spat ve 21h, ve 4h se probudil, byl hodinu vzhuru, museli jsme si ho vzit k sobe a u pred 7 byl zase vzhuru. Takhle podobne uz je to tak tyden. S manzelem jsme nevyspali a maly je pln energie :frowning2: Jinak spi v bodycku s kratkym rukavem a davam mu spaci pytel, ale castecne rozepnuty, prijde mi, ze kdyby mel celou noc hole nozky, tak nic moc. Ja se taky prece jen trochu prikreju.
Holky, jakym opalovacim kremem mazete sve deti? Jak vysokym faktorem?
martulikk - my jsme si sestou nemoc taky prodelali a byla to hruza. Ale vy uz jste skoro venku, jakmile je vyrazka, tak je vyhrano. Uricte je to tou nemoci, maly po nocich strasne plakal.
Mejte se, pekny zbytek vikendu :dizzy_face:
12. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz
ahojky,
perchti: jé, výlet závidím, taky bych se jela hned podívat, ale zatím mi to nevychází, tak snad příště...zkouknu aspoń záznam v tv :sweat_smile:

martulikk: přejeme brzké uzdravení :wink: malá mi takhle cestuje když usíná, takže co je horko, usíná až před desátou a to tak po hodinovém plakání... :frowning2:

achina: já mám krém s 50+, garnier, jsem s ním spokojená, malá si zvykla a vždycky když mažu, tak leží rozvalená a užívá si to :grinning:

Příští týden nám dorazí vozík za kolo, tak se těším, budem konečně jezdit po okolí a hlavně by v něm nemuselo být tak horko... akorát jsem zvědavá jak já si na něj zvyknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: na psa vedle kola jsem zvyklá, no vozík za kolem uvidíme :grinning:
12. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz
ještě v těhu jsem koupila pro malou krém od Nivey 50, ale přijde mi dost parfémovaná... takže jsem teď koupila Seba Med 50, není špatný, ale chci ještě teď koupit Daylong baby 30, hodně maminek si ho pochvaluje, doporučila mi ho i doktorka, neměl by mít ty chemické filtry... tak uvidím...
jak měla malá ty horečky, tak to byl děs... v těch největších vedrech a my se nemohli ani koupat... teď jsme se akorát vrátili z bazénu, babička byla vozit a my se šli s manžou trošku schladit... ale vůbec mě to nebavilo... bylo tam tolik maličkých dětiček a mě se stráááášně moc stýskalo po té mojí prďolce... no, snad to během týdne bude vše pryč a budeme moci vyrazit všichni :slight_smile:
12. čer 2010 v 16:21  • Odpověz
@brisalek tak jsi tak stara nebo mlada podle toho nakolik se citis-hele moji mamině je 43 a citi se na min myslim duševně-a je to občas znát no,občas mi přijde že má zastydlou pubertu :grinning: měli jsme tady u nás slavnosti tak to bylo fajn až na to horko ,a dneska jsem vystrčila nos a zima jak blázen.ještě že jsme se stačili včera ještě vykoupat
13. čer 2010 v 10:14  • Odpověz
@martulikk seba med je super jen je trošku dražší.ale ta kosmetika je celkově dobrá
13. čer 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsme se vratili z Ceska a moc jsme si to tam uzili - byla jsem s prckem sama bez manzela, protoze ten mel nejakou praci.
Teda prvni tri dny byla katastrofa, protoze malemu zacaly rust oba vrchni zuby a mel horecku a porad plakal a byl strasne mrzuty. Nikdo si nenechal vysvetlit, ze takovy normalne vubec neni, ze mu rostou zuby, a ze vsech stran jsem slysela, ze mam rozmazlene decko, ktere porad breci. To me dost mrzelo :unamused:
Po trech dnech ho to preslo a uz byl zase zlaticko sladke jako vzdycky :dizzy_face: A vsem sklaplo :angry:

Zacaly ho ted posledni dobou strasne zajimat zviratka, jak vidi pejska, kocicku, nebo holuby, tak je uplne uvytrzeni!
Byli jsme v jihlavske Zoo a to byla bomba, byl uplne stastnej porad a nadsenej, no uzasny! O vikendu se vypravime do Zoo tady u nas, at si tatinek to chlapeckovo nadseni taky uzije :slight_smile:

Byla jsem v CR na ultrazvuku a krasne nam tlouklo srdicko, tak se mi moc ulevilo, ale jasne, porad neni vyhrano a stat se muze cokoliv...... doufam, doufam, ze bude vsechno v poradku :slight_smile:

Mejte se krasne!
17. čer 2010 v 00:11  • Odpověz
autor
Ahoj Kirkee!
Tak koukám, že jsi vážně těhu! :dizzy_face: Gratuluji!!! :slight_smile:
Viki teď taky řeší zvířata se zájmem. Ale když se třeba ke psovi od ségry přiblížíme, jaště se trochu bojí a sáhne si na něj jen tak letmo a rychle. No ale žádný div. Je to rotvajler... :grinning: :wink:
17. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj vsem, kirkee gratulujeme a at je vse stale vporadku.

My mame doma kocku, takovou tu gaucovou panelakovou a to je male nejlepsi hracka :grinning: . Ale kocka je trochu podes a uz ji asi 2x skrabla, ale zlepsuje se a uz si vic a vic zvyka. No a sestra si vcera poridila stenatko, fenku, tak jsem zvedava co na to Anci az tam budeme bude rikat.

Holky hlasim, ze od stredy mala sama chodi:slight_smile:. Sice jeste prevauje za ruku, ale uz tech par krucku sama udela.

Zato s jidlem , kojenim a spanim je to porad des. A uby na ktere to svadime porad nikde:slight_smile: Uz ji zkousim davat i sunar, protoze jsem rohodnuta pres den prestat. Ale ona jak si s ni sednu na zem nebo uvidi jen raminko podprsenky...tak je jak divous a porad jen prso:frowning2:. Vcera v noci jsem se ji snazila uspat bez prsa, trvalo to tak 20min knourani, krouceni se.... , fnukani(ale ne primo rev, plac) pak usnula, ale za hodinu byla zase vzhuru:frowning2:. Ted zase vtsvame tak 4-7x za noc:frowning2::frowning2:.

Uz jsem taky myslela, ze umi pit z netekouciho hrnecku, ale jako by to zase zapomnela, takze je od ostatnich flasticek...cela mokra.
19. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
Kirkee i já se přidávám a gratuluji k těhu a přeji at je vše o.k.
Brisalek jééé malá už chodí,to jsi musela mít radost co?Já už se těším až Matýsek taky začne :slight_smile: Zatím se sám postaví,už vydrží stát bez opory celkem dlouho,vždy už to vypadá že by se chtěl rozejít,ale nakonec si klekne a leze po čtyřech.S jídlem už je to v pohodě,už se konečně pořádně rozjedl,děláme si srandu,že nás za chvíli sní,otesánek :slight_smile: Na svačinu sní klidně celý jogurt a k tomu ještě celý banán.Už papá nádherně i kousky,nevadí mu vůbec nic(to má po mamince :grinning: )Zrovna včera snědl celý krajíc chleba s máslem,zbyl jen kousek kůrky..Z hrnečku umí pít taky krásně,takže pije i mléko z hrnku..
Se spaním jsme ted taky v poho..usíná kolem půl osmé a budí se mezi 5-6hodinou,spinká celou noc..Takže vlastně máme zlaté miminko :slight_smile:
No a ještě k těm zvířátkům..máme celkem velkého psa(ridgebacka) a máme ho doma,takže malý je s ním v kontaktu od narození..A je super ho pozorovat jakou má strašnou radost když k němu pes přijde,olízne ho a malý se ho snaží chytit za jazyk,kolikrát má celou tu jeho malinkou ručičku v tém velké tlamě a chláme se a chláme..tahá ho za uši,za ocas,bije ho hračkou do hlavy..Kolikrát si myslím že má z toho psa větší radost než ze mě :frowning2: .Jen ho musím furt hlídat,protože je to temperamentní plemeno a ten náš je ještě tele,na podzim bude mít teprve 2 roky,tak si chce pořád hrát,tak aby malého nezhodil..ale jinak se mají rádi :slight_smile: ..A když jsme venku a potkáme jakéhokoliv psa tak je malý pomalu v tranzu a huláká haf haf..
19. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
Jo a dnes se nám prořezal sedmý zoubek :slight_smile: Ten dal Matýskovi hooodně zabrat,byl snad 14dní hooodně "umrčený",ale dnes konečně pohodička :dizzy_face:
19. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz
@brisalek jůůůůů :dizzy_face: gratuluji k prvním krůčkům to je ale šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
Ahojky,

my máme dnes oslavu Květušky, tak se zase sjede celá rodina. Teď mám plnou lednici, až odjedou, tak bude zase vymetená.
Včera jsme měli takovou naší malou oslavu, dali jsme Květušce dárky, udělali výzdobu. Z výzdoby byla nadšená. Pověsila jsem pár nafukovacích balónků a tři kulaté lampiony (má ráda balony) a pak jsem z kartonu z krabic vyrobila zvířátka, která jsme nalepili různě po zdech a oknech a skříních. Udělala jsem zvířátka, která zná, takže tu chodila, ukazovala, chechtala se a oči měla přes celý obličej. Taky jsme narafičili dárky. Dostala(y) zase nový stan i s tunelem, pak jsem objevila v jednom hračkářství gumová zvířátka, ale úplně krásná, tak dostala kravičku a prasátko a potom tohle http://www.kreativnideti.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=5567
20. čer 2010 v 07:39  • Odpověz
Holky, dekuji, jste hodne :slight_smile: Zatim u nas vypada vse v poradku.

Brisalek - Anicka je sikulka, ze uz capka! S tim kojenim to teda mate blbe, nektere deti jsou holt vetsi zavislacci nez ostatni.. My ted kojime jen rano, vecer a pres noc 1x - 2x, ale jinak si na prso ani nevzpomene a rano taky vubec nevyzaduje, to mu davam jen tak, aby mel mlicko..
Tak snad to u vas taky zacne byt brzy lepsi :slight_smile:

Vecernice - nas malej kdyz vidi v parku psa, tak radostne mava rukama a vola "pe! pe!" jako pejsek, je to taky sranda sledovat :grinning:
A mate teda uz hodne zubu, nam se teprve pred dvema tydny prorezaly horni jednicky, takze mame celkem ctyri.

Kveluse - pane jo, Kvetusce uz je rok. Blahopreji! Super, ze se oslava vydarila :slight_smile:

Kamaradcin chlapecek slavi prvni narozeniny ted o vikendu, jsme pozvani na picnic, tak jsem moc zvedava.
My budeme slavit v lete v Cesku s celou rodinou, tak se na to moc tesim :dizzy_face:
Uz pomalu vymyslim a planuji co a jak.
A potom budeme mit jeste jednu oslavu pro kamarady tady u nas. Mam tu uz tri kamaradky s detma, ktere se ale navzajem vubec neznaji, tak bych chtela udelat nejaky picnic v parku a pozvat je i s manzeli a detmi. Urcite to bude hezke, protoze tady je clovek vdecny za kazdeho krajana, se kterym se setka :slight_smile:
A vsichni se na to setkani moc tesi!

22. čer 2010 v 17:10  • Odpověz
ahojky holky,
stiham vas cist, ale bohuzel uz nestiham moc psat..
Ta nase cacorka me maximalne zamestnava, do toho zahrada, domek a taky moje mensi brigada - delam objednavky pro jeden prazsky pension, takze jsem sice porad na netu, ale ne na Koniku :frowning2:

Kirkee moc gratuluju k miminku, hlavne at je vse v poradku...
Ja si ted ani nedokazu predstavit, ze bych byla jako ty tehu... Kacka po me porad splha - rikame ji ze srandy horolezkyne nebot je schopna po me ci manzelovi vysplhat az na hlavu :grinning:

Kolem nabytku uz krasne chodi, drzi se jen jednou rukou a sem tam se i zapomene drzet, takze stoji bez opory.
Vcera jsme byly na 10. mesicni kontrole - drzi si porad modelkovske miry: 6,91 Kg :grinning: Zizalka nase

V lezeni je strasne rychla - je to nase elektronicka mys - je ji vsude behem chvilky, zvlast miluje pocitac a telefon, takze jakmile jej zmerci, hned je tam a splha az na stul ci po me az k uchu a bere mi telefon.. no nevim, jestli to znaci technickou budoucnost, ale je to fakt nekdy o jeji "pusinku". Fakt cekama, kdy si hodne nabije :unamused:

Zitra frcime na 14 dni na Moravu - rodice jedou na dovolenou, tak jedeme hlidat pejska, manza jede na par dni s nami tak si dame "rodinnou dovolenou" tam.. Jinak letos jedeme na vodu bez Kacenky, bude hlidat babicka... uz jsme vyzkouseli jestli to bez nas zvladnou minuly vikend - jeli jsme s manzou na motorkarsky sraz - a byly obe suprove - krasne vse zvladly, sikuly.. :grinning:

Takze vsem prejeme krasne leto a kdyztak kuknete jak se Kacka letos 1. koupala.. :grinning:
24. čer 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem trochu zmatena, vcera u nas byla health visitorka na desetimesicni kontrole, zkousela s malym kde co, merila ho, vazila, vse v poradku, jen jedine co me zarazilo a znepokojilo bylo, ze se ji nezdaly nozicky, kontrolovala faldiky kvuli kyclim a rikala, ze musim k doktorovi, aby me objednal na rentgen.
Od te doby mu porad zkoumam nozicky, jak ve stoje, tak v leze na brise, a neshledavam jedinou nesoumernost, ma je naprosto stejne, jen na nich prave nema vubec zadne faldiky. Je takovy hubenourek, ma 75 cm a 9,1 kg a faldiky proste nemame nikde... Tak ted nevim..... mam se bat?
Jak to bylo u vas?
Treba u tebe, Joa.n, vzdyt Kacenka je taky takova tycka k rajcatum (to nemyslim ve zlem :wink: ), jak to mate s faldikama?
Dnes tam doktor neni, tak v pondeli se pujdu objednat, ale nemam z toho dobry pocit...... :confused:
25. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz
Kacenka v bazenu je uzasna! Taky jsme se koupali venku v bazenku na zahrade, jak jsem byla ted v Cesku, malej se rochnil jak bahnak!
Az budu mit chvilku, taky pridam fotky konecne, mame tam posledni snad pul roku stare, ostuda :fearful:
25. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz
zase ja :wink:
pro zajimavost kratke video, jak nas panacek leze po schodech. Uz mame dole branku :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=bPwUAMOmLPY
25. čer 2010 v 16:00  • Odpověz
Kirkee: no, Kacka faldiky nema - ma jen takove naznaky faldiku :slight_smile: Osobne bych Kirkee z toho vedu nedelala. Holt jsou nekteri doktori co kontroluji zdravi deticek jen podle vahy a faldiku.. :angry: Nastesti nase Dr. z toho nic moc nedela - sice chodime kazdy mesic na prevazeni, ale jak Dr. rika.."pokud Kacka primerene pribira, je zdrava a neni co resit"
Vy jste predtim chodili na kontrolu s kyclemi? Tady v CR se chodi od narozeni cca 3x. Je mozny se ty faldiky nesouvisi s tim, co health baba hledala - treba se ji trochu nezdalo vychyleni nozicek, tak proto radeji rentgen.

Ozik je strasne mrstny sikula - tedy takto Kacka jeste do schodu tedy neleze :grinning:

Kirkee, hlavne klid, vzdyt Ozik je krasny zdravy kluk, tak to neres a bud v pohode - druhe mimi potrebuje preci klidnou mamcu :wink:
26. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ahojky, poctivě pročítám, ale psaní taky moc nestíhám...
kirkee: co já vím, tak faldíky mají být stejné na obou nožkách, pozná se podle toho, jestli dítě nepreferuje jednu polovinu těla, správné držení těla... ale to se hlídá u malých mimi, při lezení většinou nesrovnalosti vymizí posílením svalů... takže já bych se nebála, malý leze krásně a teda na těch schodech je fakt šikulka :slight_smile: kdo ví, co viděla za stín :wink:

joa.n: Kačenka je roztomiloučká, vlásky má jak princezna a teda je šikovná, že to bez vás tak zvládá :slight_smile: u nás malou hlídá taky babička, nebo spíš jenom, podle ostatních je neuhlídatelná :grinning:

brisalek: taky gratuluji ke krůčkům :slight_smile: no jinak s tím kojením je to u nás stále totéž, v noci teda v pohodě, to pije jen jednou, ale přes den tak 8x minimálně když jsme doma, venku je to lepší. ale taky nesmí vidět ramínko, nebo když si lehnu atd... už se obslouží i sama, prostě se přihrne, odtáhne triko a je to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

No jinak malá už dvakrát spadla na pusinu, že jí pak tekla krev docela dost a to ještě nechodí, tak se myslím máme na co těšit... :confounded: v ohrádce se naučila stoupnout si na odrážedlo nebo chodítko a hopsá, se divím že ty plasty ještě drží :grinning: i v jídelní židličce, když ji hned nepřipoutám tak se okamžitě postaví, takže oči máme na stopkách pořád...a teda je čím dál víc závislá na mě, sice jde i k ostatním ale tak po půl minutě mě hledá a šup za mnou, jinak se z očí valí slzy jak hrachy. a posledních pár dnů se vzteká že zatne pěsti a "zuby" až se celá rozklepe, doufám že ji to přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2010 v 00:19  • Odpověz
Ahoj holčiny,
kirkee: moc gratuluju k mimču a držím palečky ať všechno dobře dopadne... :dizzy_face:
brisalek: malá je moc velká šikulka, gratuluju k prvním krůčkům... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak mi se máme moc fajn, za 14 dní jedeme na dovču, jenom teda na Lipno, ale hlavně, že vypadneme :slight_smile: Jinak Filda leze rychle jak torpédo, okolo nábytku taky leze jako drak, ale do samostatných krůčků se mu moc nechce... už občas jde za jednu ruku, ale chodí do strany jak je zvyklý chodit okolo nábytku :wink: dělají to vaši prcci taky? Zkoušíme s manželem stát proti sobě tak pak udělá krok do předu k tomu druhému, ale je vidět, že má ještě strach a nemá ještě tu správnou stabilitu...

Jinak už chodíme občas i na hřiště, Fildovi se nejvíc skluzavka a pískoviště (ale písek spíš strká do pusy:slight_smile: Miluje vodu, koupal se už v bazénu u strejdy a byl úplně nadšený...
28. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
jo okolo nábytku samozřejmě chodí:slight_smile: ach ta mateřské, nějak čím dál víc degeneruju :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsme byli u doktora a ten vubec nechapal, co se babizne na tech nozickach nezdalo, kontroloval peclive a pry je vsechno v naprostem poradku! No chapete to? Baba jedna! :rolling_eyes:

Joa.n - na kycle se tady nikam nechodi, kontroloval nam je doktor chvili po narozeni a potom uz nikdo, az ted health baba a jen kdyz se ji neco nezda, tak odesle k doktorovi. Ale rentgen se nedela vubec, jen asi ve zvlastnich pripadech... clovek holt musi doufat, ze ma zdrave dite, protoze kdyby ne, tak oni na to pravdepodobne ani neprijdou.....

J.kriv - nas clobrda se taky dokaze pekne rozcilit - treba kdyz mi chce tocit koleckem na pracce a prenastavovat mi programy behem prani a ja mu ho zakryju rukou a on se k nemu nemuze dostat, to se uplne vztekem prohne a zavriska, jako by ho na noze brali :grinning:

Betty - u nas se o samostatne krucky jeste vubec nepokousime, sice uz dokaze par sekund samostatne stat, ale pak si ladne drepne jak dedecek hribecek a predstaveni je u konce :grinning:
Na dovcu se taky moc tesim, pojedeme v srpnu na 16 dni do Ceska a budeme bydlet v penzionu, kde maji na zahrade houpacky a bazen, tak to bude parada, jen aby bylo hezke pocasi...

K nam se ted sjizdi jedna navsteva za druhou, mame tu plno (s vyjimkou te doby, co budeme v Cesku) az do konce zari. Snad to preziju, protoze nektere z tech navstev se k nam tak nejak pozvaly samy a ani je moc nemusim .. no co se da delat... :sweat_smile:
Mame tu naprosto nesnesitelne horke noci - od golfskeho proudu vubec v noci nevychlada vzduch, a tak mi ted chudak chlapecek spi v krasnych 31,5 stupnich - pri rozvalenem okne dokoran a zapnutem vetraku, stejne to nepomaha, hruza des :confounded:
Tak ja se jdu take oblazit spankem :wink:
Dobrou noc!

28. čer 2010 ve 23:46  • Odpověz
autor
Ahojky! :slight_smile:

Máte šikulky děti! :dizzy_face:
Vikouš také leze rychlosti blesku. Kolem nábytku hlavně popostává a chodí velmi opatrně. V prostoru to zatím nehrozí...
Ze šaškáren ho nejvíc baví berany, berany, duc, ták jsem velký a paci, paci. Taky Dělá brm, brm prstíky na rty atd. Žvatlá jak divý a občas pokus o mama, ovšem těžko říct, myslí-li tím mě. :grinning: V kočárku ho to moc už nebaví. Už aby sám capal. Chvilku se veze a pak vymýšlí, jak se dostat ven... :confused: :sweat_smile:

Jinak, prodělali jsme šestou nemoc. Byl to děs. Vysoké horečky z ničeho nic, pohotovost, zábaly, čípky atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No když to kleslo a vyhodila se vyrážka, značně se mi ulevilo. Je to děs. Člověk by to měl raději sám než malý... :pensive:
Každopádně, když nás Mudr. vážila a měřila, měl Viki 8600g a 74cm. :dizzy_face:

Kirkee, vedra nenávidím. Tady už to taky zase nabírá na stupních. Ach jo. Hlavně ty teplé noci. Děs... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a jak zvládáš druhé těhu? Špatně Ti není? A co únava? Já byla v těhu s Vikim v prvním trim. úplně mimo vyčerpáním. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Betty, vodu také milujeme. Oba. :dizzy_face:
Na dovču jedeme od 12.7. na týden do Tater. Hurá! Změna prostředí! :dizzy_face: :grinning:
29. čer 2010 v 05:25  • Odpověz
Ahojky,
tak se opět po nějaké době hlásíme, náš ráček bude mít zítra 1.Rok :slight_smile: Malou oslavu už měl v sobotu, protože nám odjel tatínek a ted jsme jen my 3 sami....a budemem sami ted až do porodu a pak další 3 měsíce po něm.... :frowning2:Tak to budemem muset zvládnout....snad tady tatka bude alespon na porod 2 želvičky....

Kirkee: gratulujeme k těhu, to si užiješ, :wink:
já už jsem se prodrala do posledního trimestru, at žije 7 měsíc :sunglasses: Ale to jhorko je děs běs, navíc kočárek ,velikéhop prcka a obrovské vřicho a navíc 100kg mamča, :confounded: no je to sranda...jsem zvědavá,jestli po dětech těch nabraných 30 kg půjde nějak dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 v 10:13  • Odpověz
a těch překlepů si prosím nevšímejte,zlobí malej i klávesnice :grinning:
29. čer 2010 v 10:33  • Odpověz
No to se ani neptejte, jak mi je ... jednim slovem BLBE :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pri prvnim mi vubec nic nebylo a ted je mi blbe skoro porad a jsem desne unavena, no radsi ani nemyslet.... kolikrat rano me Ozzy vzbudi a mne je tak blbe, ze s nim v naruci bezim zvracet, no fakt lahudka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nejvic mi prave vadi ty navstevy, zrovna kdyz bych potrebovala mit klid, tak tu dennodenne nekolik mesicu budeme mit nejake lidi, o ktere se budu muset starat, ach jo... Dnes v poledne jedna navsteva odjela a zitra rano jedu pro dalsi na letiste, bych se na to..... vite co!

Kuchy, drzim palce, at to s veskerou tou zatezi v tom vedru zdarne doklepes do stastneho porodu! Krusne casy teprve prijdou!! :wink: :grinning:
Matyaskovi velka gratulace k prvnim narozeninam!!

Perchti - tak hlavne, ze uz je Viky ok, ty nemoci jsou fakt nejhorsi, clovek vzdycky trpi trikrat vic nez samo dite, jak se o nej boji...
Uzijte si Tatry! Hned bych jela taky!
29. čer 2010 v 15:48  • Odpověz
autor
Kirkee, a co to jsou za návštěvy? Nemůžeš to nějak omezit? Zvlášť v tvém stavu? :angry: :unamused:
No já si to právě neumím moc představit, ten první trimestr a starost o prcka k tomu. :confused: A ptám se zcela zjištně, neb my se domluvili, že se taky nebudeme dál nijak chránit a pokud se povede další pinďa budeme rádi a pokud ne, nebudem to zatím nijak hrotit. Prostě pohoda, žádné přílišné plánování. :slight_smile:

Kuchy, vedra jsou v těhu děs. No držím palečky! :slight_smile:
30. čer 2010 v 10:09  • Odpověz
Perchti, omezit to nejde, vsichni uz maji letenky, planovano dlouho dopredu.
Vsechno to jsou nasi pribuzni, blizsi ci vzdalenejsi, a je dost obtizne, kdyz se ozvou, jestli by mohli prijet, rict, ze ne... Jsme holt takovy dobraci..
Take jsem samozrejme vubec nepredpokladala, ze budu tehotna :sweat_smile: Ani to nikdo z nich nevi a rikat jim to nebudu.
Toto leto uz je to ale fakt skoro neunosne, protoze tu mame plno od ted az do konce zari, a to tak, ze vetsinou jedna navsteva jeden den odjede a hned druhy den (v jednom pripade i ten samy den!) prijizdi dalsi.
Ani jim poradne nebudu mit cas prat povleceni a rucniky..
No nejak to musim prezit, ale rekli jsme si s manzelem, ze je to naposledy, pristi leto maji utrum - kdo se nahlasi nejdriv, ti prijedou, kdo zavaha, bude mit smulu, protoze musime mit mezi navstevami minimalne tyden oddych, na rekonvalescenci.
Manzel mi nastesti bude pomahat tak, ze alespon o vikendech se o navstevu komplet postara, vezme je treba na cely den do Londyna, nebo tak, abych mela aspon trochu klidu pro sebe s Ozzym.

No tak jsem si postezovala a jdu bavit hosty.

Jo jeste takova perlicka, puvodne jsme planovali, ze poletime na zacatku zari na dovolenou, a ozvali se jedni manzelovi pribuzni, ze by v tom terminu chteli prijet, tak jsme jim rekli, ze se v tu dobu chystame na dovolenou, no a oni nam odpovedeli, ze to teda mame smulu, protoze jim se to jindy nehodi! :grinning: :grinning:

Tak ja jdu, mejte se krasne!

30. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.