• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Něco na tom bude, ale...

(Zamčená)
14. dubna 2009 
http://hauserova.blog.idnes.cz/c/79219/Naha-jsi-krasna-ale-drasajici.html

zase na druhou stranu, pokud to těm holkám pomůže, tak i kdyby jen jedné , tak to splnilo svůj účel. Jen, je asi potřeba se zamyslet, proč vůbec takovou pomoc potřebují :unamused:
14. dub 2009 ve 12:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
co už
jo
14. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj suki já bych teda do toho nešla ani kdybych vypadala kdoví jak :stuck_out_tongue_closed_eyes: V lecčem s tou paní co to psala souhlasím.To třeba na nově druhá šance,mi připadá lepší,je to opravdu druhá šance i s tou proměnou :slight_smile:
14. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
totalni kravina na entou :astonished:
14. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
Co, co už?

Slunicko, no já bych teda do toho nešla taky...podle mě je to ponižující, stejně jako pořad nepodceňuj blondýnkky, to je teda úplně totální blbost a ty holky jsou tam, jak na trhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Api....mě by zajímalo, jak dlouho těm holkám, co do toho pořadu jdou vydrží to zvýšený sebevědomí... :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 14:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Nešla bych tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aby mě Liborek šahal na kozenky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
Jaky :grinning: :grinning: :rolling_eyes:

Jo, no, to on by ti šahal, to si piš :zipper_mouth: :sweat_smile:

No, je to fakt úlet...holky tam jdou, že se stydí být nahé i před přítelem a pak se nechají ošahávat, to je celkem zvláštní :zipper_mouth:

Ale fakt by mě zajímalo, jestli jim to nějak pomůže...kdyby jo, tak aspoŇ k něčemu je to dobrý...
14. dub 2009 ve 14:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
taky bych tam nešla...
bych mu dala po těch prstech, kdyby na mě šáhl...
ale ty holky tam šly dobrovolně...
14. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz
hola
já bych nechtěl, aby mě Libor ošahával
14. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
lenula, to zas jo, to más pravdu, že tam šly dobrovolně :wink:, zajímalo by mě, jestli ví dopředu aspoň trošku, co je tam čeká :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 14:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
hola...to se nedivím, já bych to taky nechtěla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale u tebe nobody je to zvláštní, že bys to taky nechtěl :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: , no, co už :grinning: :grinning:
14. dub 2009 ve 14:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
nobody-ale právě na tebe by sahal rád :wink:
14. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
já se nechám ošahávat, ale neee od Libora, víš? :grinning: :wink:

:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
jaky, taky si myslím a nejen on :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :zipper_mouth:
14. dub 2009 ve 14:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ja myslim.ze kazde umele vytvorene sebevedomi je jen otazka casu :stuck_out_tongue_closed_eyes: homouse mam za kamarady dost dlouho,ale takto jak ten posuk se teda nechova ani jeden... :rolling_eyes:
14. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
bože a přivézt můj bilboard na náměstí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
jakoubka ..kazda i spatna reklama je reklama :grinning:
14. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
bude nakládačka

:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
jj,homouše znám taky a chovají se jinak jak on.

Nevím,ale mě se zvedne seběvědomí jen od lidí,které znám a věřím,že to mylí upřímně :confused:
no s těma bilbordama je to mazec, by mě trefilo, kdyby mě někdo tak vystavil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale nejlepší jsou ty baby v té řadě vždycky, ty maj teda odvahu... :sweat_smile:
hele já byla taky na svatbě krásná od kosmetičky a kadeřnice, ale od svatby se tak stejně nedokážu namalovat...to asi žádná z nich se to tak za jedno nalíčení nenaučí...
autor
jaky....no to teda jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co takhle Bilboard s nobodym :grinning: :grinning: :grinning: , to by bylo něco :grinning: :sunglasses:
14. dub 2009 ve 14:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
no já princip pořadu tak úplně nepochopila ....podlomené sebevědomí se napravuje přece leta a na úplně jiné úrovni
výměna halenky je sice bezva a třeba udělá radost, ale s mindákem to až tak dramaticky nehne (zvlášť, když se v hlavince usidloval leta, že)

ale dámy tam šly samy a zcela dobrovolně
proti gustu ...

já raději volila klasickou terapii, knížky a ejhle - pak jsem si sama od sebe zcela vyměnilla šatník a místo všeho černého jsme nějak "naráz" začala kupovat oranžové, zelené ... jenže u mě ta změna trvá už leta ...pochybuju, že jim po odjezdu kamer vydrží nějak moc dýl než se jim opere ona halenka
14. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz
me se nelibi co jim dava za hadry a jake estrady dela u toho jak jim vyhazuje to jejich nenositelne satstvo..hrozne trapnej pristup myslen asi radobyhumorne ,ale trosku trapne..nicmene kolikrat to do ceho je narvou je dle me strasne :confounded: sebevedomi by si mela umet naucit yvednout sama nezavisle na druhejch aby nebyla ovlivnitelna :sunglasses:
14. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz
suki-ten by tam byl opět neviditelný :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
hupzca, api souhlasím :wink: :wink:
14. dub 2009 ve 14:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
apo-jj,hadry strašný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Minule se,ale jakž takž strefil :confused:
14. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
jaky, nevím nevím :grinning:
14. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz
minule byla ta holka z Opavy?
14. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz
apo-jj :wink:
14. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
já jsem to minule neviděla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mě to ani nebaví, je to furt to samý... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
14. dub 2009 ve 14:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Jaky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo, to je fakt, vždyť on vlastně neexistuje, to by byl pěkněj bilboard :grinning: :grinning: :sunglasses: :zipper_mouth:
14. dub 2009 ve 14:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.