• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nedonošeňátko-listopad 2009

(Zamčená)
21. listopadu 2009 
ahoj všem. nemáte některá předčasně narozené miminko teď v listopadu? porodila jsem ve 30tt a miminko mám zatím v nemocnici.tak je to takové smutné.
20. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
Teddy-téma o nedonošencích tu je,kdyby se ti sem nikdo nepřidal tak přid za náma.
Já rodila v loni v listopadu v 33tt :grinning:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=36120&vOffset=5460&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
20. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
ahoj moj sice nebol v listopadu ale tiez sa dost skoro narodil a musel byt v nemocnici az dvatyzdne kym sa naucil cucat :grinning: nebud smutna, dobre je on postarane a coskoro bude u maminky zatial si uzi nocny spanok! :wink:
20. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
rimmel,noční spánek si neužívám,protože odsávám mlíčko - přes den co dvě hodiny,v noci co tři. zatím je miminko krmeno sondou,ať má něco dobrého.
20. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
ano aj moj bol tak krmeny..a ja som odsavala kazde 4 mi radili..ale 3hodiny spanku je naaahodou super! to ja si dakedy ani teraz neuzijem :p maly sa dost budi v noci a chce cecok :grinning:
20. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Teddyna já rodila taky v 30tt ale já byla v nemocnici v Ostravě celou dobu s ním. 5dní inkubátor to jsem byla na 6ti nedělí a pak 14dní na OPNce a pak šupajdá domůůůůů :wink:

přeju ať jste co nejdříve doma a v pořádku

mrkni na nadonošeňátka tady na MK
20. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
teddyna kukni mezi nás do extremne nedonošenych..je tam super parta..my jsme z unora 28 tt a holky me moc pomohli ..teším se
21. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.