• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nedostatek skolek!!!!

(Zamčená)
2. srpna 2010 
ahoj holky,pristehovali jsme se do prahy a jelikoz jsem mamina tříletyho lumpa musela jsem do prace,bohužel nikde jsme nesehnali skolku,bud je plno a nebo chtej v soukromych strašné palky,,,,jsem zdravotní sestřička a proto bych i sla do toho si zalozit vlatsni skolku..nechcete se nekdo pridat??????????a nebo poradit jak na to?dekuju
18. dub 2010 v 00:45  • Odpověz
katuse, pro založení školky potřebuješ hlavně někoho s pedagogickým vzděláním, aby zastřešil její provoz....
26. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz
Nehlede na to, ze jsou tam hodne prisne hygienicke normy a celkove to neni vubec jednoduche. Ja bych si na to netroufla, maximalne na nejakou miniskolicku ci centrum pro deti.
29. črc 2010 v 18:35  • Odpověz
@katusebo ahojda, je to dost těžký, hodně přísný normy, sehnat prachy z fondů EU, ministerstvo nic nedá, kraj vůbec ne a město teprv. Hyg. normy jsou šílený, to spíš založit nějaké centrum (např. Family point - najdeš info na netu), prostě to nazvat jinak, aby se na to ty normy nezvtahovaly. A pak stravování taky není prča. :confounded:
Chce to kdyžtak hlídat net, kde se vypisujou řízení na školky, dotovaný unií, a ještě lepší být pod nějakou organizací (např charita), protože to psaní projektů není sranda, máš pak i zajištěnou účetní a celkově jsi "zastřešená".
2. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.