• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

(Ne)držení se témat diskusí

(Zamčená)
13. listopadu 2008 
Ahoj admini a spol. :wink:

Vím, že máte těžkou práci, kterou navíc děláte gratis :sweat_smile: , že sem přibývá každou minutou spousta a spousta příspěvků a asi neni ve vašich silách všechny kontrolovat, to je pochopitelný :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale docela mě tu "štve" jedna věc, na kterou se právě chci zeptat.

Jedním z pravidel diskuse je "neodbočovat od tématu" - alespoň s tímhle odůvodněním se mažou některý příspěvky. A to mě právě zajímá - proč jenom některý? Jde mi o to, že si otevřu třeba diskusi s názvem "Porodnice Bulovka" v domnění, že se dozvím právě něco o porodnici na Bulovce - ale i když ta diskuse má přes 100 stran, tisíce příspěvků, tak si tam o tom konkrétním tématu přečtu minimum, protože 75% obsahu diskuse je o vzájemný komunikaci několika málo holek - a jejich téma se porodu na Bulovce týká jen na začátku, v prvních pár příspěvcích, dál už si jen "povídají" mezi sebou a Bulovky se to netýká ani za mák :frowning2:. Hledat v tom pak těch 25% příspěvků, který jsou opravdu k věci, to se fakt nedá :frowning2:(.
Nemám pifku konkrétně na tohle téma, to ne :grinning: :grinning: , jenom jsem to chtěla uvést na příkladu - a takových témat je tady spousta...
Je jasný, že jsou tu i témata, kde se dá obsah stočit fakt na všechno, viz. třeba témata v Regionech, Společným termínu atd., ale když si chci přečíst, jak jsou na tom ostatní s nevolnostma, otevřu si téma "Nevolnosti v době těhotenství" a tam se bude řešit, na jakej film se kdo chystá (příklad), tak mi to asi moc nepomůže :frowning2:.

Nešlo by to nějak "pročistit", nebo se na to víc soustředit..? :sweat_smile:
12. lis 2008 v 15:35  • Odpověz
petua: a co cekas, je to diskuze, takze se tam diskutuje o vsem co nejak souviselo s bulovkou { pro priklad} takze to muze byt od vyvarovani az po jak tot ma kdo na bulovku daleko..

proste pokud mas nejaky dotaz ohledne tematu, tak neprocitej 200 stranek, ale napis tam prispevek-dotaz a holky ti urcite odpovi..nemuzes cekat, ze cele tema bude kazda veta obsahovat jen to co je uvedene v nazvu tematu..proste diskutovat se da ruzne... :slight_smile:
13. lis 2008 ve 12:43  • Odpověz
autor
Caira: Ale já právě mluvim o těch příspěvcích, co s tim nesouvisí absolutně vůbec - když už maj ty holky všechny rok po porodu a řešej, kdo co vaří k obědu atd., víš, takhle jsem to myslela :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Prostě si ymslim, že v takových tématech se má disutovat o tom daným tématu a když si chce někdo pokecat, kam půjde s manželem na večeři, tak se má přesunout někam jiam, do volný diskuse...

Myslim, že jse mto nenapsala tak nepochopitelně :wink:
13. lis 2008 ve 14:51  • Odpověz
Takze petua mas pravdu, konkretne v teme Porodnice ... by sa malo diskutovat iba o teme porodnice, varenie, nakupovanie resp filmy sa tam preberat nemaju :zipper_mouth:
o takychto veciach mozu uzivatelky tak ako pises diskutovat v spolocnych terminoch, regionoch, v niektorych temach v snazilkach, tehulkach a vo volnej diskusie :wink:
nie je v nasich silach citat vsetky temy tak je dobe ak nas na vsetky porusovanie upozornite 9 sluzi na to ten vykricnik pri prispevku :wink:
13. lis 2008 v 19:43  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.