• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nenajde se nějaká maminka z Příbrami a okolí???

(Zamčená)
7. září 2010 
ahojky
nenašla by se tu nějaká maminka z Příbrami,nebo okolí? jsem často sama doma (přítel pracuje v Praze) a ráda bych kamarádku na procházky,posezení třeba v cukrárně u kafča atd. :slight_smile: :wink:
31. srp 2010 v 08:16  • Odpověz
autor
tak šup šup těšim se :wink: :slight_smile:
31. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
autor
tak nikdo ? :unamused: :sweat_smile:
31. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz
@janetka84 - koukám, že už jsi diskuzi PB našla... Ale beztak to tam moc nežije...
Nějaké případné procházce se nebráním :slight_smile:
6. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
@zany :ahojky nojo našla,ale máš pravdu je to tam trošku pasé :unamused: :slight_smile: Ty jsi tuším taky psala že nejsi přímo z Pb narozdíl ode mě viď?
7. zář 2010 v 08:24  • Odpověz
@janetka84 - nejsem přímo z PB, ale z Orlova, což je co by kamenem dohodil :grinning: V PB jsme téměř denně :wink:
Zrovna teď se tam chystáme. Musím na poštu, do banky, nakoupit a hlavně potřebuju pro Eli kalhoty... Nějak ze všeho vyrostla a když si sedne, tak už jí koukají nahé nohy... :unamused: Snad něco koupíme :slight_smile:
7. zář 2010 v 08:28  • Odpověz
@janetka84 ahojky! já jsem od Sedlčan, takže do PB mám cca 30km :slight_smile: sem tam jezdíme do PB na větší nákupy a tak, ale určitě by také nebyl problém se sejít na kafčo nebo tak :wink:
7. zář 2010 v 08:41  • Odpověz
autor
@zany tak to je pravda Orlov je kousek :slight_smile: tak dobře pořiďte a sežeňte pěkný kalkoty :wink:
7. zář 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
@luuciee83 ahojky :slight_smile:
my naopak občas jedeme do Sedlčan do bybymaxu :wink: jinak by bylo fajn se někdy až nám to vyjde setkat :wink: na kafčo se budu těšit :slight_smile:
7. zář 2010 v 09:37  • Odpověz
@janetka84 jj, babymax mám taky ráda :wink: taky tam semtam nakupuji :slight_smile: teď tam mají v akci plno golfek, tak uvidíme, třeba něco vyberu :grinning: a bylo by fajn se někdy potkat ať tam nebo tam :wink:
7. zář 2010 v 09:54  • Odpověz
@janetka84 - tak jsme nesehnaly nic :unamused: Chtěla jsem jít do sekáče BIBI (dřív byl úplně nahoře v Pražské, pak ho přestěhovali Na Valešinku), ale je zrušený :confounded: Koukala jsem v Takku, ale nic moc, tak juknu na MMB a určo něco vyberu :wink:

@luuciee83 - ahoj :slight_smile: My zas jezdíme za kamarádkou do Prčice :wink:
7. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz
@zany ahojky! :wink: Prčice taky není tak daleko :wink: a ta kamarádka není tady odsud z MK? a nemá náhodou kluka a mladší, skoro roční, holčičku? ... na MMB taky vždycky nakoupím :wink: zrovna dneska jsem tam objedávala :grinning:
7. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz
@luuciee83 - jj, má Járu a Sofinku :slight_smile: Tady na MK je, ale už sem moc nechodí...
7. zář 2010 ve 12:46  • Odpověz
@zany tak to vím, o kom mluvíš :wink: její manža dělá v hospodě, co jim patří, že? :slight_smile: já ji znám jen od vidění z mateřského centra v Sedlčanech... ale moje kamarádka se s ní vídá pravidelně :wink:
7. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz
@luuciee83 - přesně tak :slight_smile: A ta kamarádka teď čeká druhé a mají Violku? :confused: :sweat_smile: Pokud jo, tak tu znám z vyprávění :grinning:
7. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz
Svět je fakt malej :grinning:
7. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz
@zany :wink: jj, to je ta kamarádka :wink: jen aktuálnější info je to, že od neděle má druhou holčičku Alenku :wink: a je to fakt - svět je malej :wink: :grinning:
7. zář 2010 ve 12:56  • Odpověz
Jé, to je hezký :slight_smile:
Tak Alenka bude nosit svetřík ještě po Elince :dizzy_face: :grinning: Takovej krásnej, z Nextu :dizzy_face:
7. zář 2010 ve 12:59  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.